Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Top 7 membrii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Lyra Dust
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 12/04/2007
Numar mesaje : 1164
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Reputatie : 28
Galeoni : 75

MesajSubiect: Top 7 membrii   Dum Aug 24, 2008 9:02 am

[Am gasit o portitza ca sa mai intru inainte de plecarea mea in Anglia pentru acest post ^^]

Well... Am luat ideea de pe W. Club. Nu cred ca se va supara nimeni din cauza acestui top. Oricum totzi membrii de pe forum sunt la fel de valorosi. Aici trebuie sa va creatzi un top al vostru si sa justificatzi de ce latzi facut asa.

Topul meu:

1. Julia: Este persoana care ma ajuta enorm mereu cand am nevoie. Respect pentru ea si un big hug >Very Happy<

2. Kennya: O admir enorm pentru posturile ei scrise cu cap si pentru sigurantza pe care o are in ceea ce spune. Imi place ca-ti sustzi ideile.

3. Ginny: Membru extem de activ si foarte amuzant. Huggzzz

4. Raizen: Mi se pari o persoana foarte inteligenta si itzi multumesc pentru toate sfaturile si ajutorul pe care ni le-ai dat mie si Juliei in legatura cu forumul, dar nu numai.

5. Ada: O persoana care te poate face sa razi in orice moment!

6. Hermione Anne Granger: O persoana calculata care posteaza numai atunci cand are cu adevarat ceva de spus nu pentru a abera. Totusi imi e dor de zilele in care postai mai des.

7. Deocamdata ma voi mai gandi la acest loc si cand voi gasi persoana voi edita si voi scrie.

I have no plans, only ideas. No problems with anybody and too much
imagination; so I leisurely explore days and nights and some smiles.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Cheyenne Laurette
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 02/09/2007
Numar mesaje : 1175
Casa : Nesortat
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Dum Aug 24, 2008 9:20 am

Ok...topul meu...pey p primele 2 locuri ar trebui automat sa fie admini..pt ca ei practic se ocupa...dar vreau totusi sa ii iau ca pe nijte sim pli membrii...ca ji cum nar fi admini

1.EU!!! (glumesc rofl )
1.Ginny. (osclam intre ea ji Kennya dar Ginny e de la astro tongue sper ca nu t supy Kenny)pey...e logik nuh... adik a postat moolt e super activa...ne intzlegem soooper bn...ji mai ales de ce credetzi ca au castigat pufi 2 ani la rand tongue
2.Kennya ..posteaza numai cu cap... nu abereaza mereu ca mn ji scrie corect ...are idei ingenioase... etc...
3.gugutz (lyra): pey ea cu Julia snt pe acelais loc dar lyra e BFF-u meu...sper ca nu te supy Julia...
4. Julia...pey face molte chestii pt forumu ast...e ff de treaba... e dragutza etc
5.Iris pey nush cat tp au fost active ea cu Avril a fost sooper bn ...cea mai buna perioada a forumului...poate pt ca nu au mai fost ele ji alte pers active nu am mai fost niki eu... ji am puso pe ea inaintea lu' Avril pt ca cu ea am vb ji pe mess Very Happy
6. Avril aakawa ----II-----
7.Hermione Anne Granger : soooper de treaba...defapt..cred ca locu 7 e cam putzin pt ea da' nam cum so pun mai in fatza :(
6.& Avril arakawa
Sus In jos
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 25
Warning : -10%
Casa : Adult
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Dum Aug 24, 2008 9:36 am

Well,cam asta ar fii topul meu.Dar vreau sa zic ca acele locuri nu conteaza.Toti sunt speciali pentru mine in egala masura.

1) Ginny = Hahalina mea junior.Cred ca cu ea m-am imprietenit imediat dupa ce l-am cunoscut pe Waydreamer.Este o persoana cu suflet si te face mereu sa zambesti indiferent de situatie.Ii place sa ajute lumea si sa destinda atmosfera.Am avut marea placere sa vorbesc cu ea destul de mult si asa am ajuns sa ne construim o relatie doar a noastra(la care poreclele total paralele sunt la ordinea zilei)

2) Ada = Deci cu fiinta asta razi si daca ii vezi numele jos cand este online.Are o fire copilaroasa si este innebunita dupa skateri.Ceea ce ma amuza la culme.Este o persoana de treaba care vine mereu cu ideei noi si este foarte activa.Din fericire si ea este un membru vechi si am avut placerea sa vorbesc si sa o cunosc inca de cand m-am inregistrat.

3) Clarissa Divine = aici ar fii multe de spus.Cu nenorocirea asta am avut fel si fel de conversatii.Si am constatat cu uimire ca avem cate ceva in comun,chiar daca diferenta de varsta este destul de mare.De cate ori apuc sa vorbesc cu ea pe mess sau pe forumuri deja se instaleaza atmosfera aia de caterinca si nebunie.Dar noi chiar luam in serios treburile alea.O respect pentru ideile ei originale si pentru modul de a gandi.A scris niste poezii minunate si sunt sigura ca daca le-ar publica,acestea ar fii la mare cautare.

4) Hermione Anne Granger = Lulaaa...despre ea as zice multe.Ca si in cazul celor de mai sus mentionate,si pe ea am avut marea onoare sa o cunosc inca de cand m-am inregistrat.Este o fata cu cap,are idei bune,este activa si posturile ei arata ca e o persoana deosebita.La o vreme aveam discutii pe mess lungi cu ea si sincer eram bucuroasa ca ma inteleg asa bine cu ea.

5) Lyra & Julia = N-am putut sa va pun pe locuri diferite.Amandoua insemnati la fel de mult pentru mine.Stiti sa aveti grija de forum si sa-l faceti mai frumos.Aveti grija de membrii si incercati sa le fie bine tuturor.Ca persoane imi pareti destul de serioase si mereu sunteti gata sa ajutati membrii forumului.

6) Waydreamer = Mda..deci ar fii enorm de spus...Cu el am avut primul contact pe acest forum dupa ce am fost sortata la viperini.Observasem cu stupoare ca el era singurul din accea casa.Dar isi tinea de urat cu prietenii lui imaginari.M-am atasat de el ca un coleg,amic sau si mai bine spus frate.De cate ori am avut ocazia sa vorbesc cu el imi lumina ziua.Era o persoana foarte amuzanta si plina de viata.Imi pare rau ca nu mai da pe aici.Forumul ar fii foarte insufletit cu el alaturi.Desi e cam paralel cu lumea.Eu sper sa il mai prind pe mess,desi il vad foarte rar on,pentru a mai vorbi cu el.

7) Charlizze = Este o persoana serioasa si are o personalitate destul de matura.Are posturi multe,dar se vede ca le face cu cap.Si pe ea o cunosc inca de cand am venit pe acest forum.Am observat ca cei mai apropiati de mine sunt membrii cu care am inceput sa postez pe acest forum.Cred ca din cauza timpului care a trecut am format legaturi destul de stranse.Charlizze este o persoana de treaba si cu siguranta are respectul meu.Sper sa revina pe forum ca unii ii vor simti lipsa.

[/center]

Ultima editare efectuata de catre Kennya Slytherin in Vin Oct 24, 2008 6:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Dum Aug 24, 2008 9:44 am

Multumesc pentru pareri.. le apreciez cu adevarat :) Kiss

1. Kennya Slytherin. Posteaza cu cap, e o mujer si da dovada de maturitate. Merita acest loc :)
2. Ada. E activa, ne intelegem foarte bine... suntem tutele forumului =] so Kiss
3. Raizen. Inteligenta superioara, nu pricep boaba din termenii aia cu nu stiu ce coduri, si tot varul meu ramane.. huggz >Very Happy>
4. Hermione Anne Granger - Clarissa Divine. Amandoua sunt tare de treaba. Nu pot sa aleg cine sa fie pe 4 si cine pe 5.. apoi ar veni Lyra pe 6 si ar fi prea la urma.. una e Lulubella, cealalta e mujer... stiu ca nu pot sa pun toata lumea pe locul I, vreau sa stiti ca ii apreciez pe toti, absolut toti. Cred ca or sa iasa mai mult de 7 membrii la final rofl
5. Lyra. Cum am mai spus, e un inger. Datorita ei nu mai vreau sa plec de pe forum. E de gaska Kiss
6. Sakura - Adelina. As pune si Avril si Iris, dar nu incape atata.. si Sakura e activa acum, iar Adelina e noua. Sunt colegele mele.. le apreciez mult mai mult de locul 6, sper ca inteleg.. Sakura a fost si la Cupa Caselor I si II, m'a ajutat mult :) ma bucur ca e din nou activa Kiss iar Adelina, desi te cunosc de putin timp, mi'am dat seama ca esti deosebita.
7. Smiley - Nereida. Ca de obicei, egalitate, verilor rofl nu mai sunt asa activi ca inainte, dar tot intra.. cuplul perfect I love you dupa mine si Harry tongue Laughing nu stiu.. pe Smiley il besk k ii frate'miu, asa cum imi iubesc verii [Raizen & Way], iar Nereida e super de treaba I love you
8. [Laughing))] Lordul Smoala. Trebuie sa precizez ca e V.I.P.'ul forumului. Cine nu'l cunoaste e OMG:O. Pentru lamurire generala, cititi threandul "o scurta plimbare" de la Lac rofl
Sus In jos
Julia Lilith Potter
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 16/04/2007
Numar mesaje : 821
Reputatie : 40

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Dum Aug 24, 2008 9:50 pm

Hmm... multumesc pentru aprecieri Wink sa vedem...
1. Well...pe acelasi loc, Iris Black [de care mi-e un dor de nu mai pot] si Hermione Anne Granger, fara de care o perioada n-am putut sa traiesc Laughing adicaa.. o mica preoteasa pentru mine, careia ma spovedesc periodic :x si inseamna mult pentru mine sa am o persoana care stie sa ma asculte.
2. Miss Kennya, u rock ^_^ posturi rationale si cu cap, te admir [si eu]. Esti unul din membrii aceia fara de care site-ul n-ar mai rezista.
3. Miss Lyra Wink iti ador numele nou, te ador ca pe vremea cand inca aveai tu site-ul acela piczo cu witch [si parola era ciocolata ^^]. Well...sa recunoastem ca forumul asta e unul din cele mai marete creatii ale tale. Merita.
4. Raizen.. mai, n-am mai intalnit baieti care sa-ti sara in ajutor asa. Si carora chiar sa le pese de bunastarea forumului etc. Si stiti cat ma bucura? ^_^
5. Charlizze di Rino... probabil cel mai bine dezvoltat personaj RPG de pe site, cu unele dintre cele mai frumoase posturi. Cat despre corectitudinea ta, imi aduci foarte bine aminte de vorbele lui L din anime-ul Death Note: I am justice ^_^

Well...sper ca nu va deranjeaza daca ma opresc aici. Cam acesta ar fi topul meu, nu prea mai vad ce sa mai scriu.
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 20
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Dum Aug 24, 2008 10:26 pm

1. Ginny - >Very Happy< ma inteleg foarte foarte bine cu ea.. si este o persoana... amuzanta care ma face sa rad mereu Kiss Mi se pare foarte activa si ... este o membra fara care forumul nu ar mai fi la fel >Very Happy< Kiss
2. Kennya Slytherin - Este foarte activa, si imi place ca ne baga in seama, chiar daca suntem mai mici. Pentru asta o adrmir >Very Happy< face posturi cu cap si ma face sa rad in majoritatea posturilor. Nu stiu de ce.. hmm uit ca eu rad la orice Laughing asa >Very Happy< huuugs >Very Happy< Kiss
3. Raizen Ilsildur - Este de treaba.. nu stiu .. ma inteleg foarte bine cu el , desi ca si Ginny, cand incepe sa imi torocaneasca cu tot felul de coduri si nu stiu ce, ma doare capul. Ma rog Laughing numai el intelege ce spune :-J
4. Waydreamer - Vaai cat radeam cu el >Very Happy< este foarte foarte foarte foarte tare >Very Happy< este fratele meu tut I love you Laughing ma rog.. acum ceva mai normal.. hmm .. este de gasca.. si ma facea sa rad mereu... si.. nu stiu ce sa mai spun >Very Happy<
5. Lyra - Este foarte de treaba.. adica mi se pare ca un inger.. dupa cum am mai spus Very Happy adica... asa linistita si dulce >Very Happy< ... adica.. este o fire care renunta ca sa fie bine...si eu am aceasta fire, desi nu las sa se vada...:-"...asa Lyra mi se pare foarte foarte sweet >Very Happy<
6. Clarissa - Deci >Very Happy< este foarte de treaba.. si imi da sfaturi cu baietii Laughing si... mi se pare foarte dragutza >Very Happy< ma invata mereu cate ceva, ma rog am mai si dat-o in bara cu unele sfaturi Laughing dar.. sa zicem >Very Happy<
7. Hermione Anne Granger - Este de treaba si imi place ca imi citeste povestea de la Creatii.. blablabla I love you ma rog >Very Happy< este de treaba.. si mna Very Happy nu stiu ce sa mai zic :)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Lun Aug 25, 2008 3:53 am

1. Ginny. - Cea mai tuta verisoara dintre toate verisoarele mele. Intotdeaua ma bine dispune, exceptand atunci cand mananca biscuiti fara mine...

1. Ada - Cea mai tare skakter-itza. Ma inteleg super bine cu ea, si la fel intotdeaua ma face sa ma simt mai bine ^^ Imi plac f multe postarile ei super amuzante, la fel ca cele ale lui Ginny.

3. Kennya Slytherin - Pana acum mi se pare f de treaba, si imi place f mult cum scrie. Nu am de spus nimic rau la adresa ei.

4. Charlizze - Este o persoana buna, cu care, zic eu ma inteleg bine. Intreadevar, este ea cam rece, si mnoah cam serioasa(muult prea serioasa=))) dartotusi e a noastra.

5. Lyra - Cea mai de treaba admina dintre toate adminele si adminii tuturor forumurilor pe care am fost activ. Imi place ca e naturala.

6. Julia - Oho, prima persoana cu care am vorbit despre securitatea forumului Laughing. Ma mai enerveaza ea cateodata cu zambaetul ; ) ) ... dar o asta e rofl

7. Toti Ceilalti Membrii - Nu in ultimul rand, vreau sa spun ca mie imi place de toti membrii acestui forum, inclusiv rea-credinta, care a fost bestial la vremea lui.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Hermione Anne Granger
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 23/08/2007
Numar mesaje : 630
Reputatie : 4

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Lun Aug 25, 2008 4:54 am

Toate persoanele din top sunt pe locul 1 si nimeni nu poate schimba asta^^

1.Julia Potter,fara de care forumul nu ar mai fi forum,discutiile pe mess nu ar mai la fel de amuzante,fara de care nu as mai avea cu cine sa ma cert pe tema "imbratiseaza-l pe draco",fara de care obsesia mea obsesiva pentru Possessed nu ar fi existat.Multumesc ca esti acolo cand trebuie :>:E<:

2.Clarissa Divine,una din cele mai inteligente,creative si bune la suflet persoane pe care am cunoscut-o.Prima oara cand am vorbit cu ea am avut impresia ca e cu mult mai mare decat mine,dar am vazut ca nu e asa.Are niste idei absolut geniale si un talent artistic nemarginit( si nu o spun doar de dragul de a o zice).M-a facut sa inteleg lucruri importante in viata si in ciuda micilor discutii contradictorii dintre noi tin la ea mult si e o prietena grozava.

3.Kennya Slytherin,prima care m-a intampinat pe forum,care m-a ajutat in orice aveam nevoie si a carei fel de a fi il admir de cand am cunoscut-o.In fata posturilor ei pot sta si clipe in sir intrebandu-ma "de unde atata imaginatie?".O felicit din suflet pentru ca e o prietena buna si o membra activa.

4.Ginny,cea mai amuzanta dintre toti,ma poate face sa zambesc si atunci cand sunt trista.Si ea a fost printre primii pe care i-am cunoscut pe forum si o indragesc inca de atunci.

5.Lyra Dust,o admina grozava si o persoana intelegatoare,fara de care forumul nu ar exista.Big hug!! :>:E<:

6.Iris Black,de care mi-e foaarte foarte dor si de care m-am atasat inca de la inceput.I miss you bai :-<:

7.Charlizze-o persoana fara de care nu imi imaginez forumul si careia imi va fi greu sa ii spun Charlizze...nu Sam.Un personaj complex,o imaginatie bogata de care imi va fi dor.
Pe acelasi loc sunt Ada si Sakura la care tin mult si fara de care topul nu ar fi complet:D
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lulu-sweet-gurl.hi5.com
Lyra Dust
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 12/04/2007
Numar mesaje : 1164
Reputatie : 28

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Mier Sept 10, 2008 2:25 am

Well... Topul meu s-a mai schimbat avand in vedere ca Julia si Hermione au plecat de pe forum Straight face

Mmmhhh... Imi e destul de greu sa decid... Dar cred ca da...

1.Raizen
In ultimul timp am vorbit foarte mult cu el. Cum am mai spus de nenumarate ori ador tot ce face pentru forum I love you Rar intalnesti baietzi asa de treaba ca tine >Very Happy<

2.Kennya
Cum am mai spus posturi extraordinar de frumoase si o persoana foarte calculata. *hugggzzzz*

3.Ginny
Dulcik, amuzanta nush! De toate!!! Laughing I love you

4.Ada
Imi place stilul ei. Mereu te face sa razi Kiss

5.Ophelia
La fel ca si Kennya are posturi foarte frumos scrise si imi place stilul ei de a face RP.

6.Nereida
Mi se pare foarte dragutza. ^^ Nu am vorbit niciodata cu ea, dar imi place ^^

7.Toti ceilalti membrii.
Cum a spus si Raizen totzi membrii sunt speciali iar daca nu ar mai fi unul dintre ei, forumul nu ar mai fi un intreg. [Chiar si cei care nu au postat niciodata Laughing]

I have no plans, only ideas. No problems with anybody and too much
imagination; so I leisurely explore days and nights and some smiles.
Sus In jos
Denis D. Diggory
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 05/10/2008
Numar mesaje : 127
Reputatie : 5

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Vin Oct 24, 2008 5:49 am

Si eu, si eu!
Asa, trebuie sa recunosc ca nu vorbim pe messenger, insa va stiu foarte bine xD
1. Ginny - bineinteles >: D< cine e cea mai buna prietena a mea de 1 an si vreo 3 luni? [wow, 3 luni? Harry Potter am uitat sa calculez.. :">]. Cissy, bineinteles >: D< ti ubesc, fato! KissKissKiss
2. Julia- trebuie sa repet de ce? Pai, Julia mi-a facut cunostiinta cu Hp-ul si o iuuuubesc muult pentru asta. E foarte de treaba, imi place felul ei de a fi si multe altele.
2. Despina - sau Rose, cum e aici >: D< ti ubesc si pe tine >: d< esti foarte de treaba.
3. Kennya- Deh, e de treaba si are mare grija de acest forum. Parerea mea despre ea ar fi ca se stie distra, ca tine la prietenii ei si inca [,] cateva lucruri.
4. Ophelia- deci, ea stia ce cred despre ea. La inceput mi se parea genul de fata perfecta, in toate sensurile [infatisare, comportament, stil de a vorbi, etc].. Apoi, hai sa zicem ca am cunoscut-o mai bine si mi-am dat seama ca defapt e foarte de treaba.. si haioasa.
5. Lyra- Harry Potter .. Cred ca asa a ramas. Mda, nu cred ca am vorbit vreodata, insa te stiu de pe Witch Club.. Cam de vreo 2 ani, sau poate mai mult? Nu stiu, habar nu am. Imi pare de treaba si tine foarte foarte mult la prietenii ei. Si bineinteles, forumul >: D<
6. Avril- OOoo, Avril. Prietena mea Wink) Chiar daca ne-am certat, sa stii ca inca te iubesc >tongue si mi-e dor de tine.
7. Marius, Aida, Andru, Adelaide, Adyna, Andrei, rea-credinta, Colin, Andrei, Ashley, deeutzik_nebunik, Rock_Girl, Cho_Chang, si bineinteles, Waydreamer - nu sunt deloc pe ultimul loc, sunt doar cei la care tin, sau de care imi amintesc. Marius, hai ca am vb cu el si e de treaba. Andru era de treaba. Pe Adelaide o cunosc de pe un alt forum si e de treaba. Adyna, si pe ea o cunosc, e de treaba. Andrei am mai vorbit cu el pe mess. De rea-credinta imi amintesc si era de treaba. Colin la fel. Andrei Malfoy la fel. Ashley de pe Witch Club. Deeutzik_nebunik de pe W Club si de pe mess:> Rock_Girl. Deh, Rock_Girl! Si imi vin multe amintiri. Cho_Chang mi-o amintesc:> Si Waydreamer.. oho, se poate sa-l uit? I love you e foarte haios.

Sper ca nu am uitat pe nimeni:>.
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Vin Oct 24, 2008 6:41 am

Acum ca e Denis D. Diggory pe forum [apropo, de 1 an si 4 luni tongue], topul meu va avea schimbari legate de locul I Kiss

1. Denis D. Diggory - My best friend >Very Happy<
1,01. Kennya Slytherin

In rest topul e la fel =]
Sus In jos
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 25
Warning : -10%
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Vin Oct 24, 2008 7:21 am

Bunnnn...Ia sa imi schimb si eu topul, dat fiind faptul ca unii au parasit forumul.

Primul loc mi-l acord desigur mie...just kidding...primul il acord Opheliei Tristesse aka mama mea,trajedia,sotia lui Adam and so on..prea multe porecle si pseudonime... O apreciez pentru faptul ca este o mujer dreapta si stie cand sa judece pe cineva si cand nu, poti purta o discutie plina de intelepciune cu ea fara sa te iei la cearta din cauza parerilor diferite, poti de asemenea sa razi cu ea din cele mai stupide motive si multe altele. Are un talent imens si sper sa ajunga exact unde isi propune. Si nu in ultimul rand sper sa ii fac o vizita in Christiana cand o sa ma marit cu Adrian si sa o vizitez pe ea si sotul ei, Adam.

Al doilea loc i se cuvine Hahalinei Senior aka Ginny aka fata innebunita dupa frigidere roz cu stelute and so on( ca si in cazul trajediei, prea multe pseudonime). Imi este foarte apropiata si o apreciez sincer pentru simtul dezvoltat al umorului. Ii multumesc din suflet ca m-a adus inapoi pe acest forum, langa voi si sper sa ramanem asa pentru totdeauna. Imi place partea ei copilaroasa la nebunie, deoarece prin intermediul ei imi pot scoate la iveala si credulitatea mea si inima de copil. Caterinca e la zi impreuna cu ea si cu siguranta cand ai nevoie de ajutor, te poti baza pe ea.

Al treilea loc il voi da lui Raizen. A facut atat de multe pentru forumul asta incat ii voi ramane datoare tot restul vietii. Ma bucur ca am avut un membru ca el care sa iubeasca acest forum si sa ramana activ pentru atata timp. Este un admin foarte bun, care a condus forumul asta cu placere. Daca ii displacea aceasta comunitate, nu se mai panica atata pentru el si nu ne-ar aduce atatea lucruri noi. Desi este o persoana impulsiva si uneori conceptiile mele sunt total paralele cu ale lui, mi se pare ca ne intelegem destul de bine si uneori chiar imi face placere sa vorbesc cu el despre una sau alta. Raiz, ma simt onorata sa fac parte din grupul de admini in care esti inclus si tu.

Al patrulea loc este rezervat Iuliei(Lyra) care mi se pare o persoana minunata, chiar daca nu prea vorbesc eu cu ea. Ii sunt recunoscatoare de asemenea ca a pus bazele acestui forum si inca se mai ocupa de el. fara ea, nu existam nici noi si nici personajele care ni le-am creat pe acest forum. Deci Iulia, thanks pentru clipele minunate care mi le-ai daruit pe acest forum. Imi place firea ta calma si linistita si se vede de la o posta ca mereu esti gata sa ajuti orice membru aflat in dificultate. De asemenea repet ce am zis mai sus ca sunt mandra ca fac parte din grupul de admini unde esti tu si Raiz.

Al cincilea loc il acord Adei, si sper din tot sufletul sa mai treaca si pe la noi. Nu cred ca ar putea ea sa paraseasca forumul in definitiv. Toti ii suntem recunoscatori pentru activitatea ei aici si posturile care mereu ne-au facut sa radem si ne-au inseninat ziua. A fost inregistrata inca de cand s-a format acest forum si se vede dupa perioada petrecuta aici, Tuturor o sa ne fie dor de sufletul de copil si glumele ei. Cu siguranta ii voi lipsi prezenta si taria de caracter. Ada, ai fost, esti si vei fii in continuare un membru de valoare al acestui forum indiferent daca vei pleca sau nu. Mereu vei face parte din inima mea.

Locul sase voi da copy paste ca nu are rost sa mai fac adaugari: Waydreamer = Mda..deci ar fii enorm de spus...Cu el am avut primul contact pe acest forum dupa ce am fost sortata la viperini.Observasem cu stupoare ca el era singurul din accea casa.Dar isi tinea de urat cu prietenii lui imaginari.M-am atasat de el ca un coleg,amic sau si mai bine spus frate.De cate ori am avut ocazia sa vorbesc cu el imi lumina ziua.Era o persoana foarte amuzanta si plina de viata.Imi pare rau ca nu mai da pe aici.Forumul ar fii foarte insufletit cu el alaturi.Desi e cam paralel cu lumea.Eu sper sa il mai prind pe mess,desi il vad foarte rar on,pentru a mai vorbi cu el.

Iar al saptelea loc vi-l dedic voua, celorlalti membrii care ati adus acest forum la viata, ati construit alaturi de noi o comunitate absolut minunata si sper ca si pe viitor ne vom mai vedea pe acelasi forum, traind, formand legaturi si crescand impreuna. In fiecare dintre voi mi-am gasit un prieten si sper ca ne vom intelege bine cu toti pana cand ne-om satura de Harry Potter( asta daca se va intampla vreodata). Eu sper si cand voi ajunge la maturitate, chiar daca acum sunt o baba printre voi, inca sa va fiu alaturi si sa ma distrez alaturi pe acest forum. Va iubesc mult!

[/center]
Sus In jos
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 05/08/2008
Numar mesaje : 938
Reputatie : 76
Galeoni : 64

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Mar Dec 23, 2008 5:25 am

Am incercat sa fac si eu un top deoarece sunt de cateva luni pe forum si am inceput sa va cunosc(din posturi sau vorbind pe mess).Pe unele locuri vor fi mai multe persoane pentru ca pentru mine ocupa cam acelasi loc.

Locul 1 - Nerida Devon. Imi place foarte mult RPG-ul ei si lectiile pe care le preda la "Previziuni despre Viitor"

Locul 2 - Kennya si Raizen. Si RPG-ul ei imi place destul de mult si i-am ales pe ei 2 pentru locul 2 deoarece chiar se ocupa de forum.Raizen, cum de nu te plictisesti sa dai salariile? Laughing

Locul 3 - Hermione McGonagall si Anny Ireth Mithrandir. Sunt 2 fete foarte simpatice din punctul meu de vedere.In plus, rpg-ul lor este din ce in ce mai bun si observ ca sunt printre cele mai active membre.

Locul 4 - Ginny di Hahalina. Chiar daca nu imi plac anumite posturi ale ei(ati ghicit... cele cu masti de gaze), chiar daca nu sunt fana a Lordului Smoala si chiar daca nu o plac absolut de loc pe Ginny Weastley, nu pot sa nu recunosc ca este printre cele mai voloroase persoane de pe forum.

Locul 5 - Bella Swan. Mi se pare o persoana intelegatoare si simpatica, chiar daca nu am vorbit personal cu ea si imi place si RPG-ul ei.

Locul 6 - Lyra Dust. Chiar daca nu prea am mai vazut-o pe forum, imi place RPG-ul ei si apreciez faptul ca ea a intemeiat forumul.

Locul 7 - Alicia Isabelle - Mi se pare simpatica si am observat ca se implica in activitati si chiar daca are o varsta mult mai mica decat a multor persoane de pe forum, eu cred ca se descurca.
Sus In jos
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Dum Dec 28, 2008 5:23 am

Am sa incerc si eu a fac topic

1) -Stau prea maretii regi [ Raizen(el face cele mai multe) Kennya si Lyra] pentru ca sunt sefii tari!

2) Ginny di Hahalina care este pentru mine my BF si care ma amuza mereu si e foarte activa si da sfaturi execelente si ajuta pe toti

3)Rebecca-Anne Malfoy- in primu rand e vara-mea si iti spun ca mie dor de tot de vremurile cand erai sefa de casa Cercetasi [erai cea mai tare]

4)Gemenele Anna si Ada McNair- pentru ca aduc numai heppy pe tot forumul in special Ada

5) Bella Swan- Am puso pe locul 5 pentru ca e sefa cercetasi si o prietena grozava!

6)-Jade Janelle Slyterin-my BF (am doua) care avem mereu ce discuta cu care ma inteleg de cand m-am inregistrat, care suntem ca doua sisters!

7)Restul membrilor- Toti faceti o comunitate importanta si daca nu am fi cu totii HP nu ar mai avea nici un rost! Hug
Sus In jos
Iseult Cromwell
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/06/2008
Numar mesaje : 853
Reputatie : 298
Galeoni : 220
Animal : Pisica Birmaneza-Maeve
Functii : Vanzatoare "Weasley Bing-Bong";

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Dum Dec 28, 2008 5:47 am

Incerc si eu:*:

Locul intai il ocupa Bella Swan deoarece ea a fost printre primii membrii de pe acest forum care s-au imprietenit usor cu mine, si tot timpul imi suporta criticile si comenzile in exces.Laughing(hey, am facut totusi o pauza). Eh, mi-a dat multe sfaturi bune la viata mea...

Locul doi il ocupa June Emma Ginston(as vrea sa fie pe locul 1 mai multe persoane:(()de asemenea printre primii mei prieteni. Este amuzanta, cand trebuie, este realista, cu picioarele pe pamant, daca nu ar fii ea, nu m-as mai trezi din visare, cred.

Locul trei il ocupa Kennya Slytherin, foarte matura, isi iubeste forumul, si munca ei. De asemenea este un bun mostenitor al lui Viperin(ma refer la calitatile lui), si este o fire sociabila si de incredere.

Locul patru Ginny di Hahalina, very funny, te face mereu sa razi cu glumele ei, are foarte multa imaginatie(cateodata aproape dusa la extrem) de asemenea impartasim aceeasi pasiune pentru stelutele roz cu stelute.:x:x

Locul cinci il ocupa Lyra Dust, o persoana de incredere, si oricum, toate laudele i se cuvin ei, caci daca nu facea acest forum, nu as mai fii intalnit niciodata persoane asa de treaba.

Locul sase il ocupa Nereida Devon, foarte de treaba, nu tine pica, este o viperina devotata, si este amuzanta. Este foarte buna la limbile straine(mai ales engleza)cand vorbim amandoua zici ca vorbim reptomita. Nimeni nu intelege!Laughing)

Locul sapte il ocupa Ada McNai:e foarte tare, adora Punkul, adora sk8erii, si alte lucruri. Cred ca dupa Ginny, ea este cea mai amuzanta. Cateodata scoate niste glume...Eu sincer chiar nu ma mai pot oprii din ras.Laughing

[i][color=pink][b]Tarja Turunen fan..:-p[/b][/color][/i]

Refuz! Stau si inghit si ma gandesc..cu ce naiba am gresit?[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://power-of-elements.forumagic.net/
Within Temptation
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 28/09/2008
Numar mesaje : 54
Reputatie : 2

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Dum Dec 28, 2008 12:48 pm

1.Raizen
2.Raizen
3.Kennya
4.Raizen
5.Kennya
6.Raizen
7.Kennya

PS: singurele persoane pe care am avut ocazia sa le cunosc =)
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Lun Dec 29, 2008 12:03 am

Citat :
Al cincilea loc il acord Adei, si sper din tot sufletul sa mai treaca si pe la noi. Nu cred ca ar putea ea sa paraseasca forumul in definitiv. Toti ii suntem recunoscatori pentru activitatea ei aici si posturile care mereu ne-au facut sa radem si ne-au inseninat ziua. A fost inregistrata inca de cand s-a format acest forum si se vede dupa perioada petrecuta aici, Tuturor o sa ne fie dor de sufletul de copil si glumele ei. Cu siguranta ii voi lipsi prezenta si taria de caracter. Ada, ai fost, esti si vei fii in continuare un membru de valoare al acestui forum indiferent daca vei pleca sau nu. Mereu vei face parte din inima mea.

Vaaai :"> deci m-am facut sa rosesc Crying or Very sad si sa plang... vaai Crying or Very sad va iubeeesc pe toti >Very Happy<>Very Happy<>Very Happy<>Very Happy< Crying or Very sad nu stiu ce sa mai zic Crying or Very sad chiar m-ati facut sa plang.. mai ales ca eu rad si plang din orice Crying or Very sad
Ca sa nu fiu offtopic .. voi scrie din nou Very Happy

1. Anna McNair : Este prietena mea cea mai buna de 5 ani!! O iubesc , si as face orice sa nu se supere pe mine. Desi ea uneori mai greseste , eu nu-i zic nimic si sper sa se rezolve de la sine. Prefer sa nu comentez. Din clasa a2a eram nedespartite. Venea si dormea la mine, mergeam si dormeam la ea, parintii nostri se intelegeau bine. Mergem in vacante impreuna la munte, cand la ea, cand la mine. Ne distram foarte bine tot timpul. Glumim foarte mult!! Ea este inca mai glumeata decat mine, dec.. va rog.. o ador pur si simplu. Nus tiu ce m-as face fara ea. Aia nu s-ar mai numi viata >Very Happy<

2. Ginny di Hahalina : Este o fata foarte glumeata.. oricum a avut de la cine invata [cateva aclamatii va rog :">] si.. de treaba. Ma impac foarte bine cu ea, si mai discut chestii. Ea imi povesteste de fiecare tut pe care il intalneste , iar eu o ascult fericita. Imi place ca si ei ii place sa se imbrace ceva mai normal , dupa cate mi-a spus I love you si e tare. Oricum.... nu am cuvinte pentru ea. Este cea mai tare >Very Happy<

3. Kennya Slytherin : Kennya Crying or Very sad deci serios ca mi-a venit sa plang la ceea ce ai zis despre mine >Very Happy< te iubeeesc >Very Happy< ... deci tot timpul te-am considerat o persoana serioasa, dar in acelasi timp .. nus tiu cum sa zic... de treaba.. adica stii tu. Dar mereu mi-era frica nu stiu cum sa vorbesc cu tine... deoarece ... nu stiu. Erai mai mare.. si ma simteam prost asa.. sa ma bag dintr-o data in seama. Oricum... eu te-am apreciat si te-am admirat in umbra. Si mereu eram incantata cand postai dupa mine.. ma gandeam "wow.. m-a observat OMGI love you" .. nus tiu... mereu te-am considerat un fel de model. Imi place si ce asculti... >Very Happy< oricum esti bestiala >Very Happy< [si nu, nu este vorba de bestial.ro]

4. Raizen Isildur : chiar daca nu am mai vorbit de multa vreme cu el , el ramane tot in pwca mea >Very Happy< . Si chiar daca el nu ma mai baga in seama, tot tin la el. M-a deranjat ca nu mai vorba cu mine, dar mi-a trecut , plus ca eu il consider un prieten, iar la prieteni le iert orice. >Very Happy< si chiar daca nu va mai vorbi cu mine, tot prieten il voi considera >Very Happy< Raizeeen... si pe tine te iubesc >Very Happy<

5. Nereida Devon : Este o persoana de valoare pe acest forum, ca si multi altii. Cei pe care i-am scris mai sus. Posteaza mai mult la RPG decat la joculete si cafenea, ceea ce ar trebui sa facem cu totii >Very Happy< Defapt, nici nu stiu daca a postat de foarte multe ori la joculete sau cafenea.
Oricum >Very Happy< tin la ea, chiar daca nu am avut ocazia sa vorbim. Este un membru de valoare.. >Very Happy<

6. De aici se mai complica treaba. Cred ca va fi vorba despre Jade Slytherin la care tin de asemenea. Am avut ocazii in care am facut RPG cu ea, si mi-a placut. Nu stiu ce pot sa zic foarte mult de ea, deoarece nu o cunosc foarte bine, dar na Very Happy oricum >Very Happy< te iubeesc >Very Happy<

7. Hermione McGonagall : Nu ca mi-este cine stie ce prieten bun dar, oricum imi place de ea. Adica nu sunt pe invers Laughing dar imi place asa. mi-e nu stiu cum sa vad ca toata lumea ii zice ca nu stiu ce nu a facut bine, nu stiu ce nu a facut bine, dar na >Very Happy<
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Hermione McGonagall
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 28/08/2008
Numar mesaje : 736
Reputatie : 19

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   Lun Dec 29, 2008 1:56 am

1.Kennya Slytherin.

Este foarte draguta,amabila si face o treaba excelenta pe forum.M-a ajutat de fiecare data cand aveam probleme,de aceea o pun cap de lista.

2.Ginny di Hahalina

Este foarte amuzanta,de cand a inceput cu Lordul Smoala.Imi place mai mult RPG-ul ei de acum decat cel dinainte.Si este si sefa casei mele.

3.June Emma Ginstone

Este foarte draguta si un ajuotr foarte bun.Impreuna punem poze in galerie asa ca am devenit prietene.

4.Mary Mystery

Este foarte draguta.Nu am prea vor bit noi,dar stiu acest lucru.Imi place de ea...ca fata.Are un RPG bun.

5.Ada McNair

Este la fel de amuzanta ca Ginny.Si la fel de draguta.

6.Raizen Isildur

Nu prea am vorbit noi,dar face o treaba excelenta cu salariile.Bravo lui!

7.Toti membrii

Toti sunt la fel de buni si egali,asa ca pentru acest loc i-am ales pe toti pentru ca merita.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Top 7 membrii   

Sus In jos

Top 7 membrii
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog