Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

some love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Urmatorul
AutorMesaj
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 8:57 am

Din contra, e de 43987489348922 mai rau , daca esti sub 14 ani , sa fii cu tipi de 15 - 16 ani . Relatiile alea chiar dureaza 2 zile , in majoritatea cazurilor; cred ca tu cunosti niste ingeri daca nu sunt asa:)) Ma rog , in general nici nu au ce cauta cu o tipa cu cativa ani mai mica, avand in vedere ca ei vor chestii mai serioase [ daca esti fraiera sau nu , nu conteaza. ori te paraseste dupa ce s'a folosit de tine ori te paraseste cand vede ca tu esti suficient de desteapta sa nu te culci cu el . ]
Yeah, ne maturizam, dar tipii cu mult mai mari sunt disperati dupa s e x. Cel mai bine e sa astepti... decat sa fii implicata intr'o relatie de genu', cand incepi sa tii la tip si sa nu vrei sa te paraseasca si ajungi sa te culci cu el la 13 - 14 ani ... toate tipele care au facut asta regreta mai tarziu.
Un prieten calumea este ala de varsta ta , atunci cand ai sub 15 sau 16 ani.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 20
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 8:59 am

Eu am 13 ani.. si prietenul meu 16... si nu ma grabeste cu nimic.. A asteptat o luna ca sa-l pup prima oara doar asa... simplu.. pe urma a mai asteptat una ca sa-l pup cu tongue ... Laughing pricepi tu Very Happy Adica
ma asteapta in orice.. si eu iau deciziile toate.. adica eu am vrut sa ne Kiss... el nu mi-a zis. Mi-a zis ca poate sa astepte.. si ca nu-l deranjeaza absolut deloc... e cea mai draguta chestie pe care am intalnit-o 8->
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 9:53 am

Ok, sa zicem ca e bine s aia un prieten. Doar ca ai grija si nu te intalni toata ziua cu el, si nu-l sufoca cu dragoste si faze. Fiti naturali, intalnitiv-a dar nu in fiecare zi si nu toata ziua. Acum va place, dar o sa va saturati si o sa se rupa tot. Mai bine mai putin decat prea mult.

Cat despre iubiti de 15-16 ani.. nu e chiar bine. Adica de la 13-14 ani pana la 15-16 ani e o perioada in care te maturizezi si cresti foarte mult. E o diferenta intre felul in care vezi lumea foarte mare. De obicei o persoana de 13 ani, intr-o relatie, e enervanta si stresanta pt una de la 16 in sus. Acum depinde si de om. Ah si, obsesiile sexuale, o data ce exista, nu trec niciodata. De obicei daca la 14 ani esti obsedat o sa fii toata viata. Oricum, va spun ca sexul nu e cine stie ce... adica pe mine nu prea ma impresioneaza. Si oricum.. e un pacat sa ai relatii sexuale in-afara casatoriei si de la o varsta atat de frageda..

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 31/08/2007
Numar mesaje : 1432
Casa : Cercetasi
Reputatie : 137
Galeoni : 74

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 9:58 am

Ei bine,nu toti de 15-16 ani sunt obsedati sexual.Unii sunt niste labagii care n-au treaba acasa dar defapt ei nu au facut niciodata sex iar altii sunt niste experimentati care nu vor relatii de lunga durata vor doar aventuri si atat.Eu am avut de aface cu al 2lea tip de baieti obsedati sexual [ stati departe de ambele tipuri anyway]
Gin,ai spus mai devreme ca ar trebui sa-ti gasesti un baiat de varsta ta..ei bine daca eu am 13 ani si el la fel,crede-ma e DOAR UN COPIL.Cu totii stim ca baietii se maturizeaza mai greu ca fetele.Si crede-ma colegii mei de clasa inca se mai joaca in pauza cu masinutzele.Ideea e,daca vrei o relatie serioasa,sa cauti un tip pe dupa 14 ani si din conversatiile amicale cu el sa-ti dai seama cam ce-i poate mintea.Bafta la agatat Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.picaj.tumblr.com
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 10:15 am

Eu am citit " toti de 15-16 ani sunt obsedati sexual " in loc de " nu toti de 15-16 ani sunt obsedati sexual " , Ana:)) si eu cica " raizen raizen .. " Laughing)))

Aa.. da, stiu asta.. ca fetele sunt mai dezvoltate:) mai mature si chestii.. deja ma streseaza ca tipele din clasa mea au inceput acum sa dezbata subiectul baietilor si.. alte chestii:"> adica.. pana la urma o sa il intrebe si pe profu' de mate daca i'a venit. numai de intrebarea asta aud . Imi mananca zilelee:))
Cu " de varsta ta " am vrut sa zic vreo 1 - 2 ani diferenta:D de fapt si 2 ani e mult, daca tu ai 12 si el 14 sau tu 13 si el 15. Tipii pana'n 14 ani sunt cam tembeli .Laughing dar sunt tembeli si dup'aia . [ scuze raiz=)))) ]
Pana la urma cel mai bine e sa nu te grabesti. Stiu ca e tare sa ai un prieten si faze.. dar , in general , daca e cu mult mai mare ca tine nu mai e virgin si te pune sa faceti sex caci altfel te paraseste . atunci e cel mai bine sa ii dai papucii:))
Deci halvaua e nesanatoasa. Punct.
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 10:28 am

Scuze Gin ca am inteles gresit ;Wink
In clasa mea majoritatea fetelor au ciclu deja si cateva dintre ele si au prieteni sau discuta despre asta.Sincer,eu sunt foarte diferita de colegele mele si foarte open mind in ceea ce priveste relatiile sau baietii sau stuff.Daca o colega de-a mea aude ca era sa fiu cu un tip care si-a pierdut virginitatea la 14 ani or sa ma dea in judecata si nu o sa mai vorbeasca cu mine Laughing.
Anyway eu zic ca inainte sa fii cu un tip,indiferent cati ani are [ei nici chiar.acum zic asa doar fiindca era vb de baietii de 15-16 ani care sunt obsedati] trebuie sa vorbesti cu el pe mess amical,sa vezi ce-i place,ce face,ce parere are despre o relatie de lunga durata,ce relatii a mai avut si chestii.Stiti ca e povestea "spune-mi cu cine ai fost ca sa-ti spun cine esti" si e foarte adevarat.Si inainte de a avea o relatie trebuie fii prima data best friend cu persoana aia si sa te simti bine in prezenta ei.Sunt niste chestii care sunt mana in mana cum ar fi prietenia,iubirea,intelegerea.Daca tu-l placi pe tip si cand sunteti doar voi nu ziceti nimic si te simti prost si e boring..asa nu poate merge.Comunicarea e totul.Afla mai intai cine e,ce face si ce vrea de la viata.Si daca e obsedat sexual poti sa-ti dai seama destul de repede plus ca se aude vorba si prin targ Laughing
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 10:39 am

Parerea mea este ca ciorba facuta ieri de bunica nu trebuia lasata atat de mult la fiert.
Apoi, nu cred ca dovleceii sunt buni de pusi in ciorba; eu cred ca nu ar trebui pus nimic de genu' in ciorba. Sa se puna cartofi prajiti , pizza , si mustar si ketch-up drept condimente. Eventual un McNugget - doua de la McDonalds.
Ca veni vorba , am dat 8 lei pe 6 McNaggets rofl oricum fara curry nu au gust.

Edit :
Ginny: SA DAU EDIT REPEDE LA MESAJUL MEU DE LA TOAPEC PANA NU TRECE VRE'UN VANT DE'A LU' RAIZ PE'ACOLO
Ginny: )))))))))))))))
.:Zw!nky: .:
.:Zw!nky: .: VEDE
.:Zw!nky: .: RAIZ
.:Zw!nky: .: TE TAIE
.:Zw!nky: .: CU BASTARCA
.:Zw!nky: .: )
Ginny: ))))))))))))))))))))))0

Asa. Deci=)) ia sa mai citesc odata ce'a scris ana ca am uitat=)))))
--
Degeaba. Nu imi vine in minte nimic. Raaiz nu ma taia cu bastarca=))))

Iedit2 : asa deci . si eu cred ca e bine sa il cunosti pe tip inainte sa te cuplezi cu el. si sa nu fie prea mare diferenta intre voi . :) cel mai tare e cand sunteti la aceeasi scoala si va mai intalniti in pauze ..

Iedit3 : am uitat sa vestesc lumea ca
AZI E ZIUA CU SCRISU' MAREE:->
SI
NUUUUUU[...]
SI
JE SUIS UNE UMBLATORIQUE BOOB. UNE BELLE ET UMBLATORIQUE BOOB

God=))))) m'apuca si pe mn ca pe ana=)))))

Iedit4 : SI ANA ZICE SA SCRIU O CARTE " LE UMBATORIQUE BOOB " rofl)))))
Sus In jos
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 11:54 pm

@Ana: toti baietii sunt labagii, indiferent daca sunt obsedati sexual sau nu. Si intr-adevar uneori fetele se maturizeaza mai rapid decat baietii, dar nu intotdeuna. Adica, ma uit la prietenii mei si observ cat de cretini sunt, si consider ca am trecut de partea respetiva. Si de asemenea, ma uit si la fete, si nu toate sunt super-mature. E o treaba foarte relativa.. nu prea poti generaliza.

Eu consider ca, inainte de o relatie cu cineva, trebuie sa fii prieten cu persoana respectiva. Prieten foarte bun. Si mai ales sa il cunosti cat mai bine si sa aveti multe lucruri in comun. La varsta asta, relatiile trebuie sa fie mai cu prietenie... nu trebuie sa pui atata suflet si atata iubire. E doar o perioada de cunoastere si de dezvoltare mintala. Poate sa fie la 13 sau la 15 ani, e irelevant.

Ah, inca o chestie. Daca un baiat e obsedat sexual, nu inseamna ca nu poti avea o relatie normala cu el. Daca ajunge sa tina la tine, sa te iubeasca, nu o sa-ti propuna niciodata ceva deplasat, oricat de pervers ar fii el.

Parerea mea e ca va agitati prea mult si va grabiti. In loc sa cititi o carte, sa va uitati la un film, sa mergeti intr-o excursie, sa scrieti poezii sau mai stiu eu ce, voi dezbateti subiecte ca baieti, relatii, ciclu, sex de parca ati fii veterane. Mai aveti multe de invatat, asa cum fiecare are.

Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mier Aug 05, 2009 12:07 am

Si atunci Raiz pentru ce e topicul asta daca nu despre love and stuff?
Laughing)
Oricum am deviat demult de la subiect,adica despre ce ne spunea mai devreme Ada,despre ea si Claudiu.In primul rand,daca as avea un prieten nu le-as spune lor si in al doilea rand daca s-ar intampla sa afle le-as aminti ca nu e ceva ilegal si ca tipul e ok si sa nu-si faca griji dar in ceea ce o priveste pe Ada habar nu am de ce se comporta ai ei asa,doar il stiu pe Claudiu si ca e de treaba si cuminte si politicos.Poate pentru faptul ca stai prea mult cu el si cum zicea si Raiz mai devreme o sa va plictisiti la un moment dat..a si Ada,mai iesi si tu cu Anatz si astea :o3 ca le e dor sa iasa cu tine.Asa mai faci si putina pauza cu Claudiu ca sa nu zica ai tai nu stiu ce.
Sus In jos
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Aug 05, 2009 12:09 am

Pai asta e si ideea. Sa nu mai fie topicul. In fine. E democratie, ce mama nabii, facem si spunem [aproape] tot ce ne pofteste inima Very Happy

Sus In jos
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Varsta : 21
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: some love   Mier Aug 05, 2009 12:27 am

Mnah...scuzati ca postez aici,dar imi vine sa rad.La 13 ani ce relatie poti avea decat una de genul:Haide la intalnire,ne plimbam in parc,un sarut acolo sau doua sau cate va toata capul.
Eu la varsta mea am avut pana acum vreo 2 prieteni,in joaca...cu nici uul nu m-am pupat mai mult decat pe fata.Ca vreau sa va zic ceva.La avarsta mea de ce sa ma implic in dragoste? Laughing
Si mai spun ceva...ca nah,imi toata mie capul mult de data asta,despre relatiile astea.Stiti,cand imbobocesc trandafirii,adica primavara.Daca incercati sa desfaceti un boboc de trandafir,cica sa infloreasca mai repede,nu a doua sau a treia zi se usuca?Exact asa e si cu relatiile astea.De ce sa ne grabim?Ca dupa cativa ani sa fim dezamagiti in dragoste si sa nu mai avem chef de nimic? De ce sa ne fortam?
Si chiar sunt de parere ca la 13 ani nu poti cunoaste dragostea adevarata.Sau si daca cineva ti-o da,tu nu iti dai seama.Oricum ai fi,esti inca un copil.Nu suport sa le vad pe unele colege cum vin din vacanta si se lauda cu prietenii lor.Anul trecut mi-a zis o colega: "Vara asta am fost cu toti prietenii lu' fratitu"...adica pardon OMG Fratimiu are 20 de ani,si are prieteni si mai mari.Si ea 14 OMG
Poate ca la 13 ani iti place de un tip,doi,trei.Suferi si tu,asa,ca nah...ca iti tre tie sa suferi de la o varsta frageda.Dar ce folos?Ca oricum ala nu te ia de sotie Laughing
Stateam si vorbeam cu Ingrid[Yvonne] pe mess si am zis io nush ce de sarut.Cik am inceput sa rad zicand ca io nu m-am sarutat niciodatata cu cineva pe botik rofl Si asta e adevarul.Si inca ceva...cateodata daca iti place de un baiat de 15-16 ani e posibil sa te refuze.Cine vrea sa fie cu o mucoasa[nu ca mie mi-ar fi zis cineva,dar unei colege rofl ]
Asa ca...orice ar fi,il sustin pe Raiz in chestia asta.
Aaaaa...si tre sa va mai zic ceva cu relatiile sexuale inaintea casatoriei.Stiti de ce mireasa obligatoriu tre sa fie in rochie de mireasa alba?Fiindca arata purittatea,adica e neatinsa.Ma refer ca e virgina.Acum mai noi vad ca poarta si rochii negre Laughing Deci,nu stiu ce sa zic.Dar e cam naspa sa ai prieteni de la 15-16 ani in sus.Adica hei...crezi ca ala nu te tine de proasta? Laughing Sau daca tine la tine e altceva,nu stiu Thinking?
Dar asta e parerea mea...poate dupa ce voi fi cu vreo 4 ani mai marevoi intelege dragostea si chestiilea asta.dar la 13 ani nu oti cunoaste dragostea adevarata.

PS:Trebuia sa postez si eu aici...rofl

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 05/08/2008
Numar mesaje : 938
Reputatie : 76
Galeoni : 64

MesajSubiect: Re: some love   Vin Aug 07, 2009 2:33 am

OMG Time Out OMG

Ce discutii sunt pe aici... Worry
Fetelor, eu nu prea va inteleg[nu ma refer la toate].Aveti doar 13 ani si va faceti griji de genul acesta.Sunteti inca niste copii, bucurati-va cat mai puteti de aceasta perioada pentru ca nu va veti mai intalni cu ea.Stiu ca se spune ca poti sa ai suflet de copil la orice varsta, dar, sa fim seriosi, nu poti sa te mai manifesti la fel.Toata chestia asta cu baietii, "dragostea" s.a. fac parte din adolescenta si cred ca ar trebui sa fiti destul de mature pentru o relatie.Poate ca unii se maturizeaza mai devreme, de la 12-13 ani, insa sunt cazuri destul de rare.
Cand aud cu ce se lauda colegele mele in materie de relatii ma apuca ameteala... si au 15 ani.Nu mai poti sa mai vorbesti cu ele despre altceva in afara de baieti, de parca ar fi centrul pamantului... Ma enerveaza faptul ca fac tot felul de supoziti... adevarate obsesii.
Eu nu am avut niciun iubit pana acum, nu am sarutat pe nimeni s.a.m.d. pentru ca nu cred ca este inca momentul.Nu pot sa zic ca sunt exagerat de copilaroasa, dar nici foarte matura nu sunt.De fiecare data cand cunosc pe cineva, ramane socat cand ii spun ca am aproape 15 ani[de azi chiar am].Cei din tabara au crezut ca am 12-13 ani pana in ultima zi cand le-am spus ca trec a9-a , iar cand m-am inscris la liceu un domn mi-a zis ca am gresit sala pentru ca inscrierile intr-a 5-a nu sunt acolo. Laughing Laughing [nu stiu de ce se intampla asta... cred ca fata e de vina, am o fata de copil Laughing ]. Mda, incep sa deviez de la subiect...

Deci, faza este ca nu are rost sa te implici in relatii cand nu esti destul de matur pentru ca ai putea sa suferi foarte usor.Eu nu sunt de acord cu relatiile intre fete de 13 ani si baieti de 15-16 pentru ca este o diferenta de mentalitati de cele mai multe ori.

Mama ma intreaba mereu de ce nu am si eu un iubit[Va vine sa credeti?]. Laughing Nu cred ca ii voi face pe plac prea curand... Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Vin Aug 07, 2009 7:20 am

e cea mai tare persoana I love you

Ultima editare efectuata de catre Ada McNair in Mar Sept 08, 2009 11:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Vin Aug 07, 2009 10:29 am

Ma-i bate-l injural si tipa la el mult si o sa se sature intr-o zi de tine. E fun pana la un punct, cand incepe sa te streseze.

Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Vin Aug 07, 2009 7:21 pm

Laughing Mda.... stiu :) dar.... am inceput sa ma comport dragut cu el... asta spuneam :)

Ca inainte.. nu prea imi pasa Laughing daca ii frecam doua ... Thinking
Dar acum imi pasa Very Happy si nu mai fac asta...
Ma rog... Thinking
Oricum.. sunt foarte schimbata .. :)
Sus In jos
Berny McNair
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 26/02/2009
Numar mesaje : 93
Varsta : 23
Casa : Nesortat
Reputatie : 12

MesajSubiect: Re: some love   Dum Aug 09, 2009 5:24 am

Ada mi-ai mai zis tu ceva pe mess despre Claudiu asta..ma rog sunt fericit pentru tine ca ti-ai gasit pe cineva dar sunt totusi putin deacord cu Raizen..poate ar trebui sa o iei mai usor ca apoi o sa va plictisiti [mi s-a intamplat de cel putin 4 ori asta]..Adica eu cu prietena mea nu stam toata ziua unul cu celalalt..eu imi vad de ale mele ea de ale ei si apoi ne intalnim seara pentru cateva ore si chiar daca nu mai putem de dor ori dorm eu la ea ori ea la mine Thinking
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Dum Aug 09, 2009 8:12 pm

Da Leo... dar.. :-L eu nu pot sa dorm la Claudiu. Daca as putea dormi la el , pai LOGIC! Ca ziua as iesi cu altcineva. Dar varsta nu-mi permite sa dorm la el acasa, asa ca ne intalnim doar ziua... 4 ore. Ca doar atat am voie :)
Deci... 4 ore rezervate pentru Claudiu si atat.
Restul le petrec la calculator.
Chiar ieri m-am certat cu tata . Am fost la ziua parintilor lui Claudiu.. undeva in afara orasului.. si ei au stat acolo pana la 12 si ceva . Ne-am pornit si am ajuns pe la 00:30 parca Thinking acasa...Si... ei aveau musafiri.. adica.. si-au luat niste oameni de acolo la ei acasa , si n-au mai putut sa ma aduca cu masina pe mine. Pentru ca si aia erau cu masina si trebuiau sa descuie poarta blablabla...si dupa trebuiau... sa-i serveasca cu nu stiu ce, asa ca mi-au chemat un taxi.. si am ajung la 1 fara 20 de minute acasa , si tata mi-a facut o panarama.. Rolling eyes si iar sunt pedepsita..
Dar nu-i vina mea! Nu puteam sa le zic oamenilor aia sa plece !!!! Adica... e petrecerea lor! Nu le stricam eu ziua de nastere ca nu mai puteam astepta Straight face
Adica.. ar fi insemnat.. sa-i fugaresc pe toti de acolo ca vreau eu acasa , plus ca nu-i familia mea. Adica... si asa ma simteam prost.
DIn moment ce tata m-a lasat.. trebuia sa-si inchipuie Looser
Ma rog Laughing oricum ma enerveaza . Si aici chiar nu este vina mea , pentru ca si eu m-am secat cand am vazut ca au stat mai mult Laughing
Si vroiam sa merg acasa dar mi-era rusine sa le zic :_? Totusi.. nu-i cunosc Very Happy
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Dum Aug 30, 2009 10:20 pm

Ada, doar pentru ca spui asta inseamna ca nu esti atat de cretina precum te descrii [-x
Si gandeste'te asa.. toata lumea greseste. Cred ca stie si el ca esti o afurisita careia nu ii tace gura [ glumesc glumesc:)) ] si faptul ca esti geloasa pe Kristen Stewart [ te aprob , sanse 99,99% sa se intalneasca pe ascuns in fiecare seara OMG OMG OMG ] inseamna ca tii la el enorm. :)
Si mda:-? ar fi ceva mai ok sa nu ii spui totusi de alti tipi in timp ce ii interzici sa vorbeasca de amanta lui, Kristen Stewart=))) dar mna.. te inteleg pana la urma.. cu prietena ta cea mai buna plecata:-s
[ alte lucruri nu ai mai zis:-w daca asta e singurul te bat cu leuca pentru ca te plangi atata.. poate ca el nici nu s'a prins:) =]]] ]

Cred.. sunt sigura ca daca ar citi ce ai zis mai sus te'ar ierta pentru tot:) ediit: si acum imi spui ca a citit deja:))) ce te mai stresezi atunci? [-x
Take it easy>:d< el te iubeste asa cum il iubesti tu.. asta conteaza.
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Dum Aug 30, 2009 10:34 pm

Ah.Acum mi-e si mai ciuda,deoarece vine la mine si imi zice ca ii pare foarte rau si ca nu a putut dormi blabla.Acum ma simt si mai naspa,si ma urasc si mai tare,pentru ca desi eu gresesc,tot el vine si-mi cere scuze.Si nu stiu!Ieri am avut o stare foarte naspa.Nu stiu daca ati patit vreodata sa aveti o stare in care nu puteti plange,nu puteti rade,sunteti prins undeva la mijloc,si singurul lucru care te-ar face fericit ar fi sa va impuste cineva in cap.Eh,starea asta am avut-o,si a fost groaznic.
Oricum,acum e bine,dar tot naspa ma simt,pentru ca nu stiu cat o sa ma mai ierte.Claudiu e prea perfect,si mi-e frica sa-l pierd.Dupa cum vendeti,n-am zis nimic niciodata de rau de el,pentru ca e...nu e nimic de rau de spus.Este minunat!

Multumesc Ginny,m-am mai linistitt la faza cu intalnitul in secret.Laughing
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: some love   Mier Sept 02, 2009 8:47 am

Ma bucur tare mult ca te-ai indragostit!
E un lucru frumos si din cate mi-ai povestit,cred ca o sa mearga. Smug
Sus In jos
Alice Swan
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 26/08/2009
Numar mesaje : 766
Varsta : 23
Casa : Viperini
Reputatie : 132
Galeoni : 399
Animal : Motan Albastru de Rusia - Riry; Caine Shi-tzu
Functii : Vanzatoare "Pete si Caligrafie"

MesajSubiect: Re: some love   Mier Sept 02, 2009 8:58 am

Vin si eu un pic sa va plictisesc cu povestea mea Laughing pe care o sa o spun mai pe scurt .Povestea mea e putin asemanatoare cu cea a Adei.Pe Andrei l-am cunoscut acum 8 luni mai exact pe un forum.Ne-am cunoscut si am devenit cei mai buni prieteni {sigur} .Intr-o zi am iesit in parc , in Februarie pe un frig cumplit .Am vorbit cam 5 ore si desigur am si inghetat si dupa 6 ore de inghet total si-a facut curaj si ma sarutat,deci nu vreau sa va spun ca in acea ora cat isi facea curaj si se tot apropia mie imi venea sa tip de frica si o faza penibila a fost ca incercat o data sa ma sarute si m-am speriat si am zis asta cu voce tare Laughing bn si desigur a fost cel mai romantic moment eveer deoarece am cantat impreuna si dupa o melodie ne-am sarutat.
Dupa vreo cateva saptamani l-am supus si eu la un test ca toate fetele m-am supat pe el si iam dat de inteles ca vreau sa ne despartim sincer nu vreti sa stiti cum m-am simtit dupa aceea ca a inceput sa planga si nu stiam cum sa il mai opresc , in fine spuneam ca povestea mea e asemanatoare cu cea a Adei deoarece si eu ii cunosc parinti si el pe ai mei si de asemenea pot sa ii fac in toate felurile ca el tot imi spune ca ma iubeste si tot eu sunt cea care se sinte prost Crying or Very sad.Oricum tin enorm la el si mereu e atent si imi face cadouri si dupa ce ne certam imi aduce flori.
Azi {2 Septembrie} am implinit 7 luni si asteptam nerabdatori sa facem un an I love you I love you

[/center]
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Joi Sept 10, 2009 9:42 am

Ce draguuut....macar la voi a durat macar 7 luni
tare de tine...!!! n-are toata lumea norocul asta
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Dum Oct 18, 2009 11:51 pm

Astaaaazi...eu cu Claudiuuuu impliniiiiim 4 luuuni I love you:X
Deci vreau sa spun ca au fost cele mai frumoase 4 luni din viata mea:X si ca nu le-as da pe nimic niciodata :x
Este cea mai draguta persoana, si ma face fericita mereu :x este tot ce mi-am dorit vreodata,si ne comportam la fel de dragut ca la inceput...adica...mai dragut decat atunci:X si am invatat cum sa il pretuiesc mai mult si nu stiu I love you am invatat totul:X datorita lui...nu stiu :o3 sunt cea mai fericita persoana :o3 adica....il iubesc :x pentru ca este langa mine mereu si ma asculta...si de toate I love you Il iubesc!

As dori la toata lumea o persoana alaturi care sa fie ca si claudu 8->

Asa..gata... sa incetez Laughing
Kiss

Te iubesc Claudiuuuuuu KissKissKissKiss pentru cele mai frumoase momente din viata mea!
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mier Noi 25, 2009 2:03 am

Asa:)) am scris aici I love you ca sa mai zic odata I love you ca am implinit pe 19 noiembrie 5 luni Not Talking relatia noastra acum e mult mai frumoasa decat la inceput I love you ne cunoastem FOARTE bine...si fiecare stie ce vrea celalalt I love you Acum ne comportam perfect unul cu altul si nu prea sunt probleme I love you (ma rog..sunt...dar na Laughing )
Asa I love you au fost cele mai frumoase 5 luni I love you si de-abia astept sa avem 6 luni,7,8,9,1 an,2,20 de ani etc I love you
Vorbim de pe acum Laughing cum o sa avem noi copii si cum o sa ne casatorim I love you Il ador pe puiul meu I love you Scriu aici pentru ca sunt foarte fericita...si ca ma bucur ca este langa mine I love you
IL ADOOOR!
Aaa...si chiar daca stam impreuna 24/24,nu ne plictisim :)

La scoala..ne vedem in fiecare pauza...sa zicem intre orele 7 si 2 ...ne vedem cam o ora jumatate...adica e muuult Laughing mai si intarzai uneori...nu prea des...asa..si ne intalnim dimineata si mergem impreuna la scoala.si mergem impreuna acasa I love you
Si dupa..stam si vorbim pe mess...daca nu pot iesi afara...de la 3 pana la 10...si dupa ma suna la telefon si vorbim pana la 1 8->
Adica..vorbim NON STOP I love you
Asa..deci sunt foarte fericita 8->
Si cand pot iesi afara...de la 2 la 4 vorbim,dupa pana la ... Thinking 8 jumatate stam afara 8-> sau mergem la el I love you si ....pana la 10 iar vorbim Laughing si dupa vorbim iar pana la 2 ... Laughing nu stiu de ce scriu astea dar sunt foarte mandra ca-l am pe claudiu I love you:X:X:X:X:X:X:X
IL IUBEEEEESC MUUUULT!!! I love you
Desi uneori imi aduc aminte si de ana si ma intristez :(
mi-e taaaare dor de ea...si mi-e dor cand stateam cu ea atat cat stau cu claudiu..:-<

iar in weekend stam pana la 4-5 ;Wink
Odata am stat 5 ore la telefon Laughing)) si aavut de platit 3 milioane jumatate rofl) factura
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Joi Dec 17, 2009 6:29 am

Deci e un tip la scoala.. I love you care e genial! E cu un an mai mare...si e brunet..cu par lungut si e nush cm..seamana putin cu Cristi de la Brasov (cica toata lumea:cine-i Cristi de la Brasov:|?)rofl))) anyway..e dragut.
Si una de la scoala mi-a zis ca e drummer adica da la tobe (habar n-am cum se cheama ala care da la tobe pe romana) I love you:X:X si nush ori mi se pare mie ori se uita la mine ca eram azi in statia de autobuz si frecam eu bete pe acolo ca pierdusem deja un autobuz si imi venea sa-mi frec 2 si cateodata ala asteapta cu un prieten autobuzul si azi a fost una din zilele alea \Very Happy/ Si mi se parea ca si in autobuz se uita la mine si HABAR NU AM CE SA FAC sa-i atrag pwca=))
HELP!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: some love   

Sus In jos

some love
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 26Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Teri Meri Love Stories
» 20. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 30. AȘK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 18. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 19. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit