Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

some love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Urmatorul
AutorMesaj
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 24
Warning : 0%
Casa : Adult
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: some love   Mar Dec 07, 2010 6:22 am

Sorry ca ma bag si eu ca musca in lapte, dar nici mie nu-mi place romantismul.
Meh, I think it's pathetic, no offence. Straight face

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Varsta : 23
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: some love   Mar Dec 07, 2010 8:24 am

Sincer. intr'o relatie nu imi plac cuvintele alea siropoase . Adica , mi se par de prisos .
Un simplu " Te iubesc " e mai mult decat trebuie si mie imi ajunge.

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Hayley M. Andrews
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 30/08/2010
Numar mesaje : 690
Varsta : 21
Casa : Astropufi
Stare Relatie : mdea. broken :(
Reputatie : 278
Galeoni : 123
Animal : puma - Caroline
Functii : Profesoara "Aritmantie"; Vanzatoare la "Weasley Bing-Bong"

MesajSubiect: Re: some love   Mar Dec 07, 2010 8:33 am

Bella Cullen a scris:
Sincer. intr'o relatie nu imi plac cuvintele alea siropoase . Adica , mi se par de prisos .
Un simplu " Te iubesc " e mai mult decat trebuie si mie imi ajunge.

De acord. Dar nu in prostie, sa zica ca un radio stricat: "Te iubesc", "Te iubesc", "Te iubesc", oriunde te-ai duce. Oamenii pur si simplu nu inteleg ce inseamna a iubi. A iubi nu inseamna simplu a placea, ci ca si cum nu ai putea trai fara o persoana, fara sa ii vezi zambetul, sa simti ca si cum viata se opreste in momentul in care se uita la tine. Am simtit numai o data in viata mea, dar mi-a fost de ajuns I love you Smug Si inca mai simt Very Happy

[color=violet][size=18]~ Hayley Megan Andrews ~[/size]
“I'd rather be hated for hated for who I am, than loved for who I am not.” :X[/color][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.harrypotters-world.blogspot.com
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mar Dec 07, 2010 8:35 am

Si eu am simtit o singura data in viata mea , Hayley. Am un an si ceva , in curand 2 , dar nu imi pare rau .
E cel mai frumos sentiment pe care il poate avea cineva.

Si bineinteles ca nu poti sa spui din 2 in 2 secunde " Te iubesc " , dar uneori tanjesti dupa aceste 2 cuvinte . Macar sa le auzi o data pe zi si inima ti se umple de bucurie.

[/b]

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Varsta : 22
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: some love   Mar Dec 07, 2010 8:39 am

Hmm. Thinking
Sa spun ca nu-mi place romantismul.. as minti.
E foarte frumos cand intre doua persoane exista acea armonie si se inteleg reciproc, pot vorbi despre orice si pot avea o incredere.. oarba unul in celalalt. Eu o spun din propria experienta. Eu si Matt mai avem momente cand pur si simplu "Te iubesc" nu ajunge.. [o faza de genul s-a intamplat si in seara asta] deci incepem sa insiruim o gramada de chestii si sa spunem tot felul de lucruri numai de dragul de a spune si mai ales, de a exprima cat de mult ne iubim. O relatie la distanta, cand cei doi se vad mai rar intareste increderea si asta e foarte bine din moment ce ea sta la baza. Asta e parerea mea, cel putin.

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Hayley M. Andrews
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 30/08/2010
Numar mesaje : 690
Stare Relatie : mdea. broken :(
Reputatie : 278
Galeoni : 123
Animal : puma - Caroline
Functii : Profesoara "Aritmantie"; Vanzatoare la "Weasley Bing-Bong"

MesajSubiect: Re: some love   Mar Dec 07, 2010 8:43 am

Isabella Isildur a scris:
Hmm. Thinking
Sa spun ca nu-mi place romantismul.. as minti.
E foarte frumos cand intre doua persoane exista acea armonie si se inteleg reciproc, pot vorbi despre orice si pot avea o incredere.. oarba unul in celalalt. Eu o spun din propria experienta. Eu si Matt mai avem momente cand pur si simplu "Te iubesc" nu ajunge.. [o faza de genul s-a intamplat si in seara asta] deci incepem sa insiruim o gramada de chestii si sa spunem tot felul de lucruri numai de dragul de a spune si mai ales, de a exprima cat de mult ne iubim. O relatie la distanta, cand cei doi se vad mai rar intareste increderea si asta e foarte bine din moment ce ea sta la baza. Asta e parerea mea, cel putin.

Sa stii ca tu ai maaare dreptate I love you sincer, cred ca tu te pricepi foarte bine la chestii de genul asta. Eu sunt varza. Dar daca simt ca iubesc, nimic nu mai are rost pana la urma. Si mi se pare ceva foarte ciudat, tulburator, dar totusi foarte sweet sa pastrezi o relatie de la departare I love you

[color=violet][size=18]~ Hayley Megan Andrews ~[/size]
“I'd rather be hated for hated for who I am, than loved for who I am not.” :X[/color][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.harrypotters-world.blogspot.com
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mar Dec 07, 2010 8:54 am

Nu e vorba ca ma pricep.. nu prea se poate sa te pricepi la asta bine sau rau and so on. Totul depinde de persoane. Probabil un psiholog care ar putea "citi" oamenii foarte bine.. da, atunci da, chiar se pricepe ai putea spune. [si asa vreau psiholoaga Laughing I love you]
Doar ca spun din propria mea exeprienta. Sincer.. cred ca relatia cu Matt e singura care m-a facut sa realizez atat de multe lucruri, sa invat ce inseamna cu adevarat sa iubesti si.. cred ca e singura care are cu adevarat potential sa se transforme in.. ceva mai serios. I love you

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 11/08/2010
Numar mesaje : 1659
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Vaduva :)) !
Reputatie : 325
Galeoni : 109
Animal : Shantee- Pisica ''Albastru de Rusia''
Functii : Vanzatoare la "Zonko"; Profesoara "Studiul Incuiatilor"

MesajSubiect: Re: some love   Mar Dec 07, 2010 9:10 am

Bella, de acord, un simplu ''Te iubesc'' e de ajuns, si Helena, suntem la fel ;; ).
E penibil romantismul.. Laughing

[b][size=9] ~Cercetasii sunt cei mai tari ~[/color][/font] [/size][/center][/b]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mar Dec 07, 2010 7:25 pm

Ma bucur ca ma sustii , Ash Laughing

[/b]

Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 2:26 am

mda, de acord, cand zici "te iubesc" ajunge, chiar daca uneori iti da impresia ca e ceva prea simplu, care nu exprima in totalitate tot ce simti pentru persoana iubita, dar, la urma urmei, asta e esenta, si, cum tin minte ca a zis Matt candva, decat sa incepi moartea caprioarei, mai bine te iubesc si atat Laughing romantism nu inseamna dulcegarii, sau alte chestii, care pot sa te exaspereze la un momentdat, cand sunt prea multe, sau alte lucruri de genul, romantism inseamna pentru mine sa fii romantic, sa ii arati persoanei de langa tine ca o iubesti, dar nu prin cuvinte care sunt de prisos, sau doar prin simplul "te iubesc", prin gesturi, fapte etc.

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 2:35 am

Romantism Laughing ce vad eu pe aici Smug I love you
pai..Rose mereu spune ca i se pare ca sunt incredibil de romantica..dar nu pot sa spun ca intrec limita..pur si simplu, cred ca iubirea adevarata exista..totul e sa o intalnesti..pentru ca daca inca nu ai cunoscut persoana care sa iti fie intr'adevar, jumatatea pierduta, atunci normal ca spui ca nu exista dragoste adevarata..
Si la chestia cu romantismul..e de ajuns un "te iubesc" spus la momentul potrivit..o privire, orice..nu trebuie sa incepi cu poeziile lui Eminescu sau mai stiu eu ce sariti..pur si simplu, persoana care e langa tine va simti singura, va realiza daca tu esti sau nu o persoana de tipul asta..faptul ca iti place sa ii spui "te iubesc" de o mie de ori pe zi..mi se pare cam stupid..isi cam pierde din inteles expresia asta, devine comuna..banala..
Iar din experienta mea..care nu e chiar atat de vasta Laughing cateva relatii, unele chiar de durata exceptie ultima..nu am intalnit niciun baiat romantic pana acum..sau poate ar fi fost cineva, dar pentru care eu nu am simtit nimic..si mi'a parut mereu rau..adica, stiu ca imi aducea trandafiri..si asta chiar e un gest romantic..dar in rest, baietii rar au un caracter care sa ii indemne sa se comporte cu o fata ca si cum ar fi ceva delicat, care merita tot ce e mai bun..e cazul tau, Mat..tu si Iss chiar va puteti numi doi romantici Laughing I love you si nu mi se pare nimic rau in asta..doar cei care intr'adevar exagereaza, si devin cateodata insuportabili Laughing

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Matt I. River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 06/05/2010
Numar mesaje : 1780
Stare Relatie : Married to Isabella River.
Reputatie : 539
Galeoni : 850
Animal : Labrador Retriever Auriu - Rusty
Functii : Ajutator pentru Paznicul Vanatului; Profesor Grija fata de creaturile magice

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 2:56 am

De ceva timp vad numai asta: "Romantismul e penibil." Puteti sa sustineti asta cu argumente?

Na, acum.. e dreptul vostru sa nu va placa. Eu spun ca e un lucru frumos, minunat, mai ales ca in ziua de azi rar mai vezi "romantismul" ala apus de mult intre cupluri. In special din partea barbatilor. Defapt, ce intelegeti voi prin romantism, eh? Dulcegarii de genul: Esti atat de frumoasa incat timpul sta pe loc pentru tine? Sau: Sunt sigur ca atunci cand te-ai nascut a plouat, deoarece cerul plangea din cauza faptului ca si-a pierdut cel mai pretios inger?

Daca doar asta intelegeti voi prin romantism, nasol.. Sau serenade la balcon? Asta nu e romantism dupa parerea mea, e doar dorinta unui barbat de a se da mare. Serenade sub balcon.. cine dracu face asa ceva, in prima faza? Prea multe filme..

Dar o plimbare pe malul marii, singuri, la apusul soarelui? Asta nu v-ar placea? Asta e tot romantism. Dar sex salbatic pe melodii rock? Asta e tot un tip de romantism. Stiti ce inseamna defapt romantismul? E pur si simplu evadarea din relatiile obisnuite intre doua persoane, incalcarea ratiunii si eliberarea pasiunii. So sex intr-un garaj vechi, asta e tot romantism. Nu mai spuneti ca TOT romantismul e penibil, va contraziceti singure intr-un fel si e gresit.

Pnm, acum.. asta e doar parerea mea..

Si la faza cu "te iubesc" chiar nu inteleg. De acord, spus in exces e o prostie. Sau nu o prostie, dar.. inutil? Dar e gresit sa afirmati ca daca un om spune de mai multe ori pe zi "te iubesc", asta inseamna ca nu intelege ce inseamna a iubi. Poate ca asa ii place lui/ei. Insa niciodata, dar NICIODATA aceste doua cuvinte nu vor devenii banale daca ambii parteneri le inteleg asa cum trebuie. Poti sa o spui de un miliard de ori, poti sa o spui la infinit. "Te iubesc" = banal? Serios.. Daca te duci la toaleta de mai multe ori pe zi, pentru o perioada lunga de timp, probleme cu prostata la barbati, gangsta shet, I dunno.. mai stiu eu ce. Atunci spui ca na, pentru X a devenit o banalitate sa mearga la toaleta. Daca ninge in iulie timp de 10 ani la rand spui ca e o banalitate, te surprinde in continuare ce-i drept, dar devine o banalitate. Dar "te iubesc" banal? Imposibil. In dragostea adevarata nu exista cuvinte de genul banal, gresit sau penibil.

"If you love something, let it go. If it comes back to you, it's yours. If not, it never was.. "

[/i][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.myworld.forumer.ro
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 4:17 am

Matt Isildur a scris:
Dar e gresit sa afirmati ca daca un om spune de mai multe ori pe zi "te iubesc", asta inseamna ca nu intelege ce inseamna a iubi.

[...]

Dar "te iubesc" banal? Imposibil. In dragostea adevarata nu exista cuvinte de genul banal, gresit sau penibil.

De acord. Daca nu te-as cunoaste nici nu mi-as da seama ca.. in mare parte vorbesti despre tine si ceea ce faci tu. Hug Kiss

Sincer.. cred ca eu si Matt ne spunem "Te iubesc" in fiecare zi. Minim de doua ori, daca ar fi sa estimez. Thinking Laughing Dar.. spun la fel de sincer ca niciodata nu ma satur sa o aud. Sau sa o spun. De fiecare data cand el o spune ca prima oara, doar ca diferit intr-un anumit fel. Insa de fiecare data imi bate inima mai tare. Kiss

[/center]
Sus In jos
Matt I. River
Master Wizard
Master Wizard

Functii : Ajutator pentru Paznicul Vanatului; Profesor Grija fata de creaturile magice

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 4:31 am

Eu as putea spune ca.. sunt un romantic.. nu un anume tip de romantic.. nu genul ala de moda veche.. dar.. imi place sa adaug un strop mai mic sau mai mare de romantism si incerc sa fac asta oricand am ocazia. I love you Deci imi place romantismul si am multe motive.

Si eu simt la fel, stii asta.. Hug Kiss Mereu va fi la fel.. I love you

"If you love something, let it go. If it comes back to you, it's yours. If not, it never was.. "

[/i][/b][/center]
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 5:05 am

Eu tot cred ca e penibil. Tu Matt, ai motive sa nu crezi asta. tongue
So..nu-mi voi schimba ideea Devil Laughing

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Matt I. River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 5:10 am

Helena, atunci.. tie ce iti place intr-o relatie? Toti care ati spus ca romantismul este penibil, ce va doriti de la o relatie?

[/i][/b][/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 5:20 am

Eu nu am nimic cu romantismul , dar nu imi plac persoanele care folosesc cuvintele siropoase. Pur si simplu , daca cineva mi'ar spune papusa , sau iubi , sau orice altceva , deja mi se face greata.
Doar parerea mea .
Daca iubesti pe cineva ii demonstrezi asta prin fapte , nu doar prin vorbe. Si depinde la ce fel de romantism te referi Wink

[/b]

Sus In jos
Matt I. River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 5:31 am

Helena Daphne Rose a scris:
Sorry ca ma bag si eu ca musca in lapte, dar nici mie nu-mi place romantismul.
Meh, I think it's pathetic, no offence.

Ashlyn Meester a scris:
E penibil romantismul..

Din ce spuneti voi, tot romantismul e penibil. Asa cum v-am spus, romantismul este de multe feluri.

Matt Isildur a scris:
Stiti ce inseamna defapt romantismul? E pur si simplu evadarea din relatiile obisnuite intre doua persoane, incalcarea ratiunii si eliberarea pasiunii. So sex intr-un garaj vechi, asta e tot romantism. Nu mai spuneti ca TOT romantismul e penibil, va contraziceti singure intr-un fel si e gresit.

Nu confundati romantismul cu dulcegariile exagerate si cu declaratiile de dragoste.

[/i][/b][/center]
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 6:07 am

Nici eu si nici Matt nu suntem aici sa ne certam / contrazicem cu voi. Matt a spus clar ca e dreptul vostru sa spuneti ca nu va place. Fiecare ne-am expus punctul de vedere and so on. Dar.. sincer, ganditi-va si la faptul ca o relatie nu poate fi bazata numai pe gesturi, asa cum nu poate fi bazata numai pe vorbe. Cele doua trebuie sa fie impreuna si in egala masura. Deci trebuie sa existe si romantism, cat de putin.
Nimeni nu demonstreaza ca are caracter de piatra daca spune "Nu, frate, eu urasc romantismul. Ce-i aia ?". Ca si eu vreau sa arat ca nu sunt chiar atat de interesata in materie de orice, ca nu-mi pasa si ca.. da, am caracter de piatra, dar daca spun ca nu apreciez romantismul.. mint.

Bella Cullen a scris:
Pur si simplu , daca cineva mi'ar spune papusa , sau iubi , sau orice altceva , deja mi se face greata.

Sa inteleg, Bells, ca tie nu ti-ar placea deloc sa te alinte in vreun fel persoana iubita.. Thinking
Bine ca de acum stiu cum sa te enervez, desi.. mna, eu nu sunt B. Laughing
...
Mneaaa, m-am razgandit.. tot "tuta" ramai. rofl I love you Hug

[/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 6:14 am

Orice altceva de genul ala , Isa.
E suficient sa imi spuna un cuvant dragut la cateva zile . Urasc abuzurile Laughing

[/b]

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 6:18 am

Taci cu abuzurile ca ma gandesc la altceva. Laughing

[/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 6:31 am

Da. stiu Laughing
Numai tu te poti gandi la abuzuri s*x*ale Smug Laughing

[/b]

Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 6:36 am

mda, de acord, cand zici "te iubesc" ajunge, chiar daca uneori iti da impresia ca e ceva prea simplu, care nu exprima in totalitate tot ce simti pentru persoana iubita, dar, la urma urmei, asta e esenta, si, cum tin minte ca a zis Matt candva, decat sa incepi moartea caprioarei, mai bine te iubesc si atat Laughing romantism nu inseamna dulcegarii, sau alte chestii, care pot sa te exaspereze la un momentdat, cand sunt prea multe, sau alte lucruri de genul, romantism inseamna pentru mine sa fii romantic, sa ii arati persoanei de langa tine ca o iubesti, dar nu prin cuvinte care sunt de prisos, sau doar prin simplul "te iubesc", prin gesturi, fapte etc.

PS:Mesaj care trebuia sa fie dupa cel al lui Bell pe pagina 40, dar nu stiu unde a disparut, chiar daca la mine la mesaje postate apare Thinking :- ??

[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 6:39 am

Apare la pagina 39. Cel putin la mine Very Happy

[/b]

Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: some love   Mier Dec 08, 2010 6:40 am

si atunci eu cum de l'am scris dupa ce am citit ce a scris Bell? Thinking Laughing mrg, ciudat :- ??

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: some love   Astazi la 8:15 am

Sus In jos

some love
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 24 din 26Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Teri Meri Love Stories
» 20. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 30. AȘK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 18. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 19. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Creati un forum gratuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro