Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

some love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Urmatorul
AutorMesaj
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 31/08/2007
Numar mesaje : 1432
Varsta : 20
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Reputatie : 137
Galeoni : 74

MesajSubiect: Re: some love   Mier Iul 01, 2009 8:33 am

Am o problema Very Happy
Adica nu e cine stie ce..
Deci..este un tip la noi in orash,e biker si cica e mai excentric..fumeaza si iarba si chestii si de un timp..se tot uita la mine..ba chiar i-a zis unui tip,un prieten comun ca sunt dragutza si nush ce.Si mi-e nu stiu cum fiindca el nu mai e virgin si trece a 10a si mi-e frica sa nu vrea altceva de la mine..pe bune..e dragut si faze..dar mi-e naspa..plus ca peste o saptamana plec in anglia si vin in septembrie..nu mi-a dat inca add desi daca voia putea sa i-l ceara prietenului nostru comun..nu stiu ce sa fac..sa acctionez,sa ii dau add?sau sa astept sa ia el initiativa desi mai sunt doar 6 zile si timpul trece...
va rog ajutati-ma :o3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.picaj.tumblr.com
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: some love   Mier Iul 01, 2009 8:38 am

Pai eu cred... ca ar trebui sa-i dai tu add :)
Stii ca Flavia [o prietena de a mea si a anei] ... adica flaviei i-a dat add imediat ... dar.. nu vroia de la ea decat .... Very Happy
Adica.. poate ii este rusine de tine.. asa cum i-a fost si lui Claudiu [ prietenul meu Laughing] de mine.. Thinking si nu mi-a dat add... adica pricepi tu Very Happy
deci .. poate e rusinos.. si mna.. pricepi tu :)
eu zic sa ii dai tu add.. si sa zici... sa te prefaci.. ca si tie iti palce.. sau ca ai avea cateva tangente cu el.. blabla.. dar sa nu i te oferi din prima Smug
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mier Iul 01, 2009 10:18 am

asa deci i-am dat add si am vb vreo juma' de ora..si e de treaba Very Happy adica am vb despre ce muzica ne place si despre ce se mai intampla si chestii..hehe..Very Happy merci ada ca m-ai ajutat Laughing)
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Vin Iul 03, 2009 4:42 am

Anna >Very Happy< povesteste-ne si ce ti s-a mai intamplat tie Laughing si cmu noi eram la 5 dimineata afara!! HAI
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Vin Iul 03, 2009 6:22 pm

eh pai am mai vb odata si mi-a zis ca sunt draguta si ca ar vrea sa ma invite in orash insa el a plecat ieri la vatra dornei si se intoarce pe 8..iar eu plec pe 7 in anglia..si ma rog nu se stie daca mai vin inapoi acasa..si faza e evident super naspa..cu toate astea maa mai suna..mai vorbim prin mesaje si chestii..chiar aseara mi-a zis ca o sa ma astepta pana vin si ca spera sa vin..aa si ieri,adica vineri avea tren la 6 dimineata si ne-am intalnit la 5 ca sa ne mai vedem macar pt o ultima data..si ne-am dat cateva hug-uri si am mai vb cateva chestii dupa care am plecat:))..aaa..si mi-a lasat un breloc dragut si eu o bratzara
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Vin Iul 03, 2009 11:36 pm

Si trebuie sa completezi ca brelocul l-a ascuns undeva pe la monument unde se dau skaterii Laughing si ne-a luat vreo 5-10 minute sa-l gasim Laughing si pana la urma.. tot eu l-am gasit Cool :-" ma rog.. si ana Laughing

Anna >Very Happy<
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Iul 07, 2009 8:06 pm

vai Raizen Laughing si la mine a plecat Claudiu ... in Ungaria 2 saptamani Crying or Very sad DOUA SAPTAMANI!! Mi se pare o vesnicie Crying or Very sad ma rog.. la mine e deja a5a zi de cand a plecat :O3 si am numarat oreleee Crying or Very sad si minutele si secundele.... cate mai sunt... Crying or Very sad e asa de naspa..
si la mine povestea e la fel.. Thinking
Am aflat de la o tipa ca el ma place , si el a aflat ca eu il plac. La inceput n-aveam curaju; sa cvorbesc cu el pe messs , si pana la urma mi-a dat add si a inceput el sa vorbeasca cu mine , dupa care :o3 am descoperit ca e cel mai dragut baiat ever... :o3
faza este ca la comportament este.. foarte.. ok! si asta conteaza... si faza-i ca nu ma grabeste deloc.. adica orice ii zic ca nu vreau acuma ... el... :o3 nu stiu.. este cea mai intelegatoare persoana pe care am cunoscut-o .. si face numai si numai ce verau eu . Stiu ca este o varsta prea mica.. dar cred ca-l iubesc :-s adica.. as i in stare sa fac absolut orice pentru el... si el pentru mine :o3 ma rog.. el penjtru mine a facut destule , eu n0-am facut nimic pentru el I love you
oricum.. este cea mai draguta persoana.. :o3 si eu m-am vazut cu el inainte sa plece.. si a fost 8-> I love you si a fost foarte dragut.. in fata blocului meu , pe la 11 noaptea ,.. toti vecinii pe geam ":)" rofl a fost prea tare
oricum... 8-> este asa frumos sa iubesti..
app : nici eu nu-mi imaginez viata fara el :o3

Ultima editare efectuata de catre Ada McNair in Vin Aug 28, 2009 8:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Joi Iul 09, 2009 6:12 am

deci scuze de dublu post I love you dar nu ma pot abtine!!!

A VENIT MAI DEVREME IN ROMANIAAA I love you:X:X:
YEEE I love you:X Sunt cea mai fericita persoana!! I love you si ma vad acum cu el I love you
yuupi I love you:X:X ihaaa I love you vaai genial I love you nu se putea mai bine I love you a plecat doar 6 zile I love you ieeee I love you:X
Sus In jos
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Re: some love   Joi Iul 09, 2009 7:47 am

Oho, ma bucur pentru tine Ada Very Happy Have fun !

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Black Rose
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/12/2007
Numar mesaje : 822
Varsta : 22
Reputatie : 3

MesajSubiect: Re: some love   Vin Iul 17, 2009 9:55 pm

Hey, Raiz Very Happy Am nimerit din intamplare pe aici... N-am mai dat de tine ceva vreme Don't wanna see, sper ca nu esti suparat sau ceva de genu.
Whatever, ma bucur pentru voi :>.

Si eu am fost plecata 2 saptamani, si el doua, in total 3 (una se intersecta), si situatia mea e foarte naspa acum, dar ma bazez pe ideea ca-si va reveni dupa putina liniste. Distanta ne-a facut rau amandurora, of, cat rau Sigh ... Aseara nu mai aveam nicio speranta, eram prea inecata in mine si cautam partea plina a paharului si n-o gaseam. Nici acum nu stau prea bine. btw.

Ma bucur mult de tot pentru voi >: D< si sper ca dupa pana se intoarce Roxana, sa nu o apuce teribilismele, iti doresc sincer asta. Bafta Very Happy.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Dum Iul 19, 2009 12:22 am

Mda. deci vreau sa spun ca acum ma impac foarte foarte bine cu Claudiu..
si ca suntem atat de uniti si faze :o3 si este cea mai perfecta chestie din viata mea . Ma rog . Sunt constienta ca nu o sa dureze o viata :( dar... cred ca atat cat va dura 8-> va fi cea mai tare chestie din viata mea .
Si el n-a avut niciodata relatii mai lungi de o saptamana Laughing si noi deja.. aveeem ... Thinking caaam... Laughing 2 saptamani... si ceva Laughing aproape 3 .. adica Laughing cred Laughing... si ma simt super tare..
si nu stiu.. totusi ne mai certam :-s si pe urma ne cerem scuze si faze.. si... eu plang... si tata nu ma mai lasa.. sa mai vorbesc sau faze cu el , casa nu-mi mai placa asa de mult... :-s si... adica m-a vazut plangand si lu tata nu-i prea convine :-s si ... mna :_s .. nu stiu ce sa fac ca sa-i zic lu tata ca mie chiar imi place de el :-L
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mier Iul 22, 2009 3:58 am

Mhm..ce sa zic.Ca de obicei,nu stau deloooc bine cu dragostea.Niciodata nu gasesc pe cineva cum trebuie,sau daca gasesc ceva ne separa,cum s-a intamplat recent cu Joy.Eu il stiam mai de mult pe tip,e biker,se imbraca calumea,arata dragut si chestii.Prin oras toata lumea-l stie drept curvar si chestii,ca el nu place niciodata o fata,doar se culca cu ea si atat.Timp de 2 zile tot observam ca sa uita la mine insistent,plus ca un amic comun mi-a zis ca crede ca-s draguta.Eu urmam sa plec in anglia peste vreo 4 zile, dar stiam ca ma intorc inapoi pe 12 septembrie.Mi-am zis frate,decat sa-mi para rau dupa,ia sa-i dau eu add.Si i-am dat.si am vorbit asa,amical.Urmatoarea zi,am mers la monument [loc unde se dau skaterii] si era lume multa alea alea si era si el.Si se uita la mine.Booon,dupa am pelcat acasa si am intrat pe mess.M-a salutat si mi-a zis ca el urmatoarea zi pleaca la Vatra Dornei si sta pana pe 8 [eu plecam pe 7]..zic frate,eu plec pe 7 deci nu ne mai vedem.Mi-a zis ca-i pare foarte rau si ca ma place si ca ar fi vrut sa iesim undeva si chestii.Cand i-am zis adei,nu a mai rezistat si mi-a zis ca parintii mei defapt vor sa ma ia sa invat in Anlgia.I-am zis si lui,a fost suparat chestii.A doua zi dimineata la 5 ne-am vazut si am mai vorbit si ne-am mai hug-uit pe acolo.Apoi a plecat,am vb la telefon si chestii.De-atunci am mai vb pe mess..si se pare ca eu raman aici,in Anglia si cine stie cand o sa am o relatie aici. Probabil niciodata.
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Dum Aug 02, 2009 10:09 pm

Happy for you Raiz Smug

V-am spus ca umbla vorba de joy ca e curvar.Ei bine lupu-si schimba parul dar naravul ba.Am aflat ca avea o prietena in suceava dar nu i-am zis pana odata pe mess i-am zis ca am pe alticineva aici si m-a intrebat daca e dragutz tipul si am zis ca e skater.brunet.ochi albastri si ca e super tare=)) a zis ca "a..trebuia sa vii mai repede acasa:P".I-am zis asta mai mult ca sa scap de el,fiindca nu vreau sa mai avem nici o treaba dar ma gandeam ca poate o sa se simta si o sa recunoasca dar nici o sansa.Anyway am ras pe seama lui si i'm proud of me pentru ca nu i-am cazut in plasa.[Cica face asa cu mai multe fete si la ziua lui si-a mai tras alte 2 prietene..maine poimaine are harem=))]
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: some love   Lun Aug 03, 2009 1:58 am

Concluzia : Halvaua e nesanatoasa.
Stie Ana=))))))))))
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Lun Aug 03, 2009 4:31 am

rofl) O gizaz gin rofl
Oricum tipul e un idiot Laughing
Nici nu vreau sa mai aud de el si daca indrazneste sa-mi ceara sa ne vedem cand ajung acasa o sa-i zic sa mai mane sfecla Devil
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Lun Aug 03, 2009 7:14 am

Asa ANwca , arata'i ca esti o biciwoman:->

aaaa=)))))))) de fapt nu era asta ideea=)))))))))
o catwoman.. o powerwoman rofl)))) ceva de genu'rofl))))
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Lun Aug 03, 2009 7:51 pm

Hmm.. am o problema... deci .. eu acum sunt pedepsita , iar tata nu stie ca stau la calculator . M-a pedepsit de vreo doua zile , sa nu mai stau la calculator , mi-a luat telefonu [adica.. nu mai am telefon]... si nu ma mai lasa afara deloc.
Motivul? Ei bine , deoarece stau cate 8 ore pe zi cu prietenul meu. Dar , problema este ca il iubesc extrem dar EXTREM de mult , si nu suport sa stau deloc fara el , iar tata ma face "curva" pentru asta Laughing ma si apuca rasul.
Asta este primul meu prieten . N-am mai avut niciodata unul. De-abia ma mai pup cu el..Thinking adica.. nnu facem nimic... si tata mi-a dat... 23423 de sinonime de la "curva" ... Straight face si m-a deranjat... si ma eenrveaza.. ca el nu este de acord cu claudiu , si nu inteleg de ce Thinking Ma rog... este ciudat , si imi vine sa-i frec una . Plang de 2 zile incontinuu , n-am mai mancat mai deloc , si nici nu mai fac altceva . Pentru nu ca nu am voie. Nu am voie Afara , televizor , calculator si telefon . Adica... nu am voie nimic . Ah! Si nu am voie nici macar sa citesc , ca stie ca este o placere mare de a mea . Dar asta fac noaptea pe sub patura ca sa nu ma vada . Deci innebunesc Crying or Very sad Nu stiu ce naiba are cu Claudiu Sigh Adica... nu vede ca il iubesc extrem de mult? E primul meu prieten , si tin la el 100% . Adica.. cred ca putin mai mult decat la mama. Si nu stui de ce;-< pur si simplu se comporta extrem de dragut cu mine.. si face tot ce vreau... Suntem impreuna de 6 saptamani si 4 zile Smug Si este la fel ca la inceput... adica... perfect8->
Si ... sunt pedepsita si nu mai am voie sa ma intalnesc cu el !!! Niciodata! [noroc ca suntem din aceeasi scoala :-<]
Sus In jos
Aida Viperin
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 28/04/2009
Numar mesaje : 324
Varsta : 21
Reputatie : 32

MesajSubiect: Re: some love   Lun Aug 03, 2009 9:09 pm

Wow...asta e destul de rau...foarte rau...dar nu inteleg o chestie,din cate stiu eu ''curva'' inseamna persoana de sex feminin,care ''sare'' din floare in floare si face totul din interes (bani) ...tu nu ai cum sa fii asa ceva,dat fiind ca e primul tau prieten si il iubesti Wink .Cat despre chestia cu pe care o are tatal tau cu Claudiu ...cred ca asa sunt toati parintii de pe fata pamantului...am ajuns la concluzia asta,revelionul trecut cand unchiul si matusa mea (care au impreuna o fata de 17 ani) discutau cu parintii mei despre noul prieten al verisoarei mele ...adica unchiul meu spunea ceva de genu asta ''am crestut-o cum am putut noi mai bine,am iubit-o (este vorba de var-mea) si acum ce face,vine la usa mea cu o matahala urata,sau vreun loc de munca (prietenul ei avea 21 ani) ...si imi mai si spune ca il iubeste foarte mult si ca nu poate trai fara el '' si parintii mei erau de acord cu ei Laughing asta ma face sa ma bucur ca nu le-am zis despre nici una dintre relatiile mele Laughing...dar revenind la subiect,nu va ganditi ca preietenul verisoarei mele era cum la descris unchiul meu...era un baiat finut,simpatic,bine intr-adevar nu avea loc de munca,dar era baiat de bani-gata...si o mai si iubea pe var-mea...cred ca parintii,in general,vor doar sa ne protejeze (desi nu isi dau seama ca in anumite circumstante,nu avem nevoie de asta Laughing ) pot exista 10000000000000000 de motive in capul tatalui tau pentru care nu este de acord cu relatia voastra...el vrea doar sa te protejeze...poate ar trebui sa-l lamuresti ca nu este nevoie...Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Melda Erden
Nou Venit

Data de inscriere : 02/08/2009
Numar mesaje : 6
Casa : Nesortat
Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: some love   Lun Aug 03, 2009 9:25 pm

Ha! Subiect pe gustul meu.

Ada, te sfatuiesc sa gasesti un moment bun, cand parintii tai sunt calmi, linistiti, fericiti si sa le explici cum sa treaba intr-un mod cat mai placut si la obiect. Incearca sa ii faci sa inteleaga ce simti tu petnru acest baiat, si ca trebuie sa te incurajezde avand in vedere ca e prima ta relatie si inseamna mult pentru tine.
Asa au rectionat si parintii mei cand le-am spus ca am o relatie cu un baiat. Mi-au facut panarama de 2 ore si am sfarsit pedepsita. Insa am incercat sa le explic si au inteles pe cat se poate. Si m-au incurajat si sustinut chiar si cand relatia cu respectivul baiat s-a rupt [ei bine, nu putea dura o vesnicie, nu? Laughing ], desi pot sa jur ca s-au bucurat Laughing

Eu momentan sunt alone. De vreo 3-4 luni. Si nu caut.. daca o fi sa intalnesc pe cineva care sa imi placa, atunci sunt deschisa la relatii, ins anu am de gand sa ma apuc sa flirtrez cu toata lumea Laughing
Sus In jos
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 3:08 am

Ai 13 ani, la ce te astepti ? Bineinteles ca te protejeaza. AI timp de iubire toata viata. Deocamdata, fa lucrurile potrivite pentru varsta ta.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 4:22 am

Mda... dar ... deci. eu n-am avut niciodata un priten , iar tata inainte ma credea lesbi Laughing deoarece n-am avut prieten :) adica.. asa credea.. ca nu-i ziceam de nimeni. Cand l-am gasit pe Claudiu , s-au bucurat...si ma intrebau in fiecare de zi de el ... blablabla... Thinking dar acum nu stiu ce naiba are , ca s-a schjimbat dintr-o data .
Si nu stiu de ce ma face "curva" Laughing dar tatal meu este mai tamp :) mama il uraste , si eu la fel.. si toata familia il uraste pe tata Very Happy
Problema nu este la mine . Este la el!
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 7:11 am

O adutza imi pare rau de tine:o3.Da' nu pricep de ce te face "curva" Straight face.
Adica..sunt cam de aceeasi parere cu Melda:ar trebui sa discuti cu ei si maaaai ales sa-l intrebi pe tatal tau de ce te face asa si de ce nu te mai lasa sa iesi cu el?Ce e asa in neregula sa iesi cu un tip?Fumezi,bei,te droghezi?Ce naiba..e chiar ilegal?Vor sa te tina in casa si sa fii aceeasi Ada de dinainte care statea toata ziua si freca menta?Nu vor sa te maturizezi..nu ma prind.Sunt de parere ca parintii oricum,chiar si cand copilul lor are 40 de ani,il considera acelas pusti de 4.
A,si cand vorbesti cu ei nu jigni sau ridica tonul,altfel discutia va lua o alte intorsatura,neconvenabila pentru tine.
>Very Happy< Take care si scrie-ne aici ce s-a mai intamplat Biting Nails
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 7:16 am

Tata pana la urma si-a dat seama ca nu gandeste , si m-a lasat Laughing o ora dimineata si 4 dupa .. afara Very Happy
Doar atat Thinking
Si .. m-a lasat cu mess si telefon...
e maio bine... si de acum.. prefer sa stau doar 2-3 ore cu el decat deloc Sigh in fine...
Multumesc pentru sfaturi >Very Happy<
Si chiar am sa incerc sa mai vorbesc cu el , desi am vorbit si n-am rezolvat nimic Laughing
Tatal meu este cel mai neintelegator din lume
oricum .. multumesc :o3 >Very Happy<
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 8:31 am

Zi mersi ca ai macar un tata. Si mai e mama ta sa iti tina partea cateodata si chestii:)) de mine e extrem de naspa ca mama e parintele mai neintelegator , cand tata era cel mai simpatic si intelegator tip din lume. Da' am avut 3 ani de remuscari ca l'am pierdut. Btw.
acum .. cred ca si mama mi'ar face crize daca as fi cu cineva la 13 ani=)) avand in vedere ca ea este mama surorii mele , care a trait intr'o alta generatie [ vorbesc de parca sor'mea s'ar fi nascut acum 50 d ani.Laughing) ] , si inca si'acuma sora'mea ar da cu ceva dupa mine daca as sta afara dupa 11 - 11.30 , si asta pe la 14 ani.. sau daca as avea un prieten de pe'acuma etc:)) adica.. si un prieten poate avea influente negative.. mai ales ca in perioada asta majoritatea se gandesc doar la sex si faze:))
ma rog , pana la urma , Claudiu pare un tip de treaba . dar asta zic fiindca il stiu de la tine , Ada:D gandeste'te ca tatal tau nu stie ce fel de om e [ sau stie?Laughing sunteti prieteni de familie sau ceva de genul? Laughing) ] btw , daca nu l'a vazut niciodata , poate sa creada ca e un pedofil de 18 ani proaspat evadat din inchisoare pentru trafic de droguri si viol .. Laughing ma rog , si pedeapsa asta e cam exagerata. e bine ca a redus'o cat de cat:)

PS : poti oricand sa il chemi pe claudiu sa ia masa cu parintii tai si sa va anuntati logodna:-> rofl)))))))))
Sus In jos
Melda Erden
Nou Venit

Data de inscriere : 02/08/2009
Numar mesaje : 6
Casa : Nesortat
Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: some love   Mar Aug 04, 2009 8:38 am

Yeh, de multe ori un prieten la o varsta frageda nu e chiar cea mai buna alegere, insa eu consider ca nu strica. Consider ca ne maturizam. Eu va sfatuiesc ca daca vreti un prieten calumea si o relatie care sa nu dureze 2 zile, sa va alegeti tipi de 15-16 ani [asta daca aveti sub 14 ani] . Baietii la varsta asta au trecut de obsesiile sexuale insa nici nu vor mai mult. Sau cel putin asta e teoria care se aplica persoanelor de sex masculin pe care le cunosc si cu care imi petrec timpul. Desi daca nu vreti ceva superficial, mai asteptati pana la 14-15 ani apoi incepeti cu relatiile mai calumea. Si ma refer pe plan emotional. Eu am ajuns la concluzia [dupa diferite experiente] ca nu merita sa ne grabim, desi e bine sa experimentam din timp. Ha! M-am contrazis singura.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: some love   

Sus In jos

some love
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 26Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Teri Meri Love Stories
» 20. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 30. AȘK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 18. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 19. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Creati un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog