Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

some love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Urmatorul
AutorMesaj
Adyna Weasley
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 23/01/2008
Numar mesaje : 244
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Nesortat
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: some love   Mar Apr 15, 2008 3:41 am

Eu nu am prieten si nici nu vreau sa am ... da` recunosc ca de un timp imi place de un baiat din clasa :"> ne intzelegem f bine... ca doi prieteni, nu ma refer la iubitzi... povestim si mai ales despre cfr cluj pt ca e un mare cfr`ist [ca si mine] Smile) Very Happy e sooper dragutz si azi s`a intalnit cu mama si a intrebat`o cand vin la scoala 8-> ... a zis ca sunt cea mai buna fata la fotbal din clasa si ... mai multe ... a venit la ziua mea si mi`a adus sooper cadouri I love you ... si cre ca o sa merg si io la ziua lui 8-> ... cine se pricepe mai bine si imi poate spune ce crede: ma considera doar o prietena sau ma place? :"> io chiar nu stiu ce sa cred... adica, poate ca sunt mai speciala pt el doar pt ca tin cu cfr ... sau poate chiar ma place 8-> ... ce credetzi? :">Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: some love   Vin Aug 01, 2008 10:55 am

HAHA Laughing lol acum recitesc ce proasta eram sa-mi placa de Bogdan Bidasca rofl Doamne.. da proasta mai eram . Mie akma imi place de un skater din botosani, a carui porecla este FLoppy.. nu arata el cine stie ce bine Very Happy pur si simplu imi place.. nu stiu Very Happy e de treaba.. acum la asta ma uit la un baiat.. pur si ssimplu la caracter I love you pur si simplu este super thare.. se imbraca super thare.. face nishte trick-uri super thari .. dar el nu prea ma baga in seama Laughing Are 14 ani si 2.87 rofl cik "2.87"rofl deja ii mutant.. nu.. vroiam sa zic 1.87 rofl.. asa deci na ... nush ce sa fac ca sa ma bage in seama Sigh
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Lyra Dust
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 12/04/2007
Numar mesaje : 1164
Varsta : 22
Casa : Cercetasi
Reputatie : 28

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 5:01 am

Mi-am amintit de threadul asta si ma gandeam sa scriu parerea mea despre dragoste ^^

Eu am o alta parerea despre 'a iubi'. In ultimul timp toata lumea arunca pur si simplu cu cuvintele: Te iubesc. Eu consider ca atunci cand iubesti, esti in stare sa faci absolut orice pentru persoana aia. Dragostea este atunci cand ai sta treaz toata noaptea langa o persoana care este bolnava si sa nu-i ceri nimic in schimb. Dragostea este atunci cand iti impui sa stai departe de cineva fara de care nu poti trai, doar pentru a face acea persoana fericita. Sau atunci cand continui sa o iubesti chiar daca nu stiu ce a patit si i sa facut toata fata verde. [ lol.. exemplu stupid ]

Majoritatea oamenilor dupa ce se casatoresc se cearta si se despart. Si de ce? Pentru ca au considerat ca intr-un final si-au gasit 'sufletul pereche'. Nu spun ca trebuie sa astepti pana iti gasesti sufletul pereche pentru ca asta ar fi o prostie. Nici nu cred ca exista 'suflete pereche' si nici dragoste la prima vedere.
Si nici nu inteleg de fapt la ce ajuta cand spui 'Te iubesc'. Este deajuns sa o simti si atunci si celalalt o poate simti.
Era o prietena de a mea care mi-a spus:
" Sunt cu un tip de doua zile. Si ne iubim asa de tare! " Asta e asa de aiurea! In general toate relatiile astea din adolescenta si poate si mai incolo sunt pentru saruturi si alte lucruri.

Aici mai apare si iubirea pentru friends. Care ma rog, e cam la fel dupa parerea mea, tot ai face orice pentru persoana respectiva. Si aici apar prieteniile adevarate. xD

Hihi, sunt curioasa sa citesc si parerile voastre. ^^

I have no plans, only ideas. No problems with anybody and too much
imagination; so I leisurely explore days and nights and some smiles.
Sus In jos
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 26
Warning : -10%
Casa : Adult
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 5:10 am

"Majoritatea oamenilor dupa ce se casatoresc se cearta si se despart. Si de ce? Pentru ca au considerat ca intr-un final si-au gasit 'sufletul pereche'. Nu spun ca trebuie sa astepti pana iti gasesti sufletul pereche pentru ca asta ar fi o prostie. Nici nu cred ca exista 'suflete pereche' si nici dragoste la prima vedere.
Si nici nu inteleg de fapt la ce ajuta cand spui 'Te iubesc'. Este deajuns sa o simti si atunci si celalalt o poate simti.
Era o prietena de a mea care mi-a spus:
" Sunt cu un tip de doua zile. Si ne iubim asa de tare! " Asta e asa de aiurea! In general toate relatiile astea din adolescenta si poate si mai incolo sunt pentru saruturi si alte lucruri."

Ah cat sunt de acord cu tine. Nu exista dragoste la prima vedere. Poate doar sa iti placa. dar dragoste nu. Ca sa te indragosteti de o persoana trebuie sa afli cat mai mule despre ea. Sa gasesti partile buna, dar si cele rele. Sa ajungi sa iubesti totul la el. Fiindca la prima vedere poate sa iti placa doar fizicul. Dar datorita personalitatii se poate avea o relatie frumoasa. Si in plus sa zicem ca iti place de cineva la prima vedere foarte mult. Insa cu timpul, cu cat o cunosti, poti observa ca nu e cum ai crezut la inceput si observi ca magina s-a dus.
Sau cand ii vezi ca pun la sts "te iubesc viata mea bla bla bla"...Asta ar trebui considerat un lucru sfant. Ii spui persoanei in fata, nu la toata lista. oricum principiile in dragoste s-au schimbat mult.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 31/08/2007
Numar mesaje : 1432
Reputatie : 137
Galeoni : 74

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 6:14 am

PFF..deci mi-au placut o gramada de baieti..dar acum e ceva ciudat.
Din septembrie..adica de vreo 7-8 luni asa il stiu pe Radu,un tip.Si
am vorbit noi o gramada si era cat pe ce sa fim impreuna dar dupa iar
nu am mai vorbit si tot asa.De putina vreme iar imi place de el fiindca tot merg
cu el la rockoteca ca nu e altcineva care stie drumul[rockoteca se tine intr-un bar de la marginea orasului] si na..si faza e ca de fiecaredata cand incerc sa-l uit
iar ma intalnesc cu el sau se intampla ceva care ma face iar sa-l plac :-s
Faza e ca el are un prieten cel mai bun si il cheama Benny si surpriza,Adei
ii place de el.Si noua ne tot place de ei si faze de genu.Majoritatea persoanelor
ne spun ca e ceva..ciudat aici.Adica stiti cum se spune ca intr-un cuplu
cei doi trebuie sa se completeze,adica sa nu fie aman2 foarte calmi sau
aman2 foarte vulcanici.Deci Radu e calm,eu nu[ce ciudat suna=))] iar Benny e
mai vulcanic iar Ada e calma.E o chestie ciudata.Sau cel putin asa mi se pare
mie.Cred ca pana nu o sa fiu cu Radu nu o sa ma las..il stiu de atat timp si tot
nu s-a intamplat nimic..inainte speram si visam cu ochii deschisi..acum stiu
ca pana mea..au trecut atatea luni..si pana la urma daca o sa fie sa se intample ceva intre noi asa o sa fie..cred.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.picaj.tumblr.com
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 31/08/2007
Numar mesaje : 1432
Reputatie : 137
Galeoni : 74

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 6:19 am

.

Ultima editare efectuata de catre Anna McNair in Mar Mai 26, 2009 6:23 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.picaj.tumblr.com
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 6:21 am

+
----
-Da asta asa e . Deci e o coincidenta prea mare
Uite.. deci sa descriu putin ..

Radu : Ochi albastrii , mari , blond , calm , de treaba ;
Ada (eu) : ochii albastrii , mari , satena deshchis , calma , de treaba;

Ana : Bruneta , ochii negri , de treaba , vulcanica ;
Benny : Brunet , ochii negri , de treaba vulcanica ;

Ana este BFF cu mine , si eu sunt exact ca si radu la aspect si comportament . Si ei ii place de RAdu
Mie imi place de Benny , care seamana la comportament si la aspect cu Ana .
Deci este ceva FOARTE FOARTe ciudat . Adica coincidentele sunt asa de mari si pana mea .
Imi place de benny de 11 luni si ceva ... pe 15 iunie se fac 12 . A trecut asa de mult timp , si eu tot n-am curajul sa-i zic nimic . De-abia acum cateva zile i-am dat add pe mess . Deci va dati seama .

In fine . Benny seamana cu Ana , dar mie imi place de Benny , Radu seamana cu mine , dar Anei ii place de mine . Mna viata asta . CAte cai are .
Oricum , Ana a fost cea mai buna prietena a mea vreodata [suntem bff de 5 ani si ceva ] , si benny a fost baiatul care mi-a placut cel mai mult vreodata , si la Ana este la fel .
Deci eu cu Ana suntem ca niste surori gemene . Daca ne despartim , suntem asa de suparate , si ... pana mea . nu cred ca as putea trai fara ea . Si... nu stiu .. sunt FOARTE multe coincidente.. care mna .
Sus In jos
HerArgus
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 25/05/2009
Numar mesaje : 237
Varsta : 23
Casa : Viperini
Reputatie : 63

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 6:23 am

A love story is here in the Harry Potter Volume 7

Giiny and Harry
Hermione and Ron
And so as
Sus In jos
Aida Viperin
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 28/04/2009
Numar mesaje : 324
Reputatie : 32

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 6:33 am

hmmmm...interesant !!!!! am si yo ceva de marturisit...m-am indragostit de un baiat pe mess,e din alt oras....mult prea departe de Braila...este exact pe gustul meu,amuzant,fara fite,dragut,si cel mai important:nu este manelist....etc. vorbim de o luna si ceva...imi tot face complimente...stiti voi...ar avea rost sa-ii zic ca il plac ? Surprised Thinking
Sus In jos
HerArgus
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 6:34 am

Sincer nu !! Pentru ca nu este ceva de durata

Te va rani mai tare
Sus In jos
HerArgus
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 7:01 am

aCUM SA NU TRAGETI VREO CLNOCNUZIE DESPRE BAIETI !!
Sus In jos
Aida Viperin
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 7:09 am

deci...yo nu o sa trag nici o ''CLNOCNUZIE'',o sa trag doar o concluzie:baietii evita sa-si arate partea sensibila,chiar daca ei shtiu de milioane de ani ca asta le atrage pe fete Wink (aici facand abstractie de tipu' de pe mess,ca nu el a fost singurul baiat din viatza mea)
Sus In jos
HerArgus
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 7:13 am

Asta e opinia ta !! :)
Sus In jos
Aida Viperin
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 7:25 am

e opinia mea,asa este,deoarece yo am scris-o,nu alt user Looser Looser si nu m-am referit la totii baietii de pe planeta,asta este doar concluzia pe care am tras-o din comportamentul baietiilor pe care ii cunosc Wink
Sus In jos
HerArgus
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 7:28 am

Pai nu poti trage o concluzie generala
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 7:31 am

Well Aida, si eu am trecut prin chestii de genul...
Nici nu il cunosteam prea bine de fapt=]] adica am vorbit putin pe mess... apoi el s'a mutat in Spania si am pierdut contactul Sigh
Acum, daca zici ca e departe de Braila... cine stie , poate te nimeresti vreodata prin orasul lui=]]
Eu cred in relatiile la distanta... adica na, pot sa fie simple flirturi, dar distractia face toti banii. Mai ales ca poti sa fii cum vrei tu in spatele avatarului si al numelui.
Si este un avantaj faptul ca nu stie totul despre tine... un pic de mister nu face rau;)

Deci, nu strica sa ii spui ce simti pentru el. Daca esti sigura de asta... poate dup'aia se strica o prietenie frumoasa... N'ai de unde sa stii daca nu te place si el;))
Poate nu ar trebui insa sa ii spui totul deodata:-? daca ii faci si tu complimente, gen " esti cel mai tare! ", se va simti mandru si chestii de'ale baietilor=]]
So, Go Aida:X

PS : Vrajitorul Extra, iti aperi rasa sau ce?Laughing poate tu esti altfel [ sau te lauzi doar .. ], dar si eu am aceeasi parere generala despre baieti..
Sus In jos
HerArgus
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 7:35 am

P.S : Imi apar nici o rasa ca si voi daca ati fi fost criticate ati fi facut la fel. Si nu poti trage o conlcuzie generala atata vreme cat exista pana si o singura exceptie
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 7:52 am

Cateva postari scurte, lipsite de argumente, nu cred ca, totusi, schimba opinia cuiva in aceasta privinta.
Desigur ca atunci cand tragi o concluzie extrem de generala exista si multe exceptii... Daca tu esti una, ok, spune'o, dar cred ca un post ajunge... un ooc pe langa mesajul propriu-zis. Spamul nu este admis pe acest forum din cate stiu eu:-?

Si ca sa nu fiu total off=]]] Acum am citit mesajul Adei... mi se pare chiar normal:-? adica, tii la prietena ta cea mai buna si la varianta ei masculina=]] daca seamana si la comportament la acele lucruri care iti plac la prietena ta, e clar:-> dar Ada.. tu esti CALMa? =]]]
Ooh, ce'as vrea sa'mi semene cat de cat la gusturi si prietena mea cea mai buna... ei ii plac manelele:-< daca nu as tine la ea chiar as fi tentata sa ii dau cu cate o caramida in cap ori de cate ori ma opreste pe strada ca aude maneaua preferata la un telefon de prin zona=]]]
Ma rog.. prea abreviez de la subiect:))
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 8:00 am

Vrajitorul.. nu stiu cum.. Straight face
adica.. pana mea.. nu s-a luat nimeni de tine.. doar ca tu ai intrat in vorba . Se referea la un anumit baiat . Nu s-a luat de tine personal. Chiar tu ziceai. Se referea la modul general nu la tine . Ce treaba avem noi cu tine? Adica Thinking? eu recunosc
Fetele sunt NASPA! Recunosc asta .. din multe motive . Dar macar nu sunt mandra . :-J in fine...

Asa.. stiu Ginny Laughing Nu m-am gandit sa-i zic asa . Ca Benny este varianta masculina a Anei.. si Eu sunt varianta masculina a lu Radu eheee :> Cool

aa.. Aida.. si mie mi-a placut si inca imi mai place. si am si plans dupa un tip din Brasov . Skater , par lung , ochii verzi 8-> era si sponsorizat de Emerica [care nu este lucru putin OMG:O] firma din America.. adica WOW!! Era the best! I love you imi placea de el.. si imi facea unele complimente.. dar el fiind skater era cam fitos . Dar m-am certat pana la urma cu el :-J ... faza este ca.. eu am tinut FOARTE mult la el , dar el n-avea nici o treaba.. si l-am dat naibii :(
a fost foarte naspa perioada aia cand mi-a placut de el :-<
Sus In jos
Aida Viperin
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mai 26, 2009 8:49 am

multumesc de sfaturi ! aaa ginny ...stiu perfect ce simti...si prietena mea cea mai buna e manelista (nu in totalitate)

pentru vrajitorul din oz ( extra...cum o fi ) ai un ''extra'' talent de mai facut sa dau primul minus la reputatie...si intai invata sa scrii si apoi zi-mi si mie care este explicatia aia...si nu cred ca esti cel mai in masura sa dea sfaturi in dragoste.uitati-va ce mi-a zis mie ''Sincer nu !! Pentru ca nu este ceva de durata Te va rani mai tare'' hellow ! nici macar nu sunt cu el,nici nu am cum daca eu stau in Braila si el in Timisoara,si nu are cum sa ma ranesca...pt.ca s-a inventat ignore-ul
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Iun 02, 2009 7:11 am

Deci.. mie imi place un tip, si de la o tipa am aflat ca si el ma place.
Am fost cu el in excursie, si mi se parea ca se uita din cand in cand la mine, dar avea o privire de criminal .. si mai mult parea ca vrea sa-mi traga una , desi mie imi placea foarte mult de el. Ma simt naspa... adica.. eu il adoooor I love you

Asa.. e blond , cret si cu ochi albastrii, e absolut PERFECT! ... Si nu stiu daca el ma place.. adica e mai mare si ar trebui sa aiba curaj daca ma place , si sa-mi zica ceva Very Happy spre deosebire care eu sunt mai mica.. si mna Very Happy

Ultima editare efectuata de catre Ada McNair in Vin Aug 28, 2009 8:15 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Aida Viperin
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: some love   Mar Iun 02, 2009 8:08 am

offff...shi yo cand eram a 6 a so indragostit un tip de mine..era a 8 a...era super dragutz..dar tipu' arogant...care credea ca fiecare fata trebuie sa lesine cand se uita la el...habar n-am de ce ii cazusem cu tronc atunci....si am facut pe ''inabordabila''...a gasit id meu...i-am dat ignore...pana cand si-o facut un alt id...de care nimeni nu stia..si i-am dat accept (nestiind cine este)...am vorbit aproape toata vara...despre demirice...sentimente....suparari...love...si aflasem ca e de la mine din scoala...si am stabilit sa ne intalnim la festivitatea de deschidere a anului scolar...si : surpriza !!! era tipu' de care credeam ca am scapat la sparsitul clasei a 6 a...prima oara nu l-am crezut...dar cand a inceput sa insire cuvant cu cuvant tot ce ii zisesem yo tipului de pe mess..l-am crezut...si fara sa-mi dau seama ma indragostisem de tipu' necunoscut de pe mess...adica in finala tipu' arogant care s-a dovedit a fii un vis....si am fost cu el....pana in febroarie cand so mutat in alt oras Crying or Very sad ...dar am ramas prieteni Wink (pe mess rofl )

poti trage ce concluzie vrei...nu mi se pare un lucru prea greu sa vorbesti cu el....unii baietii pot avea 2 fete ! Thinking....incerca sa vorbestii cu el mai intai despre lucruri simple ..muzica,filme,carti..si lasal pe el sa deschida subiectu' love ....Wink..bafta !
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mier Iun 03, 2009 7:36 am

ce draguta este povestea ta :o3

Chiar azi a venit amica ceea la mine.. si a mai vorbit cu el.. si i-a dat web.. si eu eram prin spate si .. ma emotionam ca proasta... si.. am zis ca o broscuta de plus este el :">
si cica asta ":)"
Wai! M-am simtit.. asa de 8-> ... indragostita.. dar suntem PROSTI , si nu avem curajul.. sa vorbim unul cu altul.. adica..daca vreau sa-i spun ceva , ii spun prin fata aceea... si el daca vrea sa-mi spuna... ceva...imi spune prin fata aia..
:(
dar nu mai pot!
Este PERFECT
Este atat de treaba... si.. :( arata PERFECT! Nu stiu Crying or Very sad ce naspa e sa te indragosteeeesti!!!!!!!!! URASC DRAGOSTEA! e cel mai tampit lucru :-< cine l-a inventat?

Ultima editare efectuata de catre Ada McNair in Vin Aug 28, 2009 8:14 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Lyra Dust
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 12/04/2007
Numar mesaje : 1164
Reputatie : 28

MesajSubiect: Re: some love   Joi Iun 04, 2009 6:35 am

Ada, eu zic ca cel mai bine este ca atunci cand in vezi, nu singur neaparat, cu mai multi sa te duci la el cu inca o prietena sau doua si sa incepi sa vorbesti cu toti. Daca o sa vorbiti asa cu toti, poate ca incetul cu incetul o sa vorbesti si cu el mai mult. Si daca el spune ceva, incearca sa-i mai pui o intrebare legata de chestia pe care a zis-o... sau sa zici ceva legat de acelas lucru, in asa fel incat sa continuati discutia.

Sunt sigura ca [ , ] cu timpul o sa incepeti sa vorbiti mai mult. Sau pe mess, poti incepe o discutie intrebandu-l daca are nu stiu ce melodie, sau o prostie de genul. Iar apoi sa-i spui " si tu cmf? cum o mai duci " blabla. Cum a zis si Aida, vorbiti chestii normale, ca intre prieteni. ^^

I have no plans, only ideas. No problems with anybody and too much
imagination; so I leisurely explore days and nights and some smiles.
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Joi Iun 04, 2009 11:39 pm

UUU!! Ieri la ora 22:00!! s-a intamplat cel mai minunat lucru OMG:O
mi-a zis "salut" pe mess!! WOW!!! VICTORIIEEE!!! rofl parca.. s-a sfarsit razboiul.. asa de fericita sunt..

si mi-a zis mai multe chetii , si chiar mi-a dat si un hug. Sunt cea mai fericita !! I love you:X:X deja il iubesc

Ultima editare efectuata de catre Ada McNair in Vin Aug 28, 2009 8:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: some love   

Sus In jos

some love
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Teri Meri Love Stories
» 20. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 30. AȘK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 18. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 19. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Creati un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog