Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

some love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Urmatorul
AutorMesaj
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 31/08/2007
Numar mesaje : 1432
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Reputatie : 137
Galeoni : 74

MesajSubiect: Re: some love   Joi Feb 04, 2010 3:19 am

Heeeeh chiar daca nu citeste nimeni Laughing eu tot o sa va bat la cap Laughing
Deeeci...de atunci ne-am mai holbat unul la altul..dar situatia a devenit mai hot :">
Ieri voiam sa ies pe o usa si cica era el pe partea cealalta si m-a asteptat sa trec si i-am zis "thanx:D" :"> si m-am uitat la el si m-am pierdut cu firea si cica eu dupa "VICTORIEEEEEEEEEEEE"rofl
siiiiii mai inainte [acum sunt in ultima ora adica IT si mai inainte am avut pauza de 40 de minute] eram..cu prietena mea si mergeam pe hol pe unde sta el de obicei si el era cu niste prietni pe niste scaune si m-am uitat inspre el de la mai departare si m-am intors catre Milena zambind si cica ":)Sooooo he's here" si dupa el zambea asa si se uita spre prietenii lui si se uita nush cm c coada pwcii pe la mine si parca prietenii lui se oprisera si eu incercam sa gasesc ceva de vorbit cu asta si woooooow OMG i just can't believe it..OMG \Very Happy/ poaaaaaaateeee cine stie ^:)^ I love you he's so fuckin hoooooot...deci voi ce credeti?[cica voi dupa 4 km de scris "Straight face"]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.picaj.tumblr.com
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Varsta : 23
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: some love   Joi Feb 04, 2010 4:09 am

Asa, pai treci de mai multe ori pe acolo sa te tot admire Laughing I love you
Mnah..sincer nu prea stiu ce sa zic.
Sper sa isi faca curaj Smug si la cat mai multi copii Laughing

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 20
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: some love   Joi Feb 04, 2010 8:16 am

Hmm...Ana are mare noroc in dragoste Laughing asa ca ma astept..ca ala defapt sa fie un urs koala adus de curand pentru experimentele de la biologie rofl)
Adica altceva...nu cred ca e Laughing
Ana.nu stiu ce sa zic...defapt...trebuie DOAAR sa te bagi in seama. Nu ai NIMICC de pierdut..lasa ana ca am incredere ca maine vei face ceva bun Smug !!!

Bafta
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Vin Feb 05, 2010 7:11 am

rofl) cica chiar n-am facut nimic
defapt azi eram pe hol si asteptam sa intru in clasa de stiinta si cica era el si venea si m-am facut ca am treaba si cand a venit m-am uitat nush cm la el si el s-a uitat in ochii mei si am ramas cu pwca-n soare si apoi a dat privirea in jos si a continuat mersul lui spre buda Laughing si apoiii am mai trecut pe langa coridorul si locul unde-si face el veacul dar nu m-am uitat deloc la el:))
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Sam Feb 06, 2010 8:04 am

Eu ..dupa cum ti-am zis si pe mess,merita chestia...cu facutul din ochi Very Happy merge mereu si la orice baiat si la SIGUR Laughing
adica..nici un baiat nu rezista daca-i faci din ochi :) sincer Smug
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Dum Feb 07, 2010 2:06 am

Sau daca bag un zambet nu stiu cum..:o3
Adica macar stiu de-o treaba: daca zambeste inapoi,he's interested daca nu,he's gay Laughing
Daca-i fac din ochi doar n-o sa faca si el inapoi?....sau da?
Sus In jos
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: some love   Dum Feb 07, 2010 3:22 am

Da Anna...sigur...[ba nu Straight face ]
Eu am facut asa o data...la cik un prieten foarte bun...dar na...imi cam placea de el Laughing Si cica el: "Ti-a intrat ceva in ochi?" rofl

Deci nu ma pricep sa sfaturi de genul...iti spun numai sa lasi lucrurile sa mearga de la sine.Tot o sa iti spuna ca te place daca te place.Nu poate sta tacut la nesfarsit.
Dar mai gandeste-te la o chestie...poate vrea sa invete romana si ti-o spuna pe romana Wink [ar fi prea romantic 8->]
Cred ca l-ai lua de mijloc ca si SuperGirl si l-ai duuuuce departe unde sa faceti copii in liniste.

PS:Auzi...eu vreau sa fiu nasa la prima fata Devil

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Dum Feb 07, 2010 3:30 am

rofl) penaaal faza cu intratul in ochi rofl
eu ma gandeam sa zambesc adica..e mai normal plus ca habar nu am sa fac din ochi asa sexy rofl)) deci iti dai seama ce bica ar putea sa se intample Smug
Fata nu cred c-o sa faca ceva daca eu nu fac ceva adica pana mea...daca-l las mult asa o sa se plictiseasca si adios :( si e cel mai CUTE tip din scoala I love you:X:X
Sus In jos
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: some love   Dum Feb 07, 2010 3:35 am

Deci in primul rand vezi sa nu ai resturi de mancare intre dinti si go go go!

Daca el tace...fa tu ceva Thinking?
Daca e cel Cute...de ce tace? O.O Daca stie ca toate's limba dupa el? [daaaa...ce limbaj am rofl ]

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Dum Feb 07, 2010 3:45 am

Paaai da deci daca zambesteee atunci trec la partea orala adica dialogul [-x nu va ganditi la prostii..daca trec oralul atunci probabil o sa-mi ceara MSN-u si o sa vb acolo..si apoi o sa iesim afara:X
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Joi Feb 11, 2010 2:21 am

Pai...spune fata ceva!
Si ieri mi-ai spus..fie cum o fi viitorul..daca e sa fie..va fi...daca nu asta..e..
Si MEREU AI RENUNTAT CA PROASTA CAND AVEAI SANSE! DESTEAPTO
Sa te vad ca te CHINUI si dupa sa spui ca te lasi balta.. dar...asa ..cand n-ai facut nimic,doar n-o sa vina ala la tine asa ...na..adica baietii chiar daca nu recunosc is mai timizi si mai nepriceputi la asta )
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Joi Feb 25, 2010 8:05 am

Asaa...nu stiu..n-am treaba..si m-am gandit sa sciru pe foruuuuun Smug asaa..deci>.la dragoste nus tiu...

Pe 19 februarie am implinit 8 luni cu Claudelul meu :o3 cu care stau 24/24 si nu ne-am plictisit DELOC
Adica..el vrea sa ma vada din ce in ce mai mult si mereu vine la mine in pauze si ma ia in brate si ma pupa si imi zice despre cat de dor i-a fost de mine in alea 50 de minute care au trecut..si nu stiu...stam cate 12 ore pe zi Thinking
in weekend deobicei ne trezim la 6...pana la 6:30 stam la calculator si la 7 iesim Afara..si stam ....pana la...8 jumatate - 9 seara Very Happy sau chiar 9 jumatate..uneori Laughing

de revelion am stat cel mai mult I love you am stat la el pana la 5...puteam sta pana dimineata de tot :( dar mna Sigh asa...deci nu stiu I love you ne adoram mai mult ca niciodata 8-> si asteptam nerabdatori sa avem un an I love you
Sus In jos
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mar 30, 2010 8:09 am

Bravo voua Ana, chiar ma bucur pentru voi ! E chiar uimitor cat de lunga e relatia voastra deja, cat mai lunga sa fie !

Eu momentan stau cam prost pe plan emotional. Adica ce pot sa spun, cam duc lipsa de o fata pe care sa o tin in brate. Si pe care sa o iubesc. In ultima vreme ma simt asa, foarte rece, ma simt incapabil de iubire. E un sentiment care pur si simplu imi scapa Straight face Am asa o teama prosteasca ca nu voi mai iubi niciodata, ca nu voi mai avea niciodata pentru cine sa imi dau viata. Deocadata sunt asa... foarte egoist si arogant si ma cred indestructibil or so samd, si imi dau seama de asta dar nu am ce le face. Ultima oara cand m-am indragostit a fost acum muuuult timp, si imi e dor de sentimentul ala, de trairile si de senzatiile acelea. Imi e dor pana si de sentimentul acela de durere in suflet, de suferinta, atunci cand esti respins. Daca l-as simti pe ala macar as stii sigur ca inca sunt capabil de iubire, dar asa ma simt atat de gol.. sunt atat de. liber. Nu sunt legat de nimeni, si totusi vreau sa fiu... e atat de aiurea:|

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: some love   Mar Mar 30, 2010 8:38 am

Imi imaginez cum te simti. Ar fi groaznic pentru mine,sa nu mai simt ce simt acum! Straight face Ar fi ca si cum mi-ar muri parintii (DOAMNE FERESTE). Exact asa! Alex,iti vei gasi tu o fata cu care sa-ti imparti viata,fiecare om are o pereche undeva in lumea asta, si tu ti-o vei gasi. Ai sa vezi. Chiar daca sunt mica si nu...sunt in masura sa vorbesc Laughing si eu credeam ca nu stiu ca nu o sa fie niciodata un baiat care nu stiu...sa-mi satisfaca toate nevoile emotionale si chestii.
Si oricine ma placea,eu deja simteam...o respingere fata de el...si m-am gandit ca-i mai bine fara prieten,si a aparut asa din senin,cand ma asteptam mai putin.
Vei vedea ca si la tine va fi la fel.Cand nici nu iti va sta capul la asta,se va intampla:)

P.S. am implinit cu Claudiu 9 luni pe 19 martie Smug
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 22
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: some love   Mier Mar 31, 2010 12:31 am

Stai linistit Raizen, poate ai ratat o sansa, dar mai sunt si altele Wink Uneori trebuie sa pierzi pe cineva, ca sa iti dai seama ce mult inseamna pentru tine. Dar exista o a doua sansa pentru fiecare.

In ceea ce ma priveste, eu stau foarte bine pe plan sentimental I love you

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Casa : Astropufi
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: some love   Joi Apr 29, 2010 11:23 pm

imi poate raspunde si mie cineava mai cu experienta?
ce faci cand baiatul la care nu ai nici o sansa o place pe prietena ta cea mai buna si in acelasi timp cealalta cea mai buna prietena il place si ea?
stiu e complicat dar nu e vina mea ci a baiatului respectiv :-p

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: some love   Vin Apr 30, 2010 3:33 am

Uff.. complicat rau de tot. Nu prea mai ai ce sa faci.. adica.. mi s-ar parea urat sa te bagi.. mai ales daca amndoi se plac reciproc.. Thinking
But.. don't listen to me.. 'Cause it's just an opinion.
Eu sunt intr-o situatie putin diferita. De fapt.. mult mai diferita.
Imi place de un baiat la care nu am absolut nicio sansa. Si stiu ca ar trebui sa-mi indrept atentia catre altcineva.. dar.. mna.. nu e asa usor..
Anyway.. Mai multe idei pentru Alice, people! Wink I love you

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: some love   Vin Apr 30, 2010 3:35 am

pai faza e ca nu se plac reciproc
cat despre tine Isa, chiar nush ce sa zic exista cazuri in care sunteti doar prieteni sau cazuri in care nici nu stie ca existi care e cazul tau?

[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: some love   Vin Apr 30, 2010 3:44 am

Ah.. daca nu se plac reciproc ai putea sa intervii.. [ desi nu stiu cum ] Thinking?
So.. la mine.. we're just friends..
M-am intalnit sambata trecuta cu o prietena foarte buna si cu el.. [ ei stau in acelasi cartier ] si a fost chiar bine.. am ras, am glumit, si chiar ne dadeam impresii de genul ca suntem mai mult de atat.. Dar chiar inainte sa plec.. a fost foarte rece.. nu a vorbit deloc..
Na.. asta e.. Vad ce se mai intampla si maine.. ca imi scot catelusa Jenna la plimbare cu prietena mea si catelusa ei.. si a spus ca vine si el..

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: some love   Vin Apr 30, 2010 4:19 am

Alice, stai sa vad mai intai daca am inteles bine-tu il placi pe acel baiat, dar lui ii place de o prietena de a ta, iar alta prietena il place pe el??

pentru ca daca e asa, nu prea vad ce ai putea face. Eu una, nu am dat niciodata o prietena pentru un baiat. Acum, depinde si de caracterul prietenelor tale, pentru ca daca cea indragostita e geloasa, ai isca mai multe certuri. Wtv, e alegerea ta in cele din urma. Fa ce iti spune inima Wink

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Vin Apr 30, 2010 4:22 am

Alice,daca prietena ta este o persoana de incredere nu renunta la ea. Deobicei nu merita sa strici o prietenie pentru un baiat [ cum a spus si Bell ] ,dar daca nu aveti o relatie asa apropiata ai putea sa incerci Very Happy

[/b]

Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: some love   Vin Apr 30, 2010 4:45 am

ei bine, prietena mea cea mai buna mia marturisit azi cal place dar eu nu am putut sa fac nimic incercam sa ma prefac ca nu am primit cea mai proasta veste din toata saptamana suntem prietene foarte bune si in nici un caz nu mas certa cu ea doar pentru respectivul dar chiar dak suntem colegi, el abia dak ma baga in seama si cand o face, e ironic si chestii
de obicei scriu cantece cand sunt in situatii de astea sau incerc sa uit dar e cam greu avand in vedere ca eu si cu baiatul trebuie sa spunem o poezie de dragoste impreuna la sebare
cat despre cealalta prietena e genul de fata pe care toti baietii o plac pentru cum arata

Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: some love   Vin Apr 30, 2010 6:44 am

In cazul asta, nu stiu ce ai putea face. Adica mi se pare ca acel baiat e grnul smecher, "alo, da sti? pe mine ma place toata lumea da eu imi bat joc de fiecare fata", sper sa nu te superi pe mine, dar asta e impresia mea. Majoritatea baietilor procedeaza asa, dar unii ascund alte sentimente decat cele pe care le exteriorizeaza. Nu as vrea sa fiu in situatia ta, dar sfatul meu este sa ramai cu prietenele tale. Oricum, e decizia ta, deci fa ce crezi tu ca e mai bine Hug

[/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: some love   Vin Apr 30, 2010 7:23 am

Nu stiu nici eu ce sa zic...Situatia e destul de complicata.
Cand esti indragostit faci unele lucruri stupide.Unele persoane se pot schimba..Poate prietena ta cea mai buna l-ar alege pe el si nu pe tine..Nu stiu... Fa ceea ce crezi ca e bine Hug

[/b]

Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: some love   Vin Apr 30, 2010 7:25 am

aha o sa incerc hai sa schimbam subiectul

bell, un pic ai dreptate baiatul e foarte de gasca dar uneori vrea sa iasa prea mult in evidenta

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: some love   

Sus In jos

some love
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 26Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Teri Meri Love Stories
» 20. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 30. AȘK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 18. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 19. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit