Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Temporar...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cheyenne Laurette
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 02/09/2007
Numar mesaje : 1175
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Nesortat
Reputatie : 1
Galeoni : 75

MesajSubiect: Temporar...   Joi Ian 31, 2008 9:45 am

Pai eu azi abia miam vazut capul de treburi si de bagaje si cumparaturile in ultimu mom dar totusi miam fakut timp sa scriu ^^ awsam huh? :lol: Deci eu de maine adik Vineri 1.02.2008, bn defapt eu, Ginny P, Blue girl, green girl, punk princess, ana-enchated si nu mai am rabdare dar totzi cei care sau inregistrat si nu au mai intrat nikiodata ^^ plecam in excursie la sinaia...yaaay! Si o sa ramanem 8 zile...mie lene sa fak socoteala pan' atunci tongue ... si luatzi in considerare ca topicul asa fakut de mn si de Ginny P ca sa o scutesc Very Happy ... concluzi: pana atunci without calc... so zbye for mom ^^...gonna miss ya all (but we really need to go... we mean you and you, you and you... but finnally the vacation' s here... scream it out loud ... it, Wildcats, scream and shout it's sinaia time! What time is it? Sinaia time, it's our vacation, what time is it? party time, school's out, scream and shout)

WARNING!: Scz... nush ce ma apucat cu cantecu...mia venit... nu mam putu abtzine ; )) app este din high school musical-summer time Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Avril Arakawa
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 14/12/2007
Numar mesaje : 655
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Temporar...   Vin Feb 01, 2008 5:36 am

Offf, o sa imi fie foarte dor de voi, guys KissKiss
Sper sa va distrati.
Si nu ne uitati tongue;)
Sus In jos
Cheyenne Laurette
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 02/09/2007
Numar mesaje : 1175
Varsta : 21

MesajSubiect: Re: Temporar...   Vin Feb 08, 2008 4:56 am

Ne-am intorsss!!! Si nu nu v-am uitat tongue... i missed ya guys... cand am ajuns din nou p forum am observat ca la aprope toate topicurile era cate cva nou...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Temporar...   Astazi la 1:28 am

Sus In jos

Temporar...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog