Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Voldemort

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cheyenne Laurette
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 02/09/2007
Numar mesaje : 1175
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Nesortat
Reputatie : 1
Galeoni : 75

MesajSubiect: Voldemort   Mier Ian 02, 2008 9:19 am

Pai nuh am descis toipcul ca sa discutam in general de Voldemort. Ci pt ca in cartea sapte dupa ce a plecat de la Bathilda Harry a vista cred faza in care Voldemort vroia sa il omoare. Atunci l-a omorat pe James dar cadn a venit sa il omoare pe Harry Lily s-a pus in fatza lui shi a sp sa o ia pe ea nu pe el. Iar Voldemort a insistat shi a insitat sa se dea. El nu avea de gand sa o raneasca shi pe ea. Shi este shi logik de ce. Pt plesneala. Shi ma gandeam ca dak nu simtea ceva cat de mic pt Severus o omora pe Lily fara niki o remuscare. Shi nu vreu sa sp ca simtzea ceva pt Severus ca iubire...nuh dar cred ca intzelegea dragostea lui Severus pt Lily shi de aceea nu a omorat-o gandindu-se ca dak James shi Harry sunt mortzi ea se intoarce la Severus...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Avril Arakawa
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 14/12/2007
Numar mesaje : 655
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Voldemort   Mier Ian 02, 2008 9:41 pm

Hm...da, si mie mi s-a parut cam ciudat. Mai ales ca ea era un Sange-Mal si lui Voldy nu prea ii "placeau"ca sa zic asa... Nuj, e o ipoteza buna... Deci are si Voldy cat de cat suflet? Macar destul pt a intelege iubirea altora???? Asta mi se pare cam greu de crezut....Dar hey, pana la urma totul e posibil. DOar Snape a fost indragostit de Lily, nu? Si asta arata ca orice e posibil!! ; ))
Sus In jos
John Weasley
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 04/10/2008
Numar mesaje : 183
Varsta : 19

MesajSubiect: Re: Voldemort   Dum Noi 02, 2008 12:49 am

Cap de Mort este un personaj care deloc nu imi place,dar cred ca pe adevarat este mai bun si nui chel.
Cap de mort este un personaj care nu a putut sa il inviga pe Harry Potter ce dovedeste ca fulgerul il salveaza
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Voldemort   Astazi la 1:21 pm

Sus In jos

Voldemort
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog