Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Plec... sper ca... ma voi intoarce.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Sam Dec 29, 2007 5:17 am

-nu mai conteaza.vedeti mesajul nou.-

Ultima editare efectuata de catre in Dum Feb 17, 2008 1:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Hermione Potter
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 26/12/2007
Numar mesaje : 477
Varsta : 20
Casa : Nesortat
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Sam Dec 29, 2007 6:50 am

iti vom simti lipsa si eu cand e mama acasa , nu am voie decat 1 ora :| te inteleg ... cred ca poti sa faci cateva posturi intr-o ora ...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Dum Feb 17, 2008 1:12 am

In primul rand, faptul k am luat locul II la un examen de matematica pe orash ar trebui sa fie motiv de bucurie, dar mama mea a inceput sa urle in telefon cand a aflat k in fata mea s'a clasat, la distanta de un punct, unul din fosta mea clasa, cu 93 de puncte [eu am avut 92]. Niciodata nu e multumita de mine, acum crede k din cauza calculatorului [si, implicit, al forumului] am decazut asa de mult. [sincer, nu sunt de aceasi parere cu ea, eu sunt mandra ca am luat macar locul II si diferenta a fost atat de mica]
Plus, a inceput sa ma injure bunica incontinuu, tot din cauza calculatorului. Cedez psihic. Nici nu cred k imi va duce mama dorul dak as pleca de acasa [abstract vorbesc... nus asa de nebuna], a zis k " nu are nevoie de dragostea mea " si k " nu e multumita de mine "
Deci, cred k o perioada va trebui sa plec de pe forum... macar sa se calmeze apele. Imi va fi dor de toti, poate o conving si pe mama sa nu mai fie asa nemultumita si ma intorc mai repede decat cred ^^ da cred k mai intai tot va trebui sa iau locul I undeva... sper k intelegeti situatia. Dak chiar sunt asa de impotriva calculatorului si mama si bunica, nu pot face nimic altceva inafara faptului k trebuie sa renunt... sau sa intru de o mie de ori mai putin dekt de obicei.
Sus In jos
Andreea Rose
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 02/02/2008
Numar mesaje : 151
Varsta : 24
Reputatie : 9

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Dum Feb 17, 2008 2:47 am

OMG!!! Eu sa iau locul 2 la ceva imi vor pupa ai mei si picioarele .. lol .. nu e multumita de tine??? Ce as face eu in locul tau .. as face un scandal de mama focului!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://carpediem379.blogspot.com
Hermione Anne Granger
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 23/08/2007
Numar mesaje : 630
Reputatie : 4

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Dum Feb 17, 2008 3:38 am

aw....nu ai idee cat de dor o sa imi fie de tine Crying or Very sad(Crying or Very sadCrying or Very sad
Mult succes la viitoarele concursuri,poate reusesti sa mai intrii din cand in cand Very Happy
Si 92 de puncte..?E grozav!Locul 2?:Dnici nu as visa la asa ceva la un concurs de matematica.
:((I'm gonna miss you Ginny:((
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lulu-sweet-gurl.hi5.com
Julia Lilith Potter
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 16/04/2007
Numar mesaje : 821
Varsta : 21
Reputatie : 40

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Dum Feb 17, 2008 5:10 am

Locu II? La mate? Uu.. felicitari ^_^ dac-as lua eu locu II la mate... pe judet... mama ... culmea imposibilului :lol:

Uff... mai, daca nu poti intra si nu poti intra, intelegem... dar... tot o sa-ti ducem lipsa Crying or Very sad
Sus In jos
Andreea Rose
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Dum Feb 17, 2008 12:38 pm

Cred ca vei gasi o solutie cum sa o convingi pe mama ta .. sau intri pe askuns pe forum .. fii desteapta WinkVery Happy:)
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Mier Feb 20, 2008 7:33 am

GINNY S'A INTORS!!!!! I'm here I love you:X nu s'au rezolvat decat probemele cu bunica, am asteptat sa isi schimbe parerea si mama, da ma doare in cot. Am inceput sa fiu mai indiferenta cu ea. Par ciudata, si chiar sunt asa... dar am pomenit de faptul k iau medalie? :-" ji ea tot nu e mulumita Sigh ma asteptam sa ma felicite pentru locul II, cand colo ma dezamageste din nou Sigh

Lasand asta la o parte, sunt extra-mega-ultra-super happy XD trompetele! Strigati k m'am intors Party Speriati vecinii! Spargeti geamurile! Striviti nervii mamei! SUNT AIIIIIIIIIIIIIICI I love you va iube pe totzi KissKissI love you:X
Sus In jos
Black Rose
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/12/2007
Numar mesaje : 822
Casa : Cercetasi
Reputatie : 3

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Mier Feb 20, 2008 7:43 am

Ma bucur ca te'ai intors >Very Happy< Bine ai revenit ; )) KissKiss
Sus In jos
Andreea Rose
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Mier Feb 20, 2008 8:40 am

Vezi k potzi .. fii mai tare de caracter .. bine ai REvenit!
Sus In jos
Hermione Anne Granger
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 23/08/2007
Numar mesaje : 630

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Mier Feb 20, 2008 9:25 am

tam-tam-tam tam tam tam Party
welcome back ginny Kiss stiam eu stiam eu ca ai sa reusesti sa intrii cumva! I love you
vorba aia "cu indiferenta treci si marea" (sau era rabdarea dar ne adaptam cum putem)
Ginny s-a intooooooors!!!! I love you:X:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lulu-sweet-gurl.hi5.com
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Joi Feb 21, 2008 12:41 am

Ginny Weasley a scris:
GINNY S'A INTORS!!!!! I'm here I love you:X nu s'au rezolvat decat probemele cu bunica, am asteptat sa isi schimbe parerea si mama, da ma doare in cot. Am inceput sa fiu mai indiferenta cu ea. Par ciudata, si chiar sunt asa... dar am pomenit de faptul k iau medalie? :-" ji ea tot nu e mulumita Sigh ma asteptam sa ma felicite pentru locul II, cand colo ma dezamageste din nou Sigh

Lasand asta la o parte, sunt extra-mega-ultra-super happy XD trompetele! Strigati k m'am intors Party Speriati vecinii! Spargeti geamurile! Striviti nervii mamei! SUNT AIIIIIIIIIIIIIICI I love you va iube pe totzi KissKissI love you:X

am lipsit si eu ceva timp.....dar nu din cauza lu maicamea (o strang de gat dak nu a lasa la pc) oricum ar trebui sa porti o discutie cu mama ta(nu iti spun mai multe)...si faci ce vrei....dar yo asha am facut...pentru ca maicamea ma freca si ea la cap ca am luat 9.80 la teza la geografie(nu puteai sa iei 10??..tiam zis yo sa inveti..tiam zis yo sa nu mai intri pe calculator..da tu nuuu...lasa ca sunt mai importangte siteurile takle..lasa ca nu mai vezit u siteuri -o laie- si vad siteuri..chiar acuma ma uit la unu Laughing ).

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Mier Iul 09, 2008 4:23 am

=((

Deci atat de mult am lipsit de pe'aiki. Wuaaay. Mi'era frica sa ma intorc, stiam ca ma vor astepta o gramada de mesaje noi...
Imi cer scuze de intarziere. Am fost o idioata. trebuia sa intru mai demult. Mi'a lipsit harry-potter.topic-board :'-(
Sus In jos
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Mier Iul 09, 2008 6:32 am

Ei bine Ginny Weasley chiar dak nu am prins perioada ta de plecare iti zic ca ma bucur k te-ai intors.Stau cel mai mult pe site si deobicei sunt singura dar sper sa dea Domnul sa revina membri vechi si sa vina si membrii noi mai des pe aici,Bine ai revenit pe forum!
Sus In jos
Ioana Weasley
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 30/01/2008
Numar mesaje : 138

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Mier Iul 16, 2008 3:14 am

mama ta, Ginny, nu e multumita k ai luat locul II ?? spune`i k in viata mai si pierzi dar asta nu e o pierdere!!locul II, auzi, unde ma vad eo cu locul II la un concurs de matematica:O:O:Oinseamna k esti desteapta..;Wink oricum, bine k te`ai intors !! > : D <
Sus In jos
Anda Black
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 28/02/2008
Numar mesaje : 417
Varsta : 23
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Mier Iul 16, 2008 4:22 am

Eu am luat o mentiune si toata familia era in culmea fericirii, au aflet toate rudele. E super ca ai luat locul 2. Oricum vorbeste cu mama ta si spune-i sa fie mai intelegatoare, ca exista lucruri mult mai importante decat scoala. Wink
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 20
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Mier Iul 16, 2008 7:43 am

odata, la Olimpiada la teorie muzicala, am luat diploma de participare.. si tata nu a mai vb cu mine timp de o luna.. si chiar am fost fericita :Xadik I love you oo DOamne.. sa nu mai vb tata cu mn OMG eram in culmea fericirii.. dar i-a trecut. :) knd am luat prmiu cu coronitqa rofl
premiul doi este foarte bun :)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Plec... sper ca... ma voi intoarce.   Astazi la 9:13 pm

Sus In jos

Plec... sper ca... ma voi intoarce.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit