Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Povesti comice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 20
Warning : 0%
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Povesti comice   Mier Ian 16, 2008 6:37 am

BUnicu sh incepu sa danseze conga
"taratatatatatam!!! hAI DANSATZI CU TOTZII CONGA!! pe ritmurile vechi TUITUITT!! WOHOO!!"
Toata lumea se uita "OMG" se facu o linishte imensa timp de kteva sec knd, dupa toata lumea ishi reveni la normal
"vai sh ce frumos ii afara waa!! Deci de knd nu m-am mai kkt eu in asha o ploaie Thinking....multa vreme o trecut" zise Ron salivand pe o fereastra din apropiere
"Ce sa fac eu codrule? aa..ce? Da..nici eu SmugSmug Auzi..ai vreo gagik.?" intreba Lucius
"HUh SmugSmug Mda..ma km plictisesc eu noapte numa cu Hedwig, da na..trebe sa rezist..limitele datoriei..auzii...waa Luciurus..sau cum ziceai k ter cheama? Asha...Sfarlicus...sau Stalcitus..ia zi u ...kre e treaba de fapt...Elodia ceea..o mai fo prin vizita?SmugSmug"
"Heh...dragul meu ...de knd nu te-am vaz..multa vreme o trecut..aa..ce? Aa asha=i Wink"
"?"
"nik:D"
Sh bunicul kre dansase conga pana acum, se tarai cu o splina prin farfurie..sh incepu sa zica bancuri..la kre toata lumea era pe la lustra..sincer nici eu nu shtiu dc..am sa ma gandesc Thinking..aham..deci era p aklo nush ce kre "SmugSmug"
"NENEAA!!" urla bunicul ..kre nici nush a cui era "zi sh mie a cui is chilotzii aia..k dak nu am impresia k is a mei..auzi..dak au nishte broashte raioase sh ciuperci, shtii adresa mea."
Sh atunci lua pliciul lu Snape sh zbura pe geam, dand cu nasu de Bunica, kre dansa Rumba.
"Buna bunico!! L-ai vaz p Harry? O crescut baietan mare!!..nUMA LA GAgici ii sta mintea SmugSmug"

OCC: Deci o lipsa de inspiratzie totala rofl da ma plictiseam :-J
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Black Rose
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/12/2007
Numar mesaje : 822
Varsta : 22
Casa : Cercetasi
Reputatie : 3

MesajSubiect: Re: Povesti comice   Mar Feb 05, 2008 8:45 am

Intre timp, toti isi pierdura cheful de petrecere. Harry urca inapoi sus la baie.
"HEDWIG!!! IESI ACUM AFARA!!! NU MAI POT !!! FAC PE MINE!!!" racni Harry la usa baii.
"Buhuhuuu" facu bufnita fericita.
Pe hol trecu Voldy.
"Harry, scumpule, ce faci aici?"
"Vreau la baie Crying or Very sad Crying or Very sad !!!" planse Harry.
"Aa... Daca vrei, te poti duce in gradina dupa tufa de trandafiri!"
"Bine . Nu mai pot! Fac pe mine!"
Ajunsi afara, Voldy si Harry ii vad dupa tufa pe madame Maxim si pe Hagrid sarutandu'se.
"Buna , nu stiam ca ati venit sh dvs, madame Maxime!" zise Voldy.
"Da.. am veni..."
"VAA ROOOOG !!! LASA"TI"MA !!! FAC PE MINE!!!" striga Harry.
"Ai rabdare, dragul meu. Sa fim politicosi. Ei erau primii aici. Hai sa'i lasam sa'si termine treburile, apoi poti sa'ti faci si tu nevoile!" zise parintesc Voldy.
Cum se indepartara 2 pasi de tufis, madame Maxim si Hagrid incepusera sa se sarute pasional, pe gura si pe gat. Hagrid fredona incet:
"You make me so hot
Make me wanna drop
You're so ridiculous
I can barely stop
I can hardly breathe
You make me wanna scream
You're so fabulous
You're so good to me!"

OCC: scuzati lipsa de imaginatie :">
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 20
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Povesti comice   Vin Aug 01, 2008 12:28 pm

Atunci Harry care nu mai putea , se descheie la pantaloni si isi dadu drumul , iar Voldy ramase prostit.
"OMG:O O AI MAI MARE CA MINEE??? OMG:O:O:O IMPOSIBIL ASA CEVA!!! NIMENI DE 3 SECOLE INCOACE N-A MAI INDRAZNIT ASEMENEA NARAVASIE.. I love you HAMBURGERI:X"
Voldy alerga spre Hanburgeri, zburandu-i din chiloti o poza cu Elodia . HArry vazand-o i s-o sculat , iar din casa se auzeau naravasii

"AAH HAHAHAHAH UHUHU" urla Voldy
"AH UH!!! HAH HUH!!" urla si Elodia
"deci fii atenta ce fata aveam cand eram mic" [LOL=))], spuse Voldy care ii arata Elodiei un album din copilarie.
Atunci melcul care a stat pana atunci in chilotii lui Draco, iesi la suprafata multumind cerului si pamantului pentru minunea infaptuita.
" Oh." exclama melcul "n-am mai vazut atata par, de cand am fost prins la sub bratul matusii Smolly"

Atunci Hedwig care iesi din baie, cazu cu putere de la geam . Harry si Hagrid erau ingrijorati
"WOAA:(( E DE RAAU!" mormai Hedwig
" Ti-ai rupt o unghie?" intreba Harry
" Nuu MAI RAU!!" spuse Hedwig
"Ti-ai rupt o aripa?" intreba Hagrid
" NUU MAI RAU!! MI-AM RUPT CHILOTII CU CAPSHUNELE Crying or Very sad"

OCC:: LIPSA TOTAAALAAAAAA de imaginatie la 2:33 noaptea Laughing

Edit:

BIC: Intre timp Lucius inca se certa pe Diaconescu pe telefon
" Waa Sfarlicius... ce stii tu de telu meu? Ii din ala de la mahala... Dolce & Gabbana ..."
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Povesti comice   Astazi la 4:20 am

Sus In jos

Povesti comice
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog