Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

LOVE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
sweetelovely11
Nou Venit

Data de inscriere : 09/01/2011
Numar mesaje : 2
Warning : 0%
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: LOVE   Dum Ian 09, 2011 8:17 am

[b][i]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sharon Alyson Cleeves
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 02/01/2011
Numar mesaje : 88
Varsta : 18
Casa : Astropufi
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 5
Galeoni : 66
Animal : Sarpe-Gloria

MesajSubiect: Re: LOVE   Dum Ian 09, 2011 8:30 am

...Ok...Care e faza cu topicul asta?
Si care e faza cu descrierea acestui topic?
"Aici stau ce indragostiti sau cei cu gandul la prostii"
Asta e o parte a forumului unde se posteaza fic-uri, poezii etc.

Daca esti nou venita, in primul rand ar trebui sa iti fasi fisa personajului...si sa iti alegi un nume REAL de personaj...mai apoi sa te sortezi, si abia apoi postezi topicuri de genul

P.S.: Mai mult ca sigur Raizi o sa stearga topicul acesta.
Sus In jos
sweetelovely11
Nou Venit

Data de inscriere : 09/01/2011
Numar mesaje : 2
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: LOVE   Dum Ian 09, 2011 8:36 am

CAPITOLUL 1:O seara romantica
Era o seara de vara...ultimele raze ale soarelui ii mangaiau pielea fina si delicata,racoarea serii se punea stapanire pe ziua calda ce era pe punctul de a se incheia.Adierea vantului ii atingea delicat fata sa perfecta si ii misca cu blandete parul sau blond ca un spic de gru in lumina arzatoare a soarelui...Privind apusul romantic se gandi ca lumea e atat de mare,insa ea e singura printre atatia straini,ce o inconjoara si o sufoaca...Se gandi sa se intoarca acasa,caci noaptea se va sterne iar singuratatea sa nu-i va fi de folos.In timp ce se indrepta spre casa cu ochii inecati in lacrimi,auzi pasi pe asfaltul dur si rece.Se gandi ca nimeni nu trebuie sa o vada plangand,asa ca se linistii,isi sterse lacrimile si...deodata se trezi la pamant,uitandu-se la un necunoscut.Se sperie,iar baiatul observa nelinistea fetei...ea nu putea sa spuna decat:
-Ce s-a intamplat?
Baiatul ii raspunse timid:
-Pai...imi pare rau...cred ca ai...cred ca ai lesinat...
Fata se impacienta iar ochii sai parca vroiau sa intrebe:Cum?,insa gura ii refeuza comanda.In clipa urmatoare baiatul ii spuse ca s-au lovit unul de celalalt,iar ea s-a lovit la cap cand a cazut.Cand s-a ridicat,l-a vazut pe el...un baiat minunat,cu parul saten spre brunet,cu ochii caprui si cu cea mai ingrijorata privire.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: LOVE   Astazi la 5:15 am

Sus In jos

LOVE
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Teri Meri Love Stories
» 20. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 30. AȘK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 44. AȘK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii
» 18. ASK ve CEZA - Dragoste și pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

Creati un forum gratuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit