Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Diriginti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cheyenne Laurette
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 02/09/2007
Numar mesaje : 1175
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Nesortat
Reputatie : 1
Galeoni : 75

MesajSubiect: Diriginti   Mier Oct 31, 2007 5:52 am

Pai...eu in utimu timp nu prea mai postez mult p forum...dar m-am gandit la acest topic shi mi-a placut. Deci sa incep prin a spune ca eo cu Ginny Potter avem 2 dirigintzi. Shi sunt cei mai tari d pe lume!! Toata skull spune asta...deh..dak suntem deshteptzi rofl Avem un diriginte pe nume Dan...e sooper dragutz cu noi, brunet shi e cel mai calm om p care l-am intalnit vreodata... nu se enerveaza deloc! el e de profesie... ceva cu arhitectura shi info...ne preda informatica shi tehnologie :) si mai avem o dirirginta pe nume Daniela i se spune Dana :) Deci e cea mai tare! :heart: incep prin a spune ca e rockeritzi..asculta rock la greu... stie toate trupele :) . Ea avea paru mov shi acum e mai mult roz (s-a decolorat)...la inceput ni sa parut sooper dura..dar ne iarta orice shi e soop de treaba..ne motiveaza absentzele si este foarte buna si dragutza cu noi. Si uneori sta cu noi sa vorbim! Ce mai..avem cei mai super dirigintzi rofl shi sunt 100% sigura ca shi Ginny P. e de acord Wink voi ce fel d dirigintzi avetzi?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lyra Dust
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 12/04/2007
Numar mesaje : 1164
Varsta : 22
Casa : Cercetasi
Reputatie : 28

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mier Oct 31, 2007 5:59 am

Dap Sakura are dreptate. Inca o explicatzie... La noi la scoala sunt cate doi dirigi la fiecare clasa. Nu ca suntem noi mai rai sau asa ceva.
Sakura a uitat sa spuna ca Daniela este profesoara de romana. Si este cea mai tare profesoara de romana! Eu intzeleg totul de la ea si nu ne da nici teme multe... Mie imi pare rau ca o suparam :( Si ca trebuie se procopseste cu toate observatziile alea pentru Hegazi (un coleg) si nu mai stiu eu cine.

I have no plans, only ideas. No problems with anybody and too much
imagination; so I leisurely explore days and nights and some smiles.
Sus In jos
Cheyenne Laurette
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 02/09/2007
Numar mesaje : 1175

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mier Oct 31, 2007 6:06 am

Dah...ea cand ii atrage directoarea atentzia ea tre sa plece capul shi sa ne ia noua! imi pare sooper rau..dar nah..eu una nu o sa ma pot abtzine niciodata sa intru in belele...deh..ashea is yo Very Happy. Shi ai drepetate Ginny P.
Si de la Dan intzelegem tot super bine si este foarte, foarte intzelegator >Very Happy<
Sus In jos
Julia Lilith Potter
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 16/04/2007
Numar mesaje : 821
Reputatie : 40

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mier Oct 31, 2007 7:25 am

Ah... 2 diriginti... nu stiu ce sa spun, imi place sa am unul singur...
Vorbesc eu si pt Milena, ca doar avem acelasi diriginte...
Nicolae Batranu... sa nu credeti ca e batran, ca e chiar foarte tanar...
Profesor de engleza.. ( asta explica intr-o anumita masura pasiunea mea pt engleza tongue )... se zvoneste ca ar fi cel mai tare profesor de engleza din oras, impreuna cu o alta doamna...
In jur de 32 de ani... scund, par brunet, si exagerat de slab... ( Doamne, ar trebui sa lase fumatul :( ) ... dispunand de rabdare si aratand o deosebita dragoste pentru toti elevii... mai ales pt clasa lui... ( nota : fosta sa clasa la care a fost diriginte l-a adorat si inca il mai adora.. ca toti elevii sai )
S-a atasat foarte mult de noi intr-un singur an... cere destul de mult la clasa, vrea sa faca multe cu noi in ceea ce priveste engleza si vrea sa ajungem cat mai departe... ( mereu ne spune ca " Daca nu luam rezultate bune la olimpiada, atata ne trebuie " ) .
Zambaret, sociabil, foarte bun ca profesor ( desi da teme sanatoase... constientizez faptul ca e spre binele nostru, totusi Straight face ) ... dar foarte grabit si stresat ( fiind foarte solicitat de cursurile Cambridge )...
Ar fi de notat faptul ca abia daca a acceptat sa fie diriginte la clasa noastra, caci el e profesor de liceu.. ( va dati seama ce bun e :) )

Pe scurt, dirigul meu rocks... e un dulce Wink
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mier Oct 31, 2007 9:54 am

Aaaa... inca am invatator Very Happy dar go:
Invatatoarea mea este cam urlatoare Very Happy dar e dragutza, imi place de ea Kiss singura problema... ne omoara cu temele OMG odata ne'a dat de scris 10 pagini la romana pt k un coleg a deranjat ora OMG deci e inalta, slaba si are parul pana la umeri, negru. Se supara p copii dak nu o asculta... p mn nu prea se supi k nu deranjez :-" doar k colegii mei inventeaza tampenii despre mn cum k i'am injurat sau nush cum Crying or Very sad si atunci se supy Crying or Very sad dar neah... nu bate, doar te face sa te simti rau vb putin k n'ai cei sapte ani de acasa sau k esti prost-crescut Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Nathaniel Wolf
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 23/09/2007
Numar mesaje : 201
Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: Diriginti   Joi Noi 01, 2007 10:41 pm

diriga mea e de mate...e super disperata dupa curatenie...disciplina.....chesti d-astea!!!...e f.f.f.f.f. exigenta.....dar e ok
Sus In jos
Andrei Malfoy
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 01/05/2007
Numar mesaje : 205

MesajSubiect: Re: Diriginti   Vin Noi 02, 2007 4:02 am

ooo... diriga mea! e profa de muzica. o cheama Andreea. este tanara si... mah roog... frumusica Laughing adik are vreo 25 de ani, par brunet, ochii verzi, inalta, slaba, se imbraca la moda si asculta muzica super tare.
ne preda foarte bine si totzi invatzam mai mult de dragul ei... in unele ore invatzam ce avem de invatzat si la sfarsit vreo 10 min ne pune o melodie care ne place si aduce versursurile la ea. in alte ore aduce tot felul de instrumente ciudate si incepem sa cantam la ele si sa reproducem o melodie! asta este super tare!
tot vine cu ideei super cum ca putem sa umplem clasa cu postere si chiar am facut-o anul trecut doar ca nu a fost prea incantata directoarea... ei pai anul asta o umplem cu desene de ale noastre. si avem un coltz unde scriem versuri d ela melodi cu multe culori si litere ciudate...

edit: mai aduag ceva. la totzi ne pune porecle Wink) eu sunt ... frumuselul ... rofl !omg! ca am parul blond si ochii albastri rofl frumuselul... si ma striga frumuselul. mai nou si colegi au decis sa ma strige asa pe un ton ironic! mah rog. sa av mai spun cateva porecle: greieras, stics rofl (este o fata foooarte slaba), buburuza... etc.
Sus In jos
Hermione Potter
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 26/12/2007
Numar mesaje : 477

MesajSubiect: Re: Diriginti   Sam Dec 29, 2007 12:26 am

noi avem un mos d mate :) e haios dar in acelas timp ff exigent ..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Diriginti   Sam Dec 29, 2007 2:41 am

diriga mea e de engleza... e soooper tare... e haioasa si face sute si mii de chestii pentru noi...
Sus In jos
Aida-chan
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 21/10/2007
Numar mesaje : 389
Varsta : 24
Reputatie : 7

MesajSubiect: Re: Diriginti   Lun Dec 31, 2007 2:15 am

diriga mea e de romana si ma enerveaza k se baga in viatza mea!x(
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.anime--and--music.piczo.com;http://aida-puffy.hi5.com
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Diriginti   Joi Iun 05, 2008 5:00 am

diriga mea e de romana sh o urasc X( numa cu mn se comporta urat X( ... ne barfeste.. X(... pFf... ma enerveaza la culme X(
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Ioana Weasley
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 30/01/2008
Numar mesaje : 138
Varsta : 23
Reputatie : 4

MesajSubiect: Re: Diriginti   Lun Iul 07, 2008 7:41 pm

diriga mea e de biologie..e buna ea asa...da` cand facem prostii, scade nota la purtare..chestii..in schimb, nu motiveaza absentele..Crying or Very sad
Sus In jos
Angela Slytherin
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 19/12/2007
Numar mesaje : 295

MesajSubiect: Re: Diriginti   Lun Iul 07, 2008 7:43 pm

Cel mai bine e de mine, momentan nu am diriginta avand in vedere ca am trecut pe clasa a 9a dar diriga pe care am avut-o era suer de treaba, ne motiva si din absente fara sa exagereze desigur tongue .
Sus In jos
Adyna Weasley
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 23/01/2008
Numar mesaje : 244

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mar Iul 08, 2008 9:55 pm

diriginta mea... e de treaba, da` uneori, tipa la noi si cam exagereaza cu asta. da` e destul de k`lumea, e de gashca... e si profa tehno [bine k nu`i aia de bio sau ala de franceza :-&]
Sus In jos
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mar Iul 08, 2008 10:13 pm

Eu din moment ce trec intra 5-a nu am diriga.Da ma mut la o clasa in care am auzit ca diriga o sa fie profa de engleza.E super de treaba.Si se supara cand nu invatza cineva.Da la sfarsitul anului ne-o dat la aprope toti diplome de engleza.
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mier Iul 09, 2008 4:49 am

Pey dirigu` va fi profu` de mate 8-| cu greu gasesti loc la clasa la el. Accepta elevii super buni. Doar se afla prof la un liceu super tare ^__^ iar el insusi e cel mai tare din parcare ^__________^ mrg, cu aia ce nu invata nu cred ca se poarta prea bine...
Orikum, exista posibilitati sa fie diriga o profa de romana. Nu stiu.
Sus In jos
Anda Black
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 28/02/2008
Numar mesaje : 417

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mier Iul 09, 2008 8:52 am

Eu momentan nu am diriga... Very Happy. Dar fosta diriga a fost super de treaba. Vorbea cu noi de parca am fi avut aceeasi varsta. Adevarul e ca era si tanara dar... ce mai ... a fost super tare si o sa ii simt lipsa :)
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mier Iul 09, 2008 9:48 pm

Eu dupa cum am mai spus, am o diriga mai naspa.. cel putin asa se poarta cu mine.. Crying or Very sad da ma rog. Chiar azi am avut un cosmar cu ea Laughing
Sus In jos
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mier Iul 09, 2008 10:00 pm

AZI AI ORE?!?Sau ai visat-o doara?
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Diriginti   Mier Iul 09, 2008 10:06 pm

Am visat-o Laughing da m-o chemat si la pregatire .. Pff Doamne.. numa cand o vad, mi se ridica parul din cap
Sus In jos
Hermione McGonagall
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 28/08/2008
Numar mesaje : 736
Reputatie : 19

MesajSubiect: Re: Diriginti   Joi Noi 20, 2008 9:47 am

Eu am o diriginta ingrozitoare.Este de romana si este pur si simplu obsedata de aceasta materie.Eu acum sunt clasa a 7-a si dau prima teza cu subiect unic.Pur si simplu ne-a terorizat cu aceasta teza.Ne aminteste din prima zi pana in ultima.Bine ca mai est puin.Pica pe 3 decembrie asa ca mai avem putin.Ata cu teza.
In anii trecuti era pur si simplu antipatica.Urla la noi non-stop,iar in orele de dirigentie faceam romana.De ce am avut noi ghinionul acesta sa picam cu ea.Mai suntem si ultima seria,apoi iese la pensie.Off nu putea sa iasa mai devreme.
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Diriginti   Joi Noi 20, 2008 9:54 am

Deci pana la urma am dirigente pe cel de sport :-j
Oricum e super phain I love you
Si cel de mate e phain .
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Diriginti   Vin Noi 21, 2008 6:46 am

Eu m-am mutat de la Arte Laughing sunt la o scoala care are profil.. pentru 5-8 mate-fizica Crying or Very sad si am 32423423 de ore de mate si 34243234 de ore de fizica Crying or Very sad naiba! diriga mea... este foarte foarte foarte foarte foarte severa Laughing mai de treaba era cealalta.. numa ca avea multe fete.. se comporta frumos pe afara.. si ca naiba pe la spate... macar asta iti da doi pumni pe moment, si pe urma ... pe la spate e mai normala;... nu comenteaza.. numa de diriginte tute dau Laughing macar asta face excursii Laughing ^:)^ slava Domnului.. oricum diriga mea e cam severa :-s chiar foarte severa.. si nu facem ore de dirigentie. facem doar ore de romana Laughing adica 5 in total ^:)^ bine ca nu sunt 7 ca la mate Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Diriginti   

Sus In jos

Diriginti
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit