Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Vampire Academy

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Luna Slytherin
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 24/06/2010
Numar mesaje : 1047
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Stare Relatie : Single
Reputatie : 67
Galeoni : 70

MesajSubiect: Vampire Academy   Mier Dec 29, 2010 9:37 pm

Am observat ca sunt destul de multi fani VA pe forum (rintre care si eu) , asa ca m-am gandit sa deschid acest topic , despre celebra serie de carti .
Deci : care carte v-a placut cel mai mult ? Aveti vreun citat preferat ? Care e personajul vostru preferat ?

Ultima editare efectuata de catre Luna Slytherin in Vin Dec 31, 2010 9:31 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Varsta : 23
Casa : Adult
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Vampire Academy   Joi Dec 30, 2010 1:21 am

Ador seria asta. De fapt, cred ca e singura serie pe care vreau sa o am in intregime in biblioteca. Laughing Pana acum mi-am tot cumparat volume din alte serii, bla bla bla, dar am mai imprumutat celelalte volume.. dar seria asta chiar vreau sa o am in intregime, pentru ca m-a impresionat foarte mult si ador modul in care scrie Richelle Mead. E geniala. I love you

Momentan citesc volumul al treilea. Thinking Hmm.. dar nu am nicio carte preferata, pentru ca prefer sa nu ma pronunt clar inainte sa termin tot de citit. Very Happy
Iar cat despre personajul preferat.. clar Rose Hathaway. Very Happy

Restul par sa ma enerveze putin, nu stiu de ce. Thinking Laughing Chiar si Dimitri.. cu fazele lui. :-@ Laughing But whatever..

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Vampire Academy   Joi Ian 20, 2011 10:22 pm

OFF: Nu se considera dublu-post ca au trecut mai mult de 5 zile. Thinking

ON: Astazi mi-am luat volumul V "Limitele Spiritului" din VA si abia astept sa il termin pe al IV-lea ca sa-l incep. Laughing

P.S. - Ma dispera Avery Lazar aia. O.o Doamne, ma mir cum de Rose s-a stapanit sa nu se duca inapoi la Academia Sf. Vladimir si s-o incuie intr-o pivnita sau ceva ca sa moara acolo. O_________O Sau macar sa o bata putin. O.o
rofl))))))))))))

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Ginny Andrews Blackfire
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 18/05/2009
Numar mesaje : 2552
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Singura:))
Reputatie : 94
Galeoni : 148
Animal : Yorkshire Terrier-Puffy
Functii : Vanzatoare la "Vajhat Magic"

MesajSubiect: Re: Vampire Academy   Vin Ian 21, 2011 3:00 am

Citesc si eu seria I love you Bine eu am ajuns la vol 3 I love you imi place rau de tot I love you
Adica,pur si simplu e bestiala I love you
Un volum preferat nu am deocamadata,citate nici atat Laughing Insa il ador pe Dimitri I love you felul lui de a fi I love you Cum incearca el sa para dur,cand defapt nu e I love you e super dulce I love you
Infine,deabea astept sa citesc vol 3 ca sa il iau pe al 4-lea I love you

[center]~Ginny Andrews Blackfire~[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vescanromania.forumz.ro/
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Vampire Academy   Vin Ian 21, 2011 5:42 am

Mie, pana acum, mi-a placut cel mai mult 3. I love you I love you I love you
E mult mai bun decat 1 sau 2 [si chiar si decat 4, chiar daca mai am vreo 200 de pagini din el rofl))))))))].

[/center]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Vampire Academy   

Sus In jos

Vampire Academy
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog