Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Scoala

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Aylin Lovegood
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 16/04/2007
Numar mesaje : 168
Varsta : 23
Warning : 0%
Casa : Nesortat
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Scoala   Vin Mai 18, 2007 1:49 am

felicitari tuturor!
am scapat in sfarsit de toate tezele... la mate ghicitzi cat am luat. 9,55!!! sunt in culmea fericirii. am luat la ambele teze aceasi nota Laughing intr-un final pot spune ca sunt mandra de mine. cred ca sunt niste note bunicele, nuh? chiar foarte bune! dar ce n-as da sa i-au si eu un 9,70 ca ron...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Harry_the_boy_who_lived
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 18/04/2007
Numar mesaje : 71

MesajSubiect: Re: Scoala   Vin Mai 18, 2007 8:20 pm

in sfarsit liber!!! am scapat de toate tezele si sunt mandru! am luat 9,2 la romana si 9,60 la mate... dupa cum va sp si ron la noi nu se face de loc klumea romana... asa ca sunt impacat cu notele luate!
Sus In jos
Fleur
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 06/05/2007
Numar mesaje : 226
Varsta : 21
Reputatie : 4

MesajSubiect: Re: Scoala   Mar Mai 22, 2007 9:37 am

eu ji cho ji deeutzikk dam teza la mate vinerea asta ji va rog sa ne tine-ti pumni k deja mi-am stricat media la mate..... va rog mult de tot!!!!
Sus In jos
deni
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 21/05/2007
Numar mesaje : 87
Varsta : 26
Reputatie : 6

MesajSubiect: Re: Scoala   Mar Mai 22, 2007 6:05 pm

eu am scapat de teze,mai am doar la matematica dupa multimea de teze(romana,biologie,si 2 la informatica:( )
Sus In jos
deeutzik_nebunik
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 20/05/2007
Numar mesaje : 128

MesajSubiect: Re: Scoala   Mar Mai 22, 2007 7:26 pm

Eu am avut noroc la mate, in special cu olimpiada.Aveam 2 sau 3 de 10 si am dat un test din unitati de masurs i am luat 7, apoi datorita olimpiadei(am uat 16 p din 28) mi-a marit-o la 10.Stiu ca cho este supi, dar nici la ea si la ceilalti la frank nu a fost corect.Cei care nu au vrut nu au primit notele in catalog!mi-e de ce numi-a adaugat 10 sutimi pe primul semestru si mi-a scritcat medeia?k am lua 8,40 si nu mi-a ptututo mari...poi ce ca-i raspund la ore de asta nu mi-a martito sau de ce?ii respundeam la toate orele puteti sa le intrebati si pe cho si fleuri.Am avut 2 de 10 si mi-a sticat media pt 10 sutimi!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.-witchfanclub-.piczo.com
deni
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 21/05/2007
Numar mesaje : 87
Reputatie : 6

MesajSubiect: Re: Scoala   Mar Mai 22, 2007 8:54 pm

nu va mai stresati atata cu scoala asta..bine poate si eu eram la fel cand eram de varsta voastra,dar acum nu ma mai intereseaza asa mult,vreau doar sa trec clasa,pentru ca la bac nu se mai tine cond de media din liceu...dar,mi se pare ca la examen media din generala e in continuare 50% din nota de la examen,nu?:-?
Sus In jos
deeutzik_nebunik
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Scoala   Joi Mai 31, 2007 6:48 pm

Da deni, dar ca sa prinzi o facultate buna trebuie sa ai note mari nu o nota de promovare!Crede-ma am vorbit cu matusa-mea care este profesoara de Romana si stie in plus am vb si cu mama.Oricum eu fac oceanu pacifuc ptr un 8 sunt fffffffffff sensibila :((
Sus In jos
Andrei Malfoy
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 01/05/2007
Numar mesaje : 205

MesajSubiect: Re: Scoala   Dum Iun 03, 2007 7:11 am

ne-a dat rezultatele de la olimpiada de mate... a fost destul de greutz. eu am luat 8.90 Very Happy nu e o nota chiar stralucita, dar pentru olimpiada de bn, nuh?
Sus In jos
Julia Lilith Potter
Anul VI
Anul VI

Numar mesaje : 821
Varsta : 22
Reputatie : 40

MesajSubiect: Re: Scoala   Dum Iun 03, 2007 8:04 am

fii fericit :P yo am looat 6 puncte din 28 ..yee..

PS : asta a fost mai demult, in rest akoom stau bn ku matematik !
Sus In jos
Andrei Malfoy
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 01/05/2007
Numar mesaje : 205

MesajSubiect: Re: Scoala   Lun Iun 04, 2007 6:08 am

hihi Very Happy oricum la mate la olimpiada nu e chiar asa de rau dak ei 6...
off... astazi am dat test la fizica... of doamne! urasc fizica... e mai rea ca orice materie... sunt bun la mate, dar nush nik la fizica. am avut mare noroc ca am stat langa bogdan-harry_the_boy_who_lived(off doamne! punetzi si u un nume mai scurt ca imi ia jumate de rand sa-l scriu :) ) si cum va sp bogdan e cel mai bun din clasa la fizica (adik de nota 9. la noi toata clasa e varza la fizica Very Happy ) dar am avut noroc ca el stia tot ca-l pusese mama lui sa invetze si am putut sa arunc un ochi pe fisa lui(se poate sa fi stat numai cu capul in fisa lui, ca la un momentdat s-a uitat profa urat la mn rofl ) si am luat 10 !!!!! nu pot sa cred! petrecere la mn acasa Very Happy la fizica am un 8 si un 9 si cred ca ne mai asculta odata si tre sa trag tare ca sa iau media 10 .
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Scoala   Mar Iul 24, 2007 9:32 pm

Acum sunt in vacanta... dar mi-au ramas amintirile de la scoala... Am F.B. (invatatoarea ne da calificative inca) pe linie la toate materiile si toti baietii sunt ofticati si ma striga tocilara clasei :x ...Dar eu nu sunt asa! Oricum, nu mi-au placut tezele de la sfarsit... a fost tareeee stresant...
La fosta scoala, in clasa intai, am repetat o intrebare (noi ne faceam intrebari si raspunde-am la ele) de la problema de 2 ori si mi-a dat... un B+ (ar veni nota F.B.--).Va dati seama?Doar datorita unei mici greseli...Asta mi-a stricat toata ziua! Draga deeutzik, si eu sunt sensibila si am inundat casa... Apoi am aflat k doamna nu ne-a pus nota in catalog ! vestea buna e k s-a milostivit si ea de noi...vestea proasta e k am dat din nou o lucrare :cry: ...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Lyra Dust
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 12/04/2007
Numar mesaje : 1164
Casa : Cercetasi
Reputatie : 28

MesajSubiect: Re: Scoala   Sam Iul 28, 2007 2:40 am

Ufff... ce bine e in vacantza Very Happy Dar tot avem o tona de teme la mate Crying or Very sad La romana nu avem nici una, dar lasa ca se compenseaza cu matematica... avem vreo 100 de exercitzi. Inebunesc! Deabea am facut jumate...
Si la engleza avem doar de citit. Asta e bine.

I have no plans, only ideas. No problems with anybody and too much
imagination; so I leisurely explore days and nights and some smiles.
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Scoala   Sam Iul 28, 2007 3:18 am

Daca vrei sa stii, eu am o doamna care exagereaza cam mult cu temele... 400 DE PROBLEME ! Fac stop-cardiac! Si asta e doar tema de la mate ! Hmm... Acum, k ma gandesc mai bine, la romana nu avem prea mult... de citit in general. Si la mate am facut aproape toate problemele, mai am mai putin de 100.
Sus In jos
waydreamer
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 20/07/2007
Numar mesaje : 482

MesajSubiect: Re: Scoala   Dum Iul 29, 2007 9:15 am

mie de ex imi place la scoala...nu stiu ce-i asa de rau la ea....fie ca-i pauza fie ca-i ora eu ma distrez.....si n-ar prea trebui sa va pese asa de mult notele alea...io am un preten care a terminat si o luat bacu cu 9,88 iar media 1-12 i 10 pe linie...si totusi a picat la grafica,acolo unde vroia sa mearga.......so inf bine la ce faculta vreti sa mergeti si dupa aceea gaditi-va la note si d-alea..........asta doar daca vreti sa intrati la fara plata,in caz contrar......be my quests
Sus In jos
Fleur
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Scoala   Lun Iul 30, 2007 1:13 am

mda.. ji mie a inceput sa-mi fie dor de scoala(nu credeam) chiar ji de cel mai nesuferit prof/profa; ji de ciudatii de la mn din cl ji de pauze etc. dar mi se pare k mai e putin pana sa inceapa scoala(ji vreau in vacanta) ji o sa avem un mou/a prof/a de fizica. sa vad qm e fizica ji va spun dak imi place sau nu. app de teme nu avem mult la mate vreo 6 pg ji la romana de citit?(ce vrem noi); q toate astea profele mele sunt (cateodata) nebune. stiti ce mi se pare curios?; k im vacanta de iarna nea dat 20 de pg la mate. un exercitiu la franceza ji la romana nu mai stiu.:P q toate astea chiar vreau sa inceapa scoala.
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Scoala   Lun Iul 30, 2007 3:28 am

Si mie imi place la scoala, cu exceptia momentelor in care ma dernjeaza colegii. Ma fac sa ma simt prost, cam asa cum face Draco cu Harry. Si-i mai si ajut la scoala !!! Nici nu stiu in cine sa ma incred. Chiar am fost prietena cu una care m-a tradat, de 2000 ori, in cel mai josnic mod... Odata s-au facut alegerile pentru seful/sefa clasei. Eu am votat-o, dar ea? "Iarta-ma Cristiana, dar numele tau seamana atat de mult cu al Cristinei (cea pe care a votat-o)". Bine, sa trecem peste asta. Alta data i-am facut desenul la ora respectiva si se lauda in gura mare k ea l-a facut... Nimeni nu dorea totusi sa o creada fiindca toata lumea stia ca eu sunt singura care desena asa. Dar ea nu s-a lasat batuta: "Vai, doamna profesoara, eu niciodata, sub nici o forma, nu m-as lauda cu munca altora..." Oricum nu i-a mers ca existam si eu in clasa! Si, in orice caz, nimeni nu a crezut-o. Alta data m-a jignit intr-un mod pe care mai bine nu l-as scrie aici... si doar deoarece se impiedicase de piciorul meu! Ce, era vina mea ca nu se uita pe unde merge? Si odata eram in echipa cu Alexandra (asa o cheama pe ea) si trebuia sa rezolvam cat mai multe exercitii si probleme. Si eu am ajutat-o! Am ajutat-o pe nerecunoscatoare! M-a pus invatatoarea sa ma ridic si sa-i spun cum am rezolvat o problema ce o rezolvasem doar pe jumatate. Stiam cum se face, asa ca am "citit" si partea ce nu o scrisesem. Dar invidioasa de Alexandra i-a spus doamnei totul! Slava Domnului ca nu era atenta...altfel o strangulam !!!! Moolte lucruri mi-a mai facut fata asta, care nu stie decat sa se linguseasca pe langa mine s-o iert, dar n-am timp sa le spun chiar pe toate...
Si Alexandra e chiar "draguta" fata de restul baietilor care vor din tot sufletul sa ma jigneasca !
In rest, da, imi place scoala Very Happy !
Sus In jos
deeutzik_nebunik
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Scoala   Sam Aug 04, 2007 7:37 am

Vacanta este cam plictisitoare si-mi ooresc sa incepaa scola.Este mult mai distractiv acolo si de asemenea preitenii si colegii imi lipsesc foarte mult.Deja mi-e dor de profesorii. 3 ne-au pelcat.Imi pare rau dupa cel de istorie, era friaer si faceam ce vroiam cu el.Ne asculta can dvroiam, in locul lui mi--ar fi placut sa pelce nesuferita aia de franceza x-(
Sus In jos
Dumbledore
Nou Venit

Data de inscriere : 04/08/2007
Numar mesaje : 7
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Scoala   Sam Aug 04, 2007 10:42 pm

Parerea mea este ca scoala e de 2 parale. I mean... nu neg ca fara ajutorul ei,am ajunge pe strazi,n-am avea un viitor... Dar faptul ca esti obligats a socializezi cu toti nebunii,care nu au cei 7 ani de acasa si ii bat pe cei din jur doar ca sa se dea smecheri. Sau cei care vin la scoala doar ca sa faca parada modei. Eu sincer locuiesc intr-un orash unde asa ceva este oniprezent. Am fost plimbata din scoala in scoala,ca sa vad... poate a fst doar scoala x plina de derbedei... scoala y n-o sa fie asa... Pe naiba. Petse tot e la fel. Hai sa ne batem joc de toti cei din jur,ca e cool.. sunt barosan. Mhoama,ce mobil am... ascultati si voi calitatea acestei manele extraordinare! Profesorii sunt singurii mei "prieteni" de la scoala,ca sa zicem asa. Zic intre ghilimele pt ca saca as zice in mod direct,s-ar putea zice ca-i mituiec sau cva in genul. Dar la ce note am eu,s-ar vedea clar ca eu nu mituiesc niciun prof :-D
Eu zic ca fiecare,supa experienta, are parerea sa proprie despre scoala,c olegi si profesori. degeaba incerci sa-i constrazici, pt ca nu trece prin aceleasi lucruri ca tine. Colegii nu's aceeasi, profesorii asemenea.
Sus In jos
lidia
Anul I
Anul I

Numar mesaje : 32

MesajSubiect: Re: Scoala   Mier Aug 15, 2007 7:58 am

uff...mai e asha putin si incepem scoala..eu am trecut a 9..e bine ca am scapat de examene,dar totusi imi va f dor de fostii mei colegi si nici nu stiu pe nimeni unde am intrat :cry: sunt curioasa ce profesori o sa am :sleep: ,in rest m-am plikti in vacanta..mai ales ca pana in iulia(20 iul._atunci am terminat cu repartizarile etc..si am pierdut juma de vacanta cu astea,ca nu puteam sa plek k trebuia sa completez fise etc..dak nu ne-ar da profii teme chiar mi-ar placea la scoala..exista si momente placute Very Happy ,cand copiam impreuna...sau venea ora de desen si in ora defizik(aveam o porfa de faceam ce vroiam din ea)noi desenam...cand ne-ajutam la teste..mai si chiuleam de la orele de sport..da..eu nus sunt o eleva model,dar nici daia care chiuleste intr-una..sunt pe la mijloc :) si mama e profa de romana,dar nu se supara ca mai chiulesc din cand in cand(nu chiulesc la mate sau rom.ca ar face spume :lol: ),pur si simplu ma intelege si stie ca si ea facea cand era eleva la fel..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.witchclub.ro
waydreamer
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 20/07/2007
Numar mesaje : 482

MesajSubiect: Re: Scoala   Mier Aug 15, 2007 4:21 pm

dumbledore......sa stii ca nu toate scolile sunt la fel.....si io la viata mea am tot schimbat 6 scoli...si recunosc k in 4 din ele este exact cum ai spus,,,,dar cea in care sunt in prezent de exemplu.....i chiar de vis////sorry pt traumele tale...nu-ti pot spune decat keep looking!
Sus In jos
Cheyenne Laurette
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 02/09/2007
Numar mesaje : 1175
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Scoala   Dum Sept 02, 2007 6:38 am

ok...scoala... poy dupa mine ar trebuii interzisa...dak ma fac politician(sansele sunt o.oo % da ma rog) primu lucru p care il fac e sa interzic scoala p motiv ca suprasolicita careieru... shi atunci vai de mama lor de profe afurisite!!!!!!!!!dar defapt intrun fel o data p luna mash duce la scoala...ca sa ma mai vad cu colegutzi "iubitzi"(uni)
Sus In jos
Fleur
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Scoala   Vin Sept 07, 2007 9:17 am

nu as vrea k scoala sa fie interzisa... adik e dragutz acolo intrun fel.. ma rog, te intalnesti q colegii ji povestiti ce aiti mai facut in timpul vacantei ji etc.plus k dak ai niste profii mai nepriceputi poti copia la greu (ora de isto copiat la greu):P.sg ore la care suntem cuminti sunt alea de eng, tehnologie ji.. la franca cred:P
asta e.. dar e frumos la scoala, mie una imi place ji (nu) asrept q nerabdare sa incapa scoala (test la franca:(( naspa).
Sus In jos
Aida-chan
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 21/10/2007
Numar mesaje : 389
Varsta : 24
Reputatie : 7

MesajSubiect: Re: Scoala   Mier Oct 24, 2007 6:07 am

yo abia astept sa merg la scoala,mereu...(motivul il stiu doar colegii:D)...cu toate ca ma enerveaza la culme orele,testele si temele,prefer sa merg la scoala decat sa stau acasa sa ma plictisesc...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.anime--and--music.piczo.com;http://aida-puffy.hi5.com
Hermione Potter
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 26/12/2007
Numar mesaje : 477

MesajSubiect: Re: Scoala   Sam Dec 29, 2007 12:37 am

unele lucruri sunt interesante ... adik poate ne plangem noi , dar chestile astea ne vor ajuta ...
Sus In jos
Cheyenne Laurette
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 02/09/2007
Numar mesaje : 1175
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Scoala   Sam Dec 29, 2007 1:29 am

aha! deki spunetzi ca nu shi fi un politician bun?? lasa va vedetzi voi :P =)) =))
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Scoala   

Sus In jos

Scoala
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Creati un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog gratuit