Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Prima mea zi pe King's Cross.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ButuzaVasi
Nou Venit

Data de inscriere : 11/12/2010
Numar mesaje : 7
Warning : 0%
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Prima mea zi pe King's Cross.   Sam Dec 11, 2010 6:53 am

Dimineata am sarit din pat, m-am imbracat si am fugit la masa.Abia asteptam sa merg la gara.Am ajuns, vedeam doar peroanele care nu sunt pe bilet dar, un copil cu niste lucruri ca ale mele trece printr-un zid, eu m-am speriat si am incercat si eu, si am reusit >Very Happy< atunci am gasit peronul cu un tren rosu si lung.Ma gandeam ce va urma...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ema Snow
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 03/10/2010
Numar mesaje : 1156
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Ochi-de-Soim
Stare Relatie : with Daniel
Reputatie : 243
Galeoni : 222
Animal : Husky Siberian-Ariadne; bufnita alba-Artemait; Leopard de zapada-Toothless
Functii : Vanzatoare "La Trei Maturi"

MesajSubiect: Re: Prima mea zi pe King's Cross.   Sam Dec 11, 2010 7:01 am

Am oftat usurata si fericita cand m-am vazut iar pe peron.
Artemait, bufnita mea, se gudura fericita prin colivie.
Am privit lung peronul, zambind bland cand vedeam atatea fete noi. Am suras gandindu-ma ca puteam fi considerata mai mica in an, deoarece eu eram scunda de felul meu.
Am observat un copil, o fata noua. Parea de treaba si, gandindu-ma sa-mi fac un prieten nou si ca poate are nevoie de ajutor, m-am indreptat spre el.
" - Buna!" i-am zambit. " Eu sunt Ema. Este primul tau an?"

OOC: Trebuie ca fiecare post sa aiba cel putin 5 randuri Smile

[color=blue][b]Wit beyond meansure is man's greatest treasure![/b][/color][/center]
[b][center][color=#04d4f0]"Hope is the thing with feathers, that perches in the soul, and sings the tune without the words, and never stops at all." (Emily Dickinson)[/color][/center][/b]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Prima mea zi pe King's Cross.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog