Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Crysella Blythe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 25/11/2010
Numar mesaje : 231
Varsta : 25
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Reputatie : 88
Galeoni : 181
Animal : Bufnita neagra-Amra
Functii : Vanzatoare Vâjthat Magic;

MesajSubiect: Crysella Blythe   Joi Noi 25, 2010 9:31 am

1. Nume și prenume: Blythe, Crysella
2. Sex: feminin
3. Vârsta: 18 ani
4. Data nașterii: 07.05.1992
5. Locul nașterii: Egipt, dar din mamă româncă (cu o parțială descendență africană) și tată englez și am trăit aproape toată viața în Marea Britanie, deci sunt englezoaică
6. Statutul sângelui: semipur
7. Casă: Cercetasi
8. Descriere personală:
a) fizică: ochi de un albastru cu tente de violet, părul castaniu închis cu reflexe roșcate, lung până la umeri, ușor ondulat, des și cu breton drept pe frunte, înălțimea de 1,75 m, 60 de kg, îmi schimb stilul în funcție de sezon: pentru cel de vară prefer hainele sobre, aproape tot timpul negre, pentru a compensa exuberanța anotimpului, dar pentru cel de iarnă adopt un stil vestimentar bazat pe culorile roșu, verde, azur, albastru și violet și, foarte rar, maro;
b) psihică: din punct de vedere comportamental sunt foarte răbdătoare cu amicii, necunoscuții și chiar cei care mă dușmănesc, dar cu prietenii și familia mă port mai nebunesc, iar dacă îmi calcă în picioare așteptările într-un mod serios înspre grav pot deveni o persoană destul de tăioasă, chiar brutală; sufăr de bipolaritatea, ceea ce înseamnă că stările de depresie, chiar nevroză, în care mă refugiez în mine însumi, alternează cu cele de bucurie și chiar extaz, grandomanie – cu toate acestea, pot păstra lejer o aparență a echilibrului interior; obișnuiesc să mint fără motiv, poate doar pentru a-mi pune imaginația la treabă, dar nu pentru a mă împăuna cu realizări fictive sau a proteja pe cineva de adevăr (foarte rar se întâmplă asta); dacă mi-o propun sunt foarte rezistentă la stres și imună la insulte; ador să fiu singură, dar nu pentru perioade mai lungi de o săptămână, când încep să tânjesc după companie, chiar a celor mai nesuferite persoane...
9. Trei gânduri, trei locuri și trei momente: primul gând special ar fi faptul că pot oferi foarte multă dragoste și știu, dacă vreau, să o împart persoanelor care o merită, al doilea ar fi că am luptat atât de mult să îmi înving partea atrasă de malefic, în special Magia Neagră, încât am dezvoltat o imunitate la ea, iar al treilea că sunt singura născută a părinților mei, deci beneficiez de toată capacitatea lor de dragoste maternă și paternă; primul loc care m-a impresionat cel mai mult a fost Lacul Dragonilor din România, unde în anul 1204 douăzeci și șapte de triburi de uriași s-au unit pentru a extermina întreaga populație de dragoni din Munții Apuseni și a reușit să îi omoare pe toți, nu mai puțin de 67, după o zi de lupte, iar la apus le-au aruncat trupurile pe fundul unui lac – două sute de ani mai târziu, lacul a secat și locul poate fi vizitat astăzi de vrăjitori și ființe magice din toată lumea –, al doilea loc ar fi castelul Hogwarts, din motive evidente – istorie, grandoare și semnificația personală, fiind locul unde mi-am petrecut și îmi petrec încă cei mai frumoși ani din viață, iar al treilea ar fi Banca Gringotts, pe care am vizitat-o prima dată abia anul trecut, când părinții mei și-au putut permite să cumpere un seif la al VI-lea subsol, păzit de cascadă și doi dragoni; în sfârșit, mi-e greu să aleg doar trei momente speciale… au fost vreo șapte și chiar dacă le restrâng aș vrea să le pătrez pentru mine, deoarece sunt foarte personale…
10. Cea mai mare slăbiciune: cred că trei sunt la egalitate aici – cum ziceam mai înainte, dacă mi-o propun sunt foarte rezistentă la stres și imună la insulte, dar dacă sunt într-o stare de meditație sau pur și simplu de odihnire a minții o insultă, oricât de mică, și chiar venită de niciunde mă poate perturba serios; alcoolul îmi scade standardele foarte mult; mă îndrăgostesc foarte ușor de persoane care nu îmi acordă atenție, iar dacă ignorarea persistă ajung chiar să fiu obsedată de persoana respectivă, deși nu o urmăresc (în sensul de spionat) niciodată
11. Tăria de caracter: hmm… încrederea mea se dobândește cu greu, dar odată câștigată, este necondiționată nu până la proba contrarie, ci până la COVÂRȘITOARELE probe contrarii: minin două! Dar mulți consideră asta o slăbiciune, deci nu prea știu…
12. Istoria familiei: sunt singurul copil al familiei Blythe – tatăl meu, Olympus, îi are ca părinți pe Anemona Blythe (născută Skeeter; are un singur frate, Jonathan Skeeter, cu care Anemona nu s-a înțeles niciodată și care este tatăl faimoasei… Rita Skeeter, jurnalista de scandal) și Abexander Blythe (străbunicul meu, adică tatăl lui Abexander, s-a sinucis după ce a avut impresia că a văzut spectrul, dorind să moară de mâna lui, nu ucis, căci altfel nu ar fi avut de ce să moară la 32 de ani și avea un Talisman Anti-Accidente), iar mama mea, Dafina-Alexandrina, născută Mirum (care înseamnă „ciudat” în latină), este Încuiată dar are în ascendența, destul de îndepărtată, un vrăjitor născut din Încuiați, căsătorit cu o Încuiată și cu copii Încuiați, sau Noni, depinde la ce ascendență ne referim (stră-străbunicul tatălui ei, Remus Mirum, inventatorul vrăjii „Salvio Hexia”) și Isposia, străbunica tatălui ei, care s-a născut în Etiopia dintr-o mamă etiopiană cu sânge-pur (fiind chiar o ancestoare a lui... Kingsley Shacklebolt) și un Încuiat român, iar apoi s-a mutat în Moldova.
13. Prieteni: Arcturus Warbeck (fiul Celestinei Warbeck, în anul VII la Astropufi), Euan Abercrombie (Cercetaș cu cinci ani mai mic ca Harry Potter), Asina și Marcus Vane (frații gemeni ai Romildei Vane – în mod bizar, Asina este la Viperini și Marcus la Cercetași) și Amelia Clearwater, verișoara de la Ochi-de-Șoim a lui Penelope Clearwater, fosta prietenă a lui Percy Weasley; în afară de prietenii de la Hogwarts, mai am două prietene bune, ambele Non: Sue Chang, verișoara lui Cho Chang, și Melisa Chittock, cu un an mai mare ca mine, a cărei mamă este Glenda Chittock (prezentatoare de radio vrăjitoresc: emisiunea „Ora Vrăjilor”).
14. Materie preferată: Aritmanția, deoarece am o predilecție naturală față de această materie, fiind născută pe data de 7, care este cea mai puternică cifră magică, chiar întărită de faptul că m-am născut la șapte luni – înainte să merg la Hogwarts credeam cu tărie în Numerologia Încuiată, dar am descoperit, îndrumată de profesori, că mă înșel, desigur..., iar pe locul doi este Grija față de Creaturile Magice, deoarece m-a impresionat foarte mult Lacul Dragonilor și aș vrea să îmi aduc aportul la protejarea dragonilor, care aproape au fost exterminați de vrăjitori de când cu Decretul de Tăinuire...
15. Materia pe care o detest: nu pot să spun că o detest, dar Istoria Magiei mi se pare anostă.
16. Locul preferat de la Hogwarts: Pădurea Interzisă, unde merg mereu să pândesc unicorni, dar îi văd foarte rar – totuși, odată am găsit un fir de păr din coada unuia!
17. Locul care îmi displace (bănuiesc că de la Hogwarts, nu?) – pivnița lui Filch, chit că nu am văzut-o niciodată, dar am auzit că ține acolo lanțuri, cătușe și chiar troli de pază!
18. Membrii care v-au inspirat cel mai mult și cei care v-au displăcut: -
19. Hobby-uri: pânditul unicornilor, rezolvarea careurilor de cuvinte încrucișate, implicarea în Corul Școlii, explorarea Hogwarts-ului și a Hogsmeade-ului cu prietenii mei și jucatul de Puahbile.
20. Interese: învățatul limbii trolilor și scrisul unei cărți despre vampiri
21. Slujbă: visez să devin profesoară de Aritmanție sau Grija de Creaturile Magice, dar cred că și Studiul Încuiaților mi s-ar potrivi, deoarece știu totul despre ei din ambele perspective, mama mea fiind Încuiată și tatăl meu vrăjitor; înainte să devin profesoară aș vrea să fiu jurnalistă, câțiva ani, la Profetul Zilei și să corespondez la rubrica despre Creaturile Magice.

În încheiere aș vrea să menționez că mi-aș fi dorit nespus de mult să fiu un Magmetomorf, nu am nicio prejudecată față de niciuna dintre Casele de la Hogwarts, dețin o mătură Albastrupur, deoarece familia mea a câștigat una la un concurs la Zeflemistului, îmi place la nebunie muzica clasică Încuiată și mi-aș dori să devin o cântăreață faimoasă în lumea Încuiată... dar numai pentru bani. Majoritatea i-aș folosi pentru înființarea unei Școli Magice Superioare de Îngrijire a Creaturilor Magice, pe care elevii ar putea să o urmeze timp de un an, sau doi, după terminarea Școlii Hogwarts sau, cine știe, a altora (Beauxbatons ș.a.m.d.).

Și aș mai avea ceva de adăugat: prenumele meu înseamnă „frumusețe întunecată” (tata a fost dintodeauna fascinat de magia neagră, chiar dacă nu o practică... și a fost la Viperini), iar numele meu, Blythe, înseamnă vesel sau fericit, dar are o legătură și cu prostia... din păcate. (Măcar nu mă cheamă Poponeață!)

Ah, și nu știu de ce, dar porecla mea este „Lunatica junior”... eh, oameni răutăcioși!

Ultima editare efectuata de catre Crysella Blythe in Mar Noi 30, 2010 2:30 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rosalie Andrews Blackfire
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 12/09/2010
Numar mesaje : 4667
Varsta : 24
Casa : Adult
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 751
Galeoni : 2968
Animal : Bufnita alba-Sabri
Functii : Profesoara "Previziuni despre viitor"; Angajată la "Vrajustitie"

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Joi Noi 25, 2010 9:46 am

Hmm,suna interesant numele:D
Bun-venit ~
Sper sa iti placa pe forum>;d<
Ai o cerere de prietenie in asteptare si sper sa ne vedem la rpg.
Imi place mult descrierea ta:X
Dar totusi nu am vazut daca ai scris la ce casa ai intrat?
Daca nu am observat eu imi cer scuzeX_X
Bun-venit din nou>Very Happy<
Ti-ai facut sortarea?Very Happy

[color=orange] Your mind is the scene of the crime.
Powerplay doar la: Bell,Lily,Tamara,Raizen,Kayla, Alice Morris, Eveline,Ginny. [/color]

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://gbianca2.wordpress.com
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Joi Noi 25, 2010 10:03 am

Tocmai aceasta este problema, rosalie.

Nu imi merge meniul!

Am detaliat problema intr-un topic nou, la sectiunea ''Biroul Directorilor"... daca ai putea trece pe acolo sa imi dai o sugestie as aprecia gestul.

Pai (halal inceput de propozitie!) speram si eu ca suna interesant, mi-am pierdut vreo doua ore rasfoind liste cu nume in general si liste cu personaje din harry potter in special pentru a-mi veni o idee de personaj mai de doamne-ajuta Very Happy

Multumesc de primirea pe forum... nu ma consider o asa mare fana "Harry Potter", dar apreciez cartile, pe care le-am citit atat in engleza, cat si in romana, caci mi s-au parut bune inspre foarte bune traducerile.

Sper sa ne mai vedem pe aici,
Crysella

:hp11:

[i]Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris?
Nescio, sed fieri sentio et excrucior. [/i]

Catullus

[i]Nox mihi prima venit! Primae da tempora nocti!
Longius in primo, Luna, morare toro.
Tu quoque, qui aestivos spatiosus exigis ignes,
Phoebe, moraturae contrahe lucix iter.[/i]

Propertius [/center]
Sus In jos
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Joi Noi 25, 2010 10:12 am

Pai nu stiu de ce nu iti merge.
Cu siguranta e vina internetului,alta explicatie nu as gasi.Thinking
Sper sa se rezolve problema curand si sa poti scrie rpg-uri>Very Happy<

Powerplay doar la: Bell,Lily,Tamara,Raizen,Kayla, Alice Morris, Eveline,Ginny. [/color]

[/center]
Sus In jos
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Joi Noi 25, 2010 10:13 am

Si eu, de-abia astept...

Multumesc de sustinere.

Catullus

Propertius [/center]
Sus In jos
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Joi Noi 25, 2010 10:23 am

Cu placere.
Apropo,cred ca rpg-uri ai putea sa scrii.
Deasupra acestui topic ar trebui sa iti apara cam asa "DarkMark RPG :: Hogwarts:: Sala de primire."
Dar imediat deasupra topicului de la descrierea ta.
Sub Acasa...Porta etc.

[/center]
Sus In jos
Ema Snow
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 03/10/2010
Numar mesaje : 1156
Varsta : 23
Casa : Ochi-de-Soim
Stare Relatie : with Daniel
Reputatie : 243
Galeoni : 222
Animal : Husky Siberian-Ariadne; bufnita alba-Artemait; Leopard de zapada-Toothless
Functii : Vanzatoare "La Trei Maturi"

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Joi Noi 25, 2010 8:01 pm

Bine ai venit! Sper sa te distrezi si sa ne vedem pe la RPG.
Interesanta descriere
Ai o cerere de prietenie in asteptare. ^_^

P.S. Sunt sigura ca se va rezolva cumva Smile

[color=blue][b]Wit beyond meansure is man's greatest treasure![/b][/color][/center]
[b][center][color=#04d4f0]"Hope is the thing with feathers, that perches in the soul, and sings the tune without the words, and never stops at all." (Emily Dickinson)[/color][/center][/b]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Joi Noi 25, 2010 9:56 pm

Hei Hug
Bine ai venit Wink
Imi place foarte mult descrierea ta I love you
Si sper sa se rezolve problema in curand . Hug

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Veronique Astrid Lee
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 23/05/2010
Numar mesaje : 1269
Warning : 10%
Casa : Viperini
Stare Relatie : Waiting for the right one
Reputatie : 811
Galeoni : 86
Animal : Caine Pug - Ginger; Sarpe - War
Functii : Ingrijitor pentru bufnitele scolii

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 1:40 am

Bine ai venit
Sper sa pici la viperini Wink
Have fun si happy posting Hug
~ Ti-am dat cerere de prietenie

Vezi profilul utilizatorului http://z15.invisionfree.com/WelcomeToTheJungle/index.php?act=idx
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 22
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 1:58 am

Heyy Hug
bun venit I love you
ti'am dat si eu o cerere de prietenie Wink
have fun pe aici si adu multe puncte casei tale Wink
ne vedem la rp

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 2:45 am

S-a rezolvat problema!

Multumesc mult pentru cereri de prietenie, le-am acceptat pe toate; pana acum mi-am editat profilul si imediat ce postez mesajul acesta ma duc glont la Sortare!

Dupa aceea imi voi trece Casa in descriere, asa ca daca va intereseaza unde am intrat, uitati-va din nou mai sus!

Catullus

Propertius [/center]
Sus In jos
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 2:49 am

Ma bucur ca s-a rezolvat problema>;d<
Sper sa ne vedem la RPG~

[/center]
Sus In jos
Catherine Baston
Anul I
Anul I

Data de inscriere : 22/11/2010
Numar mesaje : 45
Casa : Astropufi
Reputatie : 21
Galeoni : 53

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 2:49 am

Bine ai venit Crysella`!
Sper ca o sa te simti bine aici!:x
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 2:51 am

Abia astept sa vad la ce casa vei fi sortata Smug I love you

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 2:52 am

Mda,si eu:>
Eh,la orice casa va fi sper ca ii va placea unde a intrat! Wink

[/center]
Sus In jos
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 3:12 am

Hihi, am completat formularul de Sortare si mi-am aflat Casa... am fost destul de surprinsa, dar nu divulg secretul pana nu imi este aprobata cererea!
Tot ce pot sa zic e ca dupa primul set de intrebari am primit un mesaj cu "La fel ca in cazul lui Harry Potter, Jobenul Magic este indecis." Sunt asa o persoana contradictorie? (Sau cel putin mi-am ales asa un personaj contradictoriu?)
Sincer nu ma asteptam la asa o primire calduroasa, asa ca sunt multumita ca am descoperit acest forum!
Ne mai vedem,
Crysella

Catullus

Propertius [/center]
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 3:57 am

Si eu am avut o intrebare suplimentara..trebuia sa pic la astropufi parca Thinking dar Jobenul m'a trimis la cercetasi Rock On

[/center]
Sus In jos
Ginny Andrews Blackfire
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 18/05/2009
Numar mesaje : 2552
Stare Relatie : Singura:))
Reputatie : 94
Galeoni : 148
Animal : Yorkshire Terrier-Puffy
Functii : Vanzatoare la "Vajhat Magic"

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 4:06 am

Mda stai ca pic si eu din cer pe aici Laughing
Sory de intrarziere Very Happy
Deci bun venit pe aici Crysella Kiss sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni >Very Happy<
Kisses!Kiss

PS: ai o cerere de prieteneie de la mne I love you

[center]~Ginny Andrews Blackfire~[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vescanromania.forumz.ro/
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 4:19 am

Bell, mie Jobenul Magic, la sfarsitul Sortarii, mi-a zis ca ma trimite la o Casa, sa zicem Astropufi... deci e posibil sa pic la Viperini, de exemplu, iar Jobenul sa ma fi mintit pe moment? Ori tu te referi la ce ti-a zis Jobenul dupa ce ai dat prima etapa a testului? Ca nu prea am inteles. Eu, dupa ce am dat prima etapa a testului, sau testul simplu/de baza, cum vrei sa-i zici, am primit urmatorul mesaj: "La fel ca in cazul lui Harry Potter, Jobenul nu stie unde sa te trimita"... Nu mi-a zis "Jobenul nu stie daca sa te trimita sau nu la Ochi-de-Soim, mai raspunde la niste intrebari" sau "Jobenul nu se poate decide intre Ochi-de-Soim si Cercetasi, alege!"

Ginny, cererea ta de prietenie e binevenita, o voi accepta imediat!

P.S.: ma mir ca nimeni nu a comentat pana acum ceva de genul "ti-ai ales un nume atat de bizar incat nici tu, care il vei purta, nu esti sigura de cum se pronunta corect!".

Catullus

Propertius [/center]
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 4:44 am

Din cate tin minte, mi'a zis ceva de genul ca trebuie sa aleaga intre Astropufi si Cercetasi..dar cred ca lucrurile s'au mai schimbat de cand am venit eu pe forum..si in plus, nici eu nu stiu daca asa a fost Laughing
iar in legatura cu faptul de cum se pronunta numele tau..hmm..C-R-I-S-E-L-A B-L-A-I-T-H? Laughing Thinking
Si bun venit la Cercetasi Wink Kiss

[/center]
Sus In jos
Veronique Astrid Lee
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 23/05/2010
Numar mesaje : 1269
Warning : 10%
Casa : Viperini
Stare Relatie : Waiting for the right one
Reputatie : 811
Galeoni : 86
Animal : Caine Pug - Ginger; Sarpe - War
Functii : Ingrijitor pentru bufnitele scolii

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 5:33 am

Bell Evans a scris:
Si eu am avut o intrebare suplimentara..trebuia sa pic la astropufi parca Thinking dar Jobenul m'a trimis la cercetasi Rock On
La mine era de ales intre vipi si cercetasi, deci sunt jumatate cercetasa Laughing

Vezi profilul utilizatorului http://z15.invisionfree.com/WelcomeToTheJungle/index.php?act=idx
Layla Wong
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 16/08/2010
Numar mesaje : 445
Varsta : 21
Warning : 70%
Reputatie : 78
Galeoni : 68
Animal : Pisica Radgoll - neagra- Tomorrow

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 6:46 am

Scuza'ma pentru intarziere :"> Don't wanna see
Dar lasa'ma sa iti urez un calduros Bun venit printre noi! Hug
Sper sa iti faci multi prieteni si te asigur ca te vei distra aici! I love you
Si poate ne vedem la un RpG Smile
~Ti'am trimis o cerere de prietenie! :d
Sus In jos
Hayley M. Andrews
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 30/08/2010
Numar mesaje : 690
Stare Relatie : mdea. broken :(
Reputatie : 278
Galeoni : 123
Animal : puma - Caroline
Functii : Profesoara "Aritmantie"; Vanzatoare la "Weasley Bing-Bong"

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 7:17 am

Si la mine parca era o intrebare suplimentara dintre astropufi si cercetasi parca Thinking in orice caz, iarta-ma pentru intarziere, accepta-mi te rooog cererea de prietenie si poate facem un RP impreuna Smile

[color=violet][size=18]~ Hayley Megan Andrews ~[/size]
“I'd rather be hated for hated for who I am, than loved for who I am not.” :X[/color][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.harrypotters-world.blogspot.com
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 1:26 pm

Bun, deci am trecut peste "emotiile" cu sortarea... sunt la Cercetasi, exact asa cum mi-a spus Jobenul Magic (banuiesc ca Harry Potter era exemplul potrivit, intrucat avea abilitati de Viperin dar constiinta si inima de Cercetas) - sincer eu ma asteptam sa intru ori la Viperini, ori la Ochi-de-Soim!

Bell, numele meu se pronunta in zece mii de moduri, de la CRAISELA BLAI / BLAID la CRRISEELA/CRRISELAA BLAIDTH... sau cel putin asa am gasit pe niste forumuri in care se dezbateau probleme de pronuntie pentru "Blythe" si "Crysella"... naiba stie. Si de-abia astept sa te am ca Sef de Casa, hihi!

Veronica, si eu ma consider jumi-juma, la fel ca tine...

Layla si Hayley, as vrea sa va accept cererile de prietenie, dar momentan am niste probleme cu meniul... dar vi le accept cat pot de repede. Desigur ca doresc sa particip la RPG-uri, sper sa colaboram in curand!

Inca o data, multumesc de primirea calduroasa pe acest forum,

Crysella

Catullus

Propertius [/center]
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   Vin Noi 26, 2010 8:40 pm

Hehe Devil I love you
si eu abia astept sa ne intalnim la Turn Wink Kiss
have fun si hai la rp

[/center]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Crysella Blythe   

Sus In jos

Crysella Blythe
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Hogwarts :: Sala de Primire-
Mergi direct la:  

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog