Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Complexe~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Jessica F. Jersey
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/10/2010
Numar mesaje : 869
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 157
Galeoni : 116
Animal : Pisica Birmaneza(motan)-Moland
Functii : Vanzatoare "Lorzii Mierii"

MesajSubiect: Complexe~   Vin Noi 12, 2010 10:57 pm

Cred ca toti avem complexe. Thinking

Majoritatea persoanelor cu aparat dentar spun ca 'vai nu.ma urasc Don't wanna see'
Dar eu una iubesc fetele cu aparat dentar I love you (nu intelegeti gresit.)
Le apreciez pentru ca au curaj sa il poarte. Eu una nu cred ca as putea,nu tine de personalitatea mea. Straight face Si oricum, trebuie sa fie constiente ca le face un bine.

Apoi, cam toata lumea se plange de greutatea ei sau de felul cum arata.
Dar totusi , fratilor , trebuie sa mancam ,ce naiba?! T_T
Asta cu 'ingrasatul' este marea probleema a tuturor fetelor.
(si o spun din propria experienta roflSmug)

voi ce parere aveti despre aparatul dentar si 'grasimea'?
aveti complexe? :)

[size=15][b]Cele mai bune produse![/b][/size]
[size=13][font=century gothic] O mare dragoste este de neconceput fără o mare inteligență; inteligența este egală cu profunzimea sufletului; iată de ce sufletele mari ating culmile umanismului; tot ele sunt și mari inteligențe.[/font][/size][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fetitaceleideasasealuni.blogspot.com
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Varsta : 22
Casa : Adult
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Complexe~   Vin Noi 12, 2010 11:21 pm

Hmm.
La faza cu ingrasatul.. nu prea iti dau dreptate cand zici "e problema tuturor fetelor". Wink
Eu una ma consider foarte norocoasa, pentru ca seman cu bunicul meu. Sunt inalta si slaba. Am 14 ani si am 48 de kilograme. Smile
Si cand ma gandesc la faptul ca eu ma trezesc si noaptea si mai mananc. Laughing Toata lumea spune, inclusiv doctorita mea de familie, ca eu n-o sa trebuiasca niciodata sa-mi fac probleme cand vine vorba de greutatea mea. I love you Si asta e foarte bine. Laughing

Eu port ochelari. Thinking [Cam degeaba, pentru ca medicul a zis ca problema s-a rezolvat, dar ca nici nu ma mai ajuta daca ii mai port si nici nu-mi dauneaza, Asa ca am ales sa-i port in conitnuare.] Mi se pare [probabil pentru ca m-am obisnuit] ca arat mai bine cu ochelarii. Thinking Asa ca nici nu asta n-am vreo porblema. Laughing

In schimb ma deranjeaza parul meu uneori. Straight face E prea moale. Don't wanna see Si din cauza asta stau cate jumatate de ora in baie, cu feonul in mana sa-l usuc si sa-l intind. Dar sunt persoane care spun ca le place parul meu, deci imi mai scade "nervozitatea". Laughing

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]

Ultima editare efectuata de catre Isabella Isildur in Vin Noi 12, 2010 11:37 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Jade A. Crawford
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 06/10/2010
Numar mesaje : 1301
Varsta : 18
Stare Relatie : :">
Reputatie : 228
Galeoni : 89
Animal : Puma-Grace; Pisica Ragdoll-Linn; Tigru Alb-Heaven; Sarpe- Artemis, Bufnita Alba- Shadow
Functii : Vanzatoare la "Cofetaria lui Florean"

MesajSubiect: Re: Complexe~   Vin Noi 12, 2010 11:22 pm

OMG...ma urasc Don't wanna see [hei, ai avut dreptate Laughing]

Pai, complexe la mine?
~ port ochelari
~ O SA PORT aparat dentar...
~ am platfus [adica merg stramb]

Eh...nimeni nu-i perfecr, dar unii oameni sunt deosebit de...imperfecti Don't wanna see

[i][size=15][font=Georgia]The truly truth: I miss you; The truly truth: I lied
The thing you don't understand is that I catch a grenade for ya
I could just do anything for ya... But you won't do the same[/font] [/i][/size]

[/center]
[i]
[size=10]~ex Hufflepuff student, always Hufflepuff soul[/size]

[/i]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anime-dreamm.forumgratuit.ro
Jessica F. Jersey
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Complexe~   Vin Noi 12, 2010 11:25 pm

Citat :
nu prea iti dau dreptate cand zici "e problema tuturor fetelor"

spuneam in general. Straight face
adica , eu nu sunt multumita de felul in care arat rofl

si eu am o problema cu parul.
adica eu il urasc pentru ca sunt creata de felul meu Don't wanna see si si eu stau in oglinda cate o jumate' de ora pieptandandu-l incontinuu si tot nu isi pierde din volum Crying or Very sad

--------------------------------------

apoi Jade.
nu esti 'imperfecta' Laughing te cunosc si stiu ca esti minunata asa cum esti:*

[size=13][font=century gothic] O mare dragoste este de neconceput fără o mare inteligență; inteligența este egală cu profunzimea sufletului; iată de ce sufletele mari ating culmile umanismului; tot ele sunt și mari inteligențe.[/font][/size][/center]
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 24
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Complexe~   Vin Noi 12, 2010 11:29 pm

O buna prietena de-a mea are aparat dentar de cand era mai mica si nu o deranjeaza deloc si nici nu-i face viata calvar. Thinking Doar cand ii pune dentistul culoarea roz Laughing (Intr-un timp ma gandeam sa-mi pun si eu Devil dar n-am de ce Laughing )

Asa..ingrasatul. Bullshit, sunt multumita de cum arat. =]] Nu's nici schiloada dar nici grasa. Eu cred ca problema fetelor aici e miscarea care nu prea e facuta. l-)
E am parul moale si usor ondulat (ma mir, ca ar fii drept astfel..) dar nu ma enerveaza Laughing E plin de volum, etc si blond-roscat, cum ar trebui sa fie. Laughing Complex taiat de pe lista.

Nici cu inaltimea nu stau rau. La cei 13 ani ai mei am 1.64 Thinking
Jade, inceteaza. Eu nu te cunosc, dar sa stii ca unele defecte te pot face perfecta. Wink Vrei sa stii care e defectul tau? Very Happy Neincrederea in sine.

P.s: Isa, nu. Complexe. Very Happy

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Rosalie Andrews Blackfire
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 12/09/2010
Numar mesaje : 4667
Varsta : 23
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 751
Galeoni : 2968
Animal : Bufnita alba-Sabri
Functii : Profesoara "Previziuni despre viitor"; Angajată la "Vrajustitie"

MesajSubiect: Re: Complexe~   Vin Noi 12, 2010 11:29 pm

1. Da,Iss,iti sta foarte bine cu ochelari>;d< Si e dragut parul tau!:)
2.Jade,nu-ti fa griji pentru chestii din astea> Vorba lui Jess,esti minunata asa cum esti tu>;d<
Waiting
3. Jess,sper ca tu nu te plangi ca esti grasaRolling eyes

[color=orange] Your mind is the scene of the crime.
Powerplay doar la: Bell,Lily,Tamara,Raizen,Kayla, Alice Morris, Eveline,Ginny. [/color]

[/center]

Ultima editare efectuata de catre Rosalie C. Andrews in Vin Noi 12, 2010 11:35 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://gbianca2.wordpress.com
Jessica F. Jersey
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Complexe~   Vin Noi 12, 2010 11:33 pm

Nu ma plang ca sunt grasa.
Dar in general , nu imi place cum arat. Straight face

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Complexe~   Vin Noi 12, 2010 11:37 pm

Jess, si eu spuneam la modul general, deoarece cunosc o gramada de fete care nu se plng deloc de greutatea lor [Helena, ai intrat si tu pe lista. Laughing Thanks. Hug]

Jade, nu te prosti. Wink Nimeni nu e perfect, in primul rand. Toti avem cate un defect. Dar uneori se intampla si altceva: si anume ca noi ne vedem nu stiu ce defect, dar cei din jur nu o fac. deci tot de noi si de modul nostru de a gandi tine si chestia asta. Wink

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 21
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Complexe~   Vin Noi 12, 2010 11:54 pm

Hmm Thinking
complexe..stiu ca atunci cand eram mai mica [prin a6a cred Thinking] ma complexa mult faptul ca purtam ochelari..iar acum, rad cand imi aduc aminte..ma rog, faptul ca port lentile nu m'a ajutat sa trec peste asta, dar ma face sa ma simt mai bine..e pur si simplu stupid, dar asta e..port ochelari prin casa, si multa lume imi zice ca imi sta foarte bine Smug Laughing in privinta greutatii si inaltimii Thinking am 1.73 si 52 de kg..deci, nu am probleme Laughing clasa a9a, si diferenta se zice ca trebuie sa fie de 10 intre greutate si inaltime..la mine e de 21 rofl dar nu sunt schiloada Thinking pur si simplu asa am fost mereu..
altceva Thinking pai..ma dispera parul cateodata Laughing se onduleaza dupa ce il spal..dar il mai indrept din cand in cand..si e ok..mai ales ca acum e lung..nu imi sta bine cu parul scurt Don't wanna see arat ciudat..eu mereu am avut parul lung..deci, asa si trebuie sa raman Laughing Not Talking
chestia la faza cu complexele astea..nuj, pur si simplu tine de parerea ta despre tine insuti..si daca o iei pe de alta parte, de exemplu sa zicem o persoana care tine intr'adevar la tine..un baiat care te iubeste..nu ar inceta sa te iubeasca daca ti'ai pune aparat dentar..sau daca ai incepe sa porti ochelari..sau daca te'ai ingrasa..te'ar iubi pentru ceea ce esti tu cu adevarat..si la fel se intampla si cu prietenii buni si cu oamenii care gandesc..si au cu ce Laughing in ceea ce ii priveste pe cei care incep sa faca panarama, si sa se poarte ca niste idioti..sa se uite mai intai la ei..adica, nimeni nu e perfect, nu?!

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Jade A. Crawford
Master Wizard
Master Wizard

Stare Relatie : :&quot;>
Animal : Puma-Grace; Pisica Ragdoll-Linn; Tigru Alb-Heaven; Sarpe- Artemis, Bufnita Alba- Shadow

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Noi 13, 2010 5:23 am

In legatura cu faza cu grasimea...Mdeeeah, la faza asta sunt multumita I love you Sunt slaba I love you si inalta... Thinking la 12 ani am 1.65 si 47 kg. Merge, zic eu...
Bell, as vrea si eu sa`mi pun lentile I love you Dar vreau sa te intreb cum e pentru ca eu una nu suport nici macar o picatura de apa in ochi Don't wanna see ...

[/center]
[i]

[/i]
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Complexe~   Dum Noi 14, 2010 4:15 am

asa spuneam si eu la inceput Laughing adica, aveam impresia ca nu le voi suporta, si ca ma vor deranja mereu..dar nu e asa..acum depinde si de sensibilitatea ochilor..chestia e ca lentilele sunt foarte moi, daca folosesti niste picaturi care contin acid boric si au rol in hidratare si curatare..adica, daca pui lacrimile alea artificiale de 2-3 ori pe zi, uiti ca porti lentile..eu prima noapte am avut emotii sa nu mi le scot sau ceva de genul..si a doua zi dimineata chiar am scos una din greseala Laughing dar am pus'o inapoi..toata treaba cu lentilele astea e sa mentii o igiena stricta..de exemplu, cand le dai jos trebuie sa te speli pe maini si sa nu ramana scame sau alte impuritati pe degete..iar recipientul cu solutie unde se tin lentilele trebuie golit dupa fiecare utilizare..si trebuie sa ai grija sa nu pui mana la ochi, si sa inchizi ochii cand faci baie..nu inoti cu lentilele..poti sa le pierzi Wink si in rest, ai doar avantaje..eu nu stiu ce m'as face fara ele acum Laughing

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]

Ultima editare efectuata de catre Bell Rochester in Vin Dec 24, 2010 10:22 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Jade A. Crawford
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Complexe~   Dum Noi 14, 2010 6:55 am

Mersi de sfaturi :-s
Poate la 14 ani imi pun si eu ca mai devreme nu am voie Ron Weasley'
Aveam un coleg care venise intr-o zi cu lentilele la scoala si s-a frecat din greseala la ochi si cauta disperat prin calsa lentila Laughing Nu cred ca a mai gasit-o Thinking

[/center]
[i]

[/i]
Sus In jos
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 25/11/2010
Numar mesaje : 231
Reputatie : 88
Galeoni : 181
Animal : Bufnita neagra-Amra
Functii : Vanzatoare Vâjthat Magic;

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 2:08 am

Eu aveam o gramade complexe acum cativa ani, avand in vedere ca pe corpul meu sunt tot felul de cicatrici, semne si o ditai operatie. Dar mi-a trecut. Se pare ca tot mesajul ala promovat de media, cu "simte-te bine in pielea ta", e intemeiat. Mi-am dat seama ca n-am motive de stres, doar n-am un picior mai lung decat celalalt, imi creste par ca la urs, am o acnee monstruoasa (mai mult de 3 cosuri in acelasi timp n-am avut niciodata pe fata, si nici in alta parte), sunt hidrocefala sau mai stiu eu ce prostie.

Pot sa spun insa ca n-am o dantura perfecta (abuz de cafea si tigari), am niste unghii ale degetelor mari de la maini destul de ciudate, port ochelari sau lentile (momentan am o perioada de purtat ochelari, nu de alta dar lentilele nu sunt asa de sanatoase daca le porti zi de zi... iar eu le-am purtat 2 ani), hmmm, si am picioarele in forma de X. Asta-i viata Laughing

Ca tot vorbeati de lentile: eu am tot purtat lentile si o sa mai port (cred ca in ianuarie imi iau din nou... daca am fonduri suficiente), insa nu am folosit niciodata picaturi de ochi. Si nu am simtit nici cea mai mica jena, nici macar prima data. Insa nu e o senzatie prea placuta sa stai in fum sau sa treci pe langa un gratar d-ala mare si nesimtit cand le porti.

:hp11:

[i]Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris?
Nescio, sed fieri sentio et excrucior. [/i]

Catullus

[i]Nox mihi prima venit! Primae da tempora nocti!
Longius in primo, Luna, morare toro.
Tu quoque, qui aestivos spatiosus exigis ignes,
Phoebe, moraturae contrahe lucix iter.[/i]

Propertius [/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 3:32 am

^ Nici eu nu imi pun de 2-3 ori pe zi picaturi, Crysella..asa e recomandat, mai ales daca folosesti calculatorul ore intregi, sau stai in fum, in fata aparatului de aer conditionat bla bla..dar cateodata, chiar ma incomodeaza lentilele Thinking mai ales cand bate vantul Straight face ma scoate din minti..si cand e fum e cam stresant..dar lacrimile alea artificiale chiar ajuta Wink

[/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 4:36 am

Eu ma consider grasa . Poate e un complex , pentru ca altii spun ca nu sunt , dar pur si simplu , asa ma simt .

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Mellisa Harper
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 27/09/2010
Numar mesaje : 61
Reputatie : 16
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 4:41 am

Uneori, multa lume imi spune ca sunt grasa, dar eu chiar nu ma consider, chiar daca am 55 de kg, si e considerat mult, nu conteaqza kilogramele cum conteaza centimetrii. Si nu am chiar atat de multi in plus Laughing uneori, nu prea imi place parul meu, fiindca in ziua in care il spal, este mai gras decat de obicei si sta cum vrea el, nu cum vreau eu...
Sus In jos
Dianne D. McLarren
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 19/10/2010
Varsta : 20
Stare Relatie : Single...:D
Reputatie : 15
Galeoni : 57
Animal : Bufnita neagra-Noir

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 4:52 am

Daca mai zice cineva ca e grasa(pana in 100...ca daca ai 100 de kg atunci chiar esti gras)...jur ca am impusc!Adica pe bune...eu as da orice sa fiu un pic mai grasuta si mai scunda (ptr. cei ce nu stiu am 1.70 m si 55 de kg)iar despre par...am cel mai nasol par din lume...are FOARTE mult volum...din cauza ca e ondulat se umfla...si daca il indrep urla fetele la mine ca lor le place parul meu "big" (...ma refer la Aylee care atunci cand m-am dus la scoala cu parul drept a inceput sa-mi tina o predica de jumate de ora despre cat de fain e parul meu umflat)
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 4:53 am

Si eu ma consider grasa cateodata Sigh
am 52 de kilograme acum..si 1.73..toata lumea imi spune ca sunt cat un batz Laughing dar eu nu ma vad asa..

[/center]
Sus In jos
Dianne D. McLarren
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 19/10/2010
Varsta : 20
Stare Relatie : Single...:D
Reputatie : 15
Galeoni : 57
Animal : Bufnita neagra-Noir

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 4:54 am

Pe bune,Bell??Ai 53 de kg si te consideri grasa???
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 4:56 am

Pai, cateodata da Thinking si am 52 Laughing
gen, nu am burta sau mai stiu eu ce Laughing
dar am impresia ca as putea arata mai bine..cred ca problema mea e lipsa de incredere in mine..dar nuj ce sa zic..

[/center]
Sus In jos
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 5:24 am

Pff... faza cu ''ma simt grasa'' a fost intemeiata la mine.

In octombrie trecut (din 2009) am trecut printr-o mega-depresie si am ajuns sa am 44-45 de kg la 1,75 m. Deci ma sufla vantul si mi se vedeau aproape toate coastele. Singura parte buna era ca aveam talie de viespe. In fine, am trecut pe o medicamentatie recomandata CU CALDURA de medic... si intr-o luna sau mai putin am ajuns la 71 de kg. Si nimeni nu a realizat, nici macar eu (medicamentele alea te faceau un zombie in toata regula, in afara de dormit si de mancat nu mai stiam aproape nimic...), mai ales ca era iarna si purtam pulovere, rochii de lana cu bocanci etc. Insa de prin primavara am incercat toate regimurile si draciile si nimic. Minimul la care ajungeam era de 68 de kilograme... bineinteles, imi schimbasem aproape toate hainele si ma simteam ca un dulap.

Pana la urma, de vreo 2 luni si ceva nu mai iau pastilele alea (rudele si doctorii nu stiu nimic... inca... banuiesc ca o sa le spun dupa Anul Nou... intre timp ma prefac ca le iau zilnic) si m-am dezumflat efectiv. Bine, am tinut si o dieta fantastica numita Nemancare... insa am ajuns la 59 de kg. Dar nu ma las pana nu ajung la 50.

Sunt de parerea ca mai bine sa te simti complexat ca esti prea slab decat ca esti prea gras...

Catullus

Propertius [/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 5:46 am

Sunt total de acord cu tine la ultima parte , dar .. crezi ca e ok daca ai lasat pastilele alea ? Worry

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Jade A. Crawford
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 5:48 am

Peopleeee, mi-am pus aparat dentar Laughing Don't wanna see
SI sincer nu e chiar asa rau cum ma asteptam
Nu iese deloc in evidenta cand vorbesc... Nu si-a dat nimeni seama la inceput
Si colegii mei au fsot chiar duuulci I love you M-au incurajat si au zis ca arata foarte bine.

[/center]
[i]

[/i]
Sus In jos
Crysella Blythe
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: Complexe~   Sam Dec 11, 2010 5:52 am

Bella Cullen a scris:
Sunt total de acord cu tine la ultima parte , dar .. crezi ca e ok daca ai lasat pastilele alea ? Worry

Ca sa citez din ultima carte pe care o citesc... (Douglas Coupland - Toate familiile sunt psihotice):

- Iei ceva pentru chestia asta - pentru depresie?
- Am luat de toate. Nu cred ca am sa-mi resetez vreodata creierul inapoi la pozitia zero.

Ideea e ca toate chestiile astea dau dependenta si la mine nu era numai problema cu ingrasatul... problema era ca nu mai eram EU INSUMI. Nu mai vorbeam repede, aveam reactii lente si nici macar nu imi potoleam crizele de nervi cand le aveam (nu ca as fi o crizata, dar cel putin o data pe luna imi ies din pepeni si imi arunc furia pe diverse obiecte, aruncandu-le, spargandu-le si rupandu-le, sau trantind usile), plus ca tot eram in depresie. Nu, nu ma simteam mai bine, si chiar aveam in continuare tendinta de a dramatiza... atata doar ca nu mai simteam nevoia sa ma exprim. Deloc. (Cu privire la asta)

Smile

Catullus

Propertius [/center]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Complexe~   Astazi la 5:07 am

Sus In jos

Complexe~
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Creati un forum gratuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit