Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

PENTRU ADRIANA !!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Adult
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: PENTRU ADRIANA !!   Mier Oct 27, 2010 7:26 am

Asa cum buna noastra Admina, prietena si pentru mine sora, Adriana sau Kennya isildur, m-a provocat, voi face un topic numai cu declaratii pentru ea. Pentru ca merita. Si pentru ca oricum faceam asta si fara provocare. rofl

Hm-hm.. Sa incep cu inceputul..

O iubesc pe Adriana! I love you Sora mea pierduta la nastere si regasita prin Yahoo Messenger si DarkMark.org.. ne-am [re]intalnit intr-o frumoasa seara de 18. august.2009 cand eu te-am sacait cu intrebari prin PM [mesaj privat] cu intrebarile mele despre forum. Pe atunci imi era putin frica sa vorbesc cu tine, recunosc, pentru ca.. mna.. stii motivul. rofl
Dar mi-am dat seama ca esti cea mai tare tipa de pe forum. Esti o tipa foarte de treaba, intelegatoare, glumeata.. Si sincer, cel mai mult apreciezs la tine faptul ca vorbesti deschis si ai un simt al umorului foarte dezvoltat. Hug Ca doar esti Adriana mea si eu sunt traznita ta. Hug
Asta a fost partea serioasa.. Laughing Smug

Acum, partea care e la fel de serioasa, dar putin mai glumeata. Laughing [e o provocare, ce dracu']
So! Suntem tocatoarele de ficati nr. 1 cu firma noastra ultra - mega - hiper - super secreta de tocat ficatii rapid, usor si cu placere S.R.L. Rock On
Si te iubesc. Smug Te ador. Smug La infinit, vorba ta. rofl
Pentru ca noi trebuie sa facem sex toata noaptea cu Shery. rofl Toate trei. rofl [Doamne. rofl] si pentru ca amandoua avem ceva cu "pisica pisica pisica I love you:X:X:X" si "cainele cainele cainele I love you:X:X:X:X" rofl
Pentru ca pe FaceBook facem ravagii cu toate discutiile, comentariile si observatiile noastre. rofl Si mai ales.. pentru ca insusi FBI'ul vrea sa ne intrerupa conversatiile ultra - mega - hiper - extra - super secrete! Smug
Si pentru ca am fost intr-o misiune de cumparat mobila! rofl Smug

Deci.. da.
Adriana Cotuna.. Kennya Isildur.. Adrimo.. Adriana mea, nebuna mea.. Te iubesc! Hug I love you

Hug, hug, hug pentru una dintre cele mai bune prietene si pentru o persoana extraordinara!! Hug I love you Hug Hug

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 25
Warning : -10%
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Re: PENTRU ADRIANA !!   Mier Oct 27, 2010 7:31 am

COSMINA FOR PRESIDENT! Rock On

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Varsta : 22
Warning : 0%
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: PENTRU ADRIANA !!   Mier Oct 27, 2010 7:33 am

Vai. OMG
Cum am putut uita de faza cu "Adriana & Cosmina for president!!" ? OMG rofl
Prea tare..

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: PENTRU ADRIANA !!   

Sus In jos

PENTRU ADRIANA !!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit