Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Intamplari amuzante/jenante

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
Ingrid Lestrenge
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 26/12/2007
Numar mesaje : 101
Warning : 0%
Casa : Nesortat
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Sam Ian 05, 2008 9:35 am

Intamplare amuzanta?! Sa ma gandesc... A,da! Eram acasa si uitasem sa copii ceva de pe tabla in ora de matematica asa ca am sunat un coleg pe mobil. Acesta a raspuns, insa eu am confundat vocea lui cu a mamei lui si i-am spus "Sarut-mana". Ce sa mai faca saracul baiat; a raspuns fara sa stie ce-i cu mine: "Uhm... pai da... sunt Cosmin!" Si ca asta n-ar fi de-ajuns a doua zi l-am sunat din nou pentru un concurs si am facut la fel...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Gemini Andre
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 16/01/2008
Numar mesaje : 54
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Vin Ian 18, 2008 2:19 am

moama.....sa vezi ce mi s-a intamplat maine..Laughingrofl...da nu pot sa zik...povestesc maine:))
Sus In jos
Iris Black
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 02/01/2008
Numar mesaje : 195
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Mier Ian 30, 2008 2:41 pm

Must post here 2.
Deci..

Ora de mate.Plictiseala...
Eu ma uitam pe fereastra...visam ca suna clopotelul si scap-_-.
''Domnisoara[insert my family name here] de ce nu esti atenta?''
Eu atunci imi iau repede creionul si ma apuc sa scriu din exercitiul pe care stiam sigur ca ni l-a dat sa-l rezolvam...
''Dar,doamna...eu sunt mereu atenta.Ca un soim,ca un vultur...ca ...ca...ca...o pisica pe intuneric.''mandra de replica mea,am inceput sa rezolv exercitiul...
''Bine atunci''spune profa uitandu-se la mine in caiet.
''Dar vezi ca ai scris exercitiul gresit...''
'' O_O''

Stiu,nu prea amuzant,dar ramasesem masca cat de zapacita pot fi si nu puteam sa concep ca m-a invins=]

Insa m-am revansat la alta ora...

Ora de dirigentie.Iar plictiseala...Subiect: Ce vrem sa devenim in viitor?
''Iris...tu ce ai vrea sa devi?''
Ma uit la ea putin surprinsa si zambesc.
''Vreau sa devin ce e tata''
''Frumos,frumos..inseamna ca il apreciezi...luati exemplu,copii!''
''Da...luati exemplu''
Toti incepura sa-si ia pozitiile de ras stiind ca voi face o boacana in orice secunda.Profesoara insa intreba in continuare surazand:
''Si ce e tatal tau?''
''Gunoier ^^''
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Joi Ian 31, 2008 3:43 am

Asam. Mai sunt intamplari ^^ unele de'a dreptul jenante... ohh...

Ora de sport.
Eram in sala de sport, noi muream, dadusem 4 ture in jurul scolii si jumatate din " turma " ( asa ne numim noi, cu totii ^^ ) era lesinata.
Eo stateam in picioare, paream singura pe mii de kilometri patrati. Deodata apuca Silvia sa urle din partea cealalta a salii:
" Cristianaaaaaaaaaaaaa ti s'a descheiat pravaliaa!!!!!!! "
Aveam blugii desfacuti **oops** :">:"> putea sa imi spuna asta fara sa urle Crying or Very sad

Ora de biologie.
Teorie... tocmai ziceam o poezie din carte, toate versurile incepand cu " invata de la ... " de ex. Invata de la la umbra sa fii smerit ca ea... "
Andi - trebuie sa'l cunoasteti, e Waydreamer in miniatura - e randul lui sa zica poezia.
" Invata de la moarte ca nimeni nu'i uitat,
Invata de la cuc sa fi si cucuiat.
Invata de la flacari ce'avem de mancare,
Invata de la mine ca tu esti oarecare,
Invata de la umbra sa fi tampit ca ea,
Invata de la stanca sa uiti de vremea rea,
Invata de la lupte ca toti sunteti idioti
Si du'te la vecinu' sa vezi ce pusca are. "
Si profa:
" Hoooo gata... chiar nu vreau sa stiu sfarsitul poeziei o_O "

Ora de engleza.
In fiecare clipa a vietii, nisipul timpului se scurge. De aceea trebuie sa profiti cat mai multe de absolut fiecare moment. Nu poti stii cat de mare e clepsidra ta. Incalca regulile cat mai poti, nu te lasa sa tocesti si sa inveti in exces.
Regula de aur. Se pare ca oi profitam din plin de ea. Fac o povestire despre ce s'a intamplat in acea zi in care ultima ora era de engleza...
Intra una in clasa, tanara, eleva in scoala noastra. Apreciata drept " una dintr'a zecea. " apoi toti sar cu gura:
" Unde'i profa de englezaaa ? "
" E bolnava?? "
Apoi aia:
" Nu tre sa stiti voi! Ce vreti sa facem? "
" Dati'ne liber! "
" Eeee nu se poate. Altceva. Scoateti'va ceva de desenat si... desenati. "
E ciudat, am urmat ordinul. Cel putin, jumatate din el. Toti baietii din clasa ( fetele se laudau cu desenele lor ) aveau hartie. Ei, ceva de desenat. Apoi a inceput balamucul. Hartiile erau aruncate pe sus, se tragea cu bilute de hartie folosind paiul. E la moda zilele astea in clasa noastra. Incepem atunci sa urlam: " AAAAAAAAAUUUUUUUUU JOJO CACU CUCU BLIGU MICIUPICIU COCORECU " etc. Faza cea mai tare: Alex a nimerit'o pe " profa " in cap si clasa se prapadea de ras rofl
Inca nu'mi vine sa cred!! Ar fi trebuit sa vedeti faza aia =] cea mai tare ora de cand ma stiu!

Ora de matematica.
Eram la tabla si scriam o problema. Profa statea la catedra, langa mene ji nus ce facea pe acolo. Deodata cade un biltel din ala, cu care trag baietii cu paiul in cine apuca. Cazuse pe catalog rofl ji vazui k scria ceva pe el. Era conversaia unora dintre baietii din clasa despre fete rofl))) nu mai puteam de ras rofl)))))

Pauza.
Deci stateam la fereastra cu Madalina, visand amandoua sa se termine orele. Dupa nuj cat timp inchidem fereastra si Madalina incepe sa urle, apoi vine nebunia generala, se aduna toti si observam un paianjen enorm ranjind din locul in care cu cateva clipe mai inainte avusesem eu mana. Faza cea mai tare a venit dupa, cand toata lumea se inghesuia la fereastra pentru un simplu paianjen urat... si mai tare a fost cand profa o venit si o zis " Ce e asa nebunie? " Si raspunde unu: " Doamna o tarantula!!!! " si apoi profa zice " Tarantula esti tu, uita'te mai bine ca e un tantar. "

~~
Cand Gabriel este ascultat la tabla ji nu are cartea respectiva mi'a cerut sa i'o dau cat timp rezolva problema aia.
" Da vezi ca au facut pisicile ceva pe ea!! "
Si apoi Gabi tot rasfoieste sa vada ce au facut pisicile si la coperta... se vad clar urme de apa ( sau ceva asemanator ) rofl nu stiti ce tare a fost fata pe care a facut'o rofl de fapt nu era nimic facut de pisici, varsasem eu niste lapte pe carte mai inainte Very Happy

Replici celebre:

" Taci si zambeste. " ( Gaby )

" De unde ai creionu? Tzara piticilor? " ( profa )

" Hey chioaro ai grija pe unde mergi!! ( unu )
" Ce chioara? Nu vezi k te'am nimerit?? " ( eo )

" Cum trebuie sa fie liniile pentru a fi paralele? " ( profa )
" Certaretze " ( Iuliana )

" Numeste inca un compozitor de muzica. " ( profa )
" Mihai Eminescu " ( Radu )

" Cine a facut Poarta Sarutului? " ( profa )
" Eh... Cupidon :? " ( Alex )
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Iris Black
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 02/01/2008
Numar mesaje : 195
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Joi Ian 31, 2008 7:12 am

Uuuuh...mi-am amintit^.^

Inainte de ora de geogra.In pauza noi aruncam unii in altii cu ventuze(din alea cu ace) si eu tineam de sase.
Proful nostru de georga era inalt si masiv si il ocheam usor.Si iata-l ca vine dupa colt si ma uit eu la el si fug prin clasa si tzip: VINE SOBOLANU`,VINE SOBOLANU`!Aceasta era porecla pe care i-o dadusem.
Dar bineineles in zgomotul acela infernal nimeni nu ma auzea.
Asa ca ma urc eu pe catedra si incep sa zbier si sa sar in sus :
VINE SOBOLANU`!!!!
Dar ce sa mai vina ca sobolanul era deja langa mine si-mi trage un catalog in cap de nu ma vad : ))

And...
New obsession: Crazy loop.
Prietena mea cea mai buna era cam stresata(de mine) cu melodia lui.
Asa ca,intr-un moment de disperare ia un marker si scrie pe perete ''Iris loves crazy loop''
Raman masca si disperata incerc sa sterg : cu apa(dar deja se uscase pana am ajuns eu la baie),cu guma(da,stiu=)) ) cu pic...cu tot....
Si atunci,iau eu frumusel foarfeca(pe care o aveam intamplator la mine)si incep sa zgarman in perete,pana cade toata tencuiala...
Cu un zambet satisfacut le spun colegilor :''Spuneti ceva si va dau la lei''si sunt multumita de isprava...
^_^

Not funny,dar trebuia sa o impartasesc=))
Sus In jos
Avril Arakawa
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 14/12/2007
Numar mesaje : 655
Varsta : 20
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Joi Ian 31, 2008 7:55 am

Hm...Nu prea am povesti jenante...O sa va pun cateva amuzante de azi, dar nu sunt foarte caraghioase.
Asaaaa....Deci...

Eu, cu inca trei colegi mergem in sala de informatica. Ceilalti erau la un concurs. Eu si cu faata, prietena mea cea mai buna, ne asezam una langa alta, iar cei doi baieti un pic mai departe. Ne deschidem messul si incepem sa vorbim. Nu mai stiu ce imi spune prietena mea, ca eu:
Eu: Ingeras Very Happy
Ea: TU?? Ingeras? rofl
Eu: Sunt un ingeras din cer picat....I love you:D
Ea: rofl
Eu: Ochii tai m-au fermecat...

Ea: rofl Poate ca esti inger, dar cu infatisare de demon
Eu: invers
Ea: ??
Eu: Cu infatisare de ingeras si inima de demon ^.^

Am ras o groaza aici rofl Hm...Ar mai fi...Aaa, da. Aici tot cu ea vb.
Ea: Vezi ca poate il pun pe Ovidiu sa te bata (fostul ei iubit)
Eu: Pe linsul ala de vaca cu fata calcata de tren? rofl

Chiar atunci intra Ovidiu....
Eu: II dau?
Ea: Nuuuuuuuuu
Eu: Ooooo, ba da...
Ne luptam un pic...Dar eu inving. Doar ca nu i-am trm chiar asa, pt ca a dat ea delet la o parte.
El: @_@ ??
Eu: Convorbire cu Georgy rofl
Si ii dau repede ignor.

Alta faza...

Trimit msj la toti in lista "Cine vrea sa se certe cu mn buzz"
Si zice unul dintre colegi, Ionut:
El: Nu vreau sa ma cert cu tn
Eu: De ce?
El: De deaia
Eu:Bine, atunci cearta-te cu Georgy, ca si asa e nebuna (Inca vorbea cu Ovidiu)
El, cu voce tare: Georgyyyy, vezi ca te-a facut nebuna rofl
Eu: "Idiotule" imi zic eu.

Ea: Da?? Bine, Diana...
Eu: Ti-am spus sa citesti ce vorbim... Wink) (de fpat chiar ii spusesem rofl )

Stiu ca nu sunt prea amuzante, dar nu prea mi se intampla chestii haioase... Crying or Very sad
Sus In jos
Fleur
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 06/05/2007
Numar mesaje : 226
Varsta : 21
Reputatie : 4

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Lun Feb 04, 2008 7:01 am

ok, ok. nu am mai intrat de secole pe aici, dar am ceva povesti tongue, in fine, voi puteti sa decideti daca sunt funny sau jenante.
prima: poi de la un timp is foarte cascata ( cea mai mare cascata) asa, si pe miine ma chinue talentul rau. ji frofa de mate( kre e diriga noastra) ma scoate pe mine la tabla. ioma uitprin clasa, la diriga apoi la exercitiu, deci era unu de geometrie asa k aveam nevoie de instrumente ( ele erau pe catedra) ji trag io o linie colo apoi una dincolo ji gata cu primul punct. apoi la al 2-lea aveam nevoie de raportor si linie asa k vreau sa iau linia ji raportoru ( linia fiind mare) ii dau din greseala profei cu linia in ochi... ops...toata clasa a bufnit intr-un ras tacut ( de se auzea de pe hol) iar io dupa ce maiam crut mii de scuze ( una sau doua) am continuat exercitiu.

mi s-a intamplat una funny si ieri: vb cu o fata sa iesim sa ne plimbam prin oras la 2. deci pana atunci aveam o groaza de timp, asa k desteapta de mine sa gandeste k poate manca ( imi era fff foame) ciorba ( la ce va uitati?imi place ciorba) deci imi pun io ciorba in castron si dupa ma apuc sa mamanc. nu stiu cum reusesc ( am o asa lipeala sa fiu un dezastru) dar vars ciorba pe mine... tr sa spal pe jos sa sterg masa etc. ji intarzi cu iesitul afara... pe langa asta ai mei sa-u mai si suparat si au incercat din tot-dinadisul sa ma faca sa ma simt mizerabil
sau: era cu o luna inintea tezei de la roamana si cho ( andreea pe numele ei, dar io prefer sa-i zic An.) ma invita sa merg cu bunici ei la vulcani noroiosi. evident ca accept. deci in seara aia trebuia sa merg sa dorm la bunici ei k a doaua zi sa ne trezim la 6. ma rog, am mai dormit acolo asa k eram obisnuita. deci io ji An am inceput sa ne facem planuri pt noaptea aia. iato lista:
ne machiam ji faceam poze pana se culcau bunici ei. ji aici adaug:ea ma facuse un monstru pt k ma daduse cu creion negru la ochide zici k eram iesita din scarry movie, iar eu nu eram mai prejos, am facut o caricatura din ea. eram amanoua zici k de la morga ( mai ales k io purtam ji negru in aceea zi)
ne uitam la un film dupa ce se culcau buncii ei
la 12 luam o gustare
apoi continuam privitu la un alt film( de groaza)
apoi suneam povesti
urmau discuti despre baieti( logic, doar la ce se gandeste o fata de varsta noastra?)
apoi tr sa ii spionam pe uni dela blocul vecin ( niste adolescenti de is duci cu capu ji citez , dupa cumam inteles noi:" Bha, io n-o mai fac!" " frate da tu esti prost? e ceamai tare chestie!" XD)
ji pe la 3-4 tr sa adormim, io miam pus ceasul sa sune la 5 juma, da cn sa se scoale? dupa ce iam dat catvia pumni telului a incetat cu alarma. la 7 noi dormeam bine mersi in autobuz. cand incepuse orele de la socoala( noi chiulisem tongue iar prima ora era roamna) deeutzik imi da beep io ii dau unu inapoi,in ora. apoi imi trimite mesaj k cik dc nu venim la sc. da nu mai aveam retea asa k nu iam mai dat msj inapoi. dupa ce am mai dormit o buna bucata de vreme ajungem la vulcani noroiosi ( k acolo trebuia sa mergem, app am uitat sa adaug eram cu serviciu XP) am intrat acolo ji neam mozolit cizmele de noroi, An avea tocuri de 4 cm ji io avem tocuri de 1 cm ( ea se "balacise" mai mult) cand ajungem la pensiune intram in hotel ji incepem sa ne hlizim ca 2 tate. cameraera misto, in schimb baia... lasa de dorit! auzi tu, o baie roz!? ma rog deci ne facem noi comode ji pt k nu aveam ce face ne hotaram sa ne culcam. dupa o ora iesim afara sa ne dezmortim. era un frig!! dupa 20 de sec inghetasem. uracam pe munte ji apoi mergem la un rau. cand ne intoarcem ji ajungem in camera iar vrem sa dormim k sa ne incalzim.( stiu dormeam mult) apoi dupa ce neam trezit am mers la baie sa ne incalzim picioarele. in cada am pus apa fierbinte si ne bagasem cu picioarele ji incepem sa vb ca intre fete. apoi mergem la masa. apoi din nou incamera unde dam drumul la tv ji incepem sa ne uitam la animeuri ( unele de tot kkt-ul pt k erau de copii mici) asa k noi incepem ( din nou) sa povestim despre baieti, ji cum fiecaare ave un prieten... ma rog, incepusem sa vorbbin despre lucruri foarte interesante, pot spune ji nu la sensul bun al cuvantului. ma rog pe la 4 adormim ji la 7 ne sculam.. XD apoi ziua am continuato dormind in autobuz ( cad durau excursiile lladeferite locuri) asa k atunci knd neam intors, dupa ce meam dezghetat picioarele am incercat sa dormim, apoi la cina sa incins o hora mare mare. noi doua am plecat in camera sa ne uitam la animeuri tongue pacat k a doua zi a tr sa plecam.
mai postez ji alta data tongue.
Sus In jos
Lyra Dust
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 12/04/2007
Numar mesaje : 1164
Casa : Cercetasi
Reputatie : 28

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Vin Feb 22, 2008 10:04 pm

Eram in excursie cu clasa tot la Sinaia. Si eram la patinoar. Eu eram la mantinela cu niste colege si vorbeam. Si ma apuca pe mine sa fac o pirueta. Si tocmai atunci trecea un baiat de la mine din clasa si cred ca se uita la me. Si nu era atenta si era si prima oara pe patine. Si se uita el la mine si se duce si zbang! Se izbeste de mantinela Laughing Deci era ca in filme! Si se prelinge asa pe jos si ramane lat=))

Alta faza tot in aceeasi excursie. Eram pe derdelus si eu nu prea aveam chef sa ma dau. Dar totusi ma duc si eu sa ma dau odata. Si era derdelus de ala nasol cu damburi extra mari! Si colegii mei tocmai faceau trenuletzul. Si ajung ei jos si imi dau si eu drumul fiind sus. Si ma duuuuuuuc!!! Si i-au toate damburile. [La asta chiar trebuie sa pun filmuletz] Si saltam din toate gropile cu parul in vant:)) Intr-un final ajung eu extenuata jos cazand lata.

La acelasi derdelus... Tot faceau colegii mei trenuletzul si se rupe sirul si merg vreo 4 colegi inainte. Un baiat [Alex] isi pierde bobul. Si se ridica el de pe jos impiedicandu-se de vreo 5 ori si ajunge la bob. Se apleaca sa si-l ia si tocmai atunci vine colegul acela Marius (tot cel cu patinele:)) ) si vine peste el. Alex cade peste Marius, dar Marius isi continua drumul...Laughing
[Si la asta trb filmuletz ca e mult mai mishto decat povestit]

I have no plans, only ideas. No problems with anybody and too much
imagination; so I leisurely explore days and nights and some smiles.
Sus In jos
Cheyenne Laurette
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 02/09/2007
Numar mesaje : 1175
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Vin Feb 22, 2008 11:57 pm

rofl inca mor de ras cand imi amintesc fazele astea rofl dar cu Hegazi oo doamne... ma prapadesc... dar dak asi fi citit fara sa vad filmuletzul nikiodata nu masi fi prins ce e ashea de amuzant rofl. Saracu Hegazi, cade el o data, cade a doua oara, ajunge la bob isi ia bobu face un pas si cade a trteia oara rofl. Si faza aia cu tn care te duceai (mai mult zburai) si tipai "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" tot drumu ai tzipat. rofl. Dra la trenuletz era prea tare I love you I love you I love you mai ales cand trenu o lua cu spatele si nu stiai ce e in fatza (nimeni nu stia) akolo miam fakut fundu' praf rofl
Sus In jos
Hermione Anne Granger
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 23/08/2007
Numar mesaje : 630
Reputatie : 4

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Sam Feb 23, 2008 9:56 am

3 pasi simpli pentru o zi fabuloasa:
1-luni dimineata.boon.nu mai pot de somn.ma scol ca de obicei,ma imbrac blah blah ma dau cu parfum,arunc o tona de fond de ten pe fata(discret huh :lol: ) si ies din casa.
2-ajung in statia de autobuz:prietena mea nu mai asteptase.boon.astept autobuzul cascand de una singura.
3-nu stiu de unde dumnezeu rasare proful de mate.boon.vad ca se uita ciudat la mine si ma trezesc din motaiala:
"Buna ziua domn' profesor",zic afisand cel mai dulce zambet pe care l-am putut gasi.
"Neatza,Popeasco."zice el cu cea mai mare lejeritate."Vezi ca nu ti-ai intins bine fondul de ten,mitzi.Chiaar aici."si arata cu degetul spre obrazul meu.
"Aah da..multumesc"raspund cat de natural posibil.'Umph.'
Ma intorc cu spatele si iau primul autobuz care vine,chiar daca nu e cel bun.Uitandu-ma pe geam,ma resemnez cu gandul la ce o sa se discute astazi in toata ora de mate.

P.S:dupa cum va imaginati,nu mai folosesc de loc fond de ten in zilele in care avem mate rofl
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lulu-sweet-gurl.hi5.com
Adyna Weasley
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 23/01/2008
Numar mesaje : 244

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Mier Mar 19, 2008 10:42 am

Mi s-a intamplat si mie odata ceva jenant. Eram in excursie, in Bulgaria (la mare) cu dansurile (pe atunci faceam dansuri populare... bleah). Stateam la un hotel, in camera cu Alexandra si inca o Alexandra. Intr-o zi, cand am venit de la plaja, am uitat sa inchid usa de la intrarea in camera cu cheia. Ne schimbam noi, fetele, iar eu eram numai in chiloti si in tricou, iar o fata chiar atunci voia sa se imbrace si avea numai niste tanga pusi peste... stiti voi ce :lol: cand a intrat un baiat in camera noastra. Pentru mine nu a fost chiar foarte jenant, dar saraca fata care nu avea mai nimic pe ea...... rofl Chiar daca a fost acum 2 ani, tin ff bine minte acea faza.rofl :lol:
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Joi Mar 20, 2008 5:24 am

Deci.. asham:

Odata, la schoala, am primit nota mare [profa a anuntat pe rand notele noastre]. Imi amintesc [sh imi vine sa ma arunc intr'un canal de rushine Smug ] k mam ridicat si am ridicat mainile.. shi strigam " Yeeeep " & " We are the champions... " rofl toti colegii se uitau "OMG" shi au inceput sa rada rofl ce sa mai zic de profa, kre se uita crucish la mine si o inceput si ea sa rada rofl

Apoi... uhm... chiar faza asta ma ucide de nervi. Deci eram fff aeriana si mergeam eu fericita la scoala. Mdah Straight face pana mam impiedicat de scaun. Incercam sa... rofl ma rog, sa sar peste scaun rofl sh am picat dreept, odata cu scaunu, pentru k nu ma tineam bine :lol: desigur, a urmat o rafala de rasete Smug
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Sam Iun 07, 2008 2:40 am

BAi rofl deci eram .. pff.. eram la sc.. si mesteream eu nushtiu ce :) si .. mi-a zis o colega.. ca am fost singura din clasa care a luat 10 la biologie...atunci eu de fericire (deoarece credeam k iau 4) am inceput sa urlu si sa strig "zanga ranga manga tanga" si urlam taaare.. si faceam eu nush cum ... si dintr-o data se deschide usha .. shi intra profa de chimie sh asta statea in prag sh se uita la mn k la mashini straine .. m-am simtit soper prost rofl da faza e k o intrat..fix knd eram la apogeul meui..adik in momentul ala eu am urlat cel mai tare.. numa o vedeam pe profa de chimie cum radea rofl sh bineinteles toata clasa rofl

Sau .. eu deobicei la scoala cand pimesc note bune ( eu is cea mai desteapta din cl Laughing ) fac ca nebuna si fac tot felu de reverente... Laughing si m-a chemat profa de franca.. in fata clasei Laughing si eu .. stateam si ma uitam la aia si faceam reverente peste reverente.. Profa mesterea ceva pe la catalog, cand se ridica. Faza era ca eu .. faceam reverenta si ea se ridica rofl trezindu-ma cu un smoc de par din capul profei de franca in gura mea rofl ceilalti colegi din clasa murind de ras Laughing asta a fost tare Laughing

SAu eram odata.. in curtea scolii.. si era baiatul care imi place. Si cik ma duc eu la el.. si mi-am fakt un mers nush cum .. si o fatza nush cum.. si imi zbura parul prin aer .. cand dintr-o data ma impiedic de o piatra.. (de marimea unei albine rofl ) si cad fix la picioarele lui. Bineinteles ca a inceput sa rada si el si colegii lui. De atunci nu am mai avut curajul sa dau ochii cu el vreo saptamana Laughing

mma rog am mai multe da trebe sa imi aduc aminte.. stau prost cu memoria
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante/jenante   Astazi la 5:22 pm

Sus In jos

Intamplari amuzante/jenante
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit