Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Best Friend on DarkMark

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sophie A. Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 12/11/2008
Numar mesaje : 1161
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : nu's luata :))
Reputatie : 139
Galeoni : 36
Functii : Profesoara "Istoria Magiei"; Vanzatoare la "Capul de Mistret"

MesajSubiect: Best Friend on DarkMark   Lun Sept 27, 2010 8:11 pm

Ma gandeam ca ar fi interesant un astfel de topic. Deci, trebuie sa spuneti care e cel mai bun/cei mai buni prieteni pe DarkMark, si de ce.

Ai mei sunt :
Helena D. Rose
Ma face sa rad, verisoara mea de pe forum rofl Si pe mess ne 'surorim' Laughing Eu sunt ... nebuna ciudata, ea e nebuna nebuna, parca rofl

Bella Cullen
La fel, amuzanta, mor de ras ... Laughing

Bell Evans
Auzi, tu parca esti din Campulung, nu ? Laughing

Isabella & Matt Isildur
Hai, ca nu o pot pune pe ea fara sa-l pun si pe Matt, nu ? Mi-e frica sa nu ajung f-e-r-f-e-n-i-t-a Laughing daca il uit pe Matt Laughing

Desiree Rose
Sora pe forum xD Si partenera de ras pe messenger xD

Kennya Slytherin
Viperina noasta cea mai cula ca ma molipsisi si eu de la Ginny si Shayera cu asta Laughing

Ginny Malfoy (parca asa era dupa ce si-a schimbat numele, nu ?)
Hahalina noastra amuzanta ... Se clasifica singura intr-o specie Hahalinus pe care am uitat-o rofl

Yvonne Dallas
Si da, stiu ca acum esti Iseult, insa pentru mine mereu vei ramane Yvonne, Yvvy care ne face noua seturi..., Yvvy sursa noastra de glume, Yvvy cea care fiindca a tinut la noi ar fi renuntat la forum - numai fiindca tinea la noi ! Yvonne, Iseult, tu tot Yvonne a noastra vei ramane xD

[i]What do you got if you ain't got love
Whatever you got, just ain't enough[/i]3

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rdiana13.wordpress.com/
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Varsta : 23
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Lun Sept 27, 2010 8:24 pm

Pai .

Isabella Isildur

My best friend I love you
Tuta suprema Smug
Si nu doar pe forum Smug

Matt Isildur

Off . Cat il iubesc eu pe Matt I love you
Nu stiu ce m'as face fara sfaturile lui Laughing

Alice Swan

O ador . Deci . e o tipa super I love you
Si promit ca merg de Craciun la ea Rock On Hug

Desiree Rose

Colega miaa I love you
Si pe ea o iubesc mult .
Si ma bucur ca am ajuns sa ne cunoastem mai bine.
Pentru mine e o adevarata prietena.

Helena D. Rose

E foarte de treaba I love you
Si amuzanta Smug
Avem in mare parte , aceleasi gusturi Laughing Very Happy

Shery & Yvy

Doua tute I love you
Pe care nu le pot lua separat .
Sunt ca doua surori pentru mine .

Bell & Rose

La fel . I love you
Desi cu Rose nu am avut ocazia sa vorbesc prea mult Worry

Alice Morris

E o fata foarte draguta , si ma bucur ca am avut ocazia sa o cunosc mai bine . I love you

Kennya & Raiz

Sunt cei mai tari admini de pe planeta Rock On

Ashlyn Meester I love you

O fata super de treaba I love you

Sophie I love you

La fel I love you [ desi e asa energica Smug Laughing ]

Si cam toti defapt insemnati ceva pentru mine .

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Luna Slytherin
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 24/06/2010
Numar mesaje : 1047
Casa : Astropufi
Stare Relatie : Single
Reputatie : 67
Galeoni : 70

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Lun Sept 27, 2010 8:35 pm

O gramada ... desi pe unii nu am apucat sa ii cunosc
Deci ar fi ...
Ashlyn , Hayley , Kasumi , Rosalie , Bell si multi altii
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Lun Sept 27, 2010 8:39 pm

Bella Cullen
Ea si in realitate e prietena mea cea mai buna. Laughing I love you So.. ce vedeti pe la "OFF" tot felul de discutii pe care nu le intelegeti.. as afacem si in realitate. Laughing I love you E mereu acolo cand am nevoie de ea. I love you De asta o iubesc. Smug Tuta suprema. I love you

Matt Isildur
My love. I love you Despre el ce pot sa spun? :"> Il iubesc foarte mult si ma bucur ca e reciproc. I love you Vorbim foarte mult la telefon, pe mess si radem mult amandoi. Laughing I love you

Desiree Rose
Ea e pur si simplu extraordinara. rofl Laughing
Cum e pe forum, asa e si in realitate. Laughing I love you Si e super amuzanta. Smug I love you Laughing [arabuuuuul. Saliveaza rofl] stie ea. rofl
E foarte de treaba si ma bucur ca e si colega mea de clasa. I love you [si sa o auziti ce raspunsuri sarcastice si amuzante da la unele ore. rofl]

Kennya Isildur
"Adrimooo Hug" cat rad cu ea pe mess. rofl
Stim noi de ce. Not Talking [imi toaca Adrimo ficatii daca spun detalii secrete. rofl]
E o prietena foarte buna si imi place mult sa vorbesc cu ea. I love you Uneori stam pana tarziu si facem planuri semi-diabolice. Smug Si mai facem si faze genul:
K. : Pisica, pisica, pisica. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
I. : Cainele, cainele, cainele. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
rofl I love you

Raizen Isildur
El e cel mai tare. Laughing
Inainte sa inceapa scoala vorbeam destul de mult, insa acum mai putin. Thinking Dar tot prieteni buni am ramas si ma bucur. E un tip foarte de treaba si am bucur ca l-am cunoscut. Hug Stie sa asculte si sa dea sfaturi si cand e de glumit sau de ras cu el.. mori acolo. rofl rofl I love you Hug

Isseut Cromwell
Ah, amandoua ne uitam la The Tudors. Smug I love you rofl
Si e o prietena foarte buna.. I love you Rad mult cu ea. Laughing Laughing Cu discutiile noastre despre "uu-it Smug" si chestii-trestii. Smug rofl I love you

Halena D. Rose
Daca nu era ea.. nu stiu daca mai scriam la "Forever Together" Laughing I love you [asta imi aminteste ca mai trebuie sa scriu O.o Laughing]
E amuzanta si ador statusul ala al ei: "I'm so happy! Fuck you all! I love you" rofl rofl

Shayera Cullen
Shery. I love you Noi ne luam magarii si fugiiim d eparte, departeee in Egiiipt. I love you Asta fiind planul. Smug Dar ea il spulbera spunand: "Iubita-miu nu-i in oras.. Sigh N-am magar.. Sigh" rofl rofl
E o tipa foarte amuzanta si imi place sa vorbesc cu ea. I love you

Bell & Rose Evans
Bell.. Smug Sis'a si uu-itoarea mea. Smug I love you
E amuzanta si activa, imi place sa fac RPG cu ea, sa vorbim pe mess si ma bucur ca ne intelegem. I love you Hug
Rose.. nu prea am mai vorbit in ultimul timp, dar mi-o amintesc mereu ca pe o prietena buna. I love you

Alice Swan
Imi place sa vorbesc cu ea, pentru ca imi da sfaturi bune de cele mai multe ori. I love you Smug E amuzanta si e a treia Vipi preferata a mea. I love you

Alice Morris
E amuzant sa vorbesc cu ea pe mess [mai ales la ce glume facem Laughing vii sau nu la ceaiul ala? Thinking Laughing] si imi place sa fac RPG cu ea. E o prietena buna. Hug

Ginny Malfoy
Pai a trecut ceva timp de cand n-am mai vorbit cu ea, dar am ramas in relatii bune. Thinking
Cel mai mult imi place sa glumesc si sa rad cu ea. Laughing Smug I love you

Slin Enchanting
Nu am vorbit prea mult cu el, dar pare un tip d etreaba, un prieten bun si cu o intuitie foarte buna. Smug Rock On Hug

Si nu in ultimul rand, Sophie. I love you
Esti o fata energica, asa cum spunea si Bella si esti de treaba. Hug

Dar toti membri forumului inseamna ceva pentru mine. I love you
Mi-ar fi greu sa scriu despre toti, deja am scris mult. rofl I love you
Dar toti sunteti importanti in felul vostru.. pentru ca fara voi, nu ar fi DarkMark! I love you Hug Rock On

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Sophie A. Rose
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Lun Sept 27, 2010 8:52 pm

>Very Happy<

Imi palce Smug

Chiar sunt prietena a ta, Bella o.O? Ma rog, anyway . Isa, nu-i asa c ama faceai praf daca uitam de Matt ? Laughing Sau am avut o presimtire gresita ? rofl

[/center]
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Lun Sept 27, 2010 8:53 pm

Ai avut o presimtire gresita. O.o Thinking
Nu e treaba mea cine iti este prieten si cine nu. tongue

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Lun Sept 27, 2010 8:55 pm

Normal ca esti , Sophie >Very Happy<

[/b]

Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mar Sept 28, 2010 12:26 am

Cred ca prima si prima persoana care ar trebui sa o trec pe lista asta e Sophia, chiar daca nu suntem doar prietene ci surori cu adevarat, o iubesc cel mai mult din toate persoanele prezente pe acest forum, si nu stiu ce m'as face fara ea, fiindca, cu bune si cu rele, e sora mea si o inteleg si ma intelege si o iubesc I love you

Bell Evans
Bellyshor e cu siguranta cea mai buna prietena care mi'am facut'o pe acest forum, eu sunt nunima ei prin internet si prin telefon, ador sa vorbesc cu ea la telefon, si prin mesaje, si pe mess, imi place sa glumesc cu ea, si nu stiu ce m'as face fara ea. Este mereu acolo pentru mine si ma ajuta oricand, mai putin intre 11 noaptea si 7 jumate dimineata ca atunci doarme Laughing Ea imi zice te iubesc in coreeana, eu in rusa, fiecare pe limba ei Laughing

Matt Isildur
Matt este unul din prietenii la care tin foarte mult, atat in viata reala, ma bucur enorm cand il vad fericit, si cand vine la mine in clasa si glumim, stiu ca este un prieten foarte bun, nu neaparat mie, dar este si o persoana extraordinara, cu calitati demne de invidiat.

Helena Rose
Ea este huhureaza mea, si asa va ramane, chiar daca nu mai vorbim atat de des pe la ore tarzii ; )) imi place mult sa vorbesc cu ea fiindca e haioasa, mereu ma binedispune, si uneori ajungem sa discutam subiecte filozofice, pe care le transformam in glume. Daca nu era ea nu gaseam eu alta semnificatie pentru g'ul din OMFG Smug si este foarte matura pentru cei 13 ani ai ei, spre deosebire de copii pe care ii cunosc eu si abia au implinit 13 ani.

Bella Cullen
Bella a fost prima persoana de pe forum cu care am vorbit pe mess, iar acum incerc sa vorbesc cu ea de fiecare data cand pot si am timp. Imi place sa o ascult, si fac tot posibilul sa ii dau sfaturi cat mai bune, si cu ea glumesc destul de mult, si tin extrem de mult la ea.

Isabella Isildur
Una din cele mai dragi prietene care mi le'am facut pe acest forum, tin foarte mult la ea, si desi nu vorbim prea des pe mess, atunci cand o facem, panarama de pe lume Rock On as vrea sa vorbim mai des Thinking la fel, Isa, ai niste calitati demne de invidiat si tu, si esti o persoane extraordinara Hug
OFF:Cu vreo 5 minute inainte sa iti citesc postul, Isa, mi'am zis "ce'ar merge o cana de ceai acuma" Laughing

Shayera Holl[chiar daca acum esti Cullen Go ON
Tin mult la Shayera pentru simplul fapt ca e mereu binedispusa, si ca imi ridica moralul, si ca are aceiasi parere despre mine referitor la prieteniile la distanta, si ma simt onorata ca a avut incredere in mine intr'o anumita privinta Hug

Mai sus v'am mentionat pe toti cei cu care vorbesc mai mult pe mess dar asta nu inseamna ca ceilalti nu sunteti importanti pentru mine I love you pe multi dintre voi va stiu de 6 luni de cand sunt membra pe forum si insemnati mult pentru mine. Toti. Desiree Rose, Rose Evans[sis prin alianta Hug], Kennya Isildur, Alice Swan, June[penru ca nu stiu sa'ti scriu celalat nume Laughing] si iertati'ma daca am uitat pe cineva Hug

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 11/08/2010
Numar mesaje : 1659
Varsta : 24
Stare Relatie : Vaduva :)) !
Reputatie : 325
Galeoni : 109
Animal : Shantee- Pisica ''Albastru de Rusia''
Functii : Vanzatoare la "Zonko"; Profesoara "Studiul Incuiatilor"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mar Sept 28, 2010 12:53 am

Deci, incep cu prietenii pe care-i cunosc si-n realitate, apoi termin cu cei de pe DM.
Ar incepe cu

Rose Andrews - pe care-o cunosc de la gradii I love you si pe care-o iubesc mult mult , si nu stiu ce m-as face la teste fara ea Straight face >Very Happy< Te iubesc, Biboo ! Smug

Daniel Crawford - moshuu' meu, pretenu' meu special Laughing Deci, Danutzuu, ce m-as face fara tine ? Ma iei in spate si ma duci asa pana in Danemarca, nu ? I love you Merem impreuna in Danemarca si-o bem acolo Cool Numa Cotnari o sa ne dea aia Smug rofl

Crystal Shirley - Nebunica mica mea I love you Laughing Ce facem noi, ce nu facem tot ajungem amandoua sa radem de mine rofl)Hai ca stiu eu Smug Nu sunteti numa friends cu Slin :>Stiu eu ca-i mai mult ; ))Da tot faceti nunta ca asa zic eu Waiting Laughing

Bella Cullen - Bellutza mea I love you Ce m-as face eu fara tine pe forumu asta ?:( .. Daca n-ai fii tu, nu stiu cum as rezista eu. Multumesc pt tot ! >Very Happy< Si sa stii ca atunci cand iti va fi greu, poti conta pe mine Wink

Kennya - Chiar daca apuc destul de rar sa vorbesc cu ea pe mess, tot mi-am dat seama ca nu este asa dura cum credeam la inceput.O adorr I love you si formeaza impreuna cu Raizen cuplul celor mai tari admini ever Very Happy

Aimi Rawkuro - Cercetasa mea preferata I love you Mersii pt tot ajutorul pe care mi l-ai acordat, bla bla Laughing Ca stai cu mine si vorbesti pe mess, si ca-ti pierzi timpu` trancanind aiureli cu mine. >Very Happy<

Luna Slytherin- Cu Luna nu prea vorbesc pe mess, dar facem mult RPG, si pare o tipa foarte de treaba Hug Si observ ca la amandoua ne place Demi Lovato si Camp Rock Rock On

Ronnie Rose - Ar trebuii s-o pun o prietena de pe contul Victoria, nu Ashlyn, fiindca amandoua fac parte din mine, inseamna ca si Ronnie e o prietena comuna :). Viperina mea preferata Smug

Si cam atat, daca-am uitat pe cineva, nu ma omorati, fara intentie Laughing) Very Happy Hug

[b][size=9] ~Cercetasii sunt cei mai tari ~[/color][/font] [/size][/center][/b]
Sus In jos
Alice Swan
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 26/08/2009
Numar mesaje : 766
Casa : Viperini
Reputatie : 132
Galeoni : 399
Animal : Motan Albastru de Rusia - Riry; Caine Shi-tzu
Functii : Vanzatoare "Pete si Caligrafie"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mar Sept 28, 2010 2:02 am

Bella Cullen-Cea mai scumpa persoana de pe forum.Forumul acesta ar fi pustiu fara ea:X O ador I love you si o astept de Craciun la mine I love you

Helena D. Rose-O scumpa I love you imi place cum ne revoltam noi doua si pana la urma nu facem nimic Laughing .Putem vorbi oree ca oricum nu ne plictisim.

Isabella Isildur
-O suuper fata foarte de treaba si extraordinar de draguta I love you Imi place mult sa discut cu ea desi mi-ar placea sa vorbim mai mult Hug

Alice Moris
-Cea mai scumpa astropufa pe care am cunoscut-o Hug foarte de treaba si draguta.

Bell Evans-Cititoarea mea fidela si desigur o scriitoare mult mai buna decat as putea eu sa fiu vreodata in materie de ficuri si Rpg-uri.O fata de milione si foarte de treaba.

Kennya si Raiz
-Chiar daca nu am vorbit cu ei mi se par niste admini foarte responsabili care isi fac foarte bine treaba.

Mi-ar placea sa mai cunosc din userii noi,insa nu am avut ocazia sa vorbesc cu toti.

[/center]
Sus In jos
Sophie A. Rose
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mar Sept 28, 2010 7:38 am

Nu e treaba mea, dar si Matt imi e prieten pe DarkMark, ca toti voic eilalti, nu :-P ? Daca uitam sa mentionez asta, ma faceati toti ferfenita :-P
Ma rog, scuze daca s-a inteles gresit, sunt un as in exprimare ciudata Laughing

[/center]
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 24
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mar Sept 28, 2010 8:04 am

Thanks all Hug

Sophie - Eu sunt nebuna nebună măi Laughing Mă bucur că prietenia noastră a evoluat așa de mult, deși parcă vorbim de vreo 4 luni , dar deh , prietenia n-are timp , așa cum dragostea n-are vârstă Laughing Smile

Alice - Huhureaza noastra Hug Chiar, când mai facem o conferință? Nu-i neapărat sa fie si șeful Devil Kiddin'.
Well, ești o prietena bună și nu pot uita nici eu discuțiile filozofice-tute, glumele noastre și nu numai. Laughing Luv ya. Hug I love you

Isa - Fasola I love you Și cu plăcere...chiar ar trebui să te ocupi de ficul ăla. tongue
Ești o persoană f. de treabă, amuzantă, perseverentă din câte am observat, care cade doar pentru a se ridica. Hug

Bell - Cred că ești prima prietenă pe care mi-am făcut-o pe DM și cu care am scris la RPG. Thinking Smile Și să-ți mai spun și celelalte calități pe care orice om ar vrea să le aibă? Kiss
You're a good friend 2 I love you Și îți place și ție Grey's Anatomy, yey. Din câte am citit pe forum, vrei să te faci ortoped? Smug
(se include și Rose Evans , chiar dacă nu prea am vorbit cu ea...mi se pare de treabă. Altă fană Grey's Anatomy Rock On )

Ronnie - My sister I love you Ce s-ar face Helena fără tine? :o3 Auror Smug Laughing
Mereu mi-ai făcut o impresie bună, îmi place stilul tău (Spongebob si Guns'N'Roses 4ever! Rock On ) și mai ales, îți ador părul roșcat și creț. I love you (Sounds stupid, right? Laughing ) Luv ya 2.

Alice Swan - Revoltătoarea mea Hug
Ești o altă bună prietenă pe care mi-am făcut-o aici pe forum și vreau să-ți mulțumesc că m-ai suportat atunci când trăncăneam prea mult. Laughing
Și tu ești o scumpă Kiss

Bella Cullen - Despre tine nici numai spun I love you N-ar fii forumul la fel fără tine, pentru că:
1.mi-ar fii dor de avatarele si semnaturile cu leighton I love you
2. mi-ar lipsi miile tale de mesaje pe care le postai/și încă le postezi, dar numai sunt mii Laughing
Love you, because words are worthless. I love you

Matt - You rock. Laughing (Asta ca să-ți dau un motiv să te simți mândru că ești pe lista mea rofl )
Anyway...ești simpatic cu toate glumele pe care le faci tongue Laughing
P.s mic: Inca preferi Burn? XD

Dess - Cum să uit de tine? OMG Surioare de off-topic I love you (parcă Thinking? Laughing )
În primul rând, ești una dintre scriitoarele mele preferate. Pur și simplu ficurile tale sunt superbe, iar la capitolul descriere/acțiune/horror esti de nota 10+. Și mai ales, avem gusturi si preferințe asemănătoare când vine vorba de muzică și filme. Devil

Bree - Nici de tine n-am uitat...ești o persoană f. cumsecade, prietenoasă și mereu mi-a făcut plăcere să vorbesc cu tine. Hug

Yvy - Pentru mine rămâi tot Yvonne, fata care ne-a surprins în mod plăcut, atunci când s-a întors pe forum.
Ești tare glumeață, cu un simț al sarcasmului bine dezvoltat Devil , sociabilă
și mai ales îmi place că asculți metal. Smug I love you

Admini (Raizen&Kennya&Lyra) - Poate ca nu prea am vorbit eu cu voi, și nici nu știu ce impresie v-am dat Laughing , dar sunteți bestiali. DarkMark e bestial.
Ați făcut atâtea pentru forum iar noi vă mulțumim. Da, sună banal, dar chiar sunteți cei mai tari. Smile

Nu v-am trecut în ordinea preferințelor, pentru că n-am cum să va trec pe toți pe primul loc. Laughing
Și mai am prieteni cu care mă ințeleg bine; Kasumi , Aimi (vechea June..) , mai e Ginny Malfoy Laughing Wink și mai sunt câțiva membri care nu prea intră așa des dar ma înțeleg bine cu ei.
Phew , sper că n-am uitat pe cineva, deși e foarte probabil :-s.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mar Sept 28, 2010 9:06 am

Waai....de ce sa nu spun si eu cate ceva?

Issie and Shery- Mentorele mele Smug Voi imi dati cele mai tari sfaturi la grafice si nu doar. Si sunteti cele mai tari la glume gen gemenii Weasley ( Rock On ) PS: Pacat ca nu continuati Camellot. Muream de ras cand il citeam. rofl

Kasumi- Well, you're my BFF, toti colegii o stiu ( rofl ) si merita tot DM sa o stie Smug
Tu imi dai cele mai bune sfaturi, ne ciondanim zilnic Laughing discutam despre orice si oricine, mai ales ca impreuna parem un fel de dublu-Einstein, parerea mea. Chiar daca tu esti Einsteinul mai mult :-"

Kennya- Zau, chiar imi face placere sa discut cu tine. Chiar daca eu nu prea stiu despre ce as putea discuta, caci uneori sunt(ceva mai mult) suparatoare. Dar tu nu o arati deloc si imi inspiri o gramada de incredere. You're the best I love you!

Sophie- Verisoara! Well, doar pe DM, dar si noi vorbim cand apucam I love you.
S: Tre sa merg sa mananc.
A: Merci ca mi-ai amintit ce tre sa fac acu' (rofl )
Tu esti gluma, eu sunt...tuta Laughing

Mi-a amortit mana chiar daca nu am scris destul. Daca imi mai amintesc pe cineva important notez. Smug Dar in realitate ar fi de trecut tot forumul Laughing
Nu am trecut in ordinea preferintelor, caci nu pot face asa ceva Laughing
Sayonara!
Sus In jos
Desiree Katherine Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 01/09/2009
Numar mesaje : 5594
Stare Relatie : Casatorita cu Bells. [Accept relatii extraconjugale:)]
Reputatie : 1201
Galeoni : 100
Animal : Pisica birmaneza - Nightshade
Functii : Ajutător pentru bibliotecă

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mar Sept 28, 2010 7:01 pm

Ma iubitii I love you
Si eu pe voi I love you Hug Laughing

Bella Cullen-Bells,colega mea care nu-l suporta pe profu de mate Smug Forumul ar fi atat de empty fara tine Hug
P.S. Azi iar imi ceri tema la mate? Laughing

Isabella Isildur-Ma bucur ca acum ne cunoastem mai bine Smug Stim sa dam sărci pe goagăl Smug
Si ca sa fiu patriotica: 8B Rock On

Sophie-Surioara I love you Trebuie sa te invat sa citesti statusurile pe Messenger Smug

Bell Evans-Colega cu care fac RPG I love you Si inseamna destul de mult,ca eu scriu cel mult odata pe luna la RPG Laughing
Esti foarte de treaba Hug

Helena D. Rose-Da,surioare de off-topic :>Si mersi pentru lista aceea big cu filme horror Devil
Sper sa mai vorbim in viitor Smug

Alice Morris-Inca imi amintesc conferinta aceea Thinking Laughing Cu discursul si toate hartoagele acelea pe care nu le gaseai :-"
Ma bucur ca ai venit si tu pe forum si sper ca in viitor sa ne cunoastem mai bine Smug Hug

Sophia Mason-Sper sa intri si tu mai des Broken Heart Mi-e dor de tine si de ficurile tale Waiting Hug

Kennya si Raizen-Felicitari pentru ca ati facut un forum atat de perfect I love you Smug

Mai sunt cativa I love you Dar deja nu mai am timp sa-i enumar pe toti Broken Heart
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blacklov3emo.wordpress.com/
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mar Sept 28, 2010 7:07 pm

Da , Desiree . I love you
Astazi e a patra tema , deci trebuie sa iti livrez si taxa Thinking Laughing
Si sincer . am ajuns sa tin foarte mult la tine Hug
Tuta I love you

[/b]

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mar Sept 28, 2010 9:08 pm

Dess, si eu ma bucur. I love you Hug I love you
Stin noi cum e cu goagalu' asta, dom'le. Smug rofl
Cum sa nu fii tu patriotica atunci cand vorbesti despre mine? Cool rofl 8B rullz !! Rock On I love you

[/center]
Sus In jos
Yuuki Rawkuro
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 21/09/2010
Numar mesaje : 40
Reputatie : 1
Galeoni : 75
Functii : Profesoara "Istoria Magiei"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Mier Sept 29, 2010 8:24 pm

Hug
Mai, prietenele mele Smug Nici nu credeam ca va posta cineva aici Laughing Pana acum cred ca mi-am numarat toti prietenii de pe forum printre cei care ati postat, nu ? Adica, invers Laughing Toti care ati postat sunteti in lista mea de prieteni de pe forum Smug Si nu, nu ma refer la lista de messenger Laughing Desi si in aia sunteti Smug

Prea multe emoticonuri Don't wanna see ma trezesc si eu acum Laughing

Si ca sa nu fac chiar OFF :
Desiree a scris:
Sophie - Surioara I love you Trebuie sa te invat sa citesti statusurile pe Messenger Smug

Waiting Ai uitat ca sutn surioara mai mica Waiting Laughing Si a sunat tare faza cu "Trebuie sa te invat sa citesti statusurile pe Messenger Smug" Laughing Ma omorati voi, dar nu in bataie . In ... ras Laughing Asa, ma omorati in ras, am format o noua expresie Smug Trebuie sa ii spun profei de romana rofl Glumesc, glumesc, prefer sa tac Laughing

[size=16][font=century gothic]nu[/font][/size] scrieti replicile mele la ore[/center]
Sus In jos
Hayley M. Andrews
Anul V
Anul V

Data de inscriere : 30/08/2010
Numar mesaje : 690
Stare Relatie : mdea. broken :(
Reputatie : 278
Galeoni : 123
Animal : puma - Caroline
Functii : Profesoara "Aritmantie"; Vanzatoare la "Weasley Bing-Bong"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Joi Sept 30, 2010 3:53 am

Best friends:

~Rosalie Andrews
Draga mea prietena I love you
~Crissy Tepes
Cea mai de treaba persoana de pe acest forum Smug {GLUMESC :]]}
~Amanda Wilde
O fata super de treaba si... frumoasa Smug
~Anshly Meester
Prima mea colega ca ingrijitor pentru sala trofeelor Laughing
~Bella Cullen
Eh, care a fost nice cu mine, fara sa imi ia din reputatie I love you
~Luna Slytherin
O Astropufa adevarata Smug si foarte de treaba Kiss
~Crystal Shirley
Foarte visatorare... o fata grozava Wink

Edit: scuze, Crystal ca am uitat sa te pun I love you

[color=violet][size=18]~ Hayley Megan Andrews ~[/size]
“I'd rather be hated for hated for who I am, than loved for who I am not.” :X[/color][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.harrypotters-world.blogspot.com
Jessica F. Jersey
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/10/2010
Numar mesaje : 869
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 157
Galeoni : 116
Animal : Pisica Birmaneza(motan)-Moland
Functii : Vanzatoare "Lorzii Mierii"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Lun Oct 04, 2010 6:43 pm

oooooooo mersiiiiiii:x:*KissKiss
o sa fac si eu o lista dar dupa ce imi fac cativa prieteni T_

[size=15][b]Cele mai bune produse![/b][/size]
[size=13][font=century gothic] O mare dragoste este de neconceput fără o mare inteligență; inteligența este egală cu profunzimea sufletului; iată de ce sufletele mari ating culmile umanismului; tot ele sunt și mari inteligențe.[/font][/size][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fetitaceleideasasealuni.blogspot.com
Rosalie Andrews Blackfire
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 12/09/2010
Numar mesaje : 4667
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 751
Galeoni : 2968
Animal : Bufnita alba-Sabri
Functii : Profesoara "Previziuni despre viitor"; Angajată la "Vrajustitie"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Sam Noi 06, 2010 11:44 pm

Ok,am sa fac si eu lista cu prieteni,sa ma scuzati daca voi uita pe cineva Don't wanna see

Adminii: Cum sa nu-i iubesti?
I love you Kenny si RaizI love you
Pe Lyra nu o prea cunosc,dar sunt convinsa ca e de treaba

Sa incep cu familia-mi =]]:
~Hayley Andrews~Var'mea de suflet
I love you Ce m-as face eu fara ea?:o3

~Kate Andrews~Sor'mea b-)

~Ashlyn Meester~ Colegutza mea,ma rog aici vara'mea
Hug

~Crystal Shirley~Care mi'a devenit verisoara b-) ,e o fire asa de visatoare
Smug

~Yuky Saiori~ Sys a mea
I love you

Acum Cercetasii:
~Eveline Alease~ Am facut rpg-uri cu ea... Beata mea
Devil

~Desiree Rose~ Nu prea am facut rp-uri cu ea,dar stiu ca e de treaba.

~Helena Rose~ Ehh, cea cu care pot discuta despre Grey's Anatomy b-)

~Bell Evans~ Bellyshoru>;d<

Astropufi:

~Jessica F.Jersey~ O buna prietena
Kiss

~Luna Slyterin~Ehe,numai cu ea puteai merge la mormantul lui Tom
Devil

~Slin Enchanting~ Un bun prieten,si eu mereu ii zic Slin
Not Talking Nu Oliver..Devil

~Jade Crawford~ Am facut rp-uri cu ea si mi se pare de treaba.

~Alice Morris~ Sefa de casa de la Astro,foarte de treaba.

Viperini:
~Alice Swan~ Buna prietena..
I love you

~Veronica Rose~O viperina super tare
Smug

~Victoria M.Salverin~ Ooo,da ..Partea Vipe a lui Ash
Devil

OdS:
~Kasumi Mikoto~ Ehe, soimeanca noastra>;d<

~Ema Snow~Rpg-urile noastre
Devil ..Buna prietenaVery Happy

~Samantha Hawkins~ Nu prea am vorbiy cu ea,dar e activa
Smug

Adulti:
~Bella Cullen~Ei bine,e amuzanta,e o buna prietena!
Hug Si am crezut ca e suparata :o3,dar nu e!I love you

~Isa Isildur~ Buna ascultatoare si sfatuitoare. E atat de amuzanta:X

And all the family Isidur
Smug

^ si acum vreau sa imi cer din nou iertare daca am uitat pe cineva:o3. Toti de pe forum sunteti bestiali. Ai mai tari DarkMartieni
Rock On ^

[color=orange] Your mind is the scene of the crime.
Powerplay doar la: Bell,Lily,Tamara,Raizen,Kayla, Alice Morris, Eveline,Ginny. [/color]

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://gbianca2.wordpress.com
Jade A. Crawford
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 06/10/2010
Numar mesaje : 1301
Varsta : 19
Stare Relatie : :&quot;>
Reputatie : 228
Galeoni : 89
Animal : Puma-Grace; Pisica Ragdoll-Linn; Tigru Alb-Heaven; Sarpe- Artemis, Bufnita Alba- Shadow
Functii : Vanzatoare la "Cofetaria lui Florean"

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   Dum Noi 07, 2010 1:25 am

First, Rose, mersi ca ai fost singura care m-a pus >Very Happy<

Inca sunt de putin timp pe forum si nu mi-am facut foarte multi prieteni, dar o sa pun cativa cu care ma intelege deja foarte bine:

Rosalie Andrews - A fost prima persoana cu care am facut ROG pe forum si am vorbit si pe mess si mi se pare o dulce I love you

Alice Morris - Sefa noastra de casa, e super dulce, am vorbit pe mess si ne-am si intalnit I love you

Jessica F. Jersey - Una din cele mai dragi persoane pentru mine in viata reala, cum as putea sa o omit?

Hayley Andrews - Prietena in viata reala :)

Si momentan atat...o sa mai editez pe masura ce va mai cunosc :)

[i][size=15][font=Georgia]The truly truth: I miss you; The truly truth: I lied
The thing you don't understand is that I catch a grenade for ya
I could just do anything for ya... But you won't do the same[/font] [/i][/size]

[/center]
[i]
[size=10]~ex Hufflepuff student, always Hufflepuff soul[/size]

[/i]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anime-dreamm.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Best Friend on DarkMark   

Sus In jos

Best Friend on DarkMark
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit