Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Prima zi de scoala

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Warning : 0%
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Prima zi de scoala   Dum Sept 12, 2010 6:15 pm

Uite c-a venit si asta in pana mea... si a trecut vacanta si acu mergm la scoala. Hai sa ne spunem parerile aici cu totii dupa ziua de azi !

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Edward Rochester
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 31/05/2010
Numar mesaje : 305
Varsta : 23
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : In a relationship with Bell Evans :X
Reputatie : 114
Galeoni : 47

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Dum Sept 12, 2010 10:35 pm

Eu chiar mă bucur că a venit școala. Cred că în ăstea 9 luni cât durează școala o să mă distrez la maxim.
Adică, trebuie doar să știți din ce perspectivă să priviți această "școală". Te poți distra și avea note bune în același timp. Tot ce-ți trebuie e o impresie bună și cam atât.

Ca de obicei, a vorbit directorul, primarul și au cântat preoții. Apoi ne-a vorbit diriga, despre anul trecut, rezultate, blablabla...
Tot ceea ce contează e că a intrat "carne proaspătă" în liceu. Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Casa : Astropufi
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Dum Sept 12, 2010 10:49 pm

eu sunt boboaca :"> si a fost foarte tare ziua asta, la 9 eram in curtea liceului si cu Sophia ii cautam colegii, apoi eu m'am asezat unde erau ceilalti din clasa mea, si nu cunosteam pe nimeni, a vorbit nu stiu cine ca nu cunosteam pe nimeni, banuiesc ca ori directoarea, directoare adjuncta ceva, apoi o doamna de la inspectorat, apoi preotul, si apoi am mers in clase
eu invat in camin Broken Heart dar e tare I love you si in toata clasa mea sunt doar 2 baieti OMG si restul fete Laughing in schimb am un dirig super tare Smug e prof de sociologie, si o sa fac cu el din fericire toate materiile specifiece profilului de stiinte sociale
dupa vreo jumatate de ora cred, in timp ce vorbea dirigul, se auzea galagie la usa, deschide el usa si vad pe o colega dea Sophiei si un coleg de'al lui Matt Laughing au venit "Sa vada bobocii" Laughing
iar pe la ora 11 ne'a propus sa mergem in fata liceului sa facem o poza de grup, si apoi am plecat acasa, dar am stat 15 minute cred in statie la maxi taxi ca erau toate pline si nu aveam chef sa merg pe jos
dar pentru mine inca nu s'a terminat prima zi de scoala, fiindca merg la scoala populara de arte din Galati, unde fac chitara ca sa imi setez si acolo orarul si tot ce trebuie
dar in mare o fost o zi super I love you

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Matt I. River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 06/05/2010
Numar mesaje : 1780
Varsta : 22
Stare Relatie : Married to Isabella River.
Reputatie : 539
Galeoni : 850
Animal : Labrador Retriever Auriu - Rusty
Functii : Ajutator pentru Paznicul Vanatului; Profesor Grija fata de creaturile magice

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Dum Sept 12, 2010 10:50 pm

Si eu ma bucur pentru ca nu pot considera ce fac eu la liceu.. scoala Thinking Adica.. pauzele.. afara, la un baschet, tenis ceva.. in ore, somn, vorbit cu unul din colegii de banca, vorbit prin mesaje, tema la mate sau la romana sau pur si simplu sa ma uit pe pereti.. care, apropo, nu au nimic pe ei o.O :-L Tre' sa punem niste postere zilele astea Laughing I love you Unul din ele o sa fie cu Megan Fox Saliveaza I love you Laughing) No, kiddin' Not Talking

A fost.. interesant azi Thinking Eram acolo stransi ca oile in curtea liceului.. abia se auzea ce vorbeau aia pe acolo la microfon.. eu radeam cu un coleg de nush ce faze.. restul vorbeau Thinking Un preot se chinuia sa faca ceva pe acolo.. Calea Crucii, fiule, Calea Crucii ^:)^ Laughing A fost.. interesant azi Thinking

Ne-a dat orarul Laughing) Si.. e foarte tare Laughing marti, astia de la mine din clasa au sapte ore Laughing eu 5 \:d/ :-" [sport si geografie ultimele doua ore I love you Laughing)]

Si.. in rest, nimic Thinking Anul asta stam cate 3 in banci Thinking Suuper Saliveaza Laughing I love you

Cam atat.. maine.. la 8, la scoala.. Don't wanna see La naiba.. Laughing O sa fie ciudat, dupa 3 luni de relaxare, dar.. cum spuneam, liceul meu rullz Rock On Laughing I love you

"If you love something, let it go. If it comes back to you, it's yours. If not, it never was.. "

[/i][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.myworld.forumer.ro
Veronique Astrid Lee
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 23/05/2010
Numar mesaje : 1269
Warning : 10%
Casa : Viperini
Stare Relatie : Waiting for the right one
Reputatie : 811
Galeoni : 86
Animal : Caine Pug - Ginger; Sarpe - War
Functii : Ingrijitor pentru bufnitele scolii

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Dum Sept 12, 2010 11:15 pm

Prima zi de scoala a fost cam LAME.
Fiind boboaca nu cunosteam pe nimeni, asa ca nu a fost prea fun. Sunt genul de persoana timida, iar daca nimeni nu vine la mine sa vorbeasca eu clar nu fac asta.
Nu m-am imprietenit cu nimeni, dar macar am o diriga destul de OK. Pare cam abramburita saraca, dar ne-a vorbit foarte frumos si calm, iar asta este tot ce conteaza.
Sper ca maine sa am mai mult noroc si sa intru si eu in vorba cu cineva. Trebuie pur si simplu sa-mi inving timiditatea asta prosteasca.

Vezi profilul utilizatorului http://z15.invisionfree.com/WelcomeToTheJungle/index.php?act=idx
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Dum Sept 12, 2010 11:53 pm

Hmm.. prima zi de scoala. Evident la mate am stabilit dejja teza, la 10 absente un punct la purtare deci na maxim 9 chiuluri. Fac franceza cu Mantarosie deci clar sunt rupt din start. 29 de ore pe saptamana ceea ce e super ok. Maine facem recapitulare pe nota la mate. In rest pana mea.. nimic interesant. Am facut poza de grup in fata liceului si mna.. banal. Am fost intr-un pub dupa toata chestia sta si atat. Damn cat urasc scoala...

Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 22
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Dum Sept 12, 2010 11:55 pm

Pai..a fost tare Thinking
Directorul a tinut un speech de zile mari..si apoi ne'am dus in clase..bobocei Laughing diriga e geniala Rock On adica, nici nu se putea mai bine..m'am ratacit impreuna cu Rose spre clasa rofl nu se putea sa nu se intample asta..dar, am ajuns pana la urma..am fost instiintate ca tipii de a12-a se vor da la noi Laughing ca le plac boboacele Thinking Laughing si ca trebuie sa respectam nuj ce reguli, wtv..apoi ne'a dat orarul si am plecat..iar eu si cateva colege am mers la fosta noastra diriga I love you i'am dus flori si ne'am intalnit cu mai multi profi..
a fost tare Rock On I love you

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 25
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Lun Sept 13, 2010 12:34 am

Ronnie , te vei imprieteni cu cineva cu siguranta Hug Asta daca ai persoane normale in clasa Laughing

Asa , pai...a fost destul de frumos si fun.
La inceput m-am intalnit cu colegii , am facut vreo 2-3 poze , 2 colegi se bateau cu buchetele de flori (don't ask) , mda nebuneala. Asta in timp ce spunea nush ce directoarea si canta preotul. xD
Mda , ca in fiecare an avem o colega noua , din alt oras...Diriginta noastra deja ne-a facut observatii cu niste chestii , de creta numai spun , ne-a tinut un discurs de ...pff.
Si nici nu ne-a lasat sa ne schimbam din banci. Tot cu colegul meu stau :))Am ras , glumit , ne-am uitat prin manualele noi , eu una am tabarat pe cele de biologie si chimie I love you Btw , orele astea am eu maine. Si maine mai am si religia cu diriginta pe care nu prea o agreez eu , desi e funny in felul ei. Crying or Very sad Laughing Profa de romana ne-a parasit , pentru ca are burtica...Laughing
Imi e cam lene cu aranjatul caietelor , cu copertile , etichetele etc .. (Straight face
Anyway , desi inainte nu vroiam la scoala ca ma gandeam numai la ce e rau....adica TEME (desi parca nu e prea rau , but I'm so lazy!) , but it will be fun Laughing Ma bucur ca mi-am reintalnit colegii Hug

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 11/08/2010
Numar mesaje : 1659
Varsta : 24
Stare Relatie : Vaduva :)) !
Reputatie : 325
Galeoni : 109
Animal : Shantee- Pisica ''Albastru de Rusia''
Functii : Vanzatoare la "Zonko"; Profesoara "Studiul Incuiatilor"

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Lun Sept 13, 2010 1:18 am

Doamne .. Si la mine a fost funny.
Nu avem avut colegi noi, deeeci Laughing Ne cunoastem cam toti din clasa I .. pana cum in a VIII. Deci, mi-a fost dor de toti, si am fost placut surprinsa sa-i revad pe toti, la fel, aproape neschimbati, numa freza fosului meu prieten era schimbata Laughing. Si Thinking Dira e nebuna \:d/ ..Laughing Ne-a citit 2 ore regulile scolii, apoi ne-a dat cartile si acas` toata lumea:)).In fine.., privesc partea buna.. O sa ma distrez in fiecare pauza, si macar o sa fiu cu cele mai bune prietene zii de zii, incontinuu, deci ,e bine. Laughing Partea nasoala este ca de maine o sa incepe sa facem ore .. Aiureeeeea, nu ? Straight face Laughing. Mda Laughing

[b][size=9] ~Cercetasii sunt cei mai tari ~[/color][/font] [/size][/center][/b]
Sus In jos
Cosmin
Nou Venit

Data de inscriere : 12/09/2010
Numar mesaje : 7
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Lun Sept 13, 2010 2:00 am

Super tare!
Mi'am vazut iar prietenii...am facut caterinca in clasa.palme peste spate,bataie cu cornuri,skander.is in banca cu "fratili meu".
Phoa! A fost super tare
FUN xD Laughing

Edit:nevermind.

Ultima editare efectuata de catre Cosmin in Lun Sept 13, 2010 2:40 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Lun Sept 13, 2010 2:25 am

La mine a fost asa de funny. I love you Laughing
Azi dimineata nici nu mai aveam rabdare. Laughing Dar noi am mers de la 12. Smug Cand am ajuns eu si colega mea de banca nu era mai nimeni. Laughing Clasa e total schimbata :-O [mama lor.. Waiting Laughing] dar e taree. I love you Si apoi ne-am adunat tooooti, si a venit si diriga. I love you
Am vorbit, am glumit, ba chiar am jucat si ceva lapte gros [ :-l Laughing ] pe hol. rofl Avantajul de a fi in corpul B. Cool Laughing
Am primit manualele si orarul.. Thinking
Si.. mi se pare destul de ok, adica.. din moment ce joia e posibil sa ies la 6 iar vinerea la 5.. e super. I love you
Profii s-au schimbat, dar.. doh, cui ii pasa. :-@ Laughing
La 2 sau 1 jumatate am plecat.. cativa dintre noi am fost prin parc sa ne plimbam putin si.. acum acasa.. :- ??

Si sa vad cum va fi maine. I love you

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Sophia Mason
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/05/2010
Numar mesaje : 872
Reputatie : 37

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Lun Sept 13, 2010 4:28 am

ce marfa e sa fii in clasa a zecea Rock On Smug
am plecat azi pe la 8 si 20 de acasa si am mers pe jos pana la mine la liceu... mia-am vazut toti prietenii de care imi era asa de dor [ca de' nu-i mai vazusem de ieri Laughing ] e super tare anu asta ca invatam si noi in sfarsit in liceu.... I love you
avem o clasa gigantica OMG si nu prea se aude bine[de fiecare data cand nu sunt atenta pot sa dau vina pe chestia asta Laughing ] si stau tocmai in spate ca am ajuns printre ultimii si toate locurile bune erau ocupate Laughing [maine cred ca ma duc la 6 dimineata la scoala ca sa prind un loc bun Smug ] bancile sunt extrem de foarte departate dar facem noi ceva sa le apropiem Laughing
e cam nasol ca ni sau schimbat o gramada de profi..... si ca sa ne dea un mic maxim sau schimbat dor profii de care imi placeau si la care mai puteam sa facem un pic de caterinca la ore Sigh da cine stie.... poate aia noi o sa fie la fel de buni[sper]
maine am 5 ore si incep de la 8..... orarul meu e foarte naspa.... am 2 colegi noi[ mama mia, acum am 6 baieti in clasa si 25 de fete Laughing ]
imi era dor de colegutii mei nebuni........imi era dor de liceul meu.... si un lucru bun e ca Matt invata intro clasa foarte apropiata si nu tocmai in partea cealalta a liceului..... asa ca Matt, te astept sa cobori scarile si sa ne vizitezi in fiecare pauza Hug

mai pe la ora 4 am mers la scoala de arte si miam stabilit programul la pictura [apropo: m-am inscris la scoala populara de arte la sectia pictura Smug Laughing ]

10 E rullz Rock On

Edit 2 second later:mama cat am scris OMG
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Mier Sept 15, 2010 4:31 am

Prima zi de scoala...cea mai groaznica zi din viata mea. Imi urasc colegii si profesorii ...si pe toata lumea :) URASC SCOALA!!!!
ESTE CEL MAI ODIOS LUCRU DIN LUME!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Veronique Astrid Lee
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 23/05/2010
Numar mesaje : 1269
Warning : 10%
Casa : Viperini
Stare Relatie : Waiting for the right one
Reputatie : 811
Galeoni : 86
Animal : Caine Pug - Ginger; Sarpe - War
Functii : Ingrijitor pentru bufnitele scolii

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Mier Sept 15, 2010 5:25 am

Dupa ce prima zi de scoala a fost dezamagitoare am inceput sa iubesc high school-ul Very Happy
Mi-am facut o prietena buna [Irina I love you ] si ma inteleg bine cu majoritatea colegilor [inca nu-i stiu ca lumea pe toti]
Imi place mult ora de engleza si le iubesc pe ambele profesoare [sunt la bilingv engleza si suntem divizati in doua grupe]
whateva' i love school Hug

Vezi profilul utilizatorului http://z15.invisionfree.com/WelcomeToTheJungle/index.php?act=idx
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Mier Sept 15, 2010 6:55 am

Ada McNair a scris:
Prima zi de scoala...cea mai groaznica zi din viata mea. Imi urasc colegii si profesorii ...si pe toata lumea :) URASC SCOALA!!!!
ESTE CEL MAI ODIOS LUCRU DIN LUME!!!

Exact. Si eu sunt la fel de frustrat Straight face

Sus In jos
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Mier Sept 15, 2010 7:19 am

A fost jale jaluzele rofl Adica mai...eu acusi sunt boboaca...vai ce bine suna I love you rofl Asa...bai se uita toti la tine la la felul 15...nu am cunoscut numai 2 persoane...fac cunostinta cu persoane pe care nu le stiu nici acum...cik "Oana Very Happy "..."Ionut...dar am facut cunostinta si ora trecuta" eu "A...chiar? o.O"
Mai deci e moarte de om acolo rofl...avem diriga de fizica...de moda veche rofl tre sa purtam coredelute...si nu avem voie cu parul lasat pe spate...iar baiatii tre sa se tunda =)...vai mie rofl))))

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Mier Sept 15, 2010 7:29 am

Stiu ca e cam tarziu sa postez aici , dar totusi o fac .
Pai. prima zi de scoala a fost una dintre cele mai aiurea zile din viata mea .
Mi'a fost dor de colegi si ma bucur ca i'am revazut , doar ca .. pur si simplu , urasc scoala .
Imi ocupa o parte din timp ; si nu numai mie .
Si prietenilor mei . Si e cam aiurea .
As fi preferat sa mai am macar o saptamana in plus de vacanta :-<
Fuck school .

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Sophie A. Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 12/11/2008
Numar mesaje : 1161
Stare Relatie : nu's luata :))
Reputatie : 139
Galeoni : 36
Functii : Profesoara "Istoria Magiei"; Vanzatoare la "Capul de Mistret"

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   Vin Sept 17, 2010 10:45 pm

Eu abia am trecut a cincea... toata clasa o iubeste pe profa de biologie, profesoara de mate pare sa nu fie genul care preda toata ora si nu ne intreaba niciodata nimic (cam cum pateam in a patra cu invatatoarea), la ora de desen am presimtirea ca o sa iau un 10 din moment ce suntem numai vreo 3-4 care desenam bine - toate fete Smug .
Ma rog, ca si chestie generala imi place, dar fac aproape o ora pana la scoala...

La noi in clasa, cum toti scriem mai repede decat cred profele, vreo juma' din ora chicotim si radem. Randurile rad fiecare pe motive diferite (spre exemplu, randul de la mijloc rade ca rade cel de la fereastra, asa ca motivul pentru care rade cel de la perete e ca cel de la mijloc rade... Laughing ) Oricum, am niste colegi de milioane, mai tari decat fostii mei colegi ... Adica, aici e mereu un alt motiv sa razi. Nu mereu razi pe aceeasi chestie trei ani rofl .

[i]What do you got if you ain't got love
Whatever you got, just ain't enough[/i]3

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rdiana13.wordpress.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Prima zi de scoala   

Sus In jos

Prima zi de scoala
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog