Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Fisa de personaj #2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Roseline Windberg
Nou Venit

Data de inscriere : 01/12/2010
Numar mesaje : 1
Warning : 0%
Casa : Viperini
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Fisa de personaj #2   Mier Dec 01, 2010 1:27 am

Roseline Windberg.

Ma numesc Roseline Windberg.Am prins viata pe data de 26 iulie.Anul nu conteaza in lumea magiei,nu?Parintii mei se numesc Tabitha si Santos Windberg.Mama este din Elvetia iar tata din Rio de Janeiro.Deci am radacini latine.
Am 1.65.Par saten,proaspat vopsit roscat.Ochii imi sunt verzi si nu port mai mult de 38 la papuci.Actrita mea preferata este Jessica Stroup.Seman cu ea...intr-un fel.
Prefer sa imi spuneti Rose.Roseline e prea lung.Cred ca sunt una dintre cele mai sensibile persoane pe care o stiu.Nu sunt narcisista dar e adevarat.Pun foarte mult la suflet.Sunt convinsa ca nu e o lauda,dar trebuia sa o spun nu?Sunt razbunatoare.Ii urasc pe cei care ma urasc.Nu imi place sa fiu luata in ras.De obicei nu ma las calcata in picioare.Imi place sa fiu in centrul atentiei si sa atrag privirile doar atunci cand e de bine.Ador trandafirii rosii.Sunt pasiunea si cred ca si slabiciunea mea.
Imi place rosul.O consider o culoare care poate spune multe despre om.Si despre mine,evident.Am un frate mai mic.Timothy.E diavolul in persoana.Imi face viata un calvar.Totusi il iubesc.

"R<3H"este personajul pe care il reprezint.Sunt o fata normala.Ma regasesc in personajul meu.Cu exceptia faptului ca parintii sunt romani si ca nu am frati,desi mi-ar placea sa am.Pe langa rosu imi mai place si culoarea roz.E o culoare calda si imi sta bine cu ea.Din nou:nu sunt narcisista.
Imi place sa zic:"Cum crezi tu","Da bine.Pa",si sa pun semnul"<3".
P.S:Ii ador pe Ron si Hermione <3.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rosalie Andrews Blackfire
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 12/09/2010
Numar mesaje : 4667
Varsta : 23
Warning : 0%
Casa : Adult
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 751
Galeoni : 2968
Animal : Bufnita alba-Sabri
Functii : Profesoara "Previziuni despre viitor"; Angajată la "Vrajustitie"

MesajSubiect: Re: Fisa de personaj #2   Mier Dec 01, 2010 4:00 am

Roseline,trebuia sa faci tu un topic nou la fel ca restul personajelor unde sa iti descrii personajul.

[color=orange] Your mind is the scene of the crime.
Powerplay doar la: Bell,Lily,Tamara,Raizen,Kayla, Alice Morris, Eveline,Ginny. [/color]

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://gbianca2.wordpress.com

Fisa de personaj #2
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Hogwarts :: Sala de Primire-
Mergi direct la:  

Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit