Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Vise ciudate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Alice Swan
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 26/08/2009
Numar mesaje : 766
Varsta : 23
Warning : 0%
Casa : Viperini
Reputatie : 132
Galeoni : 399
Animal : Motan Albastru de Rusia - Riry; Caine Shi-tzu
Functii : Vanzatoare "Pete si Caligrafie"

MesajSubiect: Vise ciudate   Dum Sept 05, 2010 11:45 pm

Imi cer din nou mii de scuze daca acest topic exista desi eu nu am vazut.M-am gandit sa deschid acest subiect deoarece mi se pare unul foarte interesant si pe seama caruia se poate intretine o conversatie.
Fiecare dintre voi poate posta aici cele mai ciudata vise pe care le-ati avut
.
Eu personal am avut multe vise ciudate si sunt genul de persoana care le tine minte mult timp.Unul dintre visele pe care pe mine ma marcat a fost mai degraba un cosmar.
Se facea ca aveam un prieten foarte frumos care ma iubea enorm,insa nu ma lasa sa imi petrec timpul decat cu el.Si treptam mi-am uitat prieteni si familia si nu mi-a mai ramas decat el.Eu sunt genul de persoana putin mai rasista si sincer nu imi doresc asta dar nu imi pot impune ceva.In fine si ma urcat in masina si mi-a dat o carte foarte ciudata spunandu-mi ca el nu este de aceeasi religie cu mine.Am ramas putin ciudat suprinsa insa nu am comentat.Am mers cu el intr-o biserica sa sa zic asa si el s-a schimbat mult parca acum era preot si mi-a zis sa ma intind pe o masa ce statea in mijlocul incaperii pentru a ma sacrifica si daca nu o voi face voi pati ca ea.Atunci scoate de sub masa un sicriu cu o fata moarta intr-o stare foarte nasoala si de la capul ei scoate un pistol.Eu fug repede din camera nu inainte de a inchide usa.El ma alerga cu pistol pe un coridor foarte lung.Intr-un final am reusit sa scap iesind din acea biserica,insa cand m-am trezit inca se auzeau sunetele gloantelor.
Am ramas putin socata de acel vis,insa am avut multe vise ciudete,dar va las si pe voi sa povestiti!

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Dum Sept 05, 2010 11:50 pm

E ciudat visul tau , Alice .
Eu am avut un vis asemanator .
Eram la o nunta o.O
Si locatia era undeva , in apropierea unei paduri .
Si nu stiu de ce , am ramas dintr'o data singura si cineva a venit pe la spate si m'a luat in brate . M'am zbatut cat de tare am putut si cand am incercat sa fug mi'a spus ceva de genul ca daca mai fac un pas , ma omoara . Nu m'am oprit si am inceput sa alerg cat ma tineau picioare , pana cand a scos un pistol si a tras in mine . M'a nimerit in spate , iar eu am cazut , intinsa pe iarba . Am vrut sa scot telefonul , dar mi'am amintit ca aveam rochie . X(
Si apoi m'am trezit si am simtit o durere cumplita in spate , ca si cum mai aveam glontul acolo . Straight face

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 11/08/2010
Numar mesaje : 1659
Varsta : 24
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Vaduva :)) !
Reputatie : 325
Galeoni : 109
Animal : Shantee- Pisica ''Albastru de Rusia''
Functii : Vanzatoare la "Zonko"; Profesoara "Studiul Incuiatilor"

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Lun Sept 06, 2010 1:00 am

Bella Cullen a scris:
E ciudat visul tau , Alice .
Eu am avut un vis asemanator .
Eram la o nunta o.O
Si locatia era undeva , in apropierea unei paduri .
Si nu stiu de ce , am ramas dintr'o data singura si cineva a venit pe la spate si m'a luat in brate . M'am zbatut cat de tare am putut si cand am incercat sa fug mi'a spus ceva de genul ca daca mai fac un pas , ma omoara . Nu m'am oprit si am inceput sa alerg cat ma tineau picioare , pana cand a scos un pistol si a tras in mine . M'a nimerit in spate , iar eu am cazut , intinsa pe iarba . Am vrut sa scot telefonul , dar mi'am amintit ca aveam rochie . X(
Si apoi m'am trezit si am simtit o durere cumplita in spate , ca si cum mai aveam glontul acolo . Straight face

Bella, de vis.. nu stiu ce sa spun, insa durerea de spate, probabil ca te-ai lovit in timpul somnului cand te-ai zbatut. Wink

Si eu am avut multe vise ciudate, un vis chiar mi s-a adeverit dupa 2 zile ..
Alice, si eu am avut un vis intr-o biserica. Nu mai tin minte bine, pentru ca visul e de acum 2-3 ani, insa povestesc in mare ce s-a intamplat.
Tin minte ca eram in biserica, in timpul slujbei, si am inceput sa devin speriata, si inima imi batea tot mai tare, ca si cum stiam ca ceva avea sa se intample.Apoi in biserica a aparut un fel de ''drac'' verde, care alerga foarte repede [Laughing stiu ca acum e amuzant, dar eu m-am speriat pe moment] si acel drac m-a alergat in toata biserica ca sa ma omoare. Nu mai stiu continuarea ... Dar am ramas surprinsa cum am putut sa visez asa ceva .. Un drac in bisericca.. Omg .. Chiar si acum mi se face pielea de gaina cand ma gandesc Straight face

[b][size=9] ~Cercetasii sunt cei mai tari ~[/color][/font] [/size][/center][/b]
Sus In jos
Alice Swan
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Lun Sept 06, 2010 1:08 am

Wow foarte interesante visele si putin infricosatoare,dar puteti scrie si despre visele frumoase dar ciudate.
Ultimul meu vis,iar a fost nasol deoarece am visat ca prietenul meu ma insela defapt se facea ca trebuia sa iasa la film cu alta fata si imi venea sa arunc cu ceva in el asa ca primul meu instinct a fost sa il insel si eu in vis si m-am intalnit cu exu si am vorbit:)) Si cam asa l-am inselat eu pe el:))

[/center]
Sus In jos
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Lun Sept 06, 2010 1:40 am

Wow .. Chiar nu aveam de gand sa spun de visul meu, dar daca ai avut tu curaj sa spui ..
Ei bine .. Am visat ca prietenul meu m-a inselat, el fiind plecat de o saptamana in excursie in Turcia. Cand m-am trezit am cautat disperata pe internet ce inseamna acest vis, si majoritatea raspusurilor au fost '' si mie mi sa intamplat sa visez ca ma inseala, apoi am aflat ca visul s-a adeverit''. Nu, am respins acest gand .. Eram sigura ca el nu m-ar putea insela.
Am aflat apoi cand s-a intors acasa. Chiar el mi-a recunoscut ca acolo s-a indragostit de o romanca, care era si ea in excursie, iar in Romania statea in apropiere de orasul nostru. Am fost socata un timp, dar nu socata pentru ca m-a inselat, peste asta am trecut repede, insa am fost socata ca visul mi s-a adeverit ..

Sus In jos
Alice Swan
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Lun Sept 06, 2010 1:43 am

Omg cu siguranta la mine nu se va intampla stiu ca daca visezi ca inseli persoana iubita nicioadata nu o vei face.Imi pare super rau,insa nu ai de ce sa fii trista pana la urma daca a facut asa ceva inseamna ca erai prea buna perntru el.

[/center]
Sus In jos
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Lun Sept 06, 2010 1:50 am

Ei bine .. Un timp am fost destul de bulversata, insa de atunci au trecut ceva luni, poate 2-3, insa inca vorbesc cu el, pentru ca stam in acelas oras, suntem colegi de clasa, parintii nostri sunt prieteni buni, cand sunt petreceri sau ceva, stam impreuna povestim. Acum chiar daca-l vad cu alte fete, nu ma doare, chiar ma amuza, sa-l vad in fiecare zii cu alta. Si ma mai amuza faptul ca .. cu mine a stat timp de 4 luni ^^ Laughing Nu stiu cum de a reusit .. Laughing La inceput il uram atat de mult, vroiam sa moara, insa acum nu mai am niciun sentiment fata de el :)

Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Dum Oct 10, 2010 7:53 am

Eu am niste vise de la care iti faci cruce, nu alta...Laughing

In primul rand, am des vise lucide, in care simt si vad clar totul, asa detaliat. O.o Am avut unul dupa a ce a murit tata cum ca erau doua prezente intr-o camera, un cadavru si ceva cenusiu, ca un fel de spirit, una langa alta >.< Weird...cineva mi-a zis ca ar putea fii trecerea lui in nefiinta.
Asa, am avut multe vise in care simteam ca [,] cad si cand aterizam pe pamant rofl) tresaream in pat si o speriam pe mama Laughing) Andrenalinaa :))Am mai avut vise la scoala (doh, cosmaruri Straight face ) in care profa de fizica era cica vampir Don't wanna see Laughing Si fugeam noi prin scoala..asa..cand eram mica am visat ca usa de la baie (de la vechiul apartament) se deschise si nu vedeam decat rafturi cu diverse chestii si hartie igienica =]]]] si dintr-o hartie din aia a iesit un pitic, dupa care altul si inca altul...pana s-a facut o invazie de pitici Don't wanna see Si erau tare hidosi. :-l I hate dwarfs!
Ca sa vedeti si voi ce vise tampite mai am si eu Laughing Mai povestesc alta data Laughing

P.s: In ultimul timp visez ca fac resuscitari (nush cui) dar astea's vise frumoase =]] b-)

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Joi Oct 21, 2010 6:15 am

Azi am visat in ora de tehnologie rofl))
Da era tare .Laughing
Am avut 3 vise=)))
Unul ca eram pe strada si ma tineam cu bunicamea de mana, si am tresarit si am dat cu capu de banca.
Apoi celalt cum ca ma-am impiredicat si iar am tresarit, si pe al treilea nu-l mai stiu.
Da in timp ce visam, il auzeam pe profu ca vrobea o.O
da, da Laughing ciudat. parca eram intre vis si realitate :-s

Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Joi Oct 21, 2010 6:24 am

Ashlyn Meester a scris:

da, da Laughing ciudat. parca eram intre vis si realitate :-s
Ai avut un vis lucid Very Happy Si eu am des Laughing

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Joi Oct 21, 2010 6:34 am

Wow. Mersi ca m-ai lamurit, chiar nu stiam cum de eram intr-un fel constienta, si auzeam zumzete.
Am fost atat de obosita, incat adormeam cateva secunde,apoi tresaream,apoi iar adormeam Laughing))). Ciudat cu visele astea.

Sus In jos
Sophie A. Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 12/11/2008
Numar mesaje : 1161
Stare Relatie : nu's luata :))
Reputatie : 139
Galeoni : 36
Functii : Profesoara "Istoria Magiei"; Vanzatoare la "Capul de Mistret"

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Vin Oct 22, 2010 5:42 am

Eu cand eram mica aveam mai des vise din-astea, lucide ... tresaream si chestii din astea fiindca incercam sa ma dau din fata unui obstacol din vis, si chestii din astea ... si bunica mea se uita uneori ciudat la mine Straight face acum mai am vise lucide dar care ... s-ar spune, majoritatea le creez eu . Si ma detasez intr-un fel de lumea reala insa sunt prezenta in ambele lumi ... daca puteti intelege xD

[i]What do you got if you ain't got love
Whatever you got, just ain't enough[/i]3

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rdiana13.wordpress.com/
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Vin Oct 22, 2010 10:15 pm

Da, ceva de genul mi se intampla si mie.
Dar sunt tare ciudate visele astea :-s

Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Casa : Astropufi
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Vin Oct 22, 2010 10:20 pm

Ashlyn Meester a scris:

Bella, de vis.. nu stiu ce sa spun, insa durerea de spate, probabil ca te-ai lovit in timpul somnului cand te-ai zbatut. Wink
Ash, e imposibil sa te zbati in somn, creierul e indeajuns de destept incat sa ne blocheze muschii si sa nu ne accidentam in cazul in care am avea vise de genul visului Bellei Wink

Eu am mereu vise ciudate, si lucide, doar ca pe unele le uit imediat ce ma trezesc, si visez cam in fiecare noapte, asta daca sunt linistita, in noptile cand sunt suparata, sau prea obosita nu visez.

Mereu am un vis cam cu cateva zile inainte sa inceapa scoala, la sfarsitul oricarei vacante, si visez prima zi de scoala de dupa vacanta. Nu le mai tin minte pe toate, doar pe unul care l'am avut cam cu 2 saptamani inainte sa incep clasa a 8a. Stiu ca era foarte cald si toate fetele veniseram la scoala imbracate in haine de iarna Laughing Nush ce m'a facut sa visez asta, doar stiu ca dintr'un motiv sau altul nu ne puteam da gecile jos rofl

Primul meu cosmar din viata l'am avut cand eram mica, de ma uitam la vacanta mare, si fusese un episod din Leana si Costel cu varcolaci, si zombi, si cu mama Leanei, si am visat'o si eu Laughing si acum imi amintesc, chiar daca au trecut vreo 6-7 ani de atunci Thinking

Si cel mai groaznic vis pe care l'am avut, a fost acum ceva timp, la cateva luni dupa moartea unei verisoare, si am visat ca eram din nou la o inmormantare, doar ca in sicriu era tata Don't wanna see si mai tarziu in vis era zombi, si eu l'am intrebat daca e murit din cauza tigarilor [probabil cu o seara in urma avusesem din nou o discutie fiindca tata fumeaza si mie nu imi place lucrul asta] si mi'a zis ca da fara niciun regret pe fata. Cand m'am trezit am plans o gramada, dar nu am zis nimanui de visul asta, o sa'i zic tatei de el doar daca chiar vreau sa il conving ca fumatul nu face bine.

Si, daca tot am zis mai sus de verisoara mea, care a murit in februarie 2009, cand avea 9 ani Broken Heart am avut odata un vis si cu ea. Visam ca eram la tara, acolo unde stau unchii mei si bunicii, si imi zisese bunica ce defapt Ioana[verisoara mea] e in viata, si char am intrat pe poarta si am vazut'o intrand in casa, fiind imbracata cu hainele ei preferate, o pereche de pantaloni scurti si un maieu, si avea parul impletit spic, asa cum i'l impletea matusa mea. Dar a intrat in casa si imi doream in vis sa intru si eu in casa sa o imbratisez dar mereu ma punea ori bunica cori matusa mea sa fac ceva treaba prin curte si nu am mai apucat. Probabil a simbolizat ca nu se va mai intoarce inapoi, si oricat mi'as dori nu pot ajunge la ea, cel putin nu in viata asta.

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Rosalie Andrews Blackfire
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 12/09/2010
Numar mesaje : 4667
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 751
Galeoni : 2968
Animal : Bufnita alba-Sabri
Functii : Profesoara "Previziuni despre viitor"; Angajată la "Vrajustitie"

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Vin Oct 22, 2010 10:25 pm

Alice,visele tale sunt ciudate:-s

Imi pare rau pentru verisoara ta.

si eu am uneori vise ciudateX_x

[color=orange] Your mind is the scene of the crime.
Powerplay doar la: Bell,Lily,Tamara,Raizen,Kayla, Alice Morris, Eveline,Ginny. [/color]

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://gbianca2.wordpress.com
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Vin Oct 22, 2010 10:29 pm

Alice, imi pare foarte rau pentru verisoara ta. Doar 9 ani .. M-ai intristat si pe mine :(
Si eu am avut vise cu strabunica mea care a murit, am visat ca dormeam in pat, si am deschis ochii si am vazut-o ca ma privea insistent. Si am inceput sa urlu.
Alt vis am avut cu bunicul meu care a murit de cancer Crying or Very sad(. Il iubeam atat de mult pe 'Dedi' :( ..
Si cam atata, n-am prea avut multe vise cu oameni morti.
Cel mai mult visez cu oameni necunoscuti sau cu prietenii mei.
Si in legatura cu asta, Alice:
Citat :
Ash, e imposibil sa te zbati in somn, creierul e indeajuns de destept incat sa ne blocheze muschii si sa nu ne accidentam in cazul in care am avea vise de genul visului Bellei
O prietena de-a mea, vara asta a ajuns la spital pentru ca a facut atac de cord, stiu, foarte ciudat, la o varsta foarte frageda Straight face 15 ani Straight face Are cv probleme cu inima, si a stat internata 2 zile, si a adormit in spital, singura in salon, si a avut un cosmar si si-a rupt piciorul, pentru ca s-a zbatut prea tare, si a picat nu stiu cum.
Deci va dati seama, sa iti rupi piciorul in timpul somnului. Oircum ea pateste tot timpul chestii de genul asta. Tot timpul isi rupe cate ceva. Sigh

Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Vin Oct 22, 2010 11:24 pm

Citat :
Primul meu cosmar din viata l'am avut cand eram mica, de ma uitam la vacanta mare, si fusese un episod din Leana si Costel cu varcolaci, si zombi, si cu mama Leanei, si am visat'o si eu Laughing si acum imi amintesc, chiar daca au trecut vreo 6-7 ani de atunci Thinking
Hei, am mai citit asta undeva. Si nu e deja-vu Laughing Ah da..si imi pare rau de verisoara ta...stii doar Sigh
Ultimul vis pe care l-am avut cu tata a fost Craciunul trecut, l-am visat cum cara un brad in spate Thinking

Citat :
Si eu am avut vise cu strabunica mea care a murit, am visat ca dormeam in pat, si am deschis ochii si am vazut-o ca ma privea insistent. Si am inceput sa urlu.
Creepy ~.~
Si imi pare rau si de prietena ta Thinking Naspa sa ai probleme cu inima, mai ales sa faci atac de cord..si mai ciudat, sa isi rupa piciorul in timpul somnului O.o
Cat despre vise ciudate, candva am visat cum ca eram intr-o casa unde era intuneric si doar televizorul din sufragerie era deschis..mda, si acolo nu era semnal..cand sa ajung la baza scarilor, brusc am vazut o persoana care isi scoate ochii rofl) Deh, asta s-a intamplat acum doi ani...n-am urlat sau ceva de genul :-s Laughing

Sus In jos
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Vin Oct 22, 2010 11:45 pm

Iaiii Laughing Infricosator Laughing
Eu tot timpul urlu. Foarte des, in somn, in realitate, cand vad pe cineva accidentat, sau cand vad ca pica ceva, sau cand ma uit la filme de groaza.
Pur si simplu ma speriu atat de tare, incat incep sa urlu, si inima incepe sa-mi bata atat de tare, incat se vede prin bluza cum bate. :-s
De exemplu, ieri m-am uitat cu o prietena mea doar la TRAILER-ul de la filmul Paranormal Activity, si m-am uitat atenta si-am urlat fara sa vreau.
E ceva ce nu poti controla. :-s Laughing
Oricum ,azi impreuna cu cateva prietene ne uitam la Paranormal Activity. Cred ca o sa se lase cu tipete Laughing

Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Sam Oct 23, 2010 2:29 am

Uff..eu pot Laughing Adica..imi place la nebunie sa simt andrenalina, daca pot spune asa Thinking Si iubesc filmele de groaza.
Nu stiu, asa sunt eu, ma pot controla. Smile (nu vreua sa crezi ca ma dau brava sau nu stiu ce...=]] )
Oricum..curajul nu e lipsa fricii ci infruntarea ei. Asa, sa revenim Laughing
Ati avut vreodata vise despre hp? Eu da rofl Lol, si l-am visat pe Voldy ca se barbierea (desi n-avea barba) si aveam vaga impresie ca baiguiam in somn niste replici din primul film Thinking

"Who's Nicholas Flamel?" Laughing

Sus In jos
Desiree Katherine Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 01/09/2009
Numar mesaje : 5594
Varsta : 20
Stare Relatie : Casatorita cu Bells. [Accept relatii extraconjugale:)]
Reputatie : 1201
Galeoni : 100
Animal : Pisica birmaneza - Nightshade
Functii : Ajutător pentru bibliotecă

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Sam Oct 23, 2010 3:09 am

Ashlyn Meester a scris:
Are cv probleme cu inima, si a stat internata 2 zile, si a adormit in spital, singura in salon, si a avut un cosmar si si-a rupt piciorul, pentru ca s-a zbatut prea tare, si a picat nu stiu cum.

This is really creepy Straight face Imi pare rau pentru prietena ta.

Helena D. Rose a scris:
Lol, si l-am visat pe Voldy ca se barbierea (desi n-avea barba) si aveam vaga impresie ca baiguiam in somn niste replici din primul film Thinking
Deja mi-l imaginez pe Voldy cu barba si mustata Smug (secsos O.o)
Cred ca si eu am visat chestii din HP...dar I don't remember Laughing

Sa vedem...vise ciudate Thinking Sincer, sunt chiar prea multe si nu le tin minte Laughing Am visat odata ca eram ingropata de vie I love you Si altadata, un pic mai recent, am visat ca eram intr-un lift defect care a explodat Straight face rofl Dar de cele mai multe ori visez sange si moarte, nu stiu de ce.Si incep sa fac planuri pentru crime in somn rofl
Ma consolez cu faptul ca nu sunt singura care are vise ciudate Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blacklov3emo.wordpress.com/
Rosalie Andrews Blackfire
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 12/09/2010
Numar mesaje : 4667
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 751
Galeoni : 2968
Animal : Bufnita alba-Sabri
Functii : Profesoara "Previziuni despre viitor"; Angajată la "Vrajustitie"

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Sam Oct 23, 2010 3:12 am

Eu am visat mai demult cu Harry si cu Hermione dar acest lucru s-a intamplat dupa ce tocmai vazusem un film.. Deci cred ca de aceea...

Eu am avut un vis ciudat...Cel putin pentru mine...Am visat ca aveam o boala incurabila si ca toata eram invinetita... A doua zi m-am trezit aproape plangand. M-am speriat atat de tare..Parca chiar de fapt mi se intamplase astaX_x...
Si a doua zi la scoala a vorbit o profesoara despre boala aiaX_x

[color=orange] Your mind is the scene of the crime.
Powerplay doar la: Bell,Lily,Tamara,Raizen,Kayla, Alice Morris, Eveline,Ginny. [/color]

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://gbianca2.wordpress.com
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Sam Oct 23, 2010 3:41 am

Eu acum 2-3 ani am visat ca Harry era iubitul meu I love you si Hermonie nu ma suporta, pentru ca ma imbratisam cu el in fata tuturor Laughing)))))) =]]]]]]]]].
Oricu, atunci a fost o vreme in care am fost indragostita pana peste cap de Harry Potter, si toate filmele I love you Very Happy

Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Sam Oct 23, 2010 6:09 am

Desiree Katherine Rose a scris:
Am visat odata ca eram ingropata de vie I love you
Emoticonul ala - sadic si mortal Laughing

Helena, am izbucnit in ras cand ti'am citit postul Laughing alte vise ciudate nu imi amintesc, stiu doar ca ma influenteaza ce e in jurul meu Thinking eram acum 2-3 veri la tara si la ora 3 trebuia sa iau o pastila si imi suna telefonul la ora aia, dar eu nu m'am trezit, in schimb stiu ca am visat ca eram la o nunta si am dansat pe melodia care trebuia sa ma trezeasca Laughing si cand m'am trezit era 3:11 deci am dansat 11 minute Straight face Very Happy Laughing

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Sam Oct 23, 2010 6:22 am

Dance baby, dance! Smug =]]]

Btw, tu mai dai semne de viata pe YM? Waiting XD

Sus In jos
Jessica F. Jersey
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/10/2010
Numar mesaje : 869
Reputatie : 157
Galeoni : 116
Animal : Pisica Birmaneza(motan)-Moland
Functii : Vanzatoare "Lorzii Mierii"

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Dum Oct 24, 2010 3:35 am

Am avut un vis aseara pe care mi-l amintesc perfect o.O si foartefoarte rar mi se intampla asta =]]

Aseara m-am uitat la Troia I love you si (Ahile - Brad Pitt I love you I love you) am visat ca striga Ahile "HECTOOOOOOOOR HECTOOOOOOR" (chiar striga in film) si televizorul m-a tras in el si am devenit Hector.
Si Ahile a venit mai aproape de mine si mi-a zis:
"Esti pregatit sa mori?"
Iar eu m-am dus mai aproape de el , l-am privit in ochi (Saliveaza) si i-am zis: "PUTI" La care el a venit cu sabia spre mine sa ma omoare si ne-am luptat blablabla si apoi am castigat eu ( Rock On ) dar mi-am dat seama ca il iubeam pe Ahile si am inceput sa plang :o3

Deci a fost atat de realllll
si imi amintesc perfect totul I love you

[size=15][b]Cele mai bune produse![/b][/size]
[size=13][font=century gothic] O mare dragoste este de neconceput fără o mare inteligență; inteligența este egală cu profunzimea sufletului; iată de ce sufletele mari ating culmile umanismului; tot ele sunt și mari inteligențe.[/font][/size][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fetitaceleideasasealuni.blogspot.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Vise ciudate   Astazi la 8:18 am

Sus In jos

Vise ciudate
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog