Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Ce caracter vreți să aibă jumătatea voastră ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Nocttyyys Ferlluci
Nou Venit

Data de inscriere : 10/08/2010
Numar mesaje : 8
Warning : 0%
Casa : Viperini
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Ce caracter vreți să aibă jumătatea voastră ?   Joi Aug 12, 2010 10:31 am

Dublă-personalitate activată. Genul serios și mereu la subiect (Ashlyn knows better)

Eu deja mi-am gasit femeia perfecta.
Are gâtul subțire, corpul lat, dar nu gras, e din plastic, și are capacitatea de doi litri. Are tatuat de-a lungul corpului "Vin de masă de Huși" și e foarte ușor de întreținut: doar 45.000 de mii de fiecare dată când vreau să o incerc. Și de asemenea pot să o împart cu prietenii. Nu se supără. Mă inspiră (la stupiditate bineînțeles, dar câți din băieții din lume nu își doresc o femeie ca să-i îndrepte spre prostie?), mă binedispune și în general e o tipă ca lumea dacă știi cum să o iei. (puțin sarcasm nu strică)

Nu înțeleg de ce toată rasa umană simte nevoia să-și valideze existența printr-o altă persoană. Voi nu aveți pic de personalitate? Țin minte că odată, după o tipă la care am ținut ca ochii din cap și care m-a distrus, am ajuns la un moment dat, gol. Am analizat acest sentiment și am ajuns la concluzia că el exista deoarece nu mai simțeam dragoste. Nu m-am simțit mai fericit și mai liber în viața mea. Am ajuns ceea ce trebuia să fiu de la început: un "mi-se-rupist". Nu mai caut iluzii, nu mai caut femeia și relația perfectă. Nu există așa ceva. Și îi compătimesc pe oamenii care spun chestii cum sunt "Caut un brunet cu plete(sau tipă după caz), rocker/iță, romantic/ă, cu bani, inteligent/ă, atletic/proportionată și draguț/ă" deoarece ei viseaza și vor fi dezamăgiți de ceea ce le oferă lumea. Nu există perfecțiune, și nici o dragoste de vis. Există doar compromisuri. Din asta e făcută întreaga lume.

Înainte să mi se întâmple asta, fata potrivită pentru mine era cea cu următoarele caracteristici:
Directă, imprevizibilă, activă, sportivă, sinceră sau dacă nu, să mă mintă frumos și cu clasă, creativă, funny, rockeriță, interesantă, îndemanatică, ageră, satanistă modernă, rațională ș.l.c (sentimentalisme de sfârșit de vară)
Aspectul fizic contează în proporție de 85%.

Și o melodie ca să nu vă plictisiți cât timp citiți porcăria asta de mai sus.
Delerium - Angelicus
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 21
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Ce caracter vreți să aibă jumătatea voastră ?   Vin Aug 13, 2010 2:30 am

Hmm...eu deja am omul perfect langa mine (cu care am deja 1 an si 2 luni 8->) . De un an si doua luni am stat NUMAI cu el si tot ce am facut a fost sa stau unul cu altul...a fost minunat ...si inca este. Il ador cu fiecare particica din mineee:X este omul cu care vreau sa impart TOTUL.

Inainte de el aveam o singura chestie care conta : ASPECTUL. Nu conta ca e naspa,ca o sa ma bata sau chestii,conta sa arate bine..
Acum,am cel mai frumos baiat din lumeeee...si mi-am dat seama ca asta nu mai conteaza deloc..si chiar daca ar fi mutilat (DOAMNE FERESTE) l-as iubi la fel de mult,poate MAI MULT!
Am cel mai dragut pui din lume...ma alinta,a mangaie,imi vorbeste frumos,ma asculta,ma IUBESTE!!!! Vrea sa-si petreaca tot timpul lui cu minee...este perfect :o3 e tot ce mi-am dorit vreodata

Ascultam aceeasi muzica,avem aceleasi hobby'uri...etc :o3
A
La aspect este : are parul CRET CRET CRET CRET si LUUUUUUUNG....are 1.80...si... Thinking este blond si are ochii albastrii si mari 8->

Arata ca Slash (fost chitarist la Guns n Roses) numai ca-i blond si cu ochii albastrii (dar..ma refer ca parul e la fel de cret ca a lui Slash)...
E cel mai frumos si dragut baiat din lume...

Am mers in Grecia impreuna...si am stat o saptamana
Am fost la Campulung si am stat o saptamana
Am fost la Vatra Dornei si am stat 4 zile...
Am fost la Piatra Neamt si am stat 4 zile
Am fost la Slanic Moldova s am stat o saptamana
Si multe alte locuri Very Happy

Tin sa mentionez ca el are 17 ani si eu 14 ..si nu a vrut niciodata sa profite de asta....mi-e mila de el ca trebuie sa ma astepte atat...(pentru ca eu sunt micuta..si n-am de gand sa fac prostii prea curand...poate peste vreo 5 ani Very Happy)
Si ...il ador :o3 cum ma asteapta el..si ma alinta..si ma protejeaza :o3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 11/08/2010
Numar mesaje : 1659
Varsta : 24
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Vaduva :)) !
Reputatie : 325
Galeoni : 109
Animal : Shantee- Pisica ''Albastru de Rusia''
Functii : Vanzatoare la "Zonko"; Profesoara "Studiul Incuiatilor"

MesajSubiect: Re: Ce caracter vreți să aibă jumătatea voastră ?   Vin Aug 13, 2010 3:18 am

Punctuu meu G >Very Happy<. Ce te apuca sa faci asha un topic?Laughing Inspiratziaa Smug. Grigory meu , stii ce ador eu cel mai mult la tine,nu?? Ca ai personalitate dubla,fhaa:)). Kiss. Si cand esti serios:>.Hai Kiss de la mine pentru tine!Kiss

[b][size=9] ~Cercetasii sunt cei mai tari ~[/color][/font] [/size][/center][/b]
Sus In jos
Nocttyyys Ferlluci
Nou Venit

Data de inscriere : 10/08/2010
Numar mesaje : 8
Casa : Viperini
Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: Ce caracter vreți să aibă jumătatea voastră ?   Vin Aug 13, 2010 3:25 am

"Punctul tău G" alintă-mă doar pe mess așa, fha ! Oare ce cred oamenii ăștia despre mine acum ? Rolling eyes Nu devia de la subiect și treci și tu să-ți caracterizezi jumătatea.

Peaceee ! I love you
Sus In jos
Ashlyn Meester
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 11/08/2010
Numar mesaje : 1659
Varsta : 24
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Vaduva :)) !
Reputatie : 325
Galeoni : 109
Animal : Shantee- Pisica ''Albastru de Rusia''
Functii : Vanzatoare la "Zonko"; Profesoara "Studiul Incuiatilor"

MesajSubiect: Re: Ce caracter vreți să aibă jumătatea voastră ?   Vin Aug 13, 2010 3:47 am

Fitzeeeeeee:]] Nu`mi place. Nu`tzi mai zic nicicum =]]]]]. >tongue. Iubirea vietzii mele tre sa fie in primu rand 8-> bruneeeeet,sa aibe freza tot timpu, ochii griiiiiiiiiiiiiii : -x. Sa fie cu un cap mai inalt ca mine. Sa ma protejeze, sa ma inebuneasca cu cuvintele ''TE IUBESC''. Sa aiba si el defectele lui. Si cel mai important sa fie sportiv :x. Very Happy.. Nah , multumit, punctu G ?=]]]]].

[b][size=9] ~Cercetasii sunt cei mai tari ~[/color][/font] [/size][/center][/b]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce caracter vreți să aibă jumătatea voastră ?   

Sus In jos

Ce caracter vreți să aibă jumătatea voastră ?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit