Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Pets

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 31/08/2007
Numar mesaje : 1432
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Reputatie : 137
Galeoni : 74

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 21, 2009 7:16 am

OMG:O
OMG GIN I CAN'T BELIVE!
In primul rand..daca au un animal de casa de ce nu au grija de el iar in al 2lea rand..CUM SI-A PERMIS SA-TI LOVEASCA MAMA?Straight faceStraight faceStraight face Ginny ai niste vecini retardati raaau de tot.Deci nu suport violenta de orice fel si gand ma gandesc prin ce a trecut saracutul caine imi vine sa-i frec doua alora Crying or Very sad((
Sa ne anunti ce s-a mai intamplat cu cainele :o3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.picaj.tumblr.com
Ella Tamashi
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 04/08/2009
Numar mesaje : 128
Varsta : 24
Casa : Nesortat
Reputatie : 2
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 21, 2009 7:28 am

Doamne, Ginny, imi pare extrem de rau. Cnad aud despre astfel de brute imi vine sa-i bag pe toti intr-un loc si sa le dau foc. Sarmanul catel ... sper sa se faca bine. Cat despre faptul ca a lovit-o pe mama ta!? WTF? Ce fel de vecini retarzi ai?!
Sa ne spui ce s-a mai intamplat. Multa sanatate catelusului!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://taraduncanromania.smfforfree.com/index.php
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 21, 2009 7:43 am

VaaaI Crying or Very sad Bietul catelus Crying or Very sad(
vaaai.. mi-ai stricat ziua. Sincer!!! :(
E foarte naspa... ma simt ... asa de naspa :(
Cum pot unii oameni sa se comporte asa cu cateii? Straight face adica.. daca stiu ca nu au grija de ei , de ce naiba ii mai iau? Straight faceStraight face

Si ma bucur foarte mult ca i-au cusut capul I love you Sper sa se faca sanatos I love you
Familia ta... este buna. Noroc de ea .
Si mai ales.. cum sa dea in mama ta? Straight face
Vecinii tai chiar sunt retardati. Sincer... Straight face Adica... cat de idiot sa fii sa ... ma rog Laughing nu mai conteaza Straight face

Am ramas "O.O" cand am citit Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 23
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 21, 2009 8:38 am

Este in viata:X si e ceva mai bine.. avea si ceva la nas, de respira foarte greu, dar acum parca e ceva mai bine.. s'a apucat si sa sforaie=)) [ daca o s'o tina tot asa de zgomotos si de acum inainte o sa ma mut din casaO_O ] important e ca rezista. Nu imi vine sa cred cat e de puternic la varsta lui:X
Vaai. Este si foarte frumos. Este maroniu, cu parul foarte moale [ acolo unde nu e murdar de la asfalt.. si are numai capuse si purici:| asa era si sarmana de Becky cand am luat'o de la vecini.. si nici nu putem sa ii dam cu solutie, ca este prea mic.. oricum trebuie spalat:-? ] , si are ochii albastri:) e mai linistitor sa incepi sa ii gasesti nume care sa se potriveasca infatisarii sale decat sa te intrebi daca supravietuieste sau nu. Ma tot gandesc la Lola:)) [ e fata:X ]
Oricum , vecinii astia tampiti au plecat de ieri la tara. Puteau macar sa ne lase noua catelul pana luni. Foarte bine.. daca rezista, ramane al meu:-> oricum ar avea nevoie de lichide , tratament , blablabla si in nici'un caz nu ii cred pe vecini dispusi sa faca macar un efort pentru bietul de el.
Ma gandeam ca poate si'au mai revenit si s'au hotarat acuma sa aiba grija si de chestiile astea care totusi au viata si nu pot trai numai pe coji de ardei gras si fragmente de mar putrezit , fara un adapost pe timp de ploaie [ acum doi ani au fost ultimele lor animale - nu zic ca nu au fost extrem de cruzi si cu ele.. ] , dar se vede ca habar n'au sa ingrijeasca un animal. Daca isi mai iau vreodata unul, chiar cheama mama politia. Sau ceva de genul asta:)) trebuie sa fie tupeistii tupeistilor sa mai faca asta dupa toate astea. Ca au vecini care sa stea sa aiba grija de animalele lor e altceva [ e deja o tradititie sa le hranim animalele printre gard:)) ] . Adica nu ar trebui sa se bazeze pe asta.
O sa traiasca catelul asta. :-> Trebuie.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 21, 2009 8:41 am

Vai Ginny I love you Normal.. adica si eu sper sa traiasca I love you
Pentru.. ca.. adica... de cand am citit ,.. ma simt naspa :s-
Si acum ca am aflat ca traieste.. mi-e mai bine :(

Bietul catelus Crying or Very sad(
ce vecini idioti.. si chiar ar trebui sa faceti ceva cu politia..
desi la cum e politia din romania Laughing nu prea cred ca o sa rezolvati mare lucru.. dar macar sa-i speriati Very Happy

asa
buna treaba >Very Happy<
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 31/08/2007
Numar mesaje : 1432
Reputatie : 137
Galeoni : 74

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 21, 2009 11:47 am

Vaaai ce ma bucur ca e bine! I love you:X:X
Sper doar ca vecinii tai sa nu-si mai cumpere alte animale si sa nu-i mai lasati vreodata sa puna mana pe catelus OMG [-x
Ma fac Hitler de vecini rai Devil
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.picaj.tumblr.com
Ella Tamashi
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 04/08/2009
Numar mesaje : 128
Varsta : 24
Casa : Nesortat
Reputatie : 2

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 21, 2009 8:15 pm

Cat ma bucur sa aud ca e mai bine. Stai linistita, o sa se faca bine! Dupa cum ai zis si tu, trebuie sa reziste. Sper sa traieasca si sa ramana cu tine. Lola e un nume foarte dragut :x
Iar daca vecinii aia ai tai isi mai cumpara un animal, chiar ar trebui sa chemati politia >.<

Bafta Ginny!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://taraduncanromania.smfforfree.com/index.php
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Pets   Sam Aug 22, 2009 12:29 am

A trecut cu bine peste noapte si respira mult mai usor.. si a reusit sa bea apa cu pipeta:X supravietuieste. Mai incolo incearca mama sa ii dea niste supa si daca poate un sfert de pastila de calciu sau ceva de genul. Inca un caine in familia mea:-> lol=) facem adapost numai de pe urma celor pe care le salvam de la vecinii nostri=)
Si de'abia acum doua saptamani a mai luat mama doi jimbati [ a se intelege doi pui de pisica ce nu stau locului 2 secunde.. ma rog , cel alb cu gri face asta , cel galben doarme intr'una ] Laughing
Si multumesc mult pentru sprijin>Very Happy< da Anna , o sa contez pe tine sa ii punem pe fuga pe vecini Devil
Sus In jos
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 05/08/2008
Numar mesaje : 938
Reputatie : 76
Galeoni : 64

MesajSubiect: Re: Pets   Sam Aug 22, 2009 3:03 am

Saracul catelus... Crying or Very sad Ma bucur ca este mai bine, Ginny!
Si eu iubesc foarte mult animalutele, dar am doar doi motani de un an.Am avut o singura data un catel, insa a stat legat si a cam innebunit si a muscat o ruda.Nu am putut sa il mai tinem pentru ca devenise violent si l-am dus la un adapost pentru animale si de atunci nu am mai luat niciun altul.
Poate imi voi lua un chihuahua, sunt asa draguti I love you I love you I love you

Am avut si un hamster sinucigasi, care s-a aruncat de la balcon, din casa parintilor mei[eu stau cu bunica], cand eram plecati la mare.Cineva trebuia sa aiba grija de el si sa ii dea mancare in fiecare zi, insa acel cineva a lasat usa de la balcon deschisa si nebunul de hamster a iesit din cusca lui si a ajuns pe balcon, iar de acolo nu stiu cum a ajuns in fata blocului.L-au cautat vreo 10 oameni si l-au gasit mort... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Aceasta a fost varianta pe care mi-au spus-o atunci parintii, insa eu cred ca l-au dat alcuiva si, ca sa scape de mine, mi-au spus ca a murit.

P.S: Cum de cresti atatea animale de casa, Ginny? Cred ca ai o curte IMENSA....
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Pets   Sam Aug 22, 2009 3:28 am

Ee, nu chiar imensa.. rofl curtea mare din spate este impartita in patru: gradina propriu-zis, cu gazon [ desigur , calcat toata ziua in picioare de pisiciO_O ] , curtea cum ar veni, cu masa, flori blablabla [ adica asfalt pe jos:)) ] , o parte, pe unde este intrare in sopru [ ala cu lemne:) nu stiu daca se numeste chiar asa:)) ] , beci si " garsoniera lui bunicu' " Laughing [ e cam greu de explicat.. adica are o camera cu baie unde sta, si nu locuieste in aceeasi casa cu noi ] , si acolo stau doi dintre caini, si cainele cel mai mare [ ditamai dulaulO_O ] sta singur in a patra parte.
Le dam drumul cu schimbul si se plimba cat vor prin curte:)
Becky, un caine de statura.. mica spre medie:-? [ o am de la aceeasi vecini ], sta in casa:) si ii dam drumul cand racaie la usa sa isi faca nevoie [ pe gazon=)) shh sa nu o prinda mama ] . Pisicile se plimba cum vor; au o .. gaura=) in geamul din hol, modernizata [ adica cu scarite din lemn mesterite de mama pe de'o parte si de'alta ] , iar ultimii doi pui de pisica intrati in familie stau in cada si ii scoatem de vreo 20 de ori pe zi sa se joace prin sufragerie cand se trezesc. Dusul a devenit ceva formidabil de cand au venit aia=) ee, mai tot timpul stau pe'afara, asa ca nu e chiar asa o problema.
Iar catelul sta intr'o ladita in sufragerie, unde stam toata ziua si e usor sa avem grija de el.
PS : a mancat si niste supa adineauri:)

Cred ca familia mea nu ar fi completa fara animale:-? Laughing e ceva foarte obisnuit, oricum. De la 5 ani locuiesc in casa asta si de la 6 am inceput sa depasim numarul de 10 animale. Laughing

Apropo.. imi pare rau de hamster:(
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Pets   Sam Aug 22, 2009 8:09 am

Eu in viata mea... Thinking am avut putine animale.
Primul meu animal.. a fost un Porcusor de Guineea.. care l-am primit de ziua mea , dar era deja batran Laughing adica avea 3 ani deja cand l-am primit...

Si parintii mei mi-au zis... pe vremea aia... ca l-au trimis in Guineea... Laughing Adica asa m-au pacalit.. ca l-au trimis in Guineea.. ca sa nu mai plang eu. Dar defapt ei... Laughing l-au dus la veterinar si l-au lasat acolo. Adica nu s-au mai dus sa-l ia Laughing ca pe tata-l enerva Very Happy

Dupa am avut o pisica Kitty... care.. am tinut-o 2 saptamani , si dupa mama s-a secat pe ea si i-a dat-o verisoarei mele.
Pe vremea aia m-au mintit ca o duc doar sa o vaccineze , dar defapt... au dus-o la var-mea , si nu au mai adus-o acasa. A fost groaznic pentru mine. :(
Pe Kitty... am gasit-o in fata usii.. stand si mieunand. Am primit-o in casa , si mama cand a vazut-o a facut o fata "O.O" ... deoarece nu stia ce cauta o mata in casa Laughing. Am avut amintiri placute cu Kitty... deoarece Laughing am pus-o in masina de spalat Laughing si i-am dat drumu. Sa vedeti cum se rotaea pisica rofl
Asa.. si am muscat-o de labuta. deoarece ma zgariase Very Happy

Al 3-lea animal si ultimul.... a fost tot o pisica care se numea Mitu-Pitu. Pe Mitu-Pitu.. l-am gasit in fata scolii mele, si ... se baga la mine in brate.. si se alinta. Mi s-a facut foarte mila de el , si m0-am dus la mama , i-am povestit de pisica... si i s-a facut mila, si au zis sa o aducem.. ca sa o hraneasca , si pana la urma a ramas la noi. Laughing
Asa... Thinking Tatalui meu nu-i plac deloc animalele in apartament. Asa.. buuunun... Thinking
Dupa care Mitu - Pitu... adica.. i s-a furat mai intai zgarda , si pe urma a disparut si el... si Sigh am aflat mai tarziu... ca niste copii i-au dat cu pietre in cap.. si l-au omorat. A fost groaznic . .

Dupa cum puteti observa , am avut doar povesti triste Laughing.
Asa...
Si mama a avut o pisica "Amadeus" ... care a fost calcata de masina in fata ei Very Happy ...
Si cand Amadeus a fatat.. Laughing .... bunicul.. :( a aruncat..2 dintre pui in WC :( si a tras apa. A fost groaznic Crying or Very sad(
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Pets   Sam Aug 22, 2009 8:44 am

Ada.. imi pare atat de rau:( Mai ales faza cu Mitu - Pitu m'a lasat paf. Ce nenorociti sunt unii oameni.
Stiu cum e sa pierzi un animal... In ultima luna a murit Bella - pisica mea preferata - si au disparut Izy si Tigra Mica.. ma rog, tigra mica e a bunicului, deci nu tin la ea mai deloc, iar pe Izy o iubeam ca e atat de scumpa:X dar Bella.. am suferit cel mai mult la ea. Cred ca avea mai mult de un an si era o prapadita de zici ca o tinem flamanda=)) si tot manca cel mai mult.. ca ea avea mancare speciala, ca sa se ingrase. Dadea pe gat 93848483 d pungi odata si tot osoasa ramanea=)) Ma bucur ca nu am fost de fata cand a calcat'o masina si am aflat abia dupa ce m'am intors din tabara.. pff. si mama asta. ma intampina la gara cu " avem o veste rea " si nu imi zice nimic pana acasa, si iti dai seama ce imi trece prin minte.. eram si asa ingrijorata pentru Becky, caci, ma rog, pe ea o iubesc chiar mai mult ca Bella [ care a aparut mai tarziu ] ..

Oricum, imi pare extrem de rau, Ada:( macar au avut noroc sa stea cat de putin la tine:) decat sa colinde sarmanele pe strazi.. Mitu a avut o viata fericita:)
si cum de ai bagat pisica in masina de spalat?rofl))))) imi aduc aminte cand am bagat eu paine in DVD player rofl))
Sus In jos
Alice Swan
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 26/08/2009
Numar mesaje : 766
Casa : Viperini
Reputatie : 132
Galeoni : 399
Animal : Motan Albastru de Rusia - Riry; Caine Shi-tzu
Functii : Vanzatoare "Pete si Caligrafie"

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 28, 2009 10:15 pm

Cred ca am avut toate animalele posibile de la iepuri la cocosi pisici ,pui de gaina si deasemenea caini ,da stiu familie putin dusa Laughing.
Primul animalut a fost un iepuras alb ,Pinky pe care bunica mea a reusit sa il dreseze Straight face cand il striga venea ,stia mereu ca in buzunarul bunicului meu erau alune si isi baga boticul,insa din pacate a murit.
Al doilea animalut a fost un pui de cocos Cipi care era betiv Laughing bea pe zi cel putin un pahar de bere.
Apoi am avut vreo 3 pisici si un catel care era al bunici Athos.
Iar acum,am doi catei Sara si Rona rasa Shi-tzu o sa va pun cate poze si cu puii lor.

Deci de la stanga la dreapta -Rona,Yaris{soricelul},Ike{grasu'},Ice{duda} si Sara.
Yaris sau soricelul

Ike sau {grasu'} din pacate nu am o poza cu Ice{duda} dar il vedeti in poza de famile.

[/center]
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 28, 2009 10:24 pm

Nu sunt singura cu multe animale:))))
Totusi tu ai mult mai putine ca mine:-> in iunie aveam 17, dar au murit 2 caini otraviti :-s au mai disparut pisici , au venit altii , si acum mai e si Jessie , pekinezul pe care il am de la vecini [ am ramas o_o_o cand am aflat ca e pekinez:)) este.. nu stiu:-? are mutra si urechi de pekinez, dar e inchis la culoare:-? o fi o rasa mai rara=)))) ] .

Ps : si eu am avut un pui de iepure la inceput de tot OMG l'a halit o pisica:-<
Sus In jos
Alice Swan
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 26/08/2009
Numar mesaje : 766
Casa : Viperini
Reputatie : 132
Galeoni : 399
Animal : Motan Albastru de Rusia - Riry; Caine Shi-tzu
Functii : Vanzatoare "Pete si Caligrafie"

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Aug 28, 2009 10:29 pm

Ma bucur ca nu sunt singura ,oricum mama intentioneaza sa isi ia un caine de show e putin cam scump da nah are ea o fixatie Laughing .Of imi pare rau de iepurasul tau Ginny Crying or Very sad pisica rea Mad al meu din pacate a trebuit sa il dam la tara si a murit ca nu prea era obisnuit sa stea in cusca :(

[/center]
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 25
Casa : Adult
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 6:27 am

Pai am avut un catel Bobi , rasa Beagle , dar a murit. Crying or Very sad
Acum am un motan negru , Hector , de la bunici , si il iubesc I love you

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 8:28 am

Am o pisica de rasa , birmaneza .
E o scumpa I love you Hug
Pacat ca o pot tine acasa doar in vacanta de vara Sigh

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 8:37 am

Iiih, daa, Tweety.. I love you I love you
Am vazut-o in poze. Smug I love you

Eu am o catelusa rasa Rottweiler, care in prezent are 5 luni. Smug I love you 8->
E o scumpa si jumatateee.. I love you I love you I love you

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 8:39 am

Stim , stim Laughing
Faza e ca nu i'am pus eu numele .
Adica ... Tweety e ciudat pentru o pisica.
Dar daca asa i'a pus stapana ei si a tinut sa ramana asa.
Asta e Laughing
Eu deobicei ii spun " Printesa " si se simte mandra cand o strig asa Laughing I love you

[/b]

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 8:45 am

Cred si eu, Bells. Laughing Smug
E ca si cum l-ai striga pe Burk ''Ba, inteligentuleee.. Smug'' iti dai seama ce ar fi in inima lui ''Oaaauuu!!! I love you I love you I love you'' rofl

Eu o mai alint pe Jenna.. ''Jennutza'' sau ''Iubita'' Smug I love you Si ii place. rofl Alearga spre mine ca o nebunaaa.. I love you I love you I love you

OFF: Bells, azi m-am intalnit cu Alinush. I love you Ce bine a fost sa mai vorbesc cu ea. Stiai ca e posibil sa-si puna ochelari? O.o 8-> I love you Si ii zic: ''Duminica o aduc si pe Jenna.. Adu si tu niste mancare de caine.'' da' ea: ''Mai.. ce sunt eu? Cofetarie? Straight face'' rofl

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 6:28 pm

Deci te'ai intalnit cu ea si pe mine nu m'ai chemat Sigh

P.S. : Azi s'ar putea sa imi aduc pisica acasa I love you Rock On

[/b]

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 10:25 pm

Fata tuta. Hug Waiting
Laughing
Cand am zis ca m-am intalnit cu ea, am zis in seunsul ca m-am intalnit din intamplare pe strada. Laughing
Crezi ca daca ieseam cu ea nu te chemam? Laughing Kiss

[/center]
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 10:29 pm

Da , asta credeam Sigh
Deci , azi imi iau pisica acasa I love you I love you
Dar nu o pot aduce maine , pentru ca e si Jenna Laughing

[/b]

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 10:46 pm

Iii.. I love you I love you
Dar.. da, iti sugerez sa n-o aduci. Straight face Laughing Jennei ii place sa alerge dupa gaini si pisici. Thinking Laughing I love you

[/center]
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 25
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Pets   Vin Iul 02, 2010 10:50 pm

Si motanului meu ii place sa se joace cu puii din cotet de la bunici Laughing

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pets   

Sus In jos

Pets
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit