Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

va lipseste scoala

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Eduard Black
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 01/07/2010
Numar mesaje : 261
Varsta : 18
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Reputatie : 14
Galeoni : 66

MesajSubiect: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 12:06 pm

voua va lipseste scoala daca da,ce va lipseste,mie imi lipsesc:
1.Fata pe care o plac foarte mult
2.Toti prietenii mei
3.Uni dintre profesori mai ales diriga desigur Very Happy
4.Bataia de zi cu zi Laughing
5.Certarea cu prietenii prima zi si a doua impacarea Laughing rofl
Chiar daca zicem noi ca uram scoala ca ne da teme sau dastea mie chiar imi lipsesc toate lucrurile amuzante pe care le faceam la scoala cum ar fi sa imi bat jok de unu pitic de la 5C rofl sau sa zic mai incet in timpu orei de franceza Muca Uaca Laughing rofl muream de ras,si colegii mei la fel,urasc faptul ca a trebuit sa intram in vacanta,dar ne trebuia si noua niste timp liber nu? astept parerea voastra Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 12:53 pm

ehe si mie imi lipsesc rockerii din 11B I love you I love you Laughing in rest nope..de colegi ai parte si in vacanta daca ai chef:) omege nu imi lipseste deloc marsul fortat pe care il faceam dimineata..ai idee cat de mult e de acasa la mine pana la Traian? [-x strabat tot orasul=)) dimineata stateaam..si stateam..si ma aranjam:) si plecam tarziu si o tineam tot intr'o fuga=)) si intarziam:-"
de profi nu mi'e dor..adica ma ameninta cu corigenta o tampa la engleza ca nu merg la ore [olimpiada:) da ce'i pasa ei] si totusi ma descurc..:) si temele pe care nu le faceam niciodata si le faceam in timpul orei..sau repede in pauze cand e vorba de fizica..acolo nu ma risc:-s
binee pauzele erau comice=)) sau discutiile prin semne in ora:) si biletelele pe care si le scriu cuplurile din clasa si le citesc profii cu voce tare:))
dar nu nu mi'e dor:-L in prima saptamana de vacanta poate..dar apoi nu:) Laughing
si yeeey mai e pana in septembrie:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Varsta : 23
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 6:59 pm

Intr'un fel imi lipseste scoala .
Adica ... Thinking
Mi'e dor de colegi , dar cum a spus si Ginny , ne putem intalni in vacanta cu ei , desi nu e la fel.
M'am intalnit cu toti din clasa pana acum , dar era altfel cand stateam toti la scoala .
Imi lipsesc pauzele si tipetele tuturor. Laughing
Si uneori jocurile noastre tampite =]]
Adevar si provocare Very Happy
Si restu'
Singurii profesori de care imi este dor sunt cel de Istorie , diriga si poate putin profa de romana .
De restul nu imi pasa Very Happy
Deci sincer , cred ca scoala , desi pentru mine , tot o mare tampenie ramane , imi lipseste putin.
Uneori cand ma plictisesc ma gandesc ca era mai bine la scoala.
Mai radeam de perlele unui profesor , mai vedeam cum se impiedica altul , mai faceam glume si cel mai important , le vedeam in fiecare zi pe Isa si pe Desiree Sigh I love you

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 8:28 pm

pot sa spun ca imi lipseste scoala..dar ma intalnesc aproape zi de zi cu colegii mei I love you [8A 4ever Rock On macar si la liceu continuam cu A Laughing]
dar..pot spune ca imi e dor de conversatiile prin mesaje din orele plictisitoare..voley'ul de la sport I love you [cand eu si un prieten am spart ochelarii unei fete rofl] panarama din pauza I love you oh, de asta cred ca imi e cel mai dor I love you si udatul de la sfarsit de an, cand terminasem toata porcariile de examene, medii incheiate si ne puteam distra in voie..chiar daca ne vedeau profii din cancelarie, pe camere sau pe geam, noi le faceam cu mana..erau ultimele clipe la scoala aia..anul asta liceul, alta treaba Smug I love you desi oricum, imi va fi dor si de diriga mea I love you si pot spune ca e cea mai tare diriga pe care as fi putut sa o am I love you nici nu iti dadeai seama ca e cu nu stiu cati ani mai mare ca tine cand venea vorba de unele chestii..bineinteles, respectul pentru ea a ramas intact, dar stia sa se distreze cu noi, sa traiasca clipele frumoase si sa profite la maxim de ele I love you si imi e dor si de uni profi..buni, rai, au fost ai mei Laughing
dar de colegi mi'e dor cel mai mult acum Broken Heart pentru ca sunt plecati intr'o tabara la mare..mai ales de unul din ei Sigh a plecat duminica..si ma simt atat de aiurea..ii simt lipsa atat de mult..parca as avea un gol in piept, un gol pe care nu il poate acoperi nimeni Sigh

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]

Ultima editare efectuata de catre Bell Evans in Lun Iul 12, 2010 8:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 8:51 pm

Uneori.. da.
AI mean.. mai mult de colegi si de glumele seci ale profilor.. Thinking
God, si ce jocuri jucam noi in orele de geografie / dirigentie [si care mai erau? Thinking Laughing] si in pauze.. 8->
''Fripta'' --> toooti in cerc pe hol sau in clasa, copchii nebuni. rofl
Sau.. ma rog, nu mai zic.. Wink) :-" rofl rofl
Dar cel mai thare.. ''Killer Preda-te!'' Cool rofl I love you
Si.. mna.. ma distram.. mai ales in ultimele luni cand am tinut bancile in forma de ''U'' si devenise o obisnuinta deja, si am ramas asaa.. Rock On Sa speram ca si la anu' le lasam asa... I love you
God, si ce radeam la orele de maatee.. Rock On rofl Eu cu Criss si Valen ascultam radio la telefon in casti toate pe.. nu mai stiu.. Radio Zuu parca.. rofl rofl In orele de matee.. Smug Rock On rofl
Doamne.. si cand ma plictiseam la vreo ora scoteam o foaie si da-i la desenat. rofl Le-am pastrat pe toate, si pe cele cu ''8B'' si numele noastre pe toata foaiaa.. 8-> Rock On I love you
rofl rofl
Deci.. da, mi-e dor de scoala.. dar mai exact, mi-e dor de colegi.. atat.. Thinking
Nu pot sa spun ca imi lipsesc orele de curs.. Thinking
Sunt ok si fara. Laughing Laughing

8B rullz !! Rock On Smug

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 9:04 pm

Exact , Isa Rock On
8 B rullz Smug
Desi imi e dor putin de ora de .. Thinking mate Laughing
Sa ma iau la cearta cu proful Laughing

P.S. : Ieri am stat cu cineva de la scoala toata ziua o.O
Adica ... a terminat a opta la noi la scoala anul asta Smug Laughing

[/b]

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 9:07 pm

P.S. - Si era din 8D, sii.. e Dexter. Don't wanna see
Dar.. mna.. te cred ca e de treaba.. Thinking Stiam ca e cu Geo din 7D [actualul 8D] Thinking Smug

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 9:09 pm

Nope =]]
Ala e Andrei Laughing
Lasa'te de meserie Laughing
Chiar e de treaba Wink
Off .. si iar facem off Laughing
Oricum ... intr'un fel imi lipseste scoala ,dar macar sunt patriota si stau cu unul de la scoala Laughing

[/b]

Sus In jos
Veronique Astrid Lee
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 23/05/2010
Numar mesaje : 1269
Warning : 10%
Casa : Viperini
Stare Relatie : Waiting for the right one
Reputatie : 811
Galeoni : 86
Animal : Caine Pug - Ginger; Sarpe - War
Functii : Ingrijitor pentru bufnitele scolii

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 9:09 pm

Mie sincer nu-mi lipseste scoala pentru ca la toamna incep licul si nu prea stiu la ce sa ma astept. Desigur ca mi-e dor de prietenii mei si chiar si de anumiti profesori! :)
Sper ca liceul sa fie la fel de frumos ca gimnaziul Wink

Vezi profilul utilizatorului http://z15.invisionfree.com/WelcomeToTheJungle/index.php?act=idx
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 24
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Lun Iul 12, 2010 9:38 pm

Oh pai...intr-un fel sau altul imi lipseste nebuneala de zi cu zi. Si cand stau si ma gandesc ca intr-a cincea eram cica cea mai cuminte clasa din scoala...rofl Acum suntem dezastru!
Imi este dor de orele cand radeam , mai ales la mate Laughing Proful e super de treaba Wink Oh , asta imi aduce aminte insa de tema infernala pt vacanta. Straight face Si eu nici n-am inceput-o dar nici nu am de gand sa o fac prea curand Laughing
De conflictele din clasa dintre fete...ahh , ce imi placeau Devil Pacat ca nu vreau sa iau parte la niciunul Laughing Mi-e dor sa joc in pauza friptea , X si 0 . skanderberg I love you
Yeah right...insa nu-mi este dor de orele de tehno , temele la romana , orele plictisoare la franceza si geogravarza si de o anumita colega tuta...Laughing

Vacanta , dulce vacanta! I love you

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Mylene Lycoris OddCat
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 27/06/2010
Numar mesaje : 111
Varsta : 20
Reputatie : 36
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Sam Iul 17, 2010 2:08 am

Nu mi-e dor de scoala, poate doar de glumele colegului meu de banca, dar in rest, nimic. Prea prosti in clasa, prosti, proaste, muste mari, mici, pitzi pitzi, cocalari, manelare, manelari, idioti, idioate. Nu mi-e dor cel mai mult si mai mult de PROSTIA infernala din clasa, mai ales la ora de mate, si de anumite proaste si anumiti prosti care se trezesc sa se ia de proiectul tau la istorie, sa se joace baseball sau alte chestii stupide si neinteresante.
Totusi.. mie mi-au placut orele de geografie si romana, dar si franceza, engleza.. si desen, desigur... Sportul mai putin, dar totusi ador orele de sport in care joc fotbal cu baietii. <3 Matematica e moarta de mult in capul meu, iar eu si prietena mea cea mai buna (Rossette, aici prezenta) suntem ciudatele din clasa noastra de prosti.. desi stiu ca toata clasa 6B are o reputatie proasta, ca trantim usa si facem galagie cand nu vine profesorul sau profesoara, suntem pitici misto, desigur. <3 Trei copii sunt cu Harry Potter, eu, colegu' meu de banca, adica Razvan, si Rossette... mai ales eu.
Pot sa spun ca urasc fetele din clasa pentru ca poarta ROZ, o culoare ORIBILA, si mai asculta si manele si cantece d'alea, mamasita sau cum mama dracu'.. in fine, e o clasa stupid de fraiera, desi doar cativa sunt normali. Ah, da, si urasc si conflictele dintre fetele din clasa, majoritatea lor, care se cearta ca nu stiu io ce.. ma rog, prostia umana e infinita.
In concluzie.. Fetele din clasa mea sunt niste pitzipoance idioate si stupide, inafara de prietena mea cea mai buna, la dracu'-n praznic, si baietii sunt majoritatea cocalari prosti, si normal. Asa ca, nu mi-e dor de scoala si nu-mi lipseste. Poate sa si arda si sa fie distrusa de tornade, ca si unii colegi.
Sus In jos
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 05/08/2008
Numar mesaje : 938
Reputatie : 76
Galeoni : 64

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   Sam Iul 17, 2010 8:22 am

Nu imi vine sa cred ca o spun, dar mie nu imi lipseste scoala... E mult prea bine in vacanta pentru a imi fi dor de scoala.

Nu imi este dor de:
- colegi pentru ca oricum prietenii mei nu sunt din clasa si nu prea ma distrez la scoala, ci mai mult in afara ei;
- profesori pentru ca pur si simplu i-am vazut destul un an;
- materii pentru ca ceea ce imi place, adica info si mate fac si in vacanta...

Cand eram mai mica imi placea la scoala, nu pot sa zic ca acum nu e ok pentru ca am doar medii de 10, profesorii sunt ok cu o singura exceptie [Crying or Very sad ] pe care, slava Domnului, nu o vom mai avea ca profa, doar ca nu ma simt chiar extraordinar la scoala, desi e destul de amuzant in unele ore Wink)

Chiar nu vreau sa vina scoala... :( Nu, nu, nu... Doar cand ma gandesc ca trebuie sa revad o anumita persoana [de ce trebuie se fie coleg cu mine? Crying or Very sad Crying or Very sad ]...

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: va lipseste scoala   

Sus In jos

va lipseste scoala
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog