Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

E bine ce fac.. ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Sa dau la Colegiul Militar Liceal ?
Da.
37%
 37% [ 14 ]
Incearca macar..
34%
 34% [ 13 ]
Nu.
11%
 11% [ 4 ]
Sincer.. nu stiu.
18%
 18% [ 7 ]
Total voturi : 38

AutorMesaj
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Varsta : 23
Warning : 0%
Casa : Adult
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Oct 01, 2010 9:38 am

Am avut atatea indoieli zilele astea ca numai eu stiu ce frustrata am fost. Laughing Thinking
Si parca orice imi zicea cineva.. fie "Incearca! Stiu ca poti." / "Nu renunta.. Waiting" / "Cum vrei.." ma enerva. La culme. Don't ask. Nici eu nu stiu.

Am vorbit astazi [chiar acum cateva minute] cu o fata care a intrat la C.M.L. si care a inceput a 9-a. A spus ca e foarte tare pentru inceput.. profii sunt ok si programul foarte bine organizat.
Mi-a raspuns si la cateva intrebari.. si da, frate, probele fizice in aprilie, examenele in iunie. Daca nu iei.. ai timp sa dai la alt liceu.

Dar ceea ce ma surprinde este faptul ca eu pana acum n-am mai avut indoieli.. nu asa mari.. Eram asa sigura pe mine, asa.. doritoare si increzatoare.
Dar ma gandeam.. ca nu e bine nici sa tintesc prea sus.. dar nici prea jos. Dar vorba aia.. nu stii pana nu incerci.. Deci nu ma pot declara inca sub standardele Liceului Militar.

Deja am vorbit cu var'miu si cu o colega de-a lui de facultate care este profa de sport sa incep antrenamentul de saptamana viitoare. Si vreau. Chiar vreau. Dar mi-e teama de esec..

Si toti mi-au spus pana acum sa nu renunt. Dar la naiba, eu voi trai acele clipe, nu ei.. [vorba Kennyei, ca si ea m-a sfatuit I love you] eu trebuie sa decid..

Si inca ma gandesc..

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Sophie A. Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 12/11/2008
Numar mesaje : 1161
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : nu's luata :))
Reputatie : 139
Galeoni : 36
Functii : Profesoara "Istoria Magiei"; Vanzatoare la "Capul de Mistret"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Oct 01, 2010 9:44 am

Nu renunta, Isa !

Poti s-o faci :) Stiu ca poti Smug Si cand o sa intri, sunt sigura ca o sa devii printre cei mai bun i de acolo... si intr-o zi, daca devii faimoasa - nu ma indoiesc - atunci toti vom putea zice "Uite, am cunoscut-o pe fata aceea si inca mai vorbesc cu ea !"
Sau, ceva in genul Laughing >Very Happy<

Sigur o sa reusesti Smug

[i]What do you got if you ain't got love
Whatever you got, just ain't enough[/i]3

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rdiana13.wordpress.com/
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Oct 01, 2010 9:46 am

Ce penal a sunat, Soph. rofl rofl
Dar thanks. Hug rofl
Printre cei mai buni.. ma indoiesc total. Laughing Daca va fi cineva cel mai bun de acolo.. cu siguranta va fi baiat. Laughing [Desi parca se alegea un baiat si o fata din tot liceul dintr-o promotie, parca.. Thinking Hmm.. anyway, nu voi fi eu. O.o Laughing]

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 22
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Sam Oct 02, 2010 2:10 am

de ce sa nu fi tu, cosmina? Waiting
daca iti dai silinta si lupti, si ii ai alaturi pe cei dragi, sunt sigura ca vei reusi Hug

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Sophie A. Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 12/11/2008
Numar mesaje : 1161
Stare Relatie : nu's luata :))
Reputatie : 139
Galeoni : 36
Functii : Profesoara "Istoria Magiei"; Vanzatoare la "Capul de Mistret"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Sam Oct 02, 2010 7:45 am

Cosmina Waiting Vrei o bataie buna ? Si nu-mi pasa nici daca ma veti bate toti ca o bat pe Cosmina, dar daca mai zici ca sigur nu vei fi tu, sa vezi ce ferfenitita vei fi, da ? Waiting Vad eu cum te ferfenitesc, ideea este sa o fac =]]]]]

asa, revenind la seriozitate :
Cum poti zice ca sigur nu vei fi tu ? Tu vei fi SIGUR ! Esti mai buna decat orice baiat - sunt sigura da asta - indiferent de circumstante, daca mai aiurezi astfel de prostii te duc la Spitalul 9 la Urgente Care NU Mai Pot Astepta, da ? Laughing Daca exista o astfel de sectie, daca nu am eu grija sa existe =]]]]]]]

[i]What do you got if you ain't got love
Whatever you got, just ain't enough[/i]3

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rdiana13.wordpress.com/
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Sam Oct 02, 2010 8:02 am

Hei .
Calm down , girls Laughing
Isa. deja stii parerea mea .
Nu am vrut sa postez aici , pentru ca nu am vrut sa te presez in vreun fel sau ceva de genul .
Indiferent de hotararea ta, eu sunt aici sa iti fiu alaturi si sa te sustin Hug

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Sam Oct 02, 2010 8:12 am

Sophie A. Rose a scris:
Esti mai buna decat orice baiat - sunt sigura da asta - indiferent de circumstante,

Nu. Clar nu.
Un baiat este MAI BUN decat orice fata. De ce ? Pentru ca acolo se pune accent pe conditia fizica. Iar o fata nu va putea NICIODATA [exceptand cazurile cu fetele in trupele S.E.A.L.S. (by the way, nici nu stiu daca mai exista astea Thinking)] sa fie la fel de buna la asta ca un baiat..
E clar. Sunt acceptate fetele pentru ca nu este discriminare si na, sa aiba fiecare cate o sansa. Dar se vede ca baietii sunt apreciati mai mult numai din simplul fapt ca sunt 80 [sau 100] de locuri pentru baieti [elevi noi] si numai 20 pentru fete [eleve noi]. Deci.. trage si tu concluziile de aici.
In armata mereu un barbat va fi ales pentru orice, asta dintre el si o femeie. Si mi se pare oarecum corect.. Thinking

@Bells..

Stiu.. si iti multumesc.. Hug Am discutat noi si astazi.. Hug Kiss

[/center]
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Mier Oct 06, 2010 7:35 pm

OFF: Cum asta e a 5-a zi de cand am scris mesajul de mai sus.. nu e dublu-post, nu? Thinking

ON: Tocmai m-am intors acasa. Am fost cu tata sa vorbim cu o profesoara de sport, de fapt antrenoare de lot sportiv. E o tipa foarte, foarte de treaba si mi-am dat seama ca mi-am facut probleme degeaba. Mi-a explicat cam ce vom face, ca vom fi prietene si nu va exista relatia profesor - elev cand ma va antrena.

Am decis, pentru ca nu avaeam cum sa facem altfel, sa ne vedem lunea si joia de la 9 pana la 10 si sambata sau duminica dupa-amiaza/dimineata [cum imi este mai comod] de la ce ora vreau eu.

Mi se pare foarte bine. Thinking
Mi-a aratat din nou traseul utilitar aplicativ pe care il am de parcurs pentru proba sportiva si a zis ca vom face fiecare proba in parte pana cand iese perfect. Eu oricum stiam traseul. Thinking Laughing

O sa vad cum va fi prima ora de antrenament.. adica.. luni. Thinking Desi as vrea sambata.
Sincer.. abia astept sa incerc.. Thinking

P.S. - Abia astept sa vad ce va zice Bells cand va citi asta. ;; ) Am innebunit-o ieri cu emotiile si temerile mele. Laughing I love you

[/center]
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 25
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Mier Oct 06, 2010 7:56 pm

Vad ca de-abia astepti, deci e bine Very Happy
Bafta la antrenamente Hug

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Mier Oct 06, 2010 8:06 pm

Deja stii ce zic , tutaa Hug I love you
Suna mandra de tine pentru ca ai scapat de emotii I love you
Sau macar de cateva Laughing I love you

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Mier Oct 06, 2010 8:37 pm

Thanks, Helena.. Hug

Bells, am scapat oarecum de emotii.. acum sa vad cum va fi prima data la antrenament, desi pare destul de ok.. Thinking I love you

[/center]
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Joi Ian 20, 2011 6:16 am

Hmm.. Thinking
Vad ca a trecut ceva vreme de cand nu am mai scris pe aici.

Am doua luni de antrenament. De trei ori pe saptamana cate o ora. Luna asta nu am facut deloc deocamdata, pentru ca antrenoarea e plecata undeva momentan. O sa reincep curand.

Dar tot ce a fost pana acum a fost doar un.. un ideal, ca sa spun asa.

Abia maine aflu cu adevarat cum e acolo, care sunt normele and so on. Maine merg sa imi depun fisa de inscriere pentru Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare".
Probabil ca tot maine, sau in cursul urmatoarei saptamani voi da si testele psihologice [si nu le arat conversatiile cu Adriana, Raiz, ca ma declara nebuna fara alte discutii Laughing)], probele medicale si interviul in care se urmareste motivatia pentru cariera militara.

Apoi voi merge la liceu pentru a rezolva cateva chestii [tata are doi fosti colegi de armata care sunt profesori acolo acum si care sunt dispusi sa faca doua ore de pregatire pe luna sau la doua saptamani cu mine.. aceeasi chestie: matematica.] Asta ca sa ma pot acomoda cu modul de predare de acolo.

Daca merg maine, acela va fi primul pas catre o reusita sau catre un esec.

[/center]
Sus In jos
Rosalie Andrews Blackfire
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 12/09/2010
Numar mesaje : 4667
Varsta : 24
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 751
Galeoni : 2968
Animal : Bufnita alba-Sabri
Functii : Profesoara "Previziuni despre viitor"; Angajată la "Vrajustitie"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Joi Ian 20, 2011 6:32 am

Iss a scris:

Citat :

Daca merg maine, acela va fi primul pas catre o reusita sau catre un esec.

Sunt sigura ca va fi un pas spre o reusita.Hug
Eu personal iti urez mult succes:*
Sunt sigura ca va fi bine.I love you

[color=orange] Your mind is the scene of the crime.
Powerplay doar la: Bell,Lily,Tamara,Raizen,Kayla, Alice Morris, Eveline,Ginny. [/color]

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://gbianca2.wordpress.com
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 25
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Joi Ian 20, 2011 6:35 am

Hm..presupun că dacă aș fii in locul tău aș fii fost tare entuziasmată. Baftă multă în continuare, deși cred că vei avea din plin. Am încredere că nu va fi un eșec..și îți urez gânduri bune pentru mâine. :]
Și muuultă, muultă baftă, deși ți-am mai urat o dată. Laughing
Anyway, you know...just be the best and fuck the rest. Rock On

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Joi Ian 20, 2011 7:27 am

@Rose..
Multumesc mult pentru incurajari. I love you I love you E foarte bine sa stiu ca aveti incredere in mine.. Hug

@Helenush..
Da, dar entuziasmul este la fel de mare ca si.. emotia sau frica sau cum naiba sa ii spun. Laughing
Normal, nu pot sa pic la testele psihologice sau cele medicale, asta e clar, dar mi-e teama ca nu cumva.. sa fie diferit la C.M.L. fatza de cum stiam eu ca este..

Oricum.. sper sa iasa totul bine. Smug I love you

[/center]
Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Casa : Astropufi
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Ian 21, 2011 2:45 am

Isa, totul va fi bine in zilele ce urmeaza, de asta sunt sigura. Si cred ca stiu si eu cum e sa ai emotii cand esti intr'o situatie de genul asta. Stiu ca ai calitatile necesare ca sa intri la acest liceu, iar eu te sustin I love you iti urez "succesuri" Smug Laughing

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Ian 21, 2011 6:08 am

@Alice..
Thanks. I love you

Am fost astazi la Biroul de Informare Recrutare. I love you
Si ttotul a fost asa.. usor. O.o rofl
Mi-am facut doua fise, iar pana pe data de 28. februarie trebuie sa termin toate cele trei fise medicale. Thinking Care implica una facuta de medicul de familie, una cu analize nu stiu ce bla bla bla si una facuta de medicii de la Iasi de la Spitalul Militar [acolo am de facut 9 analize O.o].

Mna, ma asteptam. rofl))

Si.. cam la doua - trei saptamani dupa data de 28 februarie.. imi vor trimite raspuns si doua zile va trebui sa stau la Campulung cu tata. Pentru probele psihologice si cele sportive. Thinking Ideea e ca eu voi dormi in Liceul Militar, cu ceilalti 29 de candidati [numai 30 pe zi] si tata va trebui sa isi gaseasca undeva cazare. Thinking

Whatever.. la asta nu ma asteptam. O__O

[/center]
Sus In jos
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Ian 21, 2011 6:43 am

Uu,Iss,suna totul foarte interesant. I love you
Succes in continuare:*
Abia asteptam noi vesti>:d<
Ma bucur ca ti s-a parut usor!Kiss

Powerplay doar la: Bell,Lily,Tamara,Raizen,Kayla, Alice Morris, Eveline,Ginny. [/color]

[/center]
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Ian 21, 2011 6:53 am

Mi s-a parut usor numai pentru ca toti cei patru Ofiteri care se ocupau de dosarele astea la Birou, ma cunosteau de la botez. O.o rofl)))))))))))) Ma rog, eu habar n-aveam cine sunt, dar cum au fost colegi cu tata, au fost la botezul meu si primul lucru pe care l-au spus a fost: "Vai, ce mare te-ai facut!"
rofl)))))))))))))))

Oricum.. nu cred ca era mare chestie nici daca nu cunosteam pe nimeni, pentru ca a trebuit doar sa scriu ceva pe niste fise si sa raspund la cateva chestii. Thinking

Ceea ce urmeaza e mai greu.. Worry Laughing)) I love you

Thanks, Rose. Hug I love you

[/center]
Sus In jos
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Ian 21, 2011 7:05 am

Citat :
Ceea ce urmeaza e mai greu.

Sunt sigura ca te vei descurca. Ti se va parea probabil greu,dar te vei descurca.
Pas cu pas vei reusi:>.
Ce tare ca te-a cunoscut lumea. =]]]
>:d<

[/center]
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Ian 21, 2011 7:11 am

Mda, intr-un mod foarte ciudat.. Dar am parte foarte des de replici "Ce mare ai crescut!" atunci cand ies cu tata prin oras sau chestii de genul. Thinking Uneori e chiar amuzant. Laughing)))

Oricum, mi-a placut faptul ca atunci cand ne-am asezat si a inceput unul dintre Ofiteri s aexplice procedurile, limbajul era cel conform normelor, adica nu vorbea pur si simplu, ce de la prieten la prieten, ci ca de la cadru militar la cadru militar [si respectiv fata de cadru militar, eu rofl))))))].

[/center]
Sus In jos
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Ian 21, 2011 7:15 am

Pai din cate ai povestit se pare ca totul a decurs perfect,conform planului. [ii,cum vorbesc si eu=]] ]
Sa ne mai dai vesti:>
Mda,cu replici din astea se confrunta oricine:-J.

[/center]
Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Casa : Astropufi
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Ian 21, 2011 7:18 am

Si mie mi se intampla, cand merg la tara, sa intre cineva pe poarta si sa ma intrebe "tu esti fata lui Florin/Tincuta?" rofl si eu nu cunosc pe nimeni rofl

Stii ce ma gandeam? Thinking ca daca tregi prin Campulung ai putea sa te intalnesti cu Bell Thinking Pe 28 februarie e ziua ei rofl Cred ca ar fi tare I love you Sunt curioasa sa aflu cum a fost acolo I love you

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Vin Ian 21, 2011 9:23 am

@Alice..
Da, pe mine nu ma intreaba "Esti fata lui Ioan si a lui Carmen ?", ci "Tu esti domnisoara viitoare Colonel ?" sau "Tu esti fata Plutonierului Ajutant Cojocariu ? ". Totul tine de armata, am observat. :-l rofl))))))))))))) Nu ca nu mi-ar placea.. doar ca la faza cu "domnisoara viitoare Colonel".. nu stiu de unde au scos-o, tata nu e Colonel. O.o rofl))))))))))))
Dar ii ziceau asa rudele acum ceva timp. rofl))))))

Da, as putea, doar ca nu cred ca as avea suficient timp. Thinking Desi ar fi foarte tare. I love you I love you
Poate reusesc. I love you

Clar, la vara ma duc la Bucuresti, la Adriana. rofl I love you deja m-am anuntat ca dorm pe pragul usii ei, alaturi de Rolf. I love you rofl

@Rose..
Pana pe 1 martie sau 28 februarie pot sta linistita. rofl I love you

[/center]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   

Sus In jos

E bine ce fac.. ?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Creati un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit