Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

E bine ce fac.. ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Sa dau la Colegiul Militar Liceal ?
Da.
37%
 37% [ 14 ]
Incearca macar..
34%
 34% [ 13 ]
Nu.
11%
 11% [ 4 ]
Sincer.. nu stiu.
18%
 18% [ 7 ]
Total voturi : 38

AutorMesaj
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Varsta : 23
Warning : 0%
Casa : Adult
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 5:31 am

Ok.. Multi ar spune acum ''Si ce ma intereseaza pe mine?''. Ei bine.. eu apelez la voi acum pentru ca am discutat despre asta cu toti cei din familie si cu majoritatea prietenilor, dar am primit acelasi raspuns:
''- Daca iti doresti cu adevarat, vei reusi. Macar incearca.''
Nu prea mai am la cine sa apelez in afara de voi. Va spun toate astea, si cele ce urmeaza, pentru ca.. damn it.. pe 18 august se face un an de cand sunt pe acest forum, si mi-ati devenit o a doua familie.. La cine sa mai apelez ?

Evident, prima optiune este Colegiul Militar Liceal ''Stefan cel Mare'' din Campulung Moldovenesc, fiind cel mai apropiat.

Am avut o discutie cu tata despre antrenamentul pe care de maine urmeaza sa il incep. Si stiu ca majoritatea pica la proba sportiva.
Nu vreau sa fiu una din acele persoane care spun cu mandrie ''- Eu vreau sa dau la Liceul Militar.'' dar nici macar nu stiu despre ce e vorba si nu se intereseaza.
Eu pun suflet in ceea ce vreau sa fac, si sunt sigura ca multi fac asta.

Multi mi-ar spune ''- De ce iti faci griji? Oricum abia ai trecut in a 8-a.''
Ei bine, imi fac. Pentru ca inscrierea pentru admiterea la acest liceu [sau oricare alt Liceu Militar din tara; in total sunt trei (fara Scolile Militare, desigur) Liceul Militar - ''Dimitre Cantemir'' din Breaza / ''Mihai Viteazul'' din Alba Iulia / ''Stefan cel Mare'' din Campulung Moldovenesc] se face la Biroul [Oficiul] de Informare - Recrutare din judet, in perioada ianuarie-aprilie 2011, in timp ce sunt in cl. a 8-a. Iar programarea pentru probele medicale, psihologice, etc. tot acolo se face, si tot in acest interval de timp.

Mai intai, candidatii/candidatele pentru C.M.L. [Colegiul Militar Liceal] trebuie sa dea o proba sportiva, ce consta in parcurgerea unui Traseu Utilitar - Aplicativ format din:
- doua sarituri in lungime, succesive, de pe loc
- aruncarea a 4 mingi diferite la o tinta
- tractiuni - baieti / flotari - fete
- deplasare in echilibru pe o bara de gimnastica
- saritura la capra / lada
- escaladarea unui obstacol
- sarituri in spatii marcate
- deplasare târâș
- ridicarea si transportul de greutati
- alergare pe 25 metri.
Unele dintre probele de mai sus, sunt eliminatorii, deci fiecare candidat/candidata are dreptul la trei incercari la acestea.
In urmatoarea zi, candidatii/candidatele care vor fi declarati Admisi vor efectua o alergare de viteza si rezistenta pe 1000 metri [1 kilometru] in 4 minute pentru baieti, si 4 minute si 15 secunde pentru fete. Mai intai baietii, apoi fetele.
Cei care vor fi declarati Admisi, vor continua in urmatoarea zi cu examenele scrise [tip grila] la limba si literatura romana si matematica.

Profilul / Specializarea Liceului - Militar / Matematica - Informatica.
Candidatii sunt declarati Admisi numai daca media celor doua rezultate la examenele de romana si matematica este 7,00.
In cazul in care sunt doi candidati cu aceleasi rezultate se va lua in considerare media generala a claselor V - VIII, iar cel care are media mai mare este declarat Admis, sau, pot fi declarati amandoi Admisi, in limita locurilor disponibile Liceului.
120 de locuri pentru baieti si 80 pentru fete. [asa era ultima data].

Stiu ca nu multi [mai nimeni..] nu se va obosi sa citeasca tot ce am scris mai sus.. Dar, daca nu ati citit tot ce e scris mai sus.. nu stiu daca are vreun rost sa imi dati vreun raspuns sau vreun sfat.

Totusi.. as fi fericita si numai daca o persoana ar citi tot si mi-ar da un sfat..
Va multumesc anticipat.

EDIT LATER: Era sa uit.. daca vreti mai multe informatii.. site-ul oficial al Liceului: http://www.colmil_sm.forter.ro/index.php

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Sophia Mason
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/05/2010
Numar mesaje : 872
Varsta : 22
Casa : Cercetasi
Reputatie : 37
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 5:46 am

ok, am citit tot[ca sa vezi cat de mult te iubesc I love you ] si nu stiu ce sati spun

daca vrei ar trebui sa incerci,
am avut si eu un coleg care a dat probele la liceul militar tot din campulung si sa antrenat cateva luni bune inainte.
A luat toate probele sportive si a luat si nota de admitere la testul ala, dar se pare ca media din 5-8 era prea mica si nu a mai intrat.

inca o data iti spun sincer ca tu esti singura care poate decide.
daca tu crezi ca te descurcu la probele alea [ eu una cred ca leas pica pe toate ca nu prea ma omor cu sportu Laughing rofl [anu asta nam fost decat la 3 ore de sport Laughing ] eu zic sa te duci si sa incerci pentru ca nu ai nimic de pierdut daca incerci, iar daca asta e cea ce vrei cu adevarat nu stiu de ce ai mai deschis topicul asta.
I love you Viitorul tau depinde numai de tine, orice am spune noi tot tu esti cea care decide pentru tine Hug

Sfatul meu este sa faci ce iti place si nu ai cum sa nu fii fericita Hug
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 24
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 5:48 am

Afla ca acum ai sa ai de-a face cu o persoana optimista.
NORMAL ca te indemn sa dai! E super la Liceul Militar , si eu as vrea sa dau , dar o sa ma mai gandesc...Thinking ( Poate ca in cazul asta semanam , si tata a avut o influenta asupra mea in legatura cu asta...)
Si in plus , daca e ceea ce iti doresti si mai ales , ceea ce iti place , sa continui! Nu te lasa doborata de alte chestii Wink Din cate imi povestise taica-miu , era super la Liceul Militar I love you Ah da , si am citit tot ce ai zis Wink

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Desiree Katherine Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 01/09/2009
Numar mesaje : 5594
Varsta : 20
Stare Relatie : Casatorita cu Bells. [Accept relatii extraconjugale:)]
Reputatie : 1201
Galeoni : 100
Animal : Pisica birmaneza - Nightshade
Functii : Ajutător pentru bibliotecă

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 5:54 am

E mai bine sa incerci,Isa,decat sa spui "Ma dau batuta" si sa regreti mai tarziu Wink Hug( stiu asta din proprie experienta)
Media ta e destul de mare ca sa intri la Liceul Militar,deci in partea asta nu-ti faci probleme( in cazul in care iti ia in considerare media Laughing ).
Probele sportive par destul de grele,dar daca te antrenezi mult in vara asta o sa-ti fie mai usor Hug
Proba cu alergare 1 kilometru/4 min 15 sec? OMG Aici eu as da inapoiStiu oricum ca alergi mai repede decat mine,totul tine de forma ta fizica si de cat te antrenezi:))
Examene scrise tip grila? I love you OMG Wow Laughing Aici chiar ca nu ai cum sa pici Laughing Si oricum tu te descurci la romana si la mate Hug
Liceul pare cam departe,dar daca tu poti merge acasa in weekend e ok Smug (P.S.: Oare te lasa daca iti aduci calculator acolo? Thinking Laughing Eu asa as face rofl )
Deci...daca ai sansa,de ce sa nu incerci?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blacklov3emo.wordpress.com/
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 6:05 am

@Sophy..
[stiu ca ma iubesti.. >Very Happy< Laughing I love you Kiss]
Da.. mai stiu si eu pe cineva, o fata, mai exact, care a luat toate probele sportive, examenul de mate l-a luat cu 9 iar cel de romana cu 10, insa a avut aceleasi rezultate ca altcineva, si s-au luat in considerare mediile.. si.. mna.. ea avea 9,40, celalalt mai mult.. Si nu a intrat. [aici e mai mult problema cu locurile, care sunt foarte putine].

Si da, este ceea ce imi doresc. Sigur, as avea o alternativa.. aceea de a da la un liceu civil, profil fiolologie/stiinte sociale [vreau sa devin psiholog] si sa continui ori cu o facultate de psihologie, ori cu facultatea de limbi din Iasi.
Dar ce imi doresc eu de fapt, este.. sa fac parte din armata. Daca nu as reusi.. cred ca o parte din mine s-ar pierde.
Mereu mi-au placut ordinea si disciplina, lucrurile stricte. Tot ce tine de armata, mai pe scurt.

Nu.. nu vreau sa renunt.. Deci.. un vot pentru C.M.L. I love you
Trebuie sa spun ca sunt fericita.. I love you

@Helena..

Owow, inca cineva care spune ''E super la Liceul Militar!'' asa ca mine. Smug I love you
Stiu, tata mi-a povestit o gramada de chestii, si tot ce mi-a povestit e.. cum era atunci. Acum e muuult mai bine, conditii super, mic-dejun, orele de curs, masa de pranz, timp liber cateva ore, orele de curs, masa de seara, timp liber din nou. I love you
Deci programul e foarte bine organizat si.. respect mult asta.

Da, tata a fost cel care m-a indrumat pe aceasta cale si ii multumesc dar.. cred ca acum imi dau seama care este temerea mea de fapt..
Imi este frica sa nu il dezamagesc.
Eu asta am in minte, desi stiu ca nu e asa.. Stiu ca daca as intra la alt liceu, ar fi fericit si m-ar sustine, dar tot am impresia ca intr-un fel sau altul il dezamagesc..
Nu vreau sa cred asta dar.. e aproape inevitabil pentru mine..

Deci.. inca un vot pentru C.M.L. Rock On I love you
Trebuie sa recunosc.. sunt fericita.

@Desiree..

Da, asa ziceam si eu.. macar sa incerc..
Normal ca vreau sa incep antrenamentul.. ca e mai bine asa.. macar sa fiu pregatita..
Pai.. cateva ture de poligon pe zi [mai ales ca stau la cativa pasi de el Laughing] si sunt ok. O tura de poligon = 1 km. Smug
Mda.. la romana stau chiar.. bine. Smug Laughing La mate nu sunt mai mult de 8. Straight face Deci.. trebuie sa mai lucrez de-a lungul .. aa.. semestrului I si ceva din semestrul II. Thinking
Pai.. da, liceul e departe, dar e tip internat.. Thinking? Deci am unde dormi [de fapt.. TOTI dorm acolo, pentru ca in afara de weekend nu poti iesi din incinta liceului, decat daca ai probleme si iti trebuie o aprobare, etc.
Dar vinerea seara sunt acasa. I love you

Si da, te lasa cu calculatorul. Laughing De fapt, fiecare camera are trei paturi si un PC. Smug Dar daca intru la C.M.L. imi iau laptop. Rock On I love you

Soo.. inca un vot pentru. I love you 8->

Mai astept si alte pareri.. Dar dupa ce am citit pana acum.. :
Maine incep antrenamentul. Rock On

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Desiree Katherine Rose
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 6:07 am

Isabella Luminita Carter a scris:

Si da, te lasa cu calculatorul. Laughing De fapt, fiecare camera are trei paturi si un PC. Smug Dar daca intru la C.M.L. imi iau laptop. Rock On I love you

Soo.. inca un vot pentru. I love you 8->

Asta imi convine si mie I love you
Te las sa te duci la Liceul Militar Smug Rock On Laughing
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 6:16 am

Isa , nu stiu cum e...Insa in orice caz , nu trebuie sa o faci doar pentru tatal tau , in primul rand pentru tine , e viitorul tau I love you

Isabella Luminita Carter a scris:
Si mie imi convine chestia asta Laughing I love you

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 6:37 am

Cand eram mica.. [acum povestesc ce mi-a spus bunica mea..] era o seara in care tata se intorcea de la servici. Atunci inca lucra la Unitatea Militara din oras. M-a luat in brate.. si si-a scos cascheta.. si mi-a pus-o mie pe cap..
De atunci.. de fiecare data cand se intorcea de la servici, el ma lua in brate, iar eu ii luam cascheta si mi-o puneam mie.
Atunci bunica mea a zis, cand eram la ea cu mama si tata.. :
''- Fata asta iti va calca pe urme..''
Dar mama a spus ca nu e de acord, ca e.. periculos.
Insa tata a zis ca ar fi mandru, si ca ma va indruma pe aceasta cale cand voi creste. Dar ca voi alege singura.
Ei bine.. el si-a facut treaba.
Acum este randul meu sa aleg..
Si cred ca stiu ce voi face.
Asta si multumita lucrurilor spuse de voi si incurajarilor voastre.. I love you
Va multumesc tuturor.. Hug
Si daca mai aveti pareri, intrebari, etc. .. pentru asta este acest topic. Wink >Very Happy<

[/center]
Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Casa : Astropufi
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 6:56 am

Izzy draga, mam bucurat foarte tare sa vad ca ne ceri noua parerea I love you cred ca alegerea pe care vrei sa o faci este cea corecta, atata timp cat te face fericita
si eu vreau sa ma fac psiholog, si sunt o persoana organizata, imi place sa respect un program, orice de genul, dar liceul militar nu e de mine :-j am intrat la Stiinte sociale, la un liceu aici in galati
probele alea la sport suna...yow...par dificile, eu una nu pot sa fac nici 2 flotari Laughing dar cu antrenament sigur vei reusi Wink am inteles ca probele alea in scris nu sunt chiar asa grele Thinking deci acolo banuiesc ca acolo nu vei avea probleme Wink
inca un vot pentru Rock On

as avea cateva intrebari Thinking daca esti din Campulung nu poti sa mergi acasa in fiecare seara Thinking parca asa intelesesem eu din ce nea zis reprezentantul cand a venit la noi la scoala Thinking dar eu jumate il ascultam jumate vorbeam cu colega de banca Laughing

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 7:10 am

Iti multumesc, Alice. Hug

Si.. nu, nu ai voie sa iesi din incinta Liceului, nici daca esti din Campulung. E ca un fel de internat.
Nu intreba de ce, ca nu fac eu regulile. Laughing Hug I love you

Thanks again, Aly.. Hug

[/center]
Sus In jos
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 05/08/2008
Numar mesaje : 938
Reputatie : 76
Galeoni : 64

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 7:19 am

Isa, eu cred ca ar trebui sa iti urmezi visul! Cred ca e destul de greu sa treci probele de educatie fizica(cel putin pentru mine ar fi cam imposibil), dar daca tu crezi ca te poti antrena, atunci e foarte bine.

Mereu vad elevi de la licee militare la olimpiadele de mate, info, fizica.Sunt singurii care vin imbracati in uniforme si toata lumea le adreseaza foarte multe intrebari, profesorii se uita cu admiratie la ei. Fete nu prea am vazut... Nu prea imi place cum arata fetele in uniformele alea. Thinking
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 7:46 am

Multumesc, Bree. Hug

Pai.. depinde ce uniforme. Adica.. fiecare Liceu Militar din tara are propria uniforma, sunt asemanatoare, dar.. diferite in multe privinte.

Mie sincer imi plac cele de la C.M.L. ''Stefan cel Mare''. Thinking Dar, fiecare cu parerea lui. Wink Hug

P.S. - Uitati o poza cu niste elevi ai Liceului Militar ''Stefan cel Mare'' in uniforme:

Cei din mijloc sunt cativa absolventi ai Liceului militar, iar cei din dreapta si stanga, in uniforme de un albastru deschis, sunt cadeti la West Point.

Mai multe poze puteti gasi aici: http://www.colmil_sm.forter.ro/galerie-foto.php.

[/center]
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 7:52 am

Ce super ee I love you
Insa nu-mi place cea a cadetilor de la West Point Laughing
404 , nu pot vedea site-ul Crying or Very sad

Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 7:57 am

nici mie nu imi plac cele albastre deschis OMG sunt chiar naspa dar celelalte mi se par accectabile, nu sunt chiar urate pentru niste uniforme

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Sophia Mason
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/05/2010
Numar mesaje : 872
Reputatie : 37
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 8:04 am

alt motiv pentru care eu nici macar nu mam gandit la liceul militar, pe langa programul fix si departarea de casa mai sunt si uniformele.
detest toate uniformele in general, nu ca astea ar fi urate[ chiar imi place sa vad pe cineva imbracat in uniforma- impune respect si alea alea] dar eu sunt total impotriva uniformelor
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 8:10 am

Mda, nici mie nu-mi plac cele ale cadetilor de la West Point. Laughing
Dar cele de la C.M.L. imi plac. Thinking 8-> I love you
Cum a zis Sophy, mie mi se pare ca impun respect, stapanire de sine si etc. etc. Smug I love you

[/center]
Sus In jos
Eduard Black
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 01/07/2010
Numar mesaje : 261
Varsta : 18
Reputatie : 14
Galeoni : 66

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 8:11 am

nu cred,liceele militare sunt cam dure,dupa cate am vazut in filme Very Happy nu stiu sper sa faci o alegera buna
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 8:13 am

Glumesti? Ca baiat ar trebui sa iti placa Laughing Inf , daca fetelor le plac...Thinking
Iti spun eu Isa , pe langa cele enumerate de tine , uniformele de la C.M.L. sunt super I love you

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 8:16 am

@Eduard..

Stiam ca voi primi si o astefel de parere. Laughing Thinking
In filme, TOT ce tine de armata, licee militare e dur.
Absolut ORICE. Wink

Dar in realitate nu e asa. Wink

BTW: M-am uitat la un video la deschiderea anului scolar 2009-2010 la Liceul Militar ''Dimitre Cantemir'' si a fost super. 8-> Si erau multe fete. 8-> I love you

@Helena..

Nu neaparat. Nu tuturor le place, si sunt multi baieti care nu au o parere foarte buna despre aceste licee.. Thinking E ceva normal. Thinking?

Dap, uniformele sunt super.. 8-> I love you

[/center]
Sus In jos
Desiree Katherine Rose
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 8:21 am

Uniformele pentru fete de la L. Militar mi se par in regula Thinking Laughing
(decat zdrentele pe care ne obliga directoarea noastra sa le purtam Laughing Serios Laughing )
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 6:51 pm

Isa Hug
Desi imi va parea rau ca vei pleca din oras stii ca te sustin I love you
Cred ca ar trebui sa incerci macar.
Desi am auzit ca se intra cu medii foarte mari la fete pentru ca sunt doar 25 de locuri Don't wanna see
Oricum , sper ca te vei descurca Smug

P.S. : Eu am un prieten la liceul militar din Campulung I love you

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 10:13 pm

Imposibil sa fie doar 25 de locuri la fete. Thinking
I mean.. am citit ca sunt cel putin 50. Thinking Smile

Anyway, nu e o tragedie daca nu intru.. problema va fi cred ca.. hmm.. imi va fi ranit orgoliul. Straight face Pe bune. Laughing Stiu ca suna prosteste, dar asa e. Straight face Laughing

Multumesc, Bells.. Smug I love you

[/center]
Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 10:17 pm

Si mie mi-ar fi ranit orgoliul daca n-as putea intra Laughing Insa stai linistita Kiss Hug
Pai...pentru mine e ciudat , pentru ca majoritatea baietilor pe care ii cunosc vor sa dea la liceu militar. Thinking
Whatever , mai conteaza asta? Laughing

Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 10:27 pm

Nope. Thinking
Laughing
Ma enerveaza cei care spun ca nu este un liceu pentru fete. Straight face Da, e mai strict, si ? Probleme ? Laughing
Asta-i discriminare, dom'le. Laughing
Mi-e mai frica pentru ca.. varul meu [care in prezent are 24 de ani] a dat la Liceul militar, a fost primul la alergarea aia pe 1000 metri, dar.. a picat la una din probe.. nu mai stiu.. Thinking cred ca era saritura la capra / lada.. Thinking Si nu a intrat.
Pe atunci erau in alta ordine.. Acum vin mai intai probele sportive si abia dupa alergarea. Thinking
Anyway.. Eu nu sunt el.. Laughing
Si.. era altfel atunci.. :-j

[/center]
Sus In jos
Eduard Black
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 01/07/2010
Numar mesaje : 261
Varsta : 18
Reputatie : 14
Galeoni : 66

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   Dum Iul 11, 2010 10:30 pm

Eu nu stiu ce sa zic sa te duci sa nu te duci gabar nam incearca sa vezi cum e Very Happy dak nu iti place ia o arma si impuscai pe toti :)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: E bine ce fac.. ?   

Sus In jos

E bine ce fac.. ?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit