Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Samantha Yvone Hawkins

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Samantha Hawkins
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 11/05/2010
Numar mesaje : 284
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 43
Galeoni : 29
Animal : Pisica "Albastra de Rusia"-Yura; Lup - Fenrir.

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Dum Iun 20, 2010 9:14 pm

Va pup dulce pentru laude tongue Kiss
Descrierea o termin cel mai probabil in vreo 5 minute. Am compus acolo o adevarat drama Laughing Si cat mi-a luat sa gasesc niste poze care sa semene cu yo cea din realitate... a trebuit sa o modific umpic pe prima, cred ca se vede, si i-am pus si alunitza, da bine : )) (dar tot raman de parere ca tipa din poze e mai frumusica decat mine, dar daca stau sa ma gandes mai bine, eu nu sunt niciodata multumita de cum arat xD)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://flower-in-desert.blogspot.com/
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 22
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Dum Iun 20, 2010 9:28 pm

oo Smug
abia astept sa iti vad descrierea, Sam Hug
spre rusinea mea, eu inca nu mi'am pus'o..dar am sa o pun cand.. Laughing
nu conteaza

vrem sa'ti vedem descrierea I love you Kiss

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 24
Casa : Adult
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Dum Iun 20, 2010 9:39 pm

Imi place povestea Samanthei Wink I love you Si pozele sunt super tongue
Asteptam descrierea Smile

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Samantha Hawkins
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Dum Iun 20, 2010 10:14 pm

Gata, descrierea terminata, misiune incheiata... m-am invatat minte, nu mai creez in viata mea alt personaj asemenea astuia ca ma seaca de imaginatie Laughing Asa, ce vroiam sa spun... a da, all rights reserved, sa nu va prind luand nici macar un cuvant din ce mi-am tocit buricele degetelor ca sa scriu acolo, ca va sparg Devil

P.S: Uitati cum arat eu in realitate, stiu, stiu, sunt oribila, groaznica, am o fata de bidon turtit ... o.O... stiu ca exagerez da' na'... o poza de acu' 3 ani ca imi e asa sila sa caut printre miile de poze uan recenta si mai am si nevoie la buda))

repet, e de acum vreo 3-4 ani, in prezent arat mai bine o_O"
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 22
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Dum Iun 20, 2010 10:22 pm

hai mai, ca arati bine Smug Kiss

mi'a placut descrierea ta I love you

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Varsta : 23
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Dum Iun 20, 2010 10:25 pm

Esti asa scumpa I love you [ Nu sunt pe invers Very Happy ]
Imi place poza Smug

Si imi place mult descrierea ta I love you

Citat :
Lalaitori: Beckstreet boys, Linkin Park, Evanescence, fostul 3 Sud Est, Basshunter, Avril, Cascada, Nightwish, Within Temptation, orice decent...

Imi place muzica pe care o asculti I love you I love you

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
MeganCosta
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 12/05/2010
Numar mesaje : 88
Casa : Astropufi
Reputatie : 4
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Lun Iun 21, 2010 1:14 am

Bine ai venit!!!!KissKissKiss

Ca de obicei....sunt ultima ..

Dar ...a big hug:*KissKiss Hug si bine ai venit!!!

Sper sa-ti faci multi prieteni si sa te simti cat mai bine!!!

Apropo ..ai talent si mi-a placut descrierea si pozele!!I love you

I hope we can be
friends!! Thinking
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lucian Layton
Anul I
Anul I

Data de inscriere : 18/06/2010
Numar mesaje : 15
Reputatie : 8
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Vin Iun 25, 2010 3:59 am

"Atentie! Exista pericolul de a va irosi 10 minute din viata citindu-mi postul kilometric

Nume: Samantha Hawkins, pe scurt, Sam.
Varsta:13
Loc natal: Romania, s-a mutat mai tarziu la Londra [mai multe informatii in descriere]
Aspect: Samantha este o fata destul de inalta pentru varsta ei, masurand vreo 1.69 si cantarind 48 de kilograme. Fizicul destul de suplu poate da impresia altora cum ca nu ar avea de a face cu o amenintare, dar traind de atata timp intr-un cartier rau-famat din Romania a invatat ca lucrurile nu sunt numai roz si in urma unor lectii de arte martiale (karate) a invatat tehnici de autoaparare.
Parul ei este negru-roscat, de lungime moderata, foarte usor ondulat, pe care il poarta liber sau, in functie de caz, prins in coada in cele mai creative moduri posibile. Ochii, de o culoare albastru-fumuriu, pot da impresia ca sunt negri in lumina slaba.

Personalitate: La prima vedere, Samanta pare a fi o combinatie de... multe chestii. Ea se muleaza in functi de caz. In general logica si serioasa, in secunda doi va deveni cel mai potrivit partener pentru o partida de poker in timpul orelor de curs daca situatia o cere sau ceva a deranjat-o la profesorul/materia respectiva. Samantha si-a descoperit destul de devreme puterile de vrajitoare, dar fata de altii, ea nu s-a autoizolat, ci a ales sa si le perfectioneze si sa se autocontroleze, traind astfel relativ pasnic printre asa-numitii "Incuiati", dar nu fara incidente. Sub aparenta sa calma, echilibrata, se ascunde o fire impulsiva. Odata ce ajungi sa o cunosti, devine o persoana, optimista, sarcastica si inteligenta in felul ei, poate chiar tupeista, caci Sam nu se va deschide decat in fata unei persoane de incredere.
Ca si hobby-uri, are foarte multe pasiuni, de la tot ce tine de elemente teoretice pana la practicarea sporturilor in aer liber sau desenatul.

Istoric: Sam a trait initial in Romania, dar s-a mutat mai tarziu la Londra din cauza unor probleme financiare ale parintilor, si ei tot vrajitori. Nu a avut parte de o copilarie foarte placuta, caci mica fiind, nu cunostea termenul de magie si adesea avea impresia ca vede anumite lucruri imperceptibile pentru "Incuiati". Datorita acestui lucru a trait o perioada zbuciumata, in care abia isi cunostea puterile, si adesea ii facea pe ceilalti sa intoarca capul avand impresia ca Sam vorbeste singura, cand defapt purta dialoguri scurte cu elfii de casa sau creaturile magice ce obisnuiau sa mișune si prin lumea incuiatilor. Este obisnuita cu obiceiurile si credintele oamenilor normali, iar spre deosebire de alti vrajitori, nu are nimic impotriva lor, desi apartine unei familii cu un "sange bun". Cunoscuta ca o copila tacuta cand era mica, a fost poreclita "Silence", dar in timp a invatat sa tina capul sus, si, sprijinita, desi intr-o mica parte, de niste parinti iubitori dar aproape intotdeauna ocupati, a trecut peste perioada atat de zbuciumata in care abia isi descoperea puterile si era considerata drept "ciudata". Aunsa la varsta de 10 ani, s-a mutat la Londra unde s-a integrat rapid in colectiv, dar lucruri ciudate au inceput sa se intample, ca si cand pana acum nu ar fi fost de ajuns, puterile ei au luat amploare odata cu varsta, si cine stie ce va mia urma, acum ca fost acceptata la scoala de magei si vrajitorie...

Alte placeri/materii preferate/etc..: De mica a fost pasionata de creaturile magice, intrand de multe ori in contact cu dragonii din Romania, țara ce gazduieste cel mai mare numar si cele mai diverse specii de dragoni, dar prefera sa treaca acest mic detaliu sub tacere...
In materie de imbracaminte, nu a fost niciodata fata care a urmat regulile, si a preferat ca pe dedesubtul mantiei d ela Hogwarts sa-si ia si ceva colorat, lucru ce a bagat-o in bucluc de cateva ori cu profesorii. Altfel, este vazuta drept o eleva buna la invatatura. Din punct de vedere social, nu ar rata nicio sansa de a socializa cu vreun coleg, desi atunci cand vorbeste cu cineva necunoscut pentru prima oara e destul de retrasa si prefera sa deschida gura numai pentru a spune ceva cu cap.
patronus: Fiind o vraja foarte avansata, nu o poate stapani inca, dar in urma catorva incercari acesta pare sa ia forma unui vultur filipinez...
*De modificat*

Animal: Pisica, albastra de rusia, Yura. Ochi de un verde intens. Ceva mai mare decat alte pisici din rasa ei. Simte si interpreteaza corect sentimentele oamenilor. Inteligenta, afectuoasa, sensibila.
Materii preferate: D.A.D.A. ("Aparare Contra Magiei Negre"), Vajhat (in caz ca se pune) si Grija Fata de Creaturile Magice
Materie detestata: Aritmantie

si aici se incheie prezentarea. pfui... *dezmortindu-si degetele* deci...e ok ce-am scris? Bine v-am gasit! si eu cea reala (pe numele adevarat: andreea) sper sa ma distrez si sa reusesc sa raman activa. "-frate ce mult scrii,eu nu pot sa scriu asa de mult nici in ruptul capului..adik ce rost are.....sa te doar mana o saptamana?nu inteleg...Very Happy....oricum....bun venit........te astept sa discutam la un RPG...Kiss
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Samantha Hawkins
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Vin Iun 25, 2010 6:03 am

Aoleuuu, ce bine de userii astia noi, fara tine lucyan uitam ca eu am defapt doua descrieri xD Gata, o sterg pe prima, ca am una mai buna pe pagina 2.

Nu va faceti griji ca mana mea e in regula, iar ceea ce citit aici e pur si simplu scris pe loc, mai mult in fuga, in schimb striga imaginatia in mine si nu rezist o saptamana fara sa compun ceva Laughing Da, si eu sper sa ne vedem la un RPG tongue

*gata, descriere "updated"*
p.s: nu era nevoie sa ma citezi, poti face puncte si altfel :p

Bellatrix, ma bucuresc ca iti plac lalaitorii pe care-i ascult I love you
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   Vin Iun 25, 2010 6:35 am

Nu nu Laughing
Eu ma bucur ca tie iti place ce imi place mie I love you
Adica... nu ma lua in seama Very Happy

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Samantha Yvone Hawkins   

Sus In jos

Samantha Yvone Hawkins
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Hogwarts :: Sala de Primire-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit