Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Momentele cand te simti idiot (idioata)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 1:43 am

mam simtit azi ca o idioata-ei bine nu chiar dar mam simtit naspa- cand miam lasat telefonul pe banca unei colege si mi la luat si la ascuns
nu a fost chiar furt pentru ca mi la dat inapoi dar pur si simplu ea si colega ei de banca nu au vrut sa mil dea inapoi
si negau ca lau luat ele cand stiam sigur ca e la ele pentru ca incepeau sa rada cand ma uitam la ele
si eu lam cautat si in buzunarele sacoului care era pe scaun si nu era si apoi cand lam cautat a 2a oara aparuse dar tot au continuat sa nege si a fost naspa, adica mam enervat sooper tare doar din simplul fapt ca nu vroiau sa recunoasca nu pentru un telefon ca se poate cumpara altul la urma urmei

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Matt I. River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 06/05/2010
Numar mesaje : 1780
Varsta : 22
Casa : Adult
Stare Relatie : Married to Isabella River.
Reputatie : 539
Galeoni : 850
Animal : Labrador Retriever Auriu - Rusty
Functii : Ajutator pentru Paznicul Vanatului; Profesor Grija fata de creaturile magice

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 1:49 am

M-am simtit ciudat azi cand i-am intors degetul colegului meu rofl Din greeala Laughing Very Happy Noroc ca a zis ca nu il doare asa tare Laughing Ca dupa ma simteam si mai vinovat Laughing

"If you love something, let it go. If it comes back to you, it's yours. If not, it never was.. "

[/i][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.myworld.forumer.ro
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 1:58 am

si eu ma simt foarte prost cand cineva se loveste sau mai stiu eu ce-asta in cazul verisorilor mei carora le sunt dadaca- si eu nu pot sa fac nimic si mi se spune uneori ca e vina mea cand uneori chiar este iar uneori nu am avut nimic dea face

[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 2:02 am

eu ma simt ca o idioata cand ma impiedic Straight face si in majoritatea cazurilor, ma prind colegii si rad Laughing
macar nu cad Laughing

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Matt I. River
Master Wizard
Master Wizard

Functii : Ajutator pentru Paznicul Vanatului; Profesor Grija fata de creaturile magice

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 2:02 am

Mda Laughing Daca se lovea asa pur si simplu nu aveam de ce sa ma simt aiurea Laughing Noi oricum ne dam pumni in pauze Laughing Doar ca ati da pumni e una Laughing (pt. ca nu dam chiar asa tare...ei bine..poate ca dam rofl) si a intoarce degetul cuiva e alta Laughing

"If you love something, let it go. If it comes back to you, it's yours. If not, it never was.. "

[/i][/b][/center]
Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 4:21 am

Bell Evans a scris:
eu ma simt ca o idioata cand ma impiedic Straight face si in majoritatea cazurilor, ma prind colegii si rad Laughing
macar nu cad Laughing
si eu ma imiedic destul de des doar pentru simplul fapt ca sunt aeriana si nu ma uit pe unde merg
nu mi se pare mare chestie sa te imiedici dar colegii mei rad si ma simt sooper nashpa
dar, colegii mei rad si daca incepi sa sughiti
nush dc dar rad din orice si e enervant uneori

Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 4:32 am

Eu ma simt idiot...cand sunt la ciclu Laughing) Ma simt graasa :)
Eu ma simt grasa MEREU,dar mai ales la ciclu...chiar daca am 45 de kile..chiar daca sunt cu 10 kile mai slaba decat ar trebui...dar eu tot grasa ma simt Straight face e o chestie ciudata..si nu mananc niimc...sunt cam anorexica Thinking ... si mda...meru ma simt idioata ca sunt grasa...dar se accentueaza la ciclu :)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Sophia Mason
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/05/2010
Numar mesaje : 872
Varsta : 23
Reputatie : 37

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 5:03 am

la 45 de kile, tu te simti grasa?
grasa esti atunci cand ajungi la 100 de kile si nu te mai poti misca
asa va sa nu te mai aud cu de astea ca te bat, chiar daca nu stiu cum arati, nu ai dece sa te simti grasa la 45 de kile.
si eu eram complexata cu greutatea la 14 ani, si eu la 14 ani aveam 50 de kile.

Eu mam simtit idioata azi la ora de mate cand profa a intrebato pe o colega de-a mea(care sa mutat de la mate info la stiinte sociale semstrul asta) daca nu cumva vrea sa se mute de la anu la clasa la cere e ea diriga(stiinte ale naturii) Ca la profilul nostru nu se face mate si ca nu prea ai unde sa ajungi daca faci profilul meu.
Stiu ca nu ar trebui sa ma simt prost din cauza asta
dar sa intamplat tocmai cand imi schimbasem si eu parerea despore profa de mate
cred ca acum o sa incep din nou sa imi doresc sa ii cada o caramida in cap Devil
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 7:42 am

Si eu ma simt grasa. Am 48 de kilograme si am 14 ani si jumatate.
Dar pur si simplu ma simt.. grasa. Si nu mananc asa mult ... pur si simplu ma simt foarte aiurea.

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 7:47 am

Bella, dak u la 14 ani jumate si 48 de kg te simti grasa, dar eu la 14 ani si aproape 5 luni[maine e ziua mea] am crek 55 de kg sau mai mult si ma simt foarte bine in proria piele
nu e recomandat sa te simti grasa sau ceva si nici sa tii diete de la varsta asta pentru ca atunci cand o sa devii adult, orice o sa mananci, o sa se depuna, cunos cazuri

Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 7:49 am

La multi ani pentru maine Hug
Si mersi pentru sfat.. I love you
O sa incerc sa tin cont de el Very Happy

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Rose Evans
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 29/01/2010
Numar mesaje : 981
Reputatie : 62
Galeoni : 45
Functii : Profesor "Potiuni"

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 7:52 am

Faza cu grasa...Eu cred ca toti ne simtim asa...Adica sa fim seriosi...Cine nu se uita in oglinda sa vada daca abdomenul ei este destul de plat.
E ceva tipic, mai ales pentru varsta noastra...
Am si eu momente cand ma simt asa...
Eu am 15 ani si am 40 de kilograme...
Oricum...toti avem cate un fix de asta la un moment dat cand incercam sa mai slabim, sa facem exercitii... Very Happy
Eu stiu cat ma freaca profa de sport sa merg la sala, la aerobica unde face ea... As merge, dar exact la ora aia am eu serialele coreene, asa ca o las balta...
Nush..Eu cred ca nu conteaza asa de mult cum arati pe dinafara...Sincer...Adica majoritatea baietilor nu stiu sa pretuiasca o fata decat daca e frumoasa, trasa ca prin inel...Dar uneori se pot trezi cu un pui de scorpie care le mananca si sufletul Laughing
Cel mai mult conteaza caracterul, asa ca fetelor nu va mai simtiti asa ca nu are rost!! ( eu incerc sa fac asta rofl )

P.S. : La multi ani pe maine, Alice!! Hug
Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Joi Mai 27, 2010 7:56 am

tata tocmai mia zis ca tre' sa dau de baut
voi ce preferati?
la faza cu grasa, eu de la un timp am reinceput sa dansez prin casa pur si simplu daca aud o melodie care imi place dansez pe ea sau ma reapuc de facut coregrafii, si asta ma tine in forma
de o luna incoace ies in fiecare saptamana in oras si ma plimb pe jos cam juma' de oras si asta face foarte bine
daca vreti sa slabiti, eu va recomand sportul si mancarea sanatoasa, nutu fastfood, nutu prea greas, prea tarziu, etc.
am si eu o colega care are aproape 1.70 si are tot 40 de kg
eu am o vorba: " si eu am patratele doar ca nu se vad"

Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 25
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Vin Mai 28, 2010 4:12 am

Azi am avut destule momente cand m-am simtit idioata.
Pot spune ca am avut cea mai proasta zi din viata mea. Straight face

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Vin Mai 28, 2010 4:16 am

azi mam simtit penibil cand la ora de religie, profa cik
"astazi povestim" si cik sa spunem noi cu ce impresii plecam din scoala
si un coleg mai zuzy deal meu cik
"nu vreau sa plec si sa o pierd pe mare mea iubire..."-si mia spus numele[sau ceva de genul ca era prea galagie ca sa mai aud ceva]
stiam ca e la vrajeala dar tot mam simtit aiurea si nici nu mai puteam respra din cauza rasului

Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Lun Mai 31, 2010 7:48 am

Momentele cand ma simt cea mai idioata fiinta de pe planeta sunt alea cand sunt paranoica. rofl

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Alice Swan
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 26/08/2009
Numar mesaje : 766
Casa : Viperini
Reputatie : 132
Galeoni : 399
Animal : Motan Albastru de Rusia - Riry; Caine Shi-tzu
Functii : Vanzatoare "Pete si Caligrafie"

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Lun Mai 31, 2010 7:52 am

Ma simt idioata acum ca nu am reusit singura sa rezolv problema cu asezatul in pagina a ficului meu pe forum.

[/center]
Sus In jos
Sophia Mason
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/05/2010
Numar mesaje : 872
Reputatie : 37

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Lun Mai 31, 2010 9:28 am

eu m-am simtit idioata azi
pentru ca am stat in casa pentru ca vremea asta mi-a dat cel mai mare maxim
din cauza ploii n-am reusit sa ies in oras si mi-a stricat toate palnurile

PS: stiu ca sunt cam incoerenta dar e destul de tarziu si trebuia sa ma intelegeti
Sus In jos
Lizzie Craig
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 26/12/2009
Numar mesaje : 437
Reputatie : 10

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Lun Iun 07, 2010 7:33 am

Bai... eram mai mica si am luat hartia igienica din casa, impodobind un nuc rofl
Vine bunica'mea - eu stateam sub pom cu tata care stiuse ce facusem...:
"Care idiotul lumii a facut asta?" a zis, rupand bucatile la care ajungea.
Eu incercam sa'i fac semne tatei sa taca!
"Nepoata'ta!"
Bunica s'a intors la mine cu o fata care cerea mai mult decat iertare... Am facut'o sa se simta foarte prost Thinking
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rpg-characters.getgoo.us/forum.htm
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Lun Iun 07, 2010 9:19 am

hmm..am slabiiit Laughing acum am 43..de kg..am mai slabit doua Very Happy iupii...
MA seaca...ca prietenul meu ma obliga sa mananc :-L si chestii...si orice ar face...ma cearta ca nu mananc...e FOAAARTe dragut din partea lui I love you:X: chiar adorabil...dar uneori ma seaca Laughing
si faza cu grasimea Very Happy nu voi scapa niciodata de complexul asta..deoarece cand...eram prin clasa a2a...eram cea mai grasa persoana din scoala cred Laughing Aveam 52...de kg...si dupa...am facut cura DRASTICA...din cauza caldurii Laughing cu..,..un iaurt pe zi...timp de 4 luni..ceea ce m-a facut sa slabesc 12..kg..si am ajuns la 40...de unde m-am ingrasat dupa iar la 52...anul asta...si anul asta...am slabit iar 9 Very Happy...ma rog....am o boala cu slabitul..din cauza ca atunci cand eram mica...eram o graasana..si toti radeau si isi bateau joc de mine..nici n-aveam prieteni din cauza asta Straight face adica...toti ma ignorau doar pentru ca eram grasa..sia cum nu vreau sa se mai intample asta :)
Dar prietenul meu e langa mine mereeeu I love you imi zice in fiecare zi..ca m-ar iubi mai mult daca as avea 70 de kg Laughing :o3 ce draguuuut...a zis ca vrea doar sa ma stie sanatoasa :o3 puiul de el :o3:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Lun Iun 07, 2010 11:25 pm

m'am simtit cam stupid in seara de banchet.. pentru ca am calcat intr'o balta cu balerinii albi, saracii rofl din vina unui coleg care a fost asa dragut sa ma incalzeasca, numai ca m'a bagat si in balta Waiting
si la inceput, cu tocuri Don't wanna see a fost mai mult decat groaznic Laughing

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Matt I. River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Lun Iun 07, 2010 11:57 pm

Azi m-am simtit ciudat cand mi-a pus profa de logica 4..mie si la 3 sferturi din clasa Sigh Mi-au mai stricat o medie profi astia Sigh Eh..na Laughing De la 10 la 8 Thinking? Laughing Macar am 10 la desen, muzica religie si sport Laughing Smug

[/i][/b][/center]
Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Mar Iun 08, 2010 12:42 am

azi mam simtit super ciudat cand am cantat la chitara in fata clasei
miam cantat tot repertoriul, inclusiv Catch me-Demi lovato[varianta moi]
pur si simplu e ciudat sai vezi pe cei cativa elevi care erau in clasa[vreo 16-17 crek] cum se holbeaza la tine ca la avioane, ca doar nu au mai vazut chitara pana acum
cand am cantat catch me, la prima strofa am dato in bara, iar la a 2a mam descurcat, fiindca e mai sus, si nu mia mai tremurat vocea[asa tare][ignorati parantezele]
dar tot a fost ciudat-ma filmat cu telefonul si diriga, si colega mea de banca

Sus In jos
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Mar Iun 08, 2010 12:56 am

I really have to say it again Straight face
Ma simt idioata cand sunt si alti idioti prin preajma Laughing
De ce Doamne?
:-l

Sus In jos
Matt I. River
Master Wizard
Master Wizard

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   Mar Iun 08, 2010 12:58 am

Probabil pentru ca acei idioti despre care vorbesti emana..idiotenie? o.O Laughing Very Happy

[/i][/b][/center]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Momentele cand te simti idiot (idioata)   

Sus In jos

Momentele cand te simti idiot (idioata)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum
» 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 11. Kiralik Ask - comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog