Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Totul despre zodii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 21
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Totul despre zodii   Lun Iul 19, 2010 6:16 am

Citat :
Cand cei doi se indragostesc, se poate spune ca sunt facuti unul pentru celalalt. Doi indivizi foarte adaptabili, cu personalitati complexe si o mare sfera a intereselor reprezinta reteta fantastica pentru mentinerea acestei relatii la cote inalte.
aww I love you I love you I love you

ms mult, domnule astrolog Wink Kiss Hug

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Totul despre zodii   Lun Iul 19, 2010 8:45 am

mersi mult stefan:X >:d<
hehe:> exista cineva care nu face infarct de cat poate cheltui o balanta cand are ocazia>:) ma rog nu asta era ideea:))

imi place cum suna Leu&Balanta8-> are asa o muzicalitate aparte8-> : )))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Wandcore Stefan
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 11/01/2010
Numar mesaje : 717
Varsta : 20
Casa : Cercetasi
Reputatie : 51
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Totul despre zodii   Lun Iul 19, 2010 10:17 am

Ginny Malfoy a scris:
hehe:> exista cineva care nu face infarct de cat poate cheltui o balanta cand are ocazia>:)
Laughing
Deci se verifica ce am spus. Si eu as putea soca daca as avea ocazia de a cheltui foarte mult. Laughing Se pare ca o a treia zodie care ar fi in stare de o asemenea "performanta" sunt gemenii.
Chiar acum, prin cap imi trece o idee nebuneasca Devil (ascundeti-va! Don't wanna see )
Ginny, ce-ar fi ca noi doi si cu un geaman sa ne intalnim pentru o sesiune de shopping la mall. (Bineinteles, va trebui in prealabil sa dam lovitura la trezorerie rofl )
Personal, cred ca vom ajunge sa caram tot mall-ul acasa. rofl

P.S.1: ar trebui sa stabilim ceva la "Sa ne intalnim"
P.S.2: Eu vreau obligatoriu libraria si magazinul de animale Laughing
P.S.3: Din moment ce are legatura cu personalitatea anumitor zodii, nu cred ca asta se numeste off-topic
P.S.4: Cate ps-uri? OMG
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Totul despre zodii   Lun Iul 19, 2010 11:44 am

acum vazui ca esti leu=))))
tu, cosmin, armani si madonna[-x si fratele lui zuzu si vecinul cel dragut al liviei=))) I love you cea mai frumoasa zodiee:X la egalitate cu balanta ehem[-x Laughing

daa..se sperie si angajatii de la mall de noi si ne dau afara:) daca nu am avea o limita de buget ar intra tot globul in criza financiara[-x
hei da=)) una din prietenele mele cele mai bune aka Lavi e gemeni;; ) Laughing
asa..eu nu ma opresc pana nu intru in mangoB-) pe ce imi cheltui eu banii cand ma duc la cluj:X
imi permit si eu de'astea=)) acum am inceput sa imi cumpar chestii foarte dragute si ieftine din targuri sau buticuri:X adica inainte eram genul care strange bani la ciorap sa isi cumpere o chichita de la zara vazuta pe net:)) daca stii sa cauti gasesti rochii foarte frumoase la 200 de mii.si cu modele asemanatoare gasesti la kenvelo (unul din foaaarte foarteeeeeeeee putinele magazine din DTS) cu 500 sau 600 Rolling eyes
am cheltuit doar 6 milioane de la inceputul verii pe haine[-x n after all.. nush ce fac la iarna fara un ban in buzunar de trench'uri noi sau cizme klumea si cu atatia pantaloni scurti /rochite (addicted=))) ) /fuste /genti plic cu lant (uuuh le ador:X are sora'mea una superbaa8-> a mea parca nu se potriveste cu nimic si o port foarte rar si e pe la miruna:-j am o geanta smechera pe care o port incontinuu;D..gri, genul xl, pe umar:) e geniala:o3 si e o nuanta neutra pana la urma..de obicei gentile mele au culori cat mai tampite sa nu se asorteze perfect la tinuta:) ) /balerini (am 2 perechi da bune:> slapi nu port ca au iesit din trend) (stiu ca se poarta sandalele dar nu ma omor dupa ele si parca vad ca atunci cand imi cumpar dupa atatea veacuri niste sandale gladiator o sa fiu singura pe strada cu ele:| balerinii in schimb nu se demodeaza niciodata) (zilele astea vreau sa;mi iau peeptoes:x:x) /maieuri de club (oki astea nu tin de anotimpB-)..adica..ba da tin de vacante:-< ) /palarii (foarte smechere alea din paieB-) am una cu fundite) /:) :-s sa nu ne gandim la lucruri ce alunga gandirea pozitiva:-j

cat pot trancani O.o excusez-moi:))

ps: stiu ca pot sa port si lucruri de vara trecuta:)) dar pur si simplu..nu mai imi plac si nu ma mai reprezinta8-| si piesele calumea le'a sterpelit sora'mea:-L a nu se intelege ca eu nu obisnuiesc sa ii deschid dulapul de la craiova cand sunt in trecere=))) zau..asa cum pt altii e colectionatul timbrelor sau fotografiatul, asa sunt pt mine hainele, franceza si povestile siropoase cu vampiri=))

edit: uite ce am gasit despre leuB-) e bine de stiut despre cosminB-) Laughing)
Animalul sacru: pupaza
Personalitate: Leul este un lider înnascut si, ca toti liderii, se înalta strivindu-i pe cei cu mai mult bun-simt decât el. Subordonatii îi acorda respectul cuvenit, dar I-ar strânge de gât cu maxima placere. Ambitie! ca nimeni altul. considera ca a atins pozitia cuvenita doar atunci cân nu mai are vreun loc alb pe cartea de vizita. Se iubeste atât de mult pe sine încât îsi pupa oglinda de câte ori se crede singur. Este asa de obsedat de onoruri ca, daca primeste o cupa la campionatul de sotron, e în stare sa umble cu ea atârnata la gât, sa vada lumea cât de grozav este. Atrage atentia în orice adunare: fie este cel mai înzorzonat personaj, fie arunca cu banii în toate partile, fie poarta o arma. Pozeaza tot timpul, doarme pe stânga fiindca profilul drept îl avantajeaza mai mult si arata cu degetul mijlociu ca sa-si expuna mai bine diamantul de multe carate. În dragoste, este la fel de înflacarat ca un furnal si la fel de discret o trompeta cu amplificator.
Meseria potrivita: împarat, sef de bloc, portar de hotel, dresor, hingher
Pizza magica: Quattro stagioni.
Medicamentul norocos: toxina botulinica

still zodia mea pref dupa balantaB-)rofl)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Casa : Adult
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Totul despre zodii   Mar Iul 20, 2010 3:37 am

Wandcore Stefan a scris:

Pentru Isa:
Balanta & Pestii
Cine a spus ca romantismul a murit? Cu siguranta nu un peste sau o balanta. Cand acestia 2 se indragostesc unul de celalalt, romantismul se scrie cu majuscula, ajungand chiar la limita cu fantezia. In cautarea armoniei si a fericirii perfecte, fiecare va fi foarte atent in a incerca sa-l multumeasca pe celalalt.

Aww.. So sweet. :"> I love you I love you
Anyway.. Thanks, Stef.. Smug 8->

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Totul despre zodii   Astazi la 5:26 pm

Sus In jos

Totul despre zodii
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 2.Noutati media

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro