Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Kennya spune:

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Ginny Andrews Blackfire
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 18/05/2009
Numar mesaje : 2552
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Singura:))
Reputatie : 94
Galeoni : 148
Animal : Yorkshire Terrier-Puffy
Functii : Vanzatoare la "Vajhat Magic"

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Vin Apr 09, 2010 2:52 am

Oare de ce sunt singura care ajunge mereu ultima aiki? Crying or Very sad nu e corect Laughing asa am citit tot ce ai scris du Kenya si vreau sa spun ca mi-au dat lacrimile cred ca niciodata in viata mea de 15 ani si 7 luni nu am fost mai emetionata I love you si stii de ce? pentru ca,chiar daca nu am timp del multe ori sa intru si sa postez aici mi-am facut prieteni buni I love you aici m-am maturizat..aici mi-am impartasit toate sentimentele bune si rele prin Rpg aici a fost ca si a doua mea casa :)
Si incep prin a-mi cere scuze fata de toti ca sunt o mare fraiera pentru ca in ultima vreme nu am mai postat deloc!

[Si vai nu pot sa cred ca spun asta dar imi tremura mana pe tastatura Laughing]

Asa revin,nu stiu de ce nu am postat in ultima vreme :( spre rusinea mea mai mult ma-m jucat WOW si am uitata de tot si de toate! dar asta nu ma scuza! adica in mai fac si eu un an pe forum si ma simt in al noulea cer nu mai ca imi pare extrem de rau ca nu am putut posta prea mult! am gresit stiu dar voi incerca sa fiu cat pot de activa!
Chiar azi sis(Bellatrix) ma certa ca nu am mai postat! si pe buna dreptate a facut-o.
Deci Kenya ai dreptate in tot ce ai spus si voi incerca sa fac tot posibilul sa fiu activa pt forum si pt prietenii ce mi ia-m fact aici Very Happy

[center]~Ginny Andrews Blackfire~[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vescanromania.forumz.ro/
Tora Chang
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 08/03/2010
Numar mesaje : 52
Reputatie : 11
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Vin Apr 09, 2010 4:21 am

Stiu ca sunt de foarte putin timp pe forum, dar, ca si altii asta e primul forum pe care m-am inscris. Iar cu cat stau mai mult pe el cu atat ma atasez mai mult.
Aici am descoperit o familie. Cu certuri, cu bucurii, dar o familie unita ce nu ar trebui sa se desparta.
Multumesc DarkMark pentru ca m-ai primit in familia ta. Multumesc DarkMark ca mi-ai dat o sansa. Multumesc DarkMark ca pur si simplu existi. Sper sa nu ne despartim niciodata.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Varsta : 23
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Vin Apr 09, 2010 5:05 am

Sis..eu nu am vrut sa te cert Laughing
Imi doream foarte mult sa intri pe forum ca Dark Mark-ul sa fie cat mai plin de viata posibil,mai ales dupa ce am citit mesajul Kennyei care m-a impresionat intr-un mod de nedescris.

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Ginny Andrews Blackfire
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Vin Apr 09, 2010 5:07 am

stiu sis dar o iau asa pentru ca asta m-a invatat minte :)
si crede-ma ca o sa ma postez cat pot de acum incolo Laughing
nu mai vreau sa fiu fraiera ce am fost pana ce kenya sa imi deschida ochii Very Happy

Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Vin Apr 09, 2010 5:08 am

Ma bucur ca acum Dark Mark-ul va fi plin de viata I love you
Cel putin ,asa sper Very Happy
Si in mare parte datorita Kennyei si lui Raizen Very Happy I love you

[/b]

Sus In jos
Ginny Andrews Blackfire
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Vin Apr 09, 2010 5:11 am

Exact I love you oricum alaturi de Dark Mark am invatat ce e ala Rpg si aici m-am maturizat I love you
si imi place cand DM e plin de viata I love you

Sus In jos
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 21
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Vin Apr 09, 2010 7:57 am

Noi trebuie sa'l facem plin de viata. Numai noi avem puterea de a inflori acest forum, cum au spus si ceilalti. Trebuie sa fim uniti si sa sustinem in continuare tot ce se intampla in familia noastra I love you

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Vin Apr 09, 2010 10:25 pm

Hotii! Waiting mi-au luat toate cuvintele demne de luat in seama! Waiting
Atunci despre tine, Kennya, voi vobi din suflet. Intotdeauna, fiecare cuvant de al tau, pana si injuraturile, m-au emotionat complet, atat de tare incat, cand te salutam pe mess, "Buna!" nu mi se parea un cuvant demn pentru tine. Imi venea sa zic "Buna ziua!" sau ceva de genu.Iar cand tu, de fiecare data ma luai in seama, si raspundeai cu "Buna Hug " in sinea mea, inima sarea. Pentru ca te-am ascultat cand am avut ocazia, si pentru ca m-ai calauzit printre toate numele...de la inceput la Ana Granger-->la nu mai stiu ce rofl---->la June Emma Ginston--->si in sfarsit Anne Jennifer Huston. Da..mai calauzit, chiar daca nevoia te-a impins sa fii absenta, indiferent de motive. M-au calauzit posturile tale, pe care le mai citeam uneori, si cand le citeam, cand le citeam ziiceam ca stii sa povestesti de minune. Si nu, nu am gresit...desi acusi implinesti 20 de ani....peste 1 an..iar peste 2 implinesti 21...totul se schimba...dar totul ramane la fel. Pentru ca tu Kennyuto(scuze daca nu iti convine Very Happy ) mereu vei ramane Kennya..indiferent daca numele tau de familie s-a schimbat treptat din Slyterin--> in diHahalina---> in Isildur. Noi, unii ne-am schimbat complet numele. (:"> ma dau ex pe mine: Nu am mai ramas June Emma, chiar daca multi, printre care si eu ne-am obisnuit cu asta) Tu nu...Tu ai ramas...si mereu vei ramane KENNYA!!! Aceasi persoana care ne da puterea sa mergem mai departe, care da mii de sfaturi, care face un RPG foarte frumos. Chiar daca nu iti poti dedica tot timpul pentru DarkMark...sa stii ca...ai dreptate cand zici ca e nevoie de timp pentru tine insuti. Si sa stii ca nu esti egoista...cel putin nu singura...si nu te considera egoista doar pentru ca vrei sa iti acorzi putin timp tie...Egoistii si-ar acorda MEREU timp lor insusi...dar tu nu esti asa. Cel putin cum te cunosc eu, iar eu te cunosc FOARTE putin. Cum am mai zis si am sa o repet, TOTI suntem putin egoisti, pentru ca...toti mai dorim uneori sa ne acordam noua insisi atentie. Dar asta nu e ceva rau pentru ca vorba ta...ne redescoperim pe noi insine...cea ce valoreaza foarte mult.
Incep sa zic despre Dark Mark....cum l-am cunoscut. L-amcunoscut prin intermediul Lyrei...caci pe atunci amandoua activam pe un site witchclub (pe care in prezent eu am disparut rofl ) Ea mi-a dat DarkMarkul..care pe atunci era DOAR harry-potter. parea interesant si distractiv...dar nu am stat mult si am iesit. Apoi peste cateva luni, (parca Thinking ) cred ca dupa ce am citit cartile Harry Potter, mi-am amintit de acest forum, si m-am inregistrat. Pe atunci era TARE pustiu si vorbesc la propriu....nu era mai nimeni inregistrat...dar cred ca am continuat sa intru, nu mai stiu. Imi parea rau ca nu intrasem mai devreme, cand erau si Avril, si altii. Dar apoi lumea a venit. Si stiu ca favorita mea era Ginny. Da,Ginny Vouleureusse(cred ca asa se scrie) care pe atunci era Ginny Weasley.Pe atunci avea doar 10 sau 11 ani...dar adoram cum vorbeste, despre Harry Potter si cum isi exprima parerile. Tot atunci, le-am cunoscut si pe iubitele mele Yvonne si Shayera. Pe atunci Yvonne era Jade Slyterin. Si pentru mine si acum ramane Jade Slyterin. La inceput faceam MUULTE gafe, nepricepand nimic. Si acum fac gafe, nepricepand nimic Laughing . Dar stiu ca DarkMark e locul unde am invatat sa intru in pielea personajelor. Tin minte...acum cateva saptamani...vroiam sa plec....nu mai stiu din ce cauza...aa probabil dintr-o cearta cu mama. Dar era greu gandul sa imi parasesc prietenii. Ca eu, ca sa fiu SINCERA, nu DM e a doua mea casa....ca am multe a doua casa...DM e parcul meu...in parc am voie sa fac multe, in parc imi fac prieteni. Si mi-era greu sa parasesc parcul. Dar nu am facut-o. Oare de ce? va puteti intreba unii. Din cauza prietenilor mei, din cauza lui Yv, Shayera, Bellatrix, Bell, Rose, si altii. Pentru ca mi-e greu sa va parasesc...pentru totdeauna. Si sper ca niciodata nu voi parasi DM pentru totdeauna. Pentru ca daca se duc membrii unii cate unii, vorba ta Kennya...DarkMarkul se va prabusi..Ai dreptate Kennya. Mare dreptate. Toti ne maturizam, dar ramanem aceeasi. Si TOTI suntem stalpul de sustinere al Dark Markului.

Daca nu aveti chef de citit ce am scris, nu aveti decat. Pe mine nu ma doare DELOC mana. Pentru ca am scris putin Laughing
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Vin Apr 09, 2010 10:28 pm

June [ pentru ca mereu vei ramane June pentru mine ] tot ce ai scris aici e minunat.
Imi vine sa plang cand ma gandesc ca aici imi petrec majoritatea timpului.
Vorbesc cu persoanele de pe forum majoritatea timpului
Si da..si pentru mine Dark Mark inseamna a doua casa .
Sunteti minunati cu totii I love you

[/b]

Sus In jos
Rose Evans
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 29/01/2010
Numar mesaje : 981
Reputatie : 62
Galeoni : 45
Functii : Profesor "Potiuni"

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Apr 10, 2010 12:16 am

Chiar m-au impresionat cuvintele tale June ( cum a zis si Bellatrix, pentru mine vei ramane 4ever June Emma).
Cred ca am observat cu totii ca prin revenirea Kennyei , forumul a inviat, mai exact a reinviat. Majoritatea membrilor ne-am adunat din nou pentru a forma acea comunitate de prieteni foarte buni, uniti. Ar trebui sa ne fie rusine tuturor ca a trebuit sa vina Kennya sa sa ne trezeasca, in loc sa vina si sa gaseasca forumul in plina floare.
Perioada asta e foarte nasoala pentru mine deoarece sunt in clasa a opta si am o gramada de teze+teste nationale , dar voi posta cat pot de mutl si voi face tot ce pot pentru DarkMark.

Hug Hug
Sus In jos
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Apr 10, 2010 12:41 am

Wow, devin scriitoare! I love you I love you Glumesc, glumesc...dar la inceput nu reuseam sa vorbesc din inima. Apoi am reusit. Pentru ca inima e la fel de importanta ca si creierul. Poate MULT mai importanta. Inima te face om, nu mintea.

LOVE YOU!( Va iubeeesc!!) Hug Hug
Sus In jos
Wandcore Stefan
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 11/01/2010
Numar mesaje : 717
Varsta : 20
Reputatie : 51

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Apr 10, 2010 7:34 am

Ai perfecta dreptate, Kennya. Discursul tau m-a emotionat profund, la fel cum sunt sigur ca i-a emotionat pe majoritatea celor ce l-au citit. Ce as putea sa mai spun... esti cea mai simpatica viperina pe care am intalnit-o si admina mea preferata. Din nou, sunt sigur ca multi din cei ceilalti 50000 si ceva de membrii ai forumului gandesc la fel. Sunt sigur ca daca as fi fost mai vechi pe forum as fi putut spune mult mai multe despre tine, ca Anne Jennifer. Dar ma voi rezuma la a te asigura ca te poti baza pe mine si pe toti ceilalti care au citit discursul tau (si, din moment ce e Anunt global, ne putem da seama cati...) ca vom mentine acest forum plin de viata.
In incheiere, Kennya, sper ca talentul tau de a compune povesti si discursuri sa nu se rezume la acest forum. Intr-adevar, nimeni nu poate contesta ca acest forum dezvolta creativitatea, dar aceasta creativitate merita folosita si in alte parti. Cu putin noroc, deja te vad scriitoare, avocat sau chiar... parlamentar. Laughing
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Apr 10, 2010 7:54 am

Mie mi-a placut ce ai scris acolo :o3...
De ce nimeni nu-si aduce aminte de mine?:( Si eu eram draguta cu toata lumea :( si eu eram prostuta...si nimeni nu ma tine minte :(
E destul de trist,pentru ca m-am chinuit sa-mi las amprenta in aceasta istorie,desi stiu ca in ultima vreme m-am indepartat tot mai tare,si imi pare rau :( pentru ca na...sunt egoista.
Doar ca m-am maturizat foarte tare,desi tot copil sunt.
Acum am prieten,am avut primul sarut...etc etc. Ma simt ciudat...
Sunt schimbata din cap pana in picioare. Nu stiu...
Ma chinui sa fiu pe cat de draguta pot,dar .... ceva nu ma lasa, si asta nu-mi place :( chiar ma doare ca nu mai pot fi aceeasi Ada de inainte...si imi pare asa rau ca nici inainte nu eram observata...
Cnad am intrat prima oara pe forumul asta,l-am adorat foarte tare...si imi doream la nebunie sa fiu...nu stiu Very Happy printre PRIMII de pe aici ...sa-i intrec pe toti...am intrecut-o...pe...Charlizze Di Rino...pe urma eram pe locul 2,dupa m-a intrecut Kennya la postari....pe urma...am intrecut-o eu,dar nu am putut fi niciodata pe 1 desi m-am chinuit din rasputeri :( Adica..vroiam sa fiu prima la ceva macar intr-un singur loc.. m-am chinuit o gramada sa-i fac pe admini sa ma iubeasca pe vremea aia,sa ma iubeasca toti membrii...si intr-un fel sunt trista ca acum...nu stiu ...CHiar daca m-am chinuit o gramada,nu-si mai aduce nimeni aminte de mine....:( Si de asta nu mi-am schimbat nici numele...in speranta ca poate asa...cine stie...o sa ma pomeneasca cineva pe undeva :o3
Eu am fost prima care a avut curaj sa glumeasca Laughing caruia intr-un fel nu i-a pasat de reguli,dar a adus veselie pe forum. Si sunt mandra de asta...am fost o incalcatoare de reguli draguta Laughing...Si ma simt mandra ca am fost prima care a avut curajul asta Not Talking...si tadaaaam eu cu Ginny am adus forumul la viata...asta inainte...de tot:D pe vremea lui Waydreamer si a kennyei...cand postam la Taverna...si mie imi placea de Andrei Malfoy Laughing...a fost o perioada draguta :o3....vremea aia a fost perfecta...
Nu stiu...adica...mi-e dor... as vrea sa pot fi ca inainte...sa rad si sa zambesc intruna cand ma gandesc la harry potter....sa mai fiu in love cu Ron Weasley Laughing si sa ma cert cu Hermione Granger pe el,si pana la urma sa i-l las ei Laughing
A fost o perioada foarte draguta...
Si mie imi era frica de Kennya oarecum. Si chiar o vedeam ca pe o zeita...era maare...si inteleaaaapta...si de toate Very Happy o admiram din toate punctele de vedere...si aveam emotii cand scriam cu ea la Taverna..si mereu aveam grija ca replicile ei sa fie cele mai serioase...si nu cumva sa o supere :o3...mi-era tare frica de ea,si in acelasi timp,simteam ca o iubesc...Adica eu chiar o iubeam Very Happy si dupa,l-am iubit si pe Raizen..mi-era ca un frate... imi dadea sfaturi si chestii...si chiar imi pare rau ca m-am certat cu el :( pentru ca mi-a fost EXACT ca un frate.. ma rog >Very Happy<
Voi scrie si mai tarziU Kiss Dar acum a venit prietenul meu la mine Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Skynet Barklord
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 25/11/2009
Numar mesaje : 474
Casa : Astropufi
Reputatie : 21
Galeoni : 65
Animal : bufnita alba-Teague

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Apr 10, 2010 8:09 am

Citat :
De ce nimeni nu-si aduce aminte de mine?:( Si eu eram draguta cu toata lumea :( si eu eram prostuta...si nimeni nu ma tine minte :(
E destul de trist,pentru ca m-am chinuit sa-mi las amprenta in aceasta istorie,desi stiu ca in ultima vreme m-am indepartat tot mai tare,si imi pare rau :( pentru ca na...sunt egoista.

Nu stiu cine sunt eu sa-ti spun....dar sunt SIGUR ca nu te-a uitat nimeni, Ada I love you
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://skynet-cs.forumz.ro
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Apr 10, 2010 8:21 am

Ada, membrii noi nu te-au uitat pt ca nici nu te-au cunoscut. Eu nu te-am uitat. N-am uitat faza cu veoiza n-am uitat nimic. Ada McNair e un nume care imi spune ceva. Nu totul se rezuma la numarul de postari sau la faptul ca iti spune cineva numele sau chestii de astea. Sunt lucruri mai subtile care nu se spun, dar sunt acolo. Tu, Ginny, Kennya si Anna sunteti persoanele cele mai reprezentative de pe forumul asta pentru mine, deoarece fiecare in parte inseamna ceva pentru mine. Nu stiu ce sa spun despre restul, dar eu nu te-am uitat.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Iseult Cromwell
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/06/2008
Numar mesaje : 853
Casa : Nesortat
Reputatie : 298
Galeoni : 220
Animal : Pisica Birmaneza-Maeve
Functii : Vanzatoare "Weasley Bing-Bong";

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Apr 10, 2010 8:47 am

Cum sa te uit, draga mea Ada?>Very Happy<

Primul meu companion, prima mea pereche de RPG. Prima tipa cu care imi placea sa glumesc la nebunie, sa ma tampesc si trestii...>Very Happy<KissKiss

Eu, una, cum as putea sa trec cu vederea membrii cu care m-am imprietenit la inceput?I love you Daca ma gandesc mai bine, tu ai fost prima care mi-a urat Welcome pe forum.I love you Sau nu..Thinking...Hermione Granger..Apoi tu, apoi Samantha!:-> [waa...ce memorie de elefant.rofl]

Eu tot sper ca te vei intoarce odata si odata, ca nu ne vei uita. Pe nici un prieten, oricat de mic si marut[de ex.:moi:->].

Si...Tu m-ai facut metalista.:->...Datorita tie si a Annei am inceput sa ascult Heavy, Doom, Melodic Death, Folk Metal.:->

>Very Happy< Ada McNair rullz..I love you

[i][color=pink][b]Tarja Turunen fan..:-p[/b][/color][/i]

Refuz! Stau si inghit si ma gandesc..cu ce naiba am gresit?[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://power-of-elements.forumagic.net/
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Apr 10, 2010 1:38 pm

A...ma simt flatata ca ma tineti minte I love you eu jur ca credeam ca ati uitat Laughing de mine..si nu stiu Very Happy
Raizen..stiu ca nu-i vorba despre numarul de posturi..dar chiar ma straduisem pentru ele... Very Happy

Oricum va iubesc pe toti...si nu ma astept ca membrii noi sa aiba o parere despre mine...caci stiu ca nu ma cunosc :"> dar...nu stiu Very Happy macar aia vechi sa stie ca exist Laughing asa...
ma simt foarte dragut sa stiu :o3 ca exist pentru voi I love you
Sus In jos
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Dum Apr 11, 2010 7:09 am

AAAAda...Waiting poti sa nu mai spui numai prostii? Waiting
Cum sa uit de cineva...care si-a pus amprenta pe acest forum? Hug Singura problema e ca nici nu te-am cunoscut prea bine...dar memoria mea spune ca ne-am mai cunoscut si pe forumul ala al tau si al Annei Thinking ...pentru fete parca Thinking ...dar pe forumul asta ti-ai pus amprenta cu adevarat. Hug

Rock On GO ADA, GO ANNA Rock On
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Lun Apr 12, 2010 1:21 am

Scuze ca nu am prea interactionat cu voi,dar nu stiu. Adica mie mi-e pur si simplu lene. Adica...daca as fi inchisa intr-o camera goala..doar cu un frigider plin cu mancare,as muri de foame,deoarece mi-ar fi lene sa-l deschid si sa mananc Very Happy
Adica....mie mi-e foarte lene sa ORICE...sii nu stiu...de aia nu prea am eu prieteni...:( adica..imi pare rau ca n-am vorbit cu voi prea mult... adica..oricand mi-as dori sa fiu prietena cu voi:X doar ca-mi este cam greu...sa...nu stiu:-?
Gen...mi-e greu sa fac o persoana sa vrea sa fie prieten cu mine..adica eu nu depun deloc efort Laughing si-l las mai mult pe celalalt doar pentru ca imi este lene Laughing Very Happy scuzee :o3..dar promit ca am sa ma straduiesc Not Talking
Sus In jos
Sophie A. Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 12/11/2008
Numar mesaje : 1161
Stare Relatie : nu's luata :))
Reputatie : 139
Galeoni : 36
Functii : Profesoara "Istoria Magiei"; Vanzatoare la "Capul de Mistret"

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Joi Apr 15, 2010 3:59 am

Va iubeesc pe toooti :x ... aproape ca am inceput sa plang dupa ce am stat si am citit tot rand cu rand ... si Ada, eu nu imi prea aduc aminte de tine (nu cred ca eram activa cand erai tu activa) insa din descrierea ta in care zici ca iti e pur si simplu lene semeni cu mine ... insa niciodata nu mi-e prea lene sa butonez ceva gen telefon/calculator/PDA etc.(asta e un fel de hobby ptr. mine Wink))

[i]What do you got if you ain't got love
Whatever you got, just ain't enough[/i]3

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rdiana13.wordpress.com/
danette
Nou Venit

Data de inscriere : 25/04/2010
Numar mesaje : 2
Varsta : 24
Casa : Nesortat
Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Dum Apr 25, 2010 5:00 am

Hei :)
Sunt noua pe aici . Am dat din intamplare peste forum si am ramas placuut surprinsa de ce se intampla pe aici Laughing chiar foarte frumos,bravo . Trebuie sa ma "supun" regulilor,probabil sa-mi primesc prima cearta desi abia am postat Laughing))
DAR,mi-a placut mult ceea ce a scris Kennya si nu mai pot sa ma adun acum Laughing) + ca e prea duminica . Oricum,frumos . Zboooor sa-mi mai bag nasu prin alte topicuri !
Sus In jos
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 25
Warning : -10%
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Mai 01, 2010 10:17 pm

Da...In concluzie eu merit sa fiu torturata, taiata in bucati si aruncata in fantana...Dar totusi, nu vreau aceasta soarta cruda.
Dar...o merit! Parca numai gura e de mine uneori.
Vreau sa-mi cer o mie..nuuu..un milion..un infinit de scuze pentru ca nu am mai intrat si nu m-am tinut de cuvant.
Sunt o proasta, stiu. Voi incerca sa intru in weekend cat imi permite timpul. Acum sa va spun si scuza mea...Da, am si o scuza..
Hmm, cum sa incep..Pai, m-am angajat si sa zic timpul meu nu este limitat, este foarte limitat. Plus ca anul asta dau si bacul, deci, este extrem de limitat.
La ora 6 dimineata imi suna ceasul si fug la scoala, ies la 13 si fug repede din militari pana in titan(slava cerului ca s-a inventat metroul)..Ajung la munca, stau acolo cam pana la 22..Ajung si eu acasa pe la 23/23:30 si ma apuc de invatat cateva ore pentru bac..ca de, e un must be. I-am spus si lui Raiz, incerc sa le fac pe toate cat mai bine. Iar pe la 24 sau 1 ma pun si eu moarta in pat..Va dati seama ca adorm instantaneu, mai ales cand sunt toata ziua pe drumuri. Iar a doua zi o iau de la capat.
Nici daca vreau nu pot sa mai intru pe mess sau pe forum cum o faceam inainte. Dar promit solemn: cand am timp, chiar si 5 minute, intru sa vad ce faceti si daca sunt odihnita postez cat pot de mult. Asta in timpul saptamanii.
In weekend, desigur ca o sa intru mult mai des si problema timpului si a starii mele fizice si psihice nu este o asa mare problema. =]]]
Sper ca voi sunteti bine si va cer inca o data scuze peste scuze. :(

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Wandcore Stefan
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 11/01/2010
Numar mesaje : 717
Reputatie : 51

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Mai 01, 2010 10:36 pm

Cum sa nu ne iertam noi admina favorita??? Hug Hug Hug Mai ales atunci cand are o scuza rezonabila. Iti uram mult, pardon, foarte mult succes la bac, iar cand vei termina sa te intorci si sa fii din nou foarte activa, asa cum i-ai obisnuit pe toti cei de pe forum I love you I love you I love you Desigur toti de pe forum iti simt lipsa, dar cu siguranta te vor intelege, asa ca nu te ingrijora. Ce ar fi de spus... noi suntem bine, dar cu siguranta vom fi si mai bine cand te vei intoarce si tu. Inca o data, iti uram foarte mult succes si sa reusesti in tot ceea ce iti propui! I love you
Sus In jos
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Sam Mai 01, 2010 10:36 pm

Kennya is all grown up now Very Happy

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Dum Mai 02, 2010 12:11 am

Stai linistita Kennya, dupa cum a zis si Stefan, cum sa nu iertam noi admina noastra preferata?? Hug Hug
Ia'ti bac'ul, e foarte important iar daca ai putin timp si de forum, foloseste'l cat de bine poti Wink
si nu uita ca te iubim muult muult de tot si te asteptam oricand Hug Hug

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Kennya spune:   Astazi la 1:28 am

Sus In jos

Kennya spune:
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit