Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Cum va imbracati?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
Klavdia Belikov
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 14/08/2010
Numar mesaje : 163
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Reputatie : 29
Galeoni : 68

MesajSubiect: Re: Cum va imbracati?   Lun Aug 16, 2010 12:35 am

să n-aud de rochii, fuste și chestii super-feminine (brățări foarte delicate and others)
nu sunt stilul meu.
Prefer formula blugi+tricou lejer+teniși=mă simt comfortabil (:
port în prostie și cămăși în carouri I love you
sau skate shoes<3
ca accesorii... prefer brățările handmade, sau friendship bracelets. gențile mele sunt încăpătoare și niciodată prea elegante. și nu port inele delicate. ^^

prefer să mă îmbrac așa cât mai am timp. După 20 de ani încolo o să încep și eu cu rochiile Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Mylene Lycoris OddCat
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 27/06/2010
Numar mesaje : 111
Varsta : 20
Casa : Cercetasi
Reputatie : 36
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Cum va imbracati?   Lun Aug 16, 2010 12:42 am

io, sinceră să fiu, disprețuiesc rochiile, fustele și chestiile feminine. întotdeauna le-am urât și o să le urăsc. așaa... eu port tricouri laargi de toate culorile înafară de roz, și pantaloni scurți (am vreo trei perechi din care port două, lmao). am o brățară mare, tricotată de către mama (yeah, sub blestemul Imperio, doamne dă să nu mă prindă ministerul), cu semnul talismanelor morții pe ea. port bagheta în buzunarul pantalonilor și mp4-ul la fel, atunci când îl am la mine. nu port genți sau alte chestii din acestea, dar nu mi-ar displăcea să car un ghiozdănoi negru după mine. port doar chestii lungi și largi și adeseori o cipică albă. port d-ăia.. teniși.. sau cum se numesc... cu negru și alb, la fel ca și harry, lmao. sunt băiețoasă. foarte băiețoasă.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sophie A. Rose
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 12/11/2008
Numar mesaje : 1161
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : nu's luata :))
Reputatie : 139
Galeoni : 36
Functii : Profesoara "Istoria Magiei"; Vanzatoare la "Capul de Mistret"

MesajSubiect: Re: Cum va imbracati?   Lun Aug 16, 2010 1:29 am

Eu in general port o pereche de blugi gri, negri sau albastru inchis, iar bluza variaza de la alb la albastru si negru, dar deobicei albastru inchis sau alb. Bluza neagra port rar ca daca as purta bluza neagra m-ar strange mama de gat Laughing

Urasc fustele si rochiile si mai ales bluzele care nu le simti pe tine...

Si mie imi plac bratarile cu tinte, ca si Helenei, dar mama ... ei bine, poarta bratari cu tinte la pantaloni albi si bluza verde Laughing si nici nu e stilul ei, cik vrea sa para nush cum da' ea uraste acel nush cum Laughing

[i]What do you got if you ain't got love
Whatever you got, just ain't enough[/i]3

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rdiana13.wordpress.com/
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Cum va imbracati?   Dum Aug 22, 2010 4:47 am

eu ma imbrac cum apuc! daca e vara o pereche de adidasi, pantaloni scurti si ata! Iar daca e iarna o sa ma imbrac gros! cred? Cool
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cum va imbracati?   

Sus In jos

Cum va imbracati?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro