Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Hobby-uri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
Sheila Vanek
Anul I
Anul I

Data de inscriere : 30/11/2008
Numar mesaje : 25
Varsta : 27
Warning : 0%
Casa : Nesortat
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Hobby-uri   Lun Dec 01, 2008 1:03 am

Well, cand eram mica aveam anumite preferinte. Odata intrata la scoala, in generala si in liceu s-au schimbat, dar acum am ramas la anumite hobby-uri pe care le fac inca din clasa a9a ^_^ :

1. listenin' music : mooama cum e viata fara muzik I love you ... muzica e viata !!! *da nici o obsesie, e o diferenta*

2. navigatul pe net, normal k orice adolescent : mess, citit manga, forumurile p kre sunt activa ori de kte ori am timp, vizionat anime (cand am timp) .

3. writing I love you : omg, din clas a10a scriu si de atunci pot sa spun (si singurica) k mi s-a imbunatatit stilul de-a scrie ^_^ : prima mea opera a fost continuare la seria Inuyasha ( aveam numa dialog, foarte putina descriere si naratiune, ziceai ca e piesa de teatru rofl ), dar acum scriu altfel ( folosesc descriere, naratiune, dialog, monolog in aceeasi cantitate ) si m imbunatatesc ori de cate ori primesc critici ^^ care ajuta pe orice scriitor ...

4. friends : mda, am si eu un grup pe care l-am cunoscut de un an; ne-am cam certat in ultima perioada da nu conteaza, tot mai vorbesc cu cativa ^^, desi nu mai e aceeasi atmosfera. dar sunt zapacitii de pe MIE ;Wink pe care ii ube ;Wink cu tot cu certificat d nebuneala ^_^

5. hmmm Thinking .... cam atat, momentan .... astea sunt principalele oricum ^_^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://z15.invisionfree.com/Magic_Is_Everywhere/index.php?
Stefanie A. Frauke
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 31/10/2008
Numar mesaje : 164
Varsta : 36
Casa : Adult
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Hobby-uri   Sam Dec 06, 2008 9:04 am

Deciiiiiii. nu stiu Laughing dar vreaaau sa postez pt un fel de continuare la Sheila Laughing

4. Ahaaa:)) Blaine, nu? Smug Cu perversitatea lui Smug Si Denis, nu? Smug Si soseta lui Denis Smug Si Lishie, cea de pe locul 3. Laughing Si Chae, bineinteles Smug Si Eliza, care face sign'uri. Si Chrystal care ne terorizeaza. Hellspit care ne omoara. Elenoir care il sperie pe Denis. Si Debs care nu e in top dar e perversa Very Happy Si David care uraaaat tongue [p naiba :-" ] Si Victoria care a dat batai de cap adminelor. Adelaide care da multe puncte. Amber fitoasa.. Anais viitoarea lui Denis. Antonia care ne omoara in story. Caleb nebunu' [inca ma gandesc la propunerea ta=))] Cheryl care ne sperie. [trec peste clonele mele si a tale:-"] . Despinuca.. Esmee.. Hebe care iti dadea dureri de cap rofl Lee pe care nu-l accept, chiar daca e cel mai bun prieten a lu' Denis in copac. Lisa ce se saruta cu Yamapi in publiiiiiiiic. Yamapi care se saruta cu Lisa in publiiiiiiic. Regis care e .. de treaba:-? Severusa malefica:)) Vaaaaai. Steph ce ne-a dat ideea cu Cruella I love you il iubim pentru asta. Thomaaas cu "tuuu!?" rofl Si Zhenya ce-l omoara pe galbenush.

5. nu mintiiiii! nu mintii! stiu eu ce e aici. Perversitatea. Daaaaaa. Desi trebuie sa recunosc ca matza lui Blaine e chiar foarte frumoasa:X si Blaine, care va ia pe toate'n rand:>

edit: vaaaaaaaaaaai. Am uitat de Lishie, cu ciocanelu'! Dulce mai este Elishuca, scumpa de ea!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sharma Josephine
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/01/2009
Numar mesaje : 27
Varsta : 30
Casa : Nesortat
Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: Hobby-uri   Dum Ian 25, 2009 12:48 am

Muzica, plimbarile in natura si numismatica (colectionarea banilor vechi)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Varsta : 21
Casa : Adult
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: Hobby-uri   Dum Ian 25, 2009 1:03 am

Asa...acum....am tot hobby-urile alea de diainte,fotbal,muzica,compusul...
Acum adaug handbalul...cititul in special...
Teatrul...ador sa cant...sa dansez...sa pictez...sa cant la pian...
ador somnul [se pune? Laughing ]
Imi plac testele online...asa ma uit la filme...
Dar cel mai mult imi place sa fac povesti de la mine din minte...le iubesc...de oricare....dar mai ales de istorie,fantasy si de aventura...saptamana asta am vazut numai filme cu vrajitori...si de tip medieval Laughing
Imi plac filmele si pofestile romantice...
Imi place foarte mult sa desenez [Eminescu se pune?...l-am desenat pe o plansa la scoala Laughing ]
Si multe altele

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Hobby-uri   

Sus In jos

Hobby-uri
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro