Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Anunt!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 25
Warning : -10%
Casa : Adult
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Anunt!!!   Joi Aug 20, 2009 12:24 am

O zic scurt pe doi ca sa intelegeti mai bine.
Regulile trebuie respectate de toti, nu doar de cateva persoane.
Se mai gasesc unii mai cu mot care pur si simplu stiu doar sa vorbeasca si sa dea din clanta, dar sa respecte sau sa ajute nu.
Pot fii si rea sa stiti. De acum cei care fac posturi rp sub cinci randuri vor fi avertizati si posturile vor fi sterse fara preaviz. Daca persoana respectiva continua sa repete aceasi greseala, primeste ban.
Pana la urma suntem toti egali. De ce unii sa nu se oboseasca deloc, apoi sa primeasca laurii si ceilalti sa munceasca ca prostii degeaba.
Daca aveti ceva sa-mi reprosati va ascult.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Anunt!!!   Joi Aug 20, 2009 12:30 am

Asa asa>:) aplaudati latura de mujera nenorocita a Kennyei Devil
Haoliu hahalino.. inseamna ca toate mesajele de pe forumul asta se reduc la jumatate:-s
Eeee. Sa fie ele bune si putine>:)

Hahii , cred ca si mesajele alea tampe care strica imaginea forumului merita inchinate abisului necrutator Devil [ ce poezie=) ]
Adica alea care sunt asa " eu ...... un copil minunat ...... m'am dus repede la alice si am spus " buna cum te numesti " si alice a zis " alice "...... si apoi am fugit..... "
ma rog=)) intelegi tu=))
Sus In jos
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 25
Warning : -10%
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Re: Anunt!!!   Joi Aug 20, 2009 12:36 am

Toata faza este ca suntem prea buni. Si de la bunatatea asta incep tot felul de porcarii si certuri. Regulie ajung sa nu fie respectate, adminii sa nu fie respectati...Pentru ce? Ca ii iertam de fiecare data si punem fata zambitoare? De la bunatatea asta apar nemultumirile membrilor care cu adevarat se respecta nu numai pe sine ca membru, dar si forumul in sine. Si de la nemultumirile astea apar certurile si alte scandaluri iesite la suprafata de nu stiu cat timp, iar toata lumea vrea sa plece sau sa renunte la postul lor.
Am uitat cum sa mai comunicam intre noi, cum sa fim deschisi unul fata de altul ca sa aflam ce il deranjeaza pe celalalt ca apoi sa rezolvam situatia.

[/center]
Sus In jos
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Anunt!!!   Mar Sept 01, 2009 5:21 am

Ai dreptate Kennya....Nu-i corect....numai o intrebare am fara suparare....Numai in RPG sa facem mai putin dde cinci randuri? Sau suntem obligati si la cafenea si la Biroul Directorilor si la Bun Venit chestii de astea sa facem cel putin cinci randuri?Daca-i asa sterge-mi postu care a incercat sa vorbeasca fara sa aiba cel putin cinci randuri. N-o ruga pe Ginny sa-mi dea cu tigaia in cap!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Anunt!!!   Mar Sept 01, 2009 5:42 am

Mm.. cred ca doar la Rpg e obligatoriu sa ai cel putin 5 randuri [ fara ooc'uri ] . Si de 2 - 3 randuri si in celelalte parti nu te doare mana. Ma rog , poti sa mai ai si propozitii scurte de comunicat, si atunci nu te chinui sa faci inflorituri cu parerea vecinei vasilica despre ceva sau ce mananci la pranz cand discutia este despre lotr.
Asa, cand pui intrebari la birou samd, poti sa scrii doar un rand:-? dar sa te exprimi clar macar, sa se intelegea in legatura cu ce esti nelamurit.. La cafenea e bine sa nu faci spam , sa faci posturi ceva mai lungi... pana la urma, nu e cine stie ce out si acolo. E singurul loc de pe forum unde poti vorbi despre life, nu numai despre harry potter. Chestia e sa postezi cu cap:D
acum ca Games arena e inchisa, spam'ul se va reduce semnificativ , oricum :)
Sus In jos
LoreNna Ionik
Nou Venit

Data de inscriere : 03/02/2010
Numar mesaje : 5
Varsta : 19
Casa : Nesortat
Reputatie : 0
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Anunt!!!   Mier Feb 03, 2010 8:23 am

Yo nu inteleg nimik nuj unde descriu personajul meu unde scriu in ce an snt HELP ME!Unde ma duc sa ma sorteze la case PLS HELP
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Anunt!!!   Mier Feb 03, 2010 8:35 am

Iertati-ma ca ma bag si eu.. :) Dar sunt de acord cu Kennya.. Wink Si cu Ginny.. Kiss
Si toata prostia aia cu certurile cu Vrajitorul Extra sau cum il chema, vai, Doamne ma temeam ca o sa fie revolta de-abinelea pe forum.. Rolling eyes Laughing
Regulile trebuie respectate de toata lumea, exact asa cum zicea si Kennya, altfel.. va imaginati ca peste tot ar fi spam, si alte chestii.. Cu alte cuvinte s-ar distruge frumusetea forumului, si acesta in sine.
Oricum, sper ca nu va suparati ca mi-am zis si eu parerea.. Very Happy
Hai, hai KENNYA & GINNY!!! Rock On Rock On Laughing
Hai sa pun o bucatica mica de RPG:

''In acel moment, Ginny di Hahalina isi ridica pancarta uriasa pe care scria: ''Sunt cea mai cula, baa!!!'' si fulgere aparura de peste tot, facand momentul unic!'' rofl

Dedicat special pt. Ginny! Laughing Kiss

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Anunt!!!   Astazi la 1:25 am

Sus In jos

Anunt!!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit