Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Voyage, voyage... \ (^_^) /

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 05/08/2008
Numar mesaje : 938
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Reputatie : 76
Galeoni : 64

MesajSubiect: Voyage, voyage... (^_^) /   Mar Iun 16, 2009 4:23 am

In urmatoare 2 saptamanii nu voi mai fi alaturi de voi deoarece plec in tabara la munte.
Nu cred ca imi veti simti lipsa, dar eu tot v-am anuntat. Kiss
Nici n-a inceput bine vacanta ca trebuie sa plec.Din pacate, in a2-a jumatate a verii voi sta mai mult acasa...

Kiss Kiss >Very Happy< >Very Happy<

Distractie placuta in vacanta si succes celor care sunt a8-a si a12-a! (adica si mie Wink) ) Sa intrati unde va doriti! Wink

Ultima editare efectuata de catre Mary Mystery in Dum Iul 12, 2009 2:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Iseult Cromwell
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/06/2008
Numar mesaje : 853
Varsta : 21
Casa : Nesortat
Reputatie : 298
Galeoni : 220
Animal : Pisica Birmaneza-Maeve
Functii : Vanzatoare "Weasley Bing-Bong";

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Mar Iun 16, 2009 5:43 am

Cum sa nu-ti simtim lipsa, Mary?Waiting
Sper ca vei veni cat de curand poti, mai ales ca mai intra doar cativa acum pe forum.

Sper sa te distrezi acolo, la munte!Kiss
Ehe, eu vreau sa merg la mare, dar nu cred ca vor si parintii!..

In fine, dapz, sa vii repede!Laughing

[i][color=pink][b]Tarja Turunen fan..:-p[/b][/color][/i]

Refuz! Stau si inghit si ma gandesc..cu ce naiba am gresit?[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://power-of-elements.forumagic.net/
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Dum Iul 12, 2009 2:09 am

Mda, se pare ca plec din nou, de data asta la mare, la insistentele parintilor mei.Din partea mea, as fi preferat sa raman acasa decat sa merg la mare. Urasc sa ma bronzez si singurul lucru care imi place acolo este sa stau la piscina sau sa privesc marea dimineata si seara cand nu sunt atat de multe persoane... Wink)

Asadar, saptamana viitoare nu ma vedeti pe forum... >Very Happy<
Sa fiti cuminti! Kiss Laughing

Bye!!! Kiss
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Dum Iul 12, 2009 2:48 am

Bafta la maaaare >Very Happy<
Sa te distrezi.. si sa faci poze..
aaa.. nici mie nu imi place marea Laughing ca trebuie sa stau dezbracata.. iar asta nu imi surade deloc :-s..
Laughing
asa.. deci
>Very Happy<
Bafta.. Thinking si... super tare I love you de tine.. eu n-am fost nicaieri vacanta asta :) Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Dum Iul 12, 2009 4:08 am

Have fun ! Eu n-am fost niciodata la mare Laughing

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Aida Viperin
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 28/04/2009
Numar mesaje : 324
Reputatie : 32

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Dum Iul 12, 2009 5:33 am

e frumos la mare (pentru mine e destul de aproape) Very Happy Wink....in fiecare vara stau cel putin 2 saptamani...prin august....dar fiecare cu gusturile lui ....iti urez distractie placuta,o sa-ti simtim lipsa....bye ! Bye-bye Bye-bye Bye-bye
Sus In jos
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Casa : Adult
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Dum Iul 12, 2009 7:40 pm

Distractie placuta KissKiss Sa te simti bine pe acolo SmugWink
Sa sti ca o sa iti simtim lipsa KissKiss

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Lun Iul 20, 2009 11:19 pm

I'm back! Yuppyyy!!!

Mda... s-a terminat si mica vacanta la mare.A fost destul de frumos... Macar a fost soare, nu a plouat decat o data.Statiunea in care am fost eu, adica Venus, era destul de pustie la inceput.Asta pana cand a venit weekend-ul si a avut loc Liberty Parade.Toata noaptea s-au auzit doar fluieraturi, acompaniate de "magistrala" muzica lautareasca provenita de la restaurantul hotelului din vecinatate, unde isi serba ziua un anume Nae... Mai pe scurt, am dormit foarte putin din cauza muzicii...

Pentru mine, s-au cam terminat vacantele in diverse locuri asa ca voi fi mai des pe forum... Voi mai pleca doar in weekenduri sau in excursii scurte asa ca nu scapati de mine! Very Happy >Very Happy<
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Lun Iul 20, 2009 11:23 pm

Faina explicatie Laughing adica... ai zis tare Laughing
Aaaa... si bine ca te-ai intors >Very Happy<

hihi..... foarte dragut. Macar ai fost undeva vacanta asta . Eu n-am fost niciodata :-L si a fost naspa. Adica m-am plictisi rau de tot toata vacanta :)
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Mar Iul 21, 2009 2:12 am

Si sor'mea a fost la mare in perioada in care ai fost tu:)
poate ca v'ati intalnit din intamplare:)) semnalmentele ei sunt de scorpie afurisita:))) cred ca tot la venus a fost si ea , cu gasca Thinking

ma bucur pentru tine:) uooof.. de'as fi si eu mai aproape de mare.. stau in partea cealalta a tarii:( ma rog , nu in coltul opus , cum este cu Mehedinti'ul meu si Botosani'ul Adei & Annei , dar in partea cealalta a sudului .
[ ce exprimare:)))) ]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Mier Iul 22, 2009 2:57 am

Deci eu stau cam pe la jumatatea drumului dintre Ginny si mare, sau dintre Mehedinti si Constanta, adica in Prahova. Wink) Si chiar si asa am facut 7 ore cu trenul pana la mare pentru ca a trebuit sa se strice masina cu o zi inainte sa plec la mare. Laughing Bine ca au mai modernizat astia trenurile si nu mai stai 8 persoane intr-un compartiment...
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Mier Iul 22, 2009 8:42 am

Aha:)) deci cu alte cuvinte stai in calea drumului meu spre fericire:))
Glumeam rofl

sper ca te'ai distrat , btw >:d<
ma rog , cine nu se distreaza la mare ? Laughing

acum mi'a marturisit si sor'mea ca nu a fost la venus ci la vama veche .. cica e f putina lume acolo in timpul saptamanii.. in weekend vine tot bucurestiul acolo:))
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Mier Iul 22, 2009 8:51 am

uh... vama vecheee 8->
Saliveaza...
plaja plina de rockeeri Saliveaza Geniaaaaal =p
AS fi in rai la Vama Veche...
ehee :> la anul parintii mei ma lasa cu gasca la mare b-)
de-abia asteeeept I love you
adica doar eu.... prietenele mele , prietenul meu si prietenii prietenului meu .. asa.. singuri in vama Saliveaza

Bautura.. faze Laughing
Ma rog.. eu nu fumez... doar mai beau... asa.. ocazional. IN vama e geniaal Saliveaza
de-abia astept..

oricum.. eu n-ammai fost la mare de 8 ani Laughing)
deci.. mna Very Happy ... m-am obisnuit :-<
Sus In jos
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Joi Iul 23, 2009 2:57 am

Tare... sa mergi la Vama cu gasca. Eu nu sunt nici rockarita si sunt genul care iese in oras pana la ora 6, la fel ca si restul prietenilor mei.Avem toti parinti de genul " cat traiesti in casa mea, nu pleci neinsotit/a nicaieri", asa ca nu mergem nicaieri cu gasca... :( Crying or Very sad Noroc cu taberele, unde suntem toti si ne lasa si parintii.

Si cu parintii te distrezi, dar mai greu... Nu pot sa zic ca nu m-am distrat de loc la mare, dar a fost mult mai misto in tabara.Am avut totusi norocul sa ma intalnesc cu o colega la mare si asa a trecut timpul mai usor...

Cand ma gandesc ca o sa prind radacini in localitate pana vine scoala... Doamne!... Crying or Very sad
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Joi Iul 23, 2009 8:07 am

Mdaaa... macar tu .. ai fost undeva Very Happy dar eu nu am fost CHIAR nicaieri vacanta asta Very Happy adica... mna Thinking decat.... la 20 de km de botoani Laughing))) \
si pana in suceava :) adica la 40 de km Laughing))
deci clar... vacanta asta a fost cea mai naspa... deoarece nu m-am dezlipit deloc.. de moldova Sigh . nu am mers mai mult de 40 km departare :-<

a fost foate naspa. macar tu ai fost undeva....

Dar lasa.. ca merg in august Devil merg cu gasca la munte!! \Very Happy/ de-abia.. astept... asa..... singuuuuri 8->
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Vin Iul 24, 2009 4:19 am

Pfa Ada o_O parintii tai te lasa pana la 4 dimineata afara si te lasa dintr'a sasea cu gasca la munte:))
Mama e ingaduitoare cu plecatul de capul meu DOAR daca sunt in vacanta de dupa clasa a opta si mai sus .. ma rog:)) putea fi mai rau , adica sa nu ma lase pana la facultate sa merg niciunde fara parinti [ taberele sau excursiile cu clasa se exclud - acolo sunt si profi ; dintr'a opta incep plimbarile cu gasca Saliveaza UU Saliveaza ]
Sus In jos
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Sam Iul 25, 2009 2:48 am

Ginny, tu macar mai ai de asteptat 2 ani(nu sunt sigura, am uitat cati ani ai Wink) ), eu mai am de asteptat vreo 4...

Si mie imi spuneau ca dupa a8-a pot sa merg si singura cu parintii, insa acum cand am terminat a 8-a, au cam uitat... :(

Faza e ca mie imi place si in tabare, pentru ca 70% din timp facem tot ce vrem noi, iar restul de 30% ce vor profii.
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Sam Iul 25, 2009 5:12 am

Noi in tabere facem 99% ce vrem noi Saliveaza adica , mai sunt profi care isi pun judetul la treaba , de ex ii obliga sa se duca la un concurs , dar atat . Noi stabilim programul . Eu de ex de 3 ani merg in aceeasi tabara si de fiecare data am lenevit si nu am participat la nici'o activitate:)) . dar oricum , nu e nimeni sa ne controleze atata.. suntem de capul nostru Saliveaza stam pana la 2 pe hol , desi stingerea e la 11 , ca pana vin profii din vilele vecine sa ne gatuie ...Laughing de acum , daca nu nimeresc tot la vila aia , fac crize[-x si cat de revoltata eram la inceput ca am nimerit intr'una din vilele " proaste " Laughing s'a dovedit ce'a mai tare , ca era incapatoare si fara profi:)) Very Happy si , ma rog , nu ne destrabalam in asa hal incat sa spargem un geam sau faze:) eram cumiiiiinti:))
imi amintesc ca 2 tipe s'au apucat sa faca striptease in camera baietilor parca:)) si una dintre ele chiar dormea in camera lor , in patul in care dormea unul care a plecat din tabara din a 2'a zi.. ce'o sa se aleaga de aia nu stiu:))
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Sam Iul 25, 2009 9:38 pm

:))0 streptease? Laughing Chiar n=au treaba alea . :)
Eu n-am fost niciodata intr-o tabvara si nu stiu de ce Laughing .
Adica.... parintii nu ma lasa sa merg in tabara.. Thinking
E ciudat..
Adica.. ma lasa sa merg...Thinking singura cu gasca , si nu ma lasa in tabara unde sunt 3423 de profi . Laughing
De asta nici nu stiu ce e o tabara :) Adica.. nu stiu in ce consta .
Si oare aas putea sa ma duc in aceeasi tabara cu Ginny? Laughing
Adica.. habar n-am . Adica mi-as dori I love you

Ia... ginny.. adica eu as putea sa merg in aceeasi tabara cu tine ? :_?
explica=mi putin Laughing
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Dum Iul 26, 2009 4:54 am

Pai e vorba de o tabara [ se numeste Poiana Pinului ] pe care o castigi la Cangurul [ d matematica ] , sau o poti plati...
Nu e scumpa , sunt vreo 9 - 10 zile , si costa vreo 5 milioane:)
Desigur poti castiga la cangurul si mergi pe gratis:))

Ce misto ar fi sa ne intalnim la anul adoo:X daca vii si tu , chiar daca nu mai castig , o platesc:))

Asa , tabara asta nu e departe de tn.. mai departe e de mine:)) este in buzau:) [ EDIT : acum m'am uitat pe harta.. e cam aceeasi distanta=)) doar ca tu parcurgi mult mai putine judete , fata de mn - si nici nu merg drept , schimb trenul in bucuresti ]
Ioti un sait jmecher [ sait:))) ]
http://danielrosner.blogspot.com/2007/12/genial.html
- pozele cred ca sunt mai vechi . de cativa ani cred . ca acum este o poteca principala si o chestie cu tobogane , leagane etc . -

Citat :
Descriere tabără: este o tabără de elevi cu 4 vile. - 2 din ele oferă condiții foarte bune, camere cu 2/3/4 paturi cu baie în cameră și mobilier destul de nou - 2 oferă camera cu 6-8 paturi și baie pe hol
Deci da , sunt 4 vile : cele mai bune , alea cu mai putine paturi + baie in camera sunt Mioritza si Bradul [ ma rog , toata lumea zice Bradutz ] si celelalte doua sunt Soimul si Magura [ ca prajitura aia:)) ] .
Am fost la Mioritza acum 3 ani , la Bradutz anul trecut si la Soimul anul asta. Urmeaza Magura probabil:)) anul asta , am nimerit totusi o vila buna . Adica la Soimul nu au fost profi si are cel mai mult spatiu , cred. Adica alergi prin hol ca prostul .
Am reusit sa stricam dulapul Laughing detalii detalii:)) cred ca e pe bune ca mobilierul mai bun e la miorita si bradutz:))

Citat :
Comunicați:Există semnal pe Orange, Vodafone, Cosmote ( de zapp nu știu ca nu am testat), dar este cam slab.În unele locuri poți avea examen chiar full, dar în camere se mai întămplă să nu ai semnal.
Semnal 3G nu există.
Ete kk. Anul trecut stateam la mansarda si ne cocotam pe geam sa prindem oleaca de semnal. Anul asta eu am iesit in castig , avand semnal daca stateam cumva anume in propriul meu pat:) am repetat cu ocazia asta cunostiintele mele acumulate din kama sutra=))))) glm=))))))) aveam semnal cand puneam telul in spatele dulapului:)
Btw , niciodata nu le'am marturisit colegelor mele de camera cum sa prinda si ele semnal [ MWHAHAHAA Devil ] [ nu doream sa umble prin patul meu pe'acolo:)) ] , asa ca sarmanelele umblau prin tabara dupa semnal. Anul trecut era semnal cand stateai undeva anume in fata vilei Mioritza. Mrg:))

aaa... si uite tampenia in care ma dadeam eu intr'una anul trecut:) anul asta nu prea m'am mai dat Very Happy
http://www.mts.gov.ro/files/photos/DSC_00191239696262.JPG
In spatele chestiei aleia este vila Bradutz. Vizavi de ea este Mioritza. Langa Bradutz , pe aceeasi parte, este Soimul, iar vizavi de soimul este Magura.

Oricum , e marfa acolo:X

Cand o sa ia mama un calc nou [ sapt asta care vine , sau peste 2 sapt ] , ia si scanner , si iti fac un desen cu camerele in care am stat in cei 3 ani de mers in tabara:)) imi amintesc totul la perfectie :-> =) scuze , dar mi'ai trezit iubirea de tabara:)) asa ca induri consecintele:) rofl
Sus In jos
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   Lun Iul 27, 2009 3:22 am

Eu habar n-aveam ca poti plati ca sa mergi in tabara la Poiana Pinului. Ce tare!
Am castigat si eu acum cativa ani, dar nu m-am dus pentru ca pica in acelasi timp cu alta tabara in care vroiam neaparat sa ma duc... :( Ar fi aproape de mine, in Buzau, judet vecin cu Prahova.

De curiozitate, Ginny, copii de ce clasa au fost in tabara cu tine? Stiu ca sunt 2 perioade, una pentru cei mai mici, iar alta pentru cei mai mari.

Cred ca e misto acolo, Ginny... Am vazut prin cartea aia cu subiecte de la Cangurul, cum se distrau copii pe-acolo.Aveati cursuri de olarit, actorie, chestii d-astea?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Voyage, voyage... \ (^_^) /   

Sus In jos

Voyage, voyage... \ (^_^) /
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Despartiri..-
Mergi direct la:  

Creati un forum gratuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit