Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Copiat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Bell Evans
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 31/01/2010
Numar mesaje : 8827
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : In a relationship with Edward Rochester
Reputatie : 1860
Galeoni : 32
Animal : Bufnita alba - Eowyn;
Functii : Ajutător în aripa spitalului; Sef de Casa la Cercetasi; Job Manager

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mai 02, 2010 12:47 am

de copiat, stiu ca in clasele mici nu copiam nimic Thinking
in a5a copiam la istorie Laughing profu era batran si citea ziarul, nu'l durea capul de noi
asa, la religie copii la fiecare test, mi se pare aiurea sa inveti lectiile alea OMG mai ales ca nu te vor ajuta in viitor
la romana, mate, chimie nu am nevoie sa copii
la fizica, ma mai consult cu Rose ca de, stam una langa alta Laughing
la geografie, proful da acelasi test in fiecare an, asa ca iau de la clasele mai mari si fac testul de acasa Smug
iar la tehnologie si informatica (facem cu acelasi prof) te pune sa citesti din carte Laughing si nici nu am dat vreodata test
la franceza, ne da din carte, asa ca il fac de acasa si ma mai uit prin caiet
la engleza, cu diriga nu prea dam noi teste I love you
la latina, testul il da la doua persoane, iar eu cu Rose stam in aceeasi banca deci e perfect, mai scoatem si caietul cateodata Laughing
si cam atat, ii mai ajut eventual si pe ceilalti Laughing

[color=#D1D1E0][font=pristina][size=18]I loved him against reason..against promise..against peace..against hope..against happiness.
Against all discouragement that could be.. (Charles Dickens) [/font][/size][/color]
[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/Lexie95
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Varsta : 23
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mai 02, 2010 7:24 am

Singura materia la care copi se numeste Biologie Very Happy
Adica..stiu cate ceva [ am media 10 Smug ] ,doar ca la test dam din prea multe lectii si nu pot sa le stiu pe toate ...

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mai 02, 2010 7:55 am

Eu nu prea copii...Cred ca in viata mea de scolara nu am copiat decat de 2 ori...cred.. rofl Si am note marisoare...desi mai scap cateodata...La niciuna. La Religie nu ma sinchisesc sa copii...dam rar teste, si deobicei sunt suuper usoare. Ma cam codesc ca am zile greute. Maine am test la fizica.... si poimaine la Biologie....Si vineri teza la mate, si pe 11 la romana....Si, si sunt aproape disperata.. rofl
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 24
Casa : Adult
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Mai 08, 2010 5:22 am

Ori de cate ori am vrut sa copiez , n-am copiat Laughing De fiecare data mi-am folosit cunostiintele si cultura generala Wink Si indiferent daca luam patru , pentru mine conta media , nu notele , deci va dati seama , un patru , 2 de zece si un noua =))Si noi colegii toti ne-am propus sa copiem la un test la tehnologie , dar a iesit nasol rau de tot , chiar daca nu am dat test . Straight face Vreo 5-6 fete au chiulit si va dati seama..consiliu profesoral , note la purtare scazute , scandal facut de cea mai tuta diriginta :-l
N-am sa copii niciodata!Laughing Pana la urma , daca trebuie sa invat , ma gandesc la viitorul meu si la cunostiile cu care ma aleg in plus.Smile

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 17/03/2010
Numar mesaje : 4338
Varsta : 21
Casa : Astropufi
Reputatie : 675
Galeoni : 292
Animal : Bufnita alba - Abigail
Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Mai 08, 2010 6:48 am

Eu abia in cls a 8a am inceput sa copii sincer
Am copiat imreuna cu toata clasa la istorie pentru ca eu nu prea pot sa invat la istorie si pentru ca am cea mai tare profa:ne lasa sa copiem atat timp cat facem liniste
la civica tot asa am civica ultima ora joia si de obicei ne trimite acasa(fac civica cu profa de istorie) si cand ne da o lucrare nu se oboseste nimeni sasi invete
eu la materiile astea doua chiar daca vreau nu pot sa invat
la mate si la geografie nu copii la mate nu am nevoie iar la geografie nu risc(profa daca te vede iti pune 1)
la religie mai copii cand ne da lucrare de obicei ne da sa scriem o rugaciune(lucru la care ma pricep), de facut o compunere si cateva intrebari din lectiile pe care nu le stie nimeni
din fericire, am noroc de profi la care poti sa copiezi daca ai nevoie

[font=georgia][b][i][color=#87ceeb]
[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twitter.com/georgasweet
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

Functii : Vanzatoare "La Trei Mături"; Profesoara "Aparare contra magiei negre"; Sef de Casa la Astropufi

MesajSubiect: Re: Copiat   Mar Mai 18, 2010 5:26 am

OFF:au trecut mai mult de 5 zile deci nu se considera dublupost

am descoperit anul asta o noua meoda de copiat
dadeam lucrare la latina si rebua sa invat terminatii la declinari, care pentru ce caz, ce gwen, ce numar
Asa ca, ce ma duce pe mine capul sa fac?
Sa scriu pe spaarul celui din fata
Si chiar a mers
si cum mau vazut fetele, hop si ele, pun si scrie pe scaune
Si azi, la lucrarea la chimie, nea dat acizi si saruri si o colega a scris pe scaunul fetei din fata
metoda e foarte eficienta, atata timp cat nu vede profa/profu scrisul

[/color][/center][/i][/font][/b][center][b][font=magicmedieval][size=20][color=black]B[u]G[/u]S Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Samantha Hawkins
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 11/05/2010
Numar mesaje : 284
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 43
Galeoni : 29
Animal : Pisica "Albastra de Rusia"-Yura; Lup - Fenrir.

MesajSubiect: Re: Copiat   Mar Mai 18, 2010 6:29 am

Alice Morris a scris:

Si azi, la lucrarea la chimie, nea dat acizi si saruri si o colega a scris pe scaunul fetei din fata
metoda e foarte eficienta, atata timp cat nu vede profa/profu scrisul

dap, merge metoda, am incercat-o Laughing) Surprised

In concluzie, fitzuicile pot fi bagate oriunde. In ecuson, in buzunare, in maneci, sub fisa de test, in adidasi, in gaurile din "barile" de fier de sub scaun, sau capsate de interiorul hanoracului rofl
Castile sunt destul de la moda, inregistrezi comentariul la romana si iti bagi casca in ureche. De aia au majoritatea fetelor parul lung.
Se poate scrie usor pe pereti, pe banci, pe spatare, chiar si pe fisa de test, subtil, cu creionul. E destul de comod si cu foaia sub fund xD

Faza cu caietul in banca e veche, la fel si "soptitul". Mesajele pe telefon sunt prea incomode, desi inca poti face o poza la harta de geografie Laughing
Noi ne-am modernizat si am comandat toata clasa reviste BioPlanet cu pix cu cerneala invizibila (traiasca profa de bio!) Curand insa si-au dat seama ca e o metode impracticabila de copiati, caci au la coada o luminita fara de care nu poti vedea ce scrii.

Sincer, copii numai in cazuri disperate. Rezultatele mele sunt bune, imi vine usor sa retin anumite chestii, desi, in clasa avem profesori al ambele extreme. Daca la latina copiem cu manualul PE banca si nu sub rofl (profu' e cel ce se face ca nu vede) la istorie si civica avem de a face cu reincarnarea lui Hitler. Zau asa, 30 de intrebari in 30 de minute? T_T Vorbesc serios.
Doamna directoare a trebuit sa faca o sedinta numai ca sa se razboiasca cu profesorul sa puna la elevi puncte din oficiu.
S-a luat si nota 0 la noi! Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://flower-in-desert.blogspot.com/
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Mai 29, 2010 12:44 am

Samantha Hawkins a scris:

In concluzie, fitzuicile pot fi bagate oriunde. In ecuson, in buzunare, in maneci, sub fisa de test, in adidasi, in gaurile din "barile" de fier de sub scaun, sau capsate de interiorul hanoracului rofl
Castile sunt destul de la moda, inregistrezi comentariul la romana si iti bagi casca in ureche. De aia au majoritatea fetelor parul lung.
Se poate scrie usor pe pereti, pe banci, pe spatare, chiar si pe fisa de test, subtil, cu creionul. E destul de comod si cu foaia sub fund xD

Faza cu caietul in banca e veche, la fel si "soptitul". Mesajele pe telefon sunt prea incomode, desi inca poti face o poza la harta de geografie Laughing
Noi ne-am modernizat si am comandat toata clasa reviste BioPlanet cu pix cu cerneala invizibila (traiasca profa de bio!) Curand insa si-au dat seama ca e o metode impracticabila de copiati, caci au la coada o luminita fara de care nu poti vedea ce scrii.
noi mai scriem pe geam, pe pereti si noi, pe banca cu creionul, uneori folosim limbajul semnelor, adica, daca arat un decet, e subiectul 1, daca 1 deget si degetul mare intrebarea 1 de la subiectul 1[am facut asa la teza unica la mate cu o colega sa vedem dak obtinem aceleasi rezultate]
am mai vazut pixuri care au in interior un calendar care se roteste in jurul pastei si scoti calendarul de acolo si bagi fituica, e destul de eficienta metoda
alte metode de copiat nu prea stiu, pentru ca nu practic, dar am fost martora la o lucrare la istorie cand toata clasa se muta din banca, o colega statea aproape pe burta sa vada in lucrrea mea, unu statea printre scaune, profa nici nu stia ca e in clasa, si sa suparat, nea luat lucrarilesi am dat ora urmatoare aceiasi lucrare cu aceleasi subiecte si tot sa copiat[dar mai aritstic]

Sus In jos
Sophia Mason
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/05/2010
Numar mesaje : 872
Varsta : 22
Reputatie : 37
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Mai 29, 2010 2:30 am

copiat, sunt experta in asta [nici chiar asa ca nu prea am ocazii]
cel mai bine e sa piu o fituca sub foaia pe care scrii. am incercat si merge
era la ora de muzica, dar am avut ceva probleme ca profa sa asezat exact in spatele meu. dar pana la urma am rezolvat situatia. colegul meu de banca, gabi[cine stie, cunoaste] o tinea pe profa de vorba si eu copiam dupa care copia el de la mine
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lizzie Craig
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 26/12/2009
Numar mesaje : 437
Reputatie : 10
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Mai 29, 2010 3:03 am

Sa ma ierte Doamne-Doamne pentru ce am facut! Dar... neah...
Sa zicem teza de la matematica... Cum suna? Copiat?! WOW
o.O
Poi... Mara... adiacenta cu mine, sau cu colega'mea de banca... rezolvase primul exerxiutiu perfect si il ajuta si pe Robert - Domnul Mister rofl din 5-8... adica cel mai frumos... blah-blah-blah... nu vad ce vede lemea la el OMG - iar acest Prost Crescut Enervant Idiot - scuze de OFF, dar trebuia sa ma descarc intr'un fel Very Happy - a zis ca era gresit. Mara, o credula a naibii de fericita, a taiat tot, bineinteles... si nu a mai avut timp sa revina asupra exercitiului O__O
Pff... mai erau cinci minute din ora... Tic-tac... tic-tac... Mara fierbea si se certa in sopata cu Robert!
Pana la urma s'a apropiat de banca, a intins mana - cu bunavointa mea - si mi'a sustras toate cele doua foi de teza... eu terminasem deja... Saracuta a inceput sa le copieze... In cinci minute?! Wow!
S'a auzit clopotelul... Mara mi'a dat in sfarsit foile inapoi si fiecare si'a vazut de treaba ei.
Btw. Prof'ul a zis ca nu ma va ierta pentru chestia asta!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rpg-characters.getgoo.us/forum.htm
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mai 30, 2010 8:58 pm

imi amintesc o faza super tare de la simularea de testare nationala la mate
nea supravegheat profa de religie si putem sa copiem la ea de te doare capul
cum e cu religia, iam zis sa spunem si Tatal Nostru, dar inainte sal zicem noi facusem deja grila si cand meam intorsu cu fata spre spatele clase, unde era icoana, cei din fata au avnsat catre ultimele banci, unde stateam si eu si pune tata si copie
si apoi, in timpul lucrarii, o colega imi dadea ciorna, eu ii scriam pe ciorna, io dadeam inapoi, un coleg avea vreo 6 ciorne pe banca, din toate partile, deci va dati seama ce era acolo

Sus In jos
Samantha Hawkins
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mai 30, 2010 9:49 pm

Alice Morris a scris:

si apoi, in timpul lucrarii, o colega imi dadea ciorna, eu ii scriam pe ciorna, io dadeam inapoi, un coleg avea vreo 6 ciorne pe banca, din toate partile, deci va dati seama ce era acolo

ciorne la religie? o_O da' va solicita umpic profesoara daca aveti nevoie. la noi a renuntat de mult la lucrari, si-a dat seama ca indiferent de metodele anti-copiat noi tot ne vom "inspira" Laughing) [e diriga noastra oricum, deci am fost scutiti sa invatam chestii inutile Smug. Nup, nup, fara ofense, sunt unele chestii prin istoria crestinismului pe care preferam sa nu le stiu xD]
Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mai 30, 2010 9:53 pm

nu la religie, la religie ne da lucrare din an in paste
vorbeam de simularea de testare nationala la mate, unde nea supravegheat profa de religie
cand ne da lucrare la religie, ne da sa scriem o rugaciune, o compunere si 3 intrebari din ultima lectie predata[pa care no invata nimeni deci copiem din caiet, de scrie toata clasa la fel, da profa tot 10 pune pe lucrare]

Sus In jos
Samantha Hawkins
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mai 30, 2010 10:13 pm

aaa, da, pardon, greu la batranete Laughing) n-am citit cu atentie prima fraza.

si la noi a fost ceva asemanator, numai ca in timpul evaluarii nationale. Faceau schimb de ciorne doua fete. Vroiau sa profite de faptul ca venise directoarea cu stampilele si discuta cu supraveghetorii. Numai ca i-a vazut d-na directoare o_O
S-au certat umpic, fetele si-au cerut scuze, negau, etc... pana la urma nu le-a facut nimic. Numai ca noi vazusem deja faza. Da' nu le-am turnat >_>"
Sus In jos
Alice Morris
Sef De Casa
Sef De Casa

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mai 30, 2010 10:15 pm

si la noi in clasa, daca vedem pe coneva copiind, nu spunem, nu dam de gol, si dupa ce iesa profa din clasa, toata lumea marturiseste, dar noi avem si o vorba
"nu la prins/na prinso profa, bravo lui/ei. poti sa dovedesti ceva?"

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Copiat   

Sus In jos

Copiat
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog