Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Copiat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Copiat   Vin Mar 27, 2009 9:04 am

Parca mai era un toapec de genul, dar acum nu l'am gasit:))

Deci. Pana acum era anti copiat:D dar acum.. la testul de la istorie.. imi trebuia doar o nenorocita de cauza pentru sfarsitul antichitatii=]] aveam caietul deschis prin banca.. oo doamne.. imi amintesc ca a venit profa spre mine=]] m'am impins in banca sa acopar ce puteam pe'acolo sa nu se vada:)) mai era si colega mea de banca disperata ..
Si la lucrarea de la muzica s'a copiat mult . Ma rog, si eu imi pregatisem niste fituici [ le bagasem in buzunarele blugilor ] , dar nu am apucat sa vad nimic . Bine ca stiam macar subiectul cu pricina:)) imi amintesc ca Mara s'a dus la baie sa se uite pe hartia pe care a copiat niste chestii ... si lui Arlette ii cazuse fituica pe jos. Pusese repede colega ei de banca piciorul sa nu vada profa , si cand avea nevoie Arle de ceva, ii dadea una in coaste=)
Nu mai stiu cine a mimat ca a cazut cu scaunul pe spate, o diversiune pentru ca un coleg aflat in partea cealalta a clasei sa apuce sa se uite pe caiet. Apoi, Schema aruncarii la cos. Unul s'a dus sa arunce o hartie la cosul de gunoi, si din 2 hartii pe care le ducea, a aruncat doar una, iar pe a doua i'a dat'o altcuiva in drum spre banca. Laughing

Bun=]] macar profa nu s'a prins.. era enervata ca cica de ce radeam noi ca prostii. La un moment dat s'a trimis si un avion de hartie prin clasa , cand nu se uita profa .

Voi ati copiat vreodata?Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Black Rose
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/12/2007
Numar mesaje : 822
Casa : Cercetasi
Reputatie : 3
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Copiat   Vin Mar 27, 2009 9:18 am

Bineinteles ca da Laughing . Evident ca nu am niciun pic de experienta intr-ale copiatului... o fac numai cand e nevoie [tehnologie, muzica, istoria artei, georgafie, uneori chimie, franceza daca am ce, etc]. In general improvizez, si culmea, semestrul acesta, chiar daca nu am invatat nimic, NIMIC, [fiin dun pic ocupata cu altcineva :-" 8->] am numai 10 OMG . Nu-mi prea vine nici mie sa cred, dar la toate testele din saptamanile acestea [vreo 7-8] am luat numai 10 fara sa copii si fara sa invat Very Happy [ptiu ptiu nu fi deochi Laughing ]. Am sa va povestesc si eu niste faze de la copiat.

Eu in general, cand am necesara nevoie, imi scriu pe coperta manualului ceea ce trebuie sa stiu sau mi-e mai greu sa tin minte. Dar...

Odata, eram printr-a 6a parca, dadeam test la tehnologie. Eu copiam de la colega, colega copia de la cel din spate, cel din spate copia din caiet. In fata catedrei era un tip, B. care avea cartea deschisa pe genunchi. Mentionez ca aveam o fraiera de profa de te apuca mila cand o auzeai vorbind. Si, daca imi aduc eu bine aminte, acestui baiat, B., ii cazuse cartea din brate de vreo 4 ori la rand rofl . Si profa nu si-a dat seama. Randeam toti ca fraierii si ea se uita prin catalog. Inca ma bufneste rasul cand ma gandesc Laughing .
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 21
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Copiat   Vin Mar 27, 2009 9:22 am

ce intrebare este asta? rofl)
logic ca da. numai ca la noi nu suntem asa de uniti rofl
la noi daca vede unu ca copie cineva.. ne da repede pe gat Laughing

in afara de romana , mate , biologie si muzica[deoarece am facut 6 ani de muzica...profesionista.. Laughing adica... stiti voi.. doar am fost la Arte] am copiat aproape
hmm.. eu fac in felul asta.. imi scriu cu creionul pe banca... in timp ce profa nu se uita , pun hartia cu testul peste ce am scris eu cu creionul , dupa care iau hartia cand nu se uita.. si vad foarte bine . si nu se prinde nimeni . Laughing nici macar profa de istorie care este cu ochii in 4!!!! deci observa femeia aia orice miscare... pe toti i-a prins care au copiat , numa pe mine nu Laughing sa stii ca e o solutie foarte buna Smug dupa care , stergi ! Laughing si faci loc pentru alt test Laughing

ma rog.. pe banca imi trec doar frazele care nu le pot retine Very Happy

Ultima editare efectuata de catre Ada McNair in Dum Mar 29, 2009 5:58 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 31/08/2007
Numar mesaje : 1432
Reputatie : 137
Galeoni : 74

MesajSubiect: Re: Copiat   Vin Mar 27, 2009 10:16 am

poate suna ciudat dar eu nu copii Laughing
Adica la nimic..acum incerc sa-mi amintesc
la ce am copiat..hmmm..voiam odata la istorie dar
colega mea de banca mi-a luat caietul si a copiat ea:| ma rog
a fost si o faza naspa atunci.Dar in rest nu copii la nimic.Mai este
si faza cu castie de la telefon.La Handsfree ma refer.Adica iti bagi castile
pe sub bluza si iti pui una si acoperi bine sa nu se vada nimic.Tu suni pe
careva care sta afara cu cartile si-ti zice.Dar sunt o gramada de fisuri la
metoda asta.De exemplu,cel care-ti spune in casca nu poate sa spuna toata materia..adica poate dar poate omite niste chestii..si de exemplu la un test
la bio ai nevoie de niste raspunsuri la intrebari.Pana astepti tu sa iti citeasca ala lectia adormi acolo.Si e si imprevizibila metoda asta..adica e destul de greu
sa o aplici..iti trebuie ani de meserie Laughing e o provocare pentru cei mai mari
care stiu treaba in ale copierii.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.picaj.tumblr.com
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Copiat   Vin Mar 27, 2009 10:19 am

ma rog.. Laughing adica.. si eu deobicei invat Laughing ca am numa medii de 10 Very Happy
adica.. anu; trecut mi-a iesit 9.90 media generala... si nu prea am copiat..

in a6a am copiat Laughing adica... am copiat la engleza , istorie .... Laughing si franceza.. la astea care nu am nici o treaba Laughing
in rest.. deobicei imi plac orele.. ;_? si la restul nu e nevoie de copiat Laughing
aaa.. si la tehnologie as copia.. da... nu ne da test niciodata Laughing
Sus In jos
Kim Ryan
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 07/02/2009
Numar mesaje : 239
Varsta : 23
Casa : Nesortat
Reputatie : 7

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mar 29, 2009 1:32 am

Nu-mi amintesc sa fi dat 3 teste fara sa copiez la macar unul dintre ele. Am incercat la fizica sa copy, dar profa se plimba prin clasa si nici macar nu puteam tine caietu-n banca. In schimb, la romana copiez cat incape. Profa de romana sta tot timpu la catedra si se uita prin clasa. Chiar ma mir ca nu ne vede copiind.

Waaai! In clasa a 5-a, faceam istorie cu actualul director. Ne-a dat un test, iar la o intrebare de vreo 5 puncte, raspunsul era pe o fisa care ne-a dat-o in clasa. TOT am copiat. Si nu s-a prins. Stateam linistita cu fisa in banca, ca si cum ne-ar fi dat sa copiem de pe fisa pe o foaie. Laughing

Acum nu mai pot sa copiez la istorie. Avem un prof care vede bine tot. Totusi am reusit sa copiez la vreo 2 intrebari la ultimul test. :-> Chiar si la mate fac cateva calcule pe telefon, chiar daca se nimereste sa stau in prima banca. Intr-o ora de fizica am folosit o metoda speciala de copiat. Eu si o colega ne-am activat Bluetoothul la telefoane, iar daca nu stiam o chestie, scriam in note ce nu stiam si ii trimiteam prin bluetooth, iar ea imi trimitea inapoi raspunsul. Merge daca sunt telefoane de aceeasi firma. Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 05/08/2008
Numar mesaje : 938
Reputatie : 76
Galeoni : 64

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mar 29, 2009 3:37 am

Eu nu am copiat niciodata chiar daca se intampla sa nu imi amintesc niste chestii(mai ales la civica),improvizez si chiar merge.
Ma mai enervez uneori cand vad ca cea mai proa..., ma rog... slaba la invatatura ia 10 cand nici macar nu a deschis caietul acasa sau cand unii copiaza, iar daca ii intrebi daca au copiat spun: "Cine? Eu? Eu am stat 6 ore sa invat acasa..."

Oricum eu nu pot sa inteleg cum unii isi pierd atat de mult timp facandu-si copiute cu toate lectiile sau scriindu-le pe telefon cand in acelasi timp ar fi putut sa invete lectia.

De fapt... daca ma gandesc bine, am copiat o data la un test neanuntat de la muzica, intr-a 7-a.S-a suparat profa pentru ca a aruncat un coleg cu servetele in ea si ne-a dat test.Eu de obicei invat, insa nu si la muzica si cum nu prea am cunostintea in domeniu, nu stiam aproape nimic.Ne-a luat profa toate caietele ca sa nu avem de unde sa copiem, insa colegul din spatele meu nu l-a dat si a copiat tot, tot din caiet.In timp ce eu ma chinuiam sa imi amintesc care era arpegiul, el terminase lucrarea.Noroc ca ma inteleg bine cu el si l-am ajutat de sute de ori, iar atunci mi-a aratat si mie....

Asta a fost singura data cand am copiat, dar de dat sa copieze altora le dau in fiecare zi Laughing
Sus In jos
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Casa : Adult
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mar 29, 2009 4:29 am

Sa recunosc,pana acum un an nu am copiat deloc.
Ohoooo...oameni buni,acum merg cu lucrerea facuta de acasa rofl
Adica numai la o materie,la Tehnologica,care ne zice din ce lectie ne da,si facem lucrarea acasa.
FFituici am cate iti tre...si inca profesorul de Regligie ne-a invatat cum sa facem fituica mai buna,sa nu ne prinda.
Sau stiti ca sunt un fel de pixuri cu hartie? adica au in ele un fel de hartie care se trage,nah,io am un pix de ala,nu scrie,e gata pasta,dar il tin pentru copiat.
Deci,pana acum un an eram un ingeras.
Nu imi scriu toata lectia,invat,si daca stiu ca nu pot sa tin minte ceva,atunci imi fac fituica.
Dar nu prea apelez la fituica,la majoritatea orelor avem profesori buni si intelegem.Sau io una daca uit sa invat,invat in pauza mare.
Sau stiti cum,io una imi sciu pe banca,sub coala alba,ca nah,acum tre sa scriem toate testele pe coala alba,ce "drept" scriemmmm Laughing
Dar sa enumar cateva una io nu am chef sa copiez,si unele unde nu pot sa copiez.
Istorie-invat tot,ca e usor
Romana-wai ca aia de te prinde cu caietul pe bancaaaa
Geografie-e bunn profu siinu tre sa copiez
Matematie-nu am iincercat pana acum
Fizica-wah...Doamne feri sa copiez
Chimie-nici atat
Informatica-e foarte usor.

Asa,in rest la toti profii am copiat...dar saa nu azic ca am copiat tot,ca as mintii.Cum spuneam,cateva idei,nume,care stiu ca nu le retin si mi scriu pe banca,pe o micuta foaie,etc

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Chloe Wai
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 26/11/2008
Numar mesaje : 189
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mar 29, 2009 4:38 am

am copiat din clasa a5a:))aproape de fiecare data in clasa a5a la geogra aveam pant scurti si mi-am scris pe picioare toata lectia apoi am acoperit cu pantaloni:))
si in ora am copiat sau tot in cls 5 la teza la mate ne-o pus cu aia de a6a in cls si una dintre fiica profei o avut ceva cu inima si o duruto si o plans si profa tot sa o ajute si toata clasa o copiat o fost penal:))
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mar 29, 2009 5:57 am

aaa Laughing eu in a5a nu am copiat deloc deloc!!!
in a6a.. la istorie Laughing de la colega mea ... [nu stiam ... ce relatii aveau mayasii cu.. nus tiu care Laughing ]
la geografie... [deoarece eram in urma cu materia... ]

eu nu am copiat niciodata toata lectia Very Happy doar ce uitam Very Happy adica.. cuvinte... sau fraze greu de retinut.. sunt unele care nu le inteleg si le scriu pe banca Laughing

Thinking
in rest.. nu stiu Laughing
nu prea copiez cine estie ce
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mar 29, 2009 7:41 am

Ei:)) si eu am copiat doar o cauza tuta din caiet , la istorie . In rest nu am antecedente penale copiale [ prea ] grave Very Happy
De fapt, imi amintesc ca odata, in clasa I [ da da, stiu cum suna Laughing ] , doamna ne invatase nush ce metoda de rezolvare , si pe la sfarsitul orei ne'a dat lucrare cu o alta problema de genu ' . Si eu , cum invatam bine de tot in clasele primare , dar desigur ca ma pregateam de acasa pentru a doua zi , si mai stateam si prost cu memoria [ Laughing ] nu mi'am amintit decat juma' prin problema . Apoi deschideam frumusel caietul cand nu se uita doamna si am copiat linistita restul Very Happy partea nasoala a fost ca am copiat si raspunsurile de la problema facuta in clasa , si nu raspunsurile care trebuiau sa imi dea la lucrare , dar tot FB am luat Laughing
Daca se considera copiat atunci cand profa de romana pune intrebari din lectia de zi , iar tu nu ai invatat si deschizi din cand in cand caietul cand nu esti vazut sa mai citesti , atunci eu copiez zilnic Laughing mrg , nici chiar=]] dar mi s'a intamplat de vreo 4 - 5 ori . Nu ca nu invatasem , dar nu imi aminteam tot . Ma uitam la unele chestii :-"

Pana la urma, este absolut logic sa copiem, la varsta asta =]]
Sus In jos
Black Rose
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/12/2007
Numar mesaje : 822
Reputatie : 3

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Mar 29, 2009 8:20 am

Exact, Ginny! Cine mai sta sa toceasca acasa la anumite materii inutile cum ar fi geografia?! [eu dau teza la istorie]. Am copiat la fiecare test de la geogra anul asta si mereu am luat 10 Very Happy [modestie... modestie.. stiu, stiu]. Eu zic ca e mai bine sa fi un pic mai perspicace si sa copiezi decat sa-ti irosesti dupamiezele invatand ceva care oricum vei uita repede. Aceasta parerea mea.
Sus In jos
Merenwen Siran
Nou Venit

Data de inscriere : 04/11/2009
Numar mesaje : 9
Casa : Nesortat
Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: Copiat   Joi Noi 05, 2009 5:44 am

Mai, mi'e rusine sa spun, dar eu cam le am intr'ale copiatului.
Nu m'a prins niciodata si nici nu rosesc sau par suspicioasa. Sunt chiar foarte naturala si nu prea bat la ochi.
Saptamana trecuta am dat test la religie, neanuntat. Ne'a pus sa scriem tot ce stiam despre una din cele trei persoane ale Sfintei Treimi. Eu, om ca tot omul, nu'mi invat pentru religie. Nu o consider o materie prea importanta. La sfarsitul lectiei am rupt foaia din caiet, mi'am scris numele, "Test" si am schimbat foaia.
Azi ne'a adus foaia si am fost singura din clasa care a luat 10.
La matematica de obicei circula cate o foita prin clasa cu rezolvarile, deci nu prea imi bat capul cu copiatul.
In general nu prea invat la materii ca tehnologia. Nu vreau sa ma fac inginer.
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 02/10/2009
Numar mesaje : 7042
Stare Relatie : Intr'o relatie cu Alec Meester
Reputatie : 1679
Galeoni : 915
Animal : Cissy - pisica Albastru de Rusia
Functii : Ajutător pentru bibliotecă; Profesoara de "Farmece"

MesajSubiect: Re: Copiat   Joi Noi 05, 2009 7:16 am

In clasa a-5-a nu am copiat deloc...
dar apoi am inceput sa copi la unele teste de la biologie.....
in rest nu prea copi....motto-ul meu este:"cat stiu atata scriu"....macar iau nota pe meritele mele...
uneori imi mai fac copiute..dar nu le folosesc...Very Happy

[font=Georgia][center][color=#800000][b][size=18]- Bella Emily Rose -[/size]

[size=13]" I will always love you "
[i]Because deep down inside
there is a part of you that feels for her. [/i]

[/b]
[right][b][i]I love you , Dess.[/i]

[/b][/right] [/color][/center][/font][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://live-love-dream.blogspot.com/
Rachel von Precieux
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 31/08/2009
Numar mesaje : 353
Stare Relatie : singura
Reputatie : 90

MesajSubiect: Re: Copiat   Vin Noi 06, 2009 6:36 am

Nooo...nici nu se pune problema,cum adica,eu?Sa copii?
Ce-ar fi viata fara copiat? Laughing
Sau mai bine spus...care-ar fi notele fara copiat? Laughing
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Copiat   Vin Noi 06, 2009 8:18 am

acum cand stau sa recitesc imi amintesc cat de tare era anul trecut..toti profii dadeau numa' 10 :-s ma rog, as fi vrut eu, dar in general luam note mari pe merit..
acum copiatul e ceva esential o_o parca e prea simplu..nici nu ma mai chinui sa fac toate strategiile alea, chiar e super simplu. cred ca pot sa ma ridic in picioare in mijlocul testului si sa urlu raspunsul la o intrebare si profii nu s'ar prinde:-j [ bine.nici chiar:))) ] . profu' de bio este din nefericire inca cadru si nu cadavru didactic:(( adica se cam prinde.acum a ajuns si director si na:D la ultima testare am luat 9.50 Devil de fapt cred ca meritam un 7 - 8 , dar mi'a mai soptit lavinia [ colega mea de banca siii cea mai buna prietena eveeer:X ] si mi'a mai dat si profu' de la el din burta:)) la religie e foarte usor sa copiezi..profa se face ca nu vede:)) la romana e naspa:-? profa sta tot timpul pe faza..si are niste miscari de kung-fu, cum sa spun, zici ca e concentrata pe tavan si in secunda urmatoare se intoarce spre tine si eu, de ex, mereu sar 2m si dup'aia intra la banuieli ca faceam ceva necurat=))) la mate profu' sta si citeste..scrie..sare..whatever . aici e cel mai usor. eu stau fix in partea opusa a clasei, ultima banca de la usa [ catedra e in fata - geam ] Devil MWHAHAHA Devil
ce mai e:-? la tehno se copiaza in disperare..profa a dat odata un 1, da' aia a fost pentru soptit. la geogra habar n'am..anul trecut nu am dat decat o lucrare amarata de inceput de an, si in rest ne dadea 10 din burta. anul asta i'a dat 4 laviniei..dar l'a luat laura pana la urma asupra'i [ sunt gemene & au spus ca au schimbat locurile intre ele. o cunosc muuuuult mai bine pe lavinia, si la ea e ceva mai importanta media..dar nu si aia de la purtare:)) anul trecut a avut 9 pt ca laura se prostea pe'acolo, la inceput de tot, cand dirigu' nu invatase sa le deosebeasca, si a intrebat'o care din gemene e si lau nu a spus nimic si i'a scazut laviniei. care, logic, nu a spus nimic. ma rog:-s nici pana in zilele de azi nu contenesc sa ma mir cat de usor e pentru ele sa se sacrifice una pentru alta=))) ]
asa. mi s'a facut somn:)))
Sus In jos
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Noi 07, 2009 2:26 am

Ooo Doamne..pai la noi se copiaza la greu..Laughing Imi amintesc de un test la Biologie..
Toti eram disperati, pentru ca nu invatasem nimic..
Asa ca o fata din clasa a luat un manual si a xeroxat paginile pe care erau lectiile din care urmam sa dam test. A facut copii pentru toata clasa..Asa..ne-am prezentat in laboratorul de bio cu foile, in timp ce profu era in sala de materiale, le-am pus cu totii in maneci, in buzunare, pe unde apucam, si cand a inceput testul..dai la copiat..Laughing
Mi-aduc aminte ca am luat 9 la testul ala..Laughing:)

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Rachel von Precieux
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 31/08/2009
Numar mesaje : 353
Stare Relatie : singura
Reputatie : 90

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Noi 07, 2009 7:31 am

Eu am luat 10 Devil
Slava Domnului ca exista xerox in scoala Laughing
Sus In jos
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Noi 07, 2009 7:36 am

si eu am luat 10...dar nu am copiat chiar tot...stiu ca saraca Cristina incerca sa imi dea si mie sa copi...si era sa o prinda proful de biologie...ce vremuri....
oricum media 10 la biologie in fiecare an...si cateva din note datorita copiatului...cateva la oral:))

[/b]

Sus In jos
Ginny Andrews Blackfire
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 18/05/2009
Numar mesaje : 2552
Stare Relatie : Singura:))
Reputatie : 94
Galeoni : 148
Animal : Yorkshire Terrier-Puffy
Functii : Vanzatoare la "Vajhat Magic"

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Noi 07, 2009 9:32 am

Laughing ....ca tot veni vorba de copiat....tin minte in clasa a 8-a aveam un prof la Civica....zikeai ca e Ceausecu in persoana....de fiecare data cand urma ora lui noi incepeam sa cantam:"Se va se siemte,Ceausescu esta presente" Laughing....in ziua aia dadeam si test....ne dicteaza el intrebarile dupa care sa vezi el incepusa ne raspunda la test si noi toti eram intorsi ca colegi....io stateam intoarsa la Cristiana cu cartea pe picioare si ne ajutam una pe lalta Laughing ....doamne ce vremuri bune....Laughing...sau mai copiam si la roamana...si cand ne prindea diriga......infine de cate ori nu am copiat...niki eu nu mai stiu Laughing...

[center]~Ginny Andrews Blackfire~[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vescanromania.forumz.ro/
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Copiat   Sam Noi 14, 2009 9:50 am

Eu nu imi amintesc sa fi copiat, doar odata la un test la biologie m-am verificat...dar n-am copiat....m-am verificat...ma og mama stie....i-am zis,da in general nnu imi amintesc sa fi copiat....prefer note pe merit....
Sus In jos
Lizzie Craig
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 26/12/2009
Numar mesaje : 437
Reputatie : 10

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Ian 24, 2010 1:21 am

Nici eu nu ma omor sa copiez. Okz... eu DAU copiutze, defapt! Dupa ce imi termin lucrarea cu vreo zece minute inainte sa se termine ora... iau subiectele lui Arlette, colega de banca, si incep sa le rezolv si pe ale acesteia.
Dar mai exista lucrari la care nu o pot ajuta... si imi cer scuze de zeci de mi de ori dupa aceea... Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rpg-characters.getgoo.us/forum.htm
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Copiat   Dum Ian 24, 2010 3:09 am

@Lizzie: si eu care credeam ca faptul ca stai in fata lui raveanu te scapa de orice belea..=]]]
Sus In jos
Lizzie Craig
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 26/12/2009
Numar mesaje : 437
Reputatie : 10

MesajSubiect: Re: Copiat   Mar Ian 26, 2010 7:49 am

Ce sa faci?! O fi Raveanu geniul clasei [bineinteles dupa tine I love you], dar nu risc sa iau o nota de 1 [desi prin clasa noastra nu prea s'a primit nota asta Very Happy]

PS. Profesorul de mate are niste ochi de vultur! Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rpg-characters.getgoo.us/forum.htm
Bella Emily Rose
Godlike Wizard
Godlike Wizard

MesajSubiect: Re: Copiat   Mar Ian 26, 2010 7:54 am

Asa..
De copiat nu am copiat de mult Very Happy
Dar la copiat dau...recunosc
Si recent era sa primesc un 3 la romana pentru suflat Laughing
Stie Isabella Laughing I love you

[/b]

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Copiat   

Sus In jos

Copiat
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog