Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

nimiic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: nimiic   Lun Mar 16, 2009 9:10 am

nimic:-j

Ultima editare efectuata de catre Ginny Malfoy in Dum Aug 15, 2010 2:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 21
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: nimiic   Mar Mar 17, 2009 12:26 am

ah. si eu cand am luat primul meu 8 in a5a faceam ca trenul Laughing eu eram obisnuita numa cu 9 si 10 Very Happy
hmm...asa sunt unii profesori.. cum am venit seu.. adica.. aasa am patit si la franceza si la geografie Straight face ca am luat 8.. si nu m-au mai ascultat ca sa-mi mareasca nota.. ;-?

Dar stii sigur ca ai luat 8? ca nu am inteles prea bine Very Happy
daca.. chiar ai luat 8... ;-? hmm spune-i mai tarziu Laughing sau nu -i spune pana o sa afle.. Thinking
eu asa fac rofl dcaca iau 9... mi-e nu stiu cum sa le zic... si astept pana afla ei..
dar la 8... Thinking ii zic doar mamei deioarece tata m-ar arunca de l abalcon.. Thinking
spune-i surorii tale.. si na Very Happy macar o sa ai o scuza ca ai zis cuiva Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Fred Southwind
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 10/03/2009
Numar mesaje : 129
Casa : Cercetasi
Reputatie : 20

MesajSubiect: Re: nimiic   Mar Mar 17, 2009 2:09 am

he heeee...eu cand am luat un 4 ziceam ca plec de acasa...eram obisnuit sa iau numai 10...9 mi se parea nota mica....acum daca iau 8 st fericit...am luat si 7 si 4 pana acum...dar ii spun lu mama...ca e mai rau sa afle de la altii...si daca nici acum in clasa a 8-a nu ii zic sa stie ce note am ca e pt liceu....

oricum...te sfatuiesc sa ii spui...ca e mai bine sa stie...chiar daca la inceput o sa te certe sau chestii destea(asa imi face si mie) eu anu asta am luat un 4 la istorie dar apoi am luat 3 de 10 si mi-a iesit 9...la geografie 8 dar mi-a iesit 10...si la engleza am avut 2 de 7...bineinteles cea mai mica medie...dar in fine...i-am zis lu mama...si tot asa...nu mai ai ce cauta la calculator decat sambata si duminica...dar...ii trece repede
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Black Rose
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/12/2007
Numar mesaje : 822
Reputatie : 3

MesajSubiect: Re: nimiic   Mar Mar 17, 2009 2:15 am

8 este nota mica? Laughing)) Omfg, inca nu ai luat un 3 sa vezi cat de bestial te simti I love you ... Laughing

Stai mai chill, 8 e nota buna, poti sa-ti salvezi media... Si daca esti 100% sigura ca poti sa ai pe langa 8-ul asta alti 3 de 10, astfel incat sa-ti iasa media 10, nu e nevoie sa-i zici mamei tale. Dar daca ai dubii, mai bine zi-i cat mai curand... Si incearca sa dai cat mai mult vina pe profesor! Nu tu esti cea vinovata ca nu ai stiut la nushce intrebare, profesorul este boul pentru ca a intrebat si ti-a pus nota, nu-i asa? Vezi ca stiu Smug ?

Mult succes Very Happy
Sus In jos
Chloe Wai
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 26/11/2008
Numar mesaje : 189
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: nimiic   Mar Mar 17, 2009 3:49 am

8 e o nota buna !!daca ai primi 8 sau 6 in teza te-ai arunca de la etaj?nu cred ca mama ta ar fi asa de suparata adica si ea a luat un 8 sau poate si mai mica,nu?
nimeni nu e perfect deci....eu ia-s spune mamei si as incerca sa mai iau 3 de 10 daca vreau media 10:p.
Sus In jos
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Varsta : 21
Casa : Adult
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: nimiic   Mar Mar 17, 2009 4:47 am

Wah....numai io mi-am scris scrisoare catre parinti fiindca am dat un test si nu am stiut aproape nimic,intr-a V-a. Laughing
Ete nah,impreuna cu cateva colege.
Am dat test neanuntat la Romana Thinking? ce era sa fac?
Si am luat 8.Si nu vroiam sa ii zic mamei,faza era ca toate colegele intrebau "I-ai zis la maicata de nota?"
io tot le ziceam ca le-am zis,si sa stiti ca am uitat pana si io,eram cu gandul ca am zis.Si a venit sedinta cu parintii...si 8 la romana,fara sa le zic...ioi de capu' meu Laughing

Chloe...vroiam sa ma arunc de la etaj cand am luat 4.50 in teza unica.Numai io stiu cat plangeam noaptea,si cat radea colega mea de amarul meu.Dei mai bine taci daca nu sti ce inseamna asta.

Nu ma plang pentru un 8 sau chiar 7.Dar faza e ca unii profesori sunt prea severi,mult prea severi.La profa de mate tre sa sti de 8 ca sa iti dea 5...nah...

Nu ii zice mamei tale.Adica,poti sa iei 3 de 10 si ai media 10.Daca ai profa buna Thinking?
Sau daca te doare inimioara,descarca-te,dar ete asa,surorii tale.Cum ziceau si cei ce au postat inaintea ta,8 nu e nota rea.
Hai succes in continuare Kiss [mama masi,am luat azi doi de 9]si vorbeam de tine sa nu iti bati capul pentru note,io sunt si mai si [Da' am stiut in testu' ala...si in alalalt Mad ]

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Kim Ryan
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 07/02/2009
Numar mesaje : 239
Varsta : 23
Casa : Nesortat
Reputatie : 7

MesajSubiect: Re: nimiic   Mar Mar 17, 2009 6:19 am

Opt?? OMG Eu daca iau 8 sunt cea mai fericita de pe planeta! Parerea mea, e mai bine sa ii spui mamei de acel 8. Poti sa ii spui ca te-a ascultat exact din ce nu ai stiut prea bine si ai dat totul ca sa iei o nota buna.
Mie mi s-a intamplat sa iau un 5 la istorie, dar a fost exact cu o zi inainte de teza la mate. M-a ascultat si i-am spus ca nu am invatat, pt ca am avut de invatat la mate, dar tampitu' ala mi-a pus 5. Pana la urma i-am spus mamei ca sa nu se supere pe mine, dar am luat 5 pt ca m-a ascultat fix pe mine, fix cu o zi inainte de teza. S-a suparat putin, dar m-a inteles. Asa ca va trebui sa inteleaga si mama ta daca ii spui ca te-a ascultat fix din ce nu stiai foarte bine, dar iti vei repara gresala cu 3 de 10, ca sa iti iasa media 10. Wink
Succes! Kiss
Sus In jos
Sharma Sanara
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 15/01/2009
Numar mesaje : 400
Varsta : 31
Reputatie : 11

MesajSubiect: Re: nimiic   Mar Mar 17, 2009 6:19 am

Mama mea nu spunea nimic decat daca luam sub 5. In concluzie ii spuneam toate notele,dar pecele sub 5 le afla ea la sedinta Laughing
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: nimiic   Mier Mar 18, 2009 7:53 am

da mna..8 in teza cum naiba se mai repara?:( chiar voiam sa imi iasa media...

Ultima editare efectuata de catre Ginny Malfoy in Dum Aug 15, 2010 3:01 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Hercule Stone
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 31/10/2008
Numar mesaje : 60
Varsta : 36
Reputatie : 3

MesajSubiect: Re: nimiic   Vin Mar 20, 2009 10:43 pm

MA!!! OMG OMG OMG OMG Cum sa disperi la nota 8????Aia se corecteaza fara sa simti!Eu am incheiat semestru trecut cu 9 la Engleza si am avut un 2 si un 4
Am note mici,dar nu si medii mici.Oricum notele astea le-am facut fiindca i-am zis la profa sa se bage undeva....shi mnoah
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: nimiic   Sam Mar 21, 2009 9:00 am

mna:-<

Ultima editare efectuata de catre Ginny Malfoy in Dum Aug 15, 2010 3:01 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Chloe Wai
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 26/11/2008
Numar mesaje : 189
Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: nimiic   Sam Mar 21, 2009 7:37 pm

si eu am niste colegi de clasa adica unu o luat cam 96 unu 119 si celalt 116?
Sus In jos
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 05/08/2008
Numar mesaje : 938
Varsta : 23
Reputatie : 76
Galeoni : 64

MesajSubiect: Re: nimiic   Dum Mar 22, 2009 4:38 am

De la min din clasa nu a fost nimeni la judeteana de romana.In ziua in care era locala, noi am fost la un concurs de mate.Neah... suntem clasa de mate-info si trebuie sa ne ducem la toate concursurile...

Ma rog...
Ginny, eu te inteleg perfect si imi dau seama ca iti este greu.Poate ca multi ar spune... "8? ce mare chestie... 3 de 10 si iti indrepti media", dar pentru cineva in clasa a 5-a, care invata si foarte bine(iar eu am inteles ca inveti foarte bine), este foarte greu sa primeasca prima nota mai mica de 9.
Mie nu mi-a placut de loc biologia dintr-a V-a... Ma plictiseam auzind numai clorofila, cloroplaste, alge verzi, fotosinteza si bla, bla, bla. Bine ca intr-a 6-a si a 7-a biologia este mult mai interesanta.

Sfatul meu este sa nu disperi, ci sa o rogi pe profesoara sa te asculte pana iti pune trei de 10.Pana la urma... 8-ul se poate indrepta, nu?

Eu, din fericire, nu am luat decat un singur 8 in cei aproape 4 ani de gimnaziu si acesta a fost la mate, chiar materia la care ma pricepeam cel mai bine.Ne-a dat intr-a 6-a un test din teorie si aproape toata clasa a luat 3, iar nota mea a fost cea mai mare. Laughing Avea nervi dirigul si ni le-a trecut si in catalog... Laughing

P.S.: Succes, Ginny! Kiss
Si sper ca nu mai esti suparata pe mine, nope? tongue Daca ai fost vreodata... >:d<
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: nimiic   Dum Mar 22, 2009 4:45 am

esti o scumpa:* nu sunt a 5a dar voiam sa inchei gimnaziul cu 10..acu asta e..poate iese media totusi.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: nimiic   

Sus In jos

nimiic
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro