Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

De ce? De ce nu?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kim Ryan
Anul III
Anul III

Data de inscriere : 07/02/2009
Numar mesaje : 239
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Nesortat
Reputatie : 7
Galeoni : 75

MesajSubiect: De ce? De ce nu?   Lun Mar 09, 2009 6:59 am

Nu e prea expresiv titlul deci sa va povestesc.^^

De cateva zile m-am combinat cu y. Nu prea imi place, dar e de treaba. Ne-am intalnit duminica si ne-am sarutat de 3 ori. Ohooo record :-> de 3 ori intr-o zi.
Dar nu asta e problema. De fapt, mie imi place de alt baiat [x]. Mai bine zis, il iubesc pe x. M-am combinat cu y ca sa incerc sa-l uit pe x. L-am intrebat pe x daca vrea sa fie cu mine si a zis nu, ca nu vrea sa fie cu absolut nimeni. De vreo 10 zile s-a combinat cu o tarfa de la noi de la scoala. Acum s-a certat cu ea si zice el, 70% nu mai e cu ea. M-a enervat ca intr-o zi i`a zis la un coleg de-a lui ca prietena acelui coleg are posterior bun. De atunci incerc sa nu-l mai iubesc pt ca nu imi plac genurile de baieti care se uita doar la cat de ``buna`` e o fata. Tot incerc sa-l uit, dar nu reusesc.

Ce mai pot face? Crying or Very sad Help :-s

Mda, cred ca v-ati dat seama >> x = Alex
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 31/08/2007
Numar mesaje : 1432
Varsta : 20
Casa : Cercetasi
Reputatie : 137
Galeoni : 74

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Lun Mar 09, 2009 7:03 am

Pentru inceput..nu cred ca y de poate ajuta
sa uiti de x..
nu te juca cu sentimentele lui..
Daca x e ast fel de baiat atunci chiar
ar fi cazul sa-l uiti..nu are rost sa te mai
gandesti la el,acum ca ai gasit un defect
destul de major al sau.
Cred ca cel mai ok este sa iti vezi de relatia cu y
si poate ca totul va decurge foarte bine si vei
fi fericita alaturi de el Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.picaj.tumblr.com
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Lun Mar 09, 2009 7:07 am

Tot ce a zis Anna , sau cauta un alt baiat care sa iti placa . Este imposibil . Mai sunt 1000 de baieti pe lumea asta . Nu este doar X sau Y . Si degeaba incerci sa-l uiti pe X cu Y , din moment ce pe Y nu-l placi .
Poate este de treaba , dar niciodata nu poate fi inlocuita persoana la care cu adevarat tii . Cel mai bine ar fi sa nu fii cu nimeni un timp , ca pana la urma , sa gasesti persoana ideala . Iar cand acea persoana pe caer o placi , te place si ea.. atunci de-abia este o treaba . Asa , nu ai cum sa obligi pe cineva sa te placa , dar nici nu poti fii cu vreun Y , deoarece cu atat mai rau este . Cand ai sa te gandesti la Y , iti aduci aminte de X , deoarece din cauza lui X , esti cu Y . Nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Kim Ryan
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Lun Mar 09, 2009 7:28 am

Aveti dreptate, fetelor! Ma gandeam ca o sa pot sa ma indragostesc de y, din moment ce is fericita cu el. De cate ori imi trimite mesaj in genu ``Ce faci scumpa mea? Te`ai trezit? Te pup si te besk Kiss``, zambesc si ma simt bine.
Sunt fericita cu y, dar nu sunt fericita pentru ca ma tot gandesc la Alex si vreau sa-l uit, dar nu pot. De ce? Crying or Very sad
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Lun Mar 09, 2009 7:33 am

Pentru ca y iti va aduce mereu
aminte de x ceea ce nu stiu cat de
ok e..
incearca sa nu mai stii nimic de x
si pana la urma..tu decizi daca vrei
sa continui relatia cu x sau y Wink
gandeste-te bine si fa alegerea corecta..
alegerea care sa te bucure apoi pe tine
Sus In jos
Black Rose
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 01/12/2007
Numar mesaje : 822
Reputatie : 3

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Lun Mar 09, 2009 8:19 am

Well, e in sangele baietilor sa se uite la cat de "buna" e o fata, asta e ... nu prea putem face nimic.

"In primul rand sunt baiat, nu uita." [il citez pe cineva... :"> ]

Apoi, nu ar trebui sa te ingrijoreze asta, numai vorba este de ei :-j . Cat despre faptul ca s-a combinat cu o curvita, nu stiu ce sa zic. E foarte neasteptat ca dupa ce a zis ca nu vrea sa fie cu nimeni sa fie tocmai cu una d-asta... Probabil cea vinovata este "ea"...

Y poate doar sa-ti tina de urat. Tot din proprie experienta iti zic: SA NU CUMVA SA POMENESTI VREODATA LUI Y DE X SAU INVERS!!! Nu ai sa faci decat sa te certi cu amandoi, vorbesc foarte serios!!! Distreaza-te cu Y cat de mult poti, poate reusesti sa-l uiti pe X.

Daca totusi il vrei pe X, tot ce poti sa faci este ori sa-l ametesti incat sa te bage in seama [aici intra imbracamintea excentrica, pe care nu ti-o recomand, sa il ignori, dupa care sa-l injuri, dupa care sa il iei de mana (asta e partea mea preferata, si tine intotdeauna Very Happy , ma rog... aproape) sau, bineinteles, banala "tema la matematica" pe care nu ai stiut sa o faci... poate te ajuta el, cine stie? Smug ]

Succes Very Happy ! Tine-ne la curent, pls Very Happy !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Kim Ryan
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Lun Mar 09, 2009 8:35 am

Gata, m-am hotarat! Tocmai m-o injurat alta tarfa pe mess [prietena cu cealalta tarfa cu care s-o combinat x] si pur si simplu nu mai am chef. Ma tot intreba de ce ma dau la x, etc. O sa ma distrez cu y pana gasesc pe cineva mai bun. Cel putin el ma iubeste asa cum sunt. O sa incerc sa-l "dresez" ca sa nu mai fie asa molusca [cand ne-am intalnit nu zicea nimic... o fii timid]. Cu timpul, o sa-l uit pe x. Asa s-a intamplat si data trecuta cand mi-a placut de un baiat si numai dupa vreo 3 ani l-am uitat. Singura sansa sa-l uit e sa nu mai vorbesc cu el, nu-l mai bag in seama, nu mai vorbesc despre el si incerc sa-mi ocup timpul, ca sa nu ma mai gandesc la el. Tocmai de aceea il am pe y, ca sa ii ocupe locul lui x. Cine stie, poate o sa ma indragostesc de el mai tarziu.
Deci, daca ii place [scuzati limbajul] curu' lu aia, atunci sa mance din el Time Out. Cum zicea si Adwca, mai exista 245235765 de baieti in lumea asta; n-o sa bocesc eu dupa un tampit.
Va multumesc tuturor! >:d< Kiss
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mar Mar 10, 2009 7:14 am

>Very Happy< ma bucur ca ai rezolvat situatia
si ca ai facut alegerea cea mai corecta
in favoarea ta>Very Happy<
Sper sa fie ok si sa reusesti sa-l uiti
pe x Wink
Sus In jos
Kim Ryan
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mar Mar 10, 2009 10:14 am

Pff... m-am razgandit! =]
Azi a venit in pauze sa vorbeasca cu mine, ma rog... erau si alte fete acolo. Si ne-a povestit de ce s-a combinat cu tarfa aia. Isi batea joc de ea, exact cum merita. Fara sa vreau, EU i-am despartit. Din cauza MEA s-au certat. Ea ii punea interdictii... sa nu ma salute, sa nu vorbeasca cu mine etc., iar cand voia si el sa-i puna ei interdictii, tarfa facea crize de nervi. X a zis ca intr-o zi, aia i-a spus pe mess daca nu se supara ca a iesit cu doi baieti [erau impreuna], iar el a spus "Poftim?"... s-au certat din cauza asta si din cauza mea, iar el i-a dat liber.
Prietena mea cea mai buna a spus ca si-a schimbat total parerea despre el - ca nu-l mai considera un cocalar care se da la toate fetele "bune". Ea si alte colege au spus sa nu incerc sa-l uit, pt ca acum am cele mai multe sanse la el.
In pauze, cand el povestea cu noi, fata aia murea de ciuda. Stie ca-mi place de X. La un moment dat, alte doua fete, prietene cu ea, o tineau de maini ca sa nu vina sa ne ia la bataie, cred. =]
Maine ii dau papucii la Y. O sa-i spun ca vreau o pauza, iar cand ma intalnesc cu el ii dau inapoi dau inelul ala din argint care mi l-a dat de 8 martie. Oricum nu-mi place.

Va multumesc iar pentru sugestii Kiss
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mar Mar 10, 2009 9:25 pm

Ah cate chestii se pot intampla intr-un
tip asa de scurt.Oh..pai atunci incearca
cu x dar ai grija ca daca nu-ti iese cu el
si ii dai si papucii lui y dinainte atunci s-ar
putea sa ii pierzi pe aman2.Mai intai fii
sigura ca-ti iese cu x apoi da-i papucii
lui y Wink..parerea mea Very Happy
Sus In jos
Black Rose
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mier Mar 11, 2009 2:11 am

Vai, doamne OMG . E fenomen general?!! Love is everywhere, in puii mei la naiba!!! Cunosc cateva persoane care dupa vreme lunga de iubire neimpartasita, acum [mda, toate odata] sunt cu baietii pe care ii placeau !!! Deci, wow, nu numai in BT se intampla asa. Parca ar fi finalul unei telenovele I love you , toata lumea se impaca fiecare e cu cine trebuie sa fie!! [serios, spun din proprie experienta!! nu-mi vine sa cred!!]

Multa bafta cu X! I love you Tine-ne la curent Very Happy !!!
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mier Mar 11, 2009 7:30 am

Black rose OMG tu esti din bt ?
scuzati de postul prea scurt OMG
dar ca sa ma luminez si eu
Sus In jos
Black Rose
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mier Mar 11, 2009 10:58 pm

Da, din BT sunt Laughing ... Mai m-ai intrebat asta de vreo 2 ori Very Happy ...

Scz de postul prea scurt :-" ...
Sus In jos
Anna McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Joi Mar 12, 2009 12:04 am

si cum de nu te-am vazut pana
acum ca si eu si ada tot din botosani
suntem OMG
>Very Happy< aa si ca sa nu fie off topic vreau sa te
mai intreb Kim daca s-a mai intamplat ceva?
Thinking
Sus In jos
Kim Ryan
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mar Mar 17, 2009 5:54 am

Spor la citit Wink

L-am invitat la ziua mea pe X. A venit si mi-a adus cel mai cul lantisor! A dansat cu mine, am facut poze cu el, iar mai apoi am jucat adevar sau provocare. Am fost provocata, normal, sa-l pup. Pana la urma ne-am pupacit de vreo 10 ori (cu limbutza :->). O colega l-a provocat sa spuna daca ii place de mine sau nu si a spus "Sa zicem... ca da." Am povestit cu el, iar cand s-a terminat petrecerea, i-am dat o inimioara micuta, draguta. Exact la ora 23:11, i-am trimis mesaj in care l-am intrebat daca s-a distrat si daca vrea sa fie cu mine.
Luni dimineata m-a sunat prietena mea cea mai buna si a spus ca a vorbit duminica aceea cu el si i-a zis ca nu prea ii place de mine, dar nu stie cum sa imi zica ca sa nu ma supar. Am plans toata ziua, chiar am plecat de la ora de mate in baie. Nu mai rezistam. M-am inches acolo si am plans toata ora. Ma gandeam ca nu ii place de mine si n-o sa-i placa niciodata. In acea ora m-am gandit foarte bine. Seara, i-am lasat un mesaj pe mess: "M-am gandit foarte bine si cel mai bine e sa ramanem numai buni prieteni. Stiu ca nu-ti place de mine deci nu are rost sa te tot bat la cap sa te pui cu mine. Si stiu ca incercai sa-mi spui asta fara sa ma superi, dar decat sa-mi fac iluzii cum ai zis aseara ca sa zicem ca-ti place de mine numai ca sa nu ma superi... e mai bine asa. Wink"
Azi am vorbit cu el. Prietena mea cea mai buna era suparata... s-a certat cu prietenul ei. Dupa ce a vazut X mesajul de pe mess (a intrat in ora de calcu pe net), m-a intrebat cum de m-am gandit la asta. Ca duminica am zis una si ieri alta. Si i-am spus ca mi-a zis prietena mea ce a vorbit cu el duminica seara. A zis ca el n-a vorbit niciodata asta cu ea si nu a spus niciodata ca nu-i place de mine. Chiar s-a gandit in seara aceea ca am putea avea o relatie, dar daca eu m-am gandit ca mai bine ramaneam numai prieteni... Apoi m-a intrebat daca chiar nu mai tin la el. I-am zis ca il iubesc. Nici nu mai stiu ce am povestit. Ne-am gandit ce am putea face daca am fii impreuna... am face ce-am facut la ziua mea (ne-am pupaci), ne-am intalni. Se sunase. Am mai ramas ca sa luam o decizie. I-am zis ca mie mi-ar placea sa fiu cu el, dar nu e numai decizia mea. Pana la urma a zis "Suntem?". Iar eu... "Daca vrei...". A stat putin pe ganduri, iar eu am mai zis "Vrei?". Dupa 3 secunde, face "Da...". Am zis ca mai vorbim. Eu trebuia sa merg la ora, iar el acasa. Ne-am salutat si cam atat. Asa m-am combinat cu el, desi intial ma hotarasem sa ramanem numai buni amici.

Pe de alta parte, la y i-am dat de mult papucii. Adica de vreo o saptamana. Nu imi vine sa cred ca sunt cu baiatul viselor mele! Rose, aveai dreptate! Toata lumea se combina cu cine trebuie sa fie. Apropo, azi am dat test la franceza (dupa ce m-am pus cu x) si nu am stiut NIMIC. Noroc cu un coleg care mi-a soptit niste raspunsuri cand nu era profa atenta. A intrebat profa daca nu vreau sa incerc sa scriu mai mult, daca sunt multumita cu 5. I-am zis ca da, oricum eram asa de fericita ca puteam sa iau si 1 ca nu-mi mai pasa.

La ziua mea erau 5 lumanari aprinse pe masa. La un moment dat, mi-am pus dorinta sa ma sarute x in acea zi, am suflat si s-au stans toate. Mi s-a indeplinit dorinta! Cand a venit tortul, mi-am pus alta dorinta: sa fiu cu x. Fiind numai 2 lumanari (1 si 3), s-au stans dintr-o suflare. Eram sigura ca voi ramane numai buna prietena cu x, dar totusi, dorinta mi s-a indeplinit! Cred ca e... o minune. Sunt atat de fericita ca poti sa-mi dai in cap, sa ma faci cum vrei, ca nu ma supar!

VA IUBESC! >:d<
Sus In jos
Black Rose
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mar Mar 17, 2009 7:37 am

Cat de bestiaaal I love you:X:X !!! Ce happy-end bestial I love you:X ! Sa fi fericita alaturi de X >Very Happy< ! Eu zic ca meriti dupa cate ai trecut... si nu uita ca mereu lucrurile cele mai grozave se intampla cand te astepti mai putin.

Sunt atat de bucuroasa de acest fenomen general, nici nu mai stiu ce sa zic Very Happy ! Mie mi-a luat 5 ore tema la romana de 2 exercitii f usoare deoarece vorbeam in acelasi timp cu el al meu pe mess. Cu web cu hug cu kiss cu tot Very Happy ...

Nici nu-mi pasa ca zilele urmatoare sunt full de teste pe la scoala Very Happy...
Kim, multa bafta Very Happy !
Sus In jos
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Varsta : 21
Casa : Adult
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mar Mar 17, 2009 8:05 am

ioi....bv Dynutza mea I love you
oricum mi-ai zis pe mess...si stiam,cum spuneam,esti o fata prea tare ca unui baiat,fie el mai mare decat tine,sa nu ii placa de tine Kiss
sau poate si-a facut efectul dorinta? Thinking
oricum...sa fi fericita...cat o sa fi cu el,adica,urez io,mult mult timp...[pana te saturi tu de el,ca oricum,tu o sa te saturi,el nu are voie,nu,nu]
asa...vb tu...stiam io ca odata si odata o sa fi cu el,doar esti Dynutza mea,ce pana mea?
wai...voi stiti ca ios singura de 4 luni?...C_ _ _ _ nu mai intra pe mess,nu maida nici un semn de viata,asa ca pot sa imi vad de invtatura,si de scoala mea,si racelile mele Very Happy

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mier Mar 18, 2009 4:28 am

vaai deci ma bucur pentru tine I love you
VAAAI CEI IMI PLACE CA PERSOANA PE CARE O PLACI DE ATATA TIMP , asa in cateva minute te place>.. deci OMG
adica.. mi se pare asa de ciudat.. ca doar cateva minute iti pot schimba complet viata OMG:XX:X
MA BUCUR PENTRU TINE ... si as vrea sa mi se intample si mie asta :-< I love you
Sus In jos
Kim Ryan
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mier Mar 18, 2009 5:36 am

N-ai vrea, crede-ma. Cel putin n-ai vrea sa ti se intample exact cum mi s-a intamplat mie. Desi ar trebui sa fiu cea mai fericita de pe glob, nu sunt. Simt ca-mi ascunde ceva. Ma gandesc ca s-a pus cu mine numai ca sa-si bata joc de mine. Sau sa scape de mine. Dar daca ar fi asa, atunci nu inteleg de ce am vorbit despre o posibila relatie intre noi, dupa ce i-am zis ca vreau sa ramanem numai prieteni. Adica, dupa ce a citit mesajul acela, mi-a spus ca s-a gandit duminica seara ca am putea avea o relatie.
M-as putea preface ca nu stiu nimic, dar nu vreau sa faca cu mine ce a facut cu o tarfa din scoala mea. S-a combinat cu ea ca sa scape de ea, ca sa o faca sa nu-i mai placa de el, apoi i-a dat papucii si si-a batut joc de ea. Totusi, a avut un motiv bun sa se desparta.
Nici nu stiu ce sa mai cred sau pe cine. Sunt zvonuri cum ca ar fii cu una din alta scoala, dar asta nu prea cred. Apoi, i-a spus duminica la o prietena de-a mea ca dupa ce rezolva cu mine, o asteapta pe ea. Acum spune ca nu e adevarat. Ma rog, o sa vorbesc cu el si sper sa-mi spuna adevarul. Au fost atatea zvonuri, iar el a gasit cea mai credibila metoda ca sa zica ca nu sunt adevarate. Pana la urma, ma gandesc... chiar toata lumea ma minte numai el nu?
Apropo, daca aveti de gand sa mergeti la mare, haideti la mine ca am facut marea mediterana in casa. Crying or Very sad
Sus In jos
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Mier Mar 18, 2009 6:00 am

Iar?? pai vorbeste cu el.. si .. vezi dupa expresia pec care o are.. daca tot face ca prostu '
spune-i ca-i dai papucii , si vezi cum reactioneaza Very Happy
si daca zice ca nu vrea ca nu stiu ce... atunci .. il mai lasi.. dar daca vrezi ca face vreo criza de isterie. sau.. nu are nici o treaba.. e mai bine sa-l lasii

Laughing vorbesc eu profesionista in dragoste Laughing
Sus In jos
Kim Ryan
Anul III
Anul III

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Joi Mar 19, 2009 3:27 am

Am vorbit azi cu el. L-am intrebat cum de s-a hotarat sa fie cu mine si a zis ca s-a gandit foarte bine si i-a placut ideea sa se combine cu mine. Intai, l-am intrebat "Stii ca a aflat toata scoala? De... noi." El - "Asa. Si?". Stie toata scoala si lui nu-i pasa. E de bine sau nu? Thinking
Mi-am dat seama ca nu isi bate joc de mine. Adica cel putin 99% stiu asta pt ca, intr-o pauza comuna, s-a legat tarfa de mine, m-a tras putin de gluga de la geaca, iar el a venit, i-a tras o gramada de palme, a trantit-o pe jos si a facut-o in toate felurile. Cand ei trebuiau sa plece acasa, m-a intrebat daca s-a mai luat aia de mine. I-am zis ca nu si ca au zis niste baieti ca dupa ce pleaca X din scoala, ma bat. A zis sa stau pe langa niste colege, iar daca se iau de mine, sa il sun, sa-i dau beep, orice. Chiar parea ingrijorat. Desi nu stiu daca ii place de mine, mi-a dovedit ca tine la mine. Asa ca nu cred ca si-ar bate joc de mine.
S-a rezolvat tot. Abia astept sambata sau duminica asta sa ma intalnesc cu el, daca vrea. I love you
Sus In jos
Black Rose
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Joi Mar 19, 2009 4:02 am

Ce tare I love you ... Eu tocmai vin din parc :"> ... A fost bestial... Hug, trandafir, kiss, tooot I love you ... Vai, ce indragostita sunt Wink) M-a luat prin surprindere, mi-a zis ca i-a fost dor de mine [si mie de el Sigh ] si ca se intoarce luni la scoala 8-> ... I-am zis ca "Ne vedem atunci" "Ne vedem >:d< Kiss " Vaaai I love you ...
Doamne, scz ca am deviat atat OMG ...

Deci e foarte bine ca nu ii pasa de ce zice toata scala, crede-ma!! Asta da nota ca pentru el tot ceea ce conteaza este ce credeti voi, nu L(l)umea! Si asta e foarte foarte bine! Cel putin pana va lasati influentati din afara...

Multa bafta in week-end si sa ne tii la curent >:d< !
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Joi Mar 19, 2009 4:27 am

Asa.. Kim I love you prietena mea:X
ESTI CEA MAI TARE:X

abia acum am citit toapecul asta=] ce sa zic.. pacat de Y . A fost cam folosit.. dar happy - end 'ul face toti banii:X

Stiam eu ca X te place:->
Are grija de tine..I love you waa:X

Aveti aceeasi varsta, sau un an - doi diferenta? Thinking
Sus In jos
Shayera Holl
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 24/03/2008
Numar mesaje : 2329
Varsta : 21
Casa : Adult
Stare Relatie : :|:|:| caut o domn'soara =)))))))))
Reputatie : 161
Galeoni : 423
Functii : Vanzatoare "Drogheria Magica"

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Joi Mar 19, 2009 4:30 am

Io chiar cred ca tine la tine mai Dynutzo mai Wink I love you
Si care-i faza ca stie scoala de voi?...e si mai bene,le arati celorlalti ca el tine la tine,si nu il intereseaza ce zic altii.

Si cu tipa aia,n-ai ce face cu lumea din ziua de azi.

Acum toata scoala stie ca ios cu un tip,de care nici nu imi place.Lui ii place de mine.Adica,de 9 martie nu am fost la scoala [bolnava] si un tip dintr-a 8a a venit cu o garoafa si o ciocolata la mine acasa.Fiindca nu am fost la scoala,am primit chestiile astea numai de la el.Si fitzar ca io am dat vreo 20 de martisoare si trebuia sa primesc inapoi la flori si la ciocolata.

Asa,si scoala a aflat ca tipu' a fost la mine cu garoafa si ciocolata.Dar l-am intrebat azi si a zis ca nu-i nimic,el mi-a adus numai sa nu ma simt singura.[Nu am fost toata saptamana la sc,saptamana trecuta si juma din saptamana asta].

Acum toata scoala are subiect de discutie,eu su Dani....a...nu trebuia sa ii zic numele Laughing
Dar intre mine si el nu e nimic,chiar nimic.Nici macar nu vor sa creada.Si io cu tipu' ne certam la scoala de ne sar capacele,dar adevarul e ca e de treaba,si m-a ajutat odata.Ne dadeau piedici toti idiotii si ne tranteau cu capu' de pamant de ziceai ca mori.Si el a venit sa imi puna piedica,mi-a pus-o,si m-a ajutat sa ma ridic,dupa care m-a scuturat si le-a zis celorlalti "Nu va atungeti de ea".Dar chiar nu e nimic intre mine si el.

Ioi...io zic povesti la topicul tau?Dynutzo...imi pare rau,dar faza e ca sa nu bagi in seama ce zice lumea,si pana si cine credeai ca iti sunt prieteni,si pe la spate te barfec cu cele mai urate cuvinte.Nu baga in seama,fi fericita Kiss
A...daca nu te lamuresti ca si io am ceva cu lumea din ziua de azi,uita-te la statusul meu Laughing

Vampires suck
Becca: cel palid,par mare si privire constipata
Blonda: e Edward Sullen...e superrrrb :X Dar se pare ca niciuna n-a fost la fel de buna pentru el :\ Nu m-a acceptat nici ca prietena pe Facebook
Edward in spate cu mega tubul de fixativ

Becca: multumesc Jacob,esti asa dragut...orice fata ar fi fericita sa te aiba
Jacob: :X
Becca: mai putin eu...esti ca un mic frate gay pentru mine

Becca: pielea iti este alba,hainele iti sunt la moda,si esti obsedat de sex...stiu ce esti
Edward: spune-o,cu voce tare...spune-o!
Becca: fratele lui Jonas
Edward: damn!...da,sunt :|....staiiii putin..nu,nu...eu sunt vampir,si stii ce mananca vampirii?
Becca: cereale de vampir? ;;)

B: uite...nu imi plac jocurile simple,asa ca pun cartile pe masa...eu chiar te plac
Ed: pot citi gandurile oricui...dar ale tale...si exact ceea ce gandesti
B: cred ca esti marfa...si nu trebuie sa fi destept
Ed: :X vrei sa vi cu mine la bal?;;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lordofthering.forumz.ro
Briana Brighton
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 05/08/2008
Numar mesaje : 938
Reputatie : 76
Galeoni : 64

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   Vin Mar 20, 2009 5:06 am

Acum am citit si eu topic-ul.Cum de nu-l vazusem habar n-am...
E frumos ca totul s-a terminat cu bine...
Voba lui Ginny, pacat de Y, mie mi s-a facut mila de el, saracu'...

Eu zic sa nu bagi in seama ca spun alti, chiar daca sunt prietenii tai, ar putea fi invidiosi.Dar daca iti dai tu seama ca ceva e in neregula cu el si nu este sincer(desi nu cred) atunci mai bine va despartiti.

Kim, dar tu cati ani ai, mai? Ai 13 sau 15... ca eu nu mai inteleg nimic... Si el cati ani are(nu ca ar conta prea mult, dar asa...)?

Eu nu am experienta in povesti de dragoste chiar de loc.Am doar 14 ani si ceva asa ca am destul timp sa ma indragostesc...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: De ce? De ce nu?   

Sus In jos

De ce? De ce nu?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit