Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Castigatorii Cupei Caselor IV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 25
Warning : -10%
Casa : Adult
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Castigatorii Cupei Caselor IV   Vin Ian 30, 2009 3:42 am

Acest an a fost incredibil pentru cei de pe forum. Cel putin din punctul meu de vedere. Pot spune ca punctajele caselor au crescut considerabil de la an la an. Acum putem spune tuturor ca am muncit cu adevarat pentru casa noastra.

A fost un an plin de schimbari si speram ca aceasta comunitate va ramane impreuna in continuare. S-au intamplat atat de multe in clasament, incat e greu de crezut. Era clar ca cei de la Ochi-de-Soim vor castiga anul acesta, dar datorita lui Raizen care si-a facut un personaj matur au pierdut aproape jumatate din punctele cu care trebuiau sa castige. Multe lucruri s-au schimbat. Cercetasii au dat dovada de loialitate si au ajuns pe locul doi, ochi-de-soim au reusit sa pastreze locul trei si viperinii au ramas cei din urma. Pe locul intai logic au ramas Astropufii, care si ei anul asta au crescut considerabil in munca de echipa si datorita numarului lor crescut de membrii au ajuns in top cu un punctaj excelent.

Acum ca s-a terminat si aceasta perioada si va incepe un an nou va voi anunta cate ceva:
1) Profesorii care nu mai sunt activi, vor fii schimbati din functie
2) La fel si cu slujbele. Cine nu a fost activ la slujba lui va trebui sa fie concediat.
3) De acum incolo toate profiturile magazinelor se vor face intr-un cont la Gringotts. Voi face un anunt undeva pentru mai multe detalii
4) Acum ca sfarsitul anului a trecut, toti o sa treceti in anul urmator. Cred ca multi dintre voi asteapta asta

PUNCTAJUL:
Locul I Astropufi – 1.516.615
Locul al II-lea Cercetasi – 1.039.940
Locul al III-lea ODS – 577.630
Locul al IV-lea Viperini – 498.950

Felicitari castigatorilor si astept cu entuziasm un an si mai frumos ca acesta!

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org

Castigatorii Cupei Caselor IV
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog gratuit