Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Vacantza de vara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Vacantza de vara   Mier Iul 09, 2008 9:12 pm

Bravo voua k va ducetzi in strainatate!Eu raman in Romania si merg la Tecuci din motivele mele.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 06/08/2007
Numar mesaje : 4466
Varsta : 21
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 190
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Vacantza de vara   Mier Iul 09, 2008 9:46 pm

hmm si eu tot in Romania Straight face mda.. Laughing nu am shansa.. deci

1. Am fost la bucuresti
2. acasa
3. la munte (in prezent)
4. acasa
5. La mare Smug
6. Acasa Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adutza1996.hi5.com
Jenny Spring
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 30/06/2008
Numar mesaje : 1092
Casa : Cercetasi
Stare Relatie : Singura...
Reputatie : 57
Galeoni : 93

MesajSubiect: Re: Vacantza de vara   Mier Iul 09, 2008 9:53 pm

Mama da cam de multe ori ai fost Acasa! S-au ai mai multe case?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vacantza de vara   Mier Iul 09, 2008 9:56 pm

Ma refeream Laughing ca turul meu mergeam ...adik dintr-un loc, mergeam acasa Very Happy la asta ma refeream :) .. mda ma rog :-J :)
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Vacantza de vara   Joi Iul 10, 2008 8:28 am

Eu am o casa si doua apartamente aici, in Severin =] sh pe la Craiova ceva... mai exact:

La Drobeta Turnu Severin
+Apartamentul tatalui, cu 4 camere, in care am stat pana la 5 ani. Apoi ne'am luat catrafusele si bye-bye. PS: eu sunt singurul mostenitor al tatalui tongue am un apartament al meu! Am un apartament al meu! xD
+Casa in care statea bunicul, tatal mamei, inainte sa se casatoreasca cu bunica. Am remobilat, si amuh locuim aici xD
+Apartamentul in care mai statea bunica, inafara timpului petrecut la serviciu la ea, la Craiova. Il avem si acum. Avem chiriasi aici, la fel si la apartamentul tatalui meu. [fostul Crying or Very sad a murit fostul proprietar. Eu am mostenit apartamentul xD]

La Craiova
+Bunica si'a vandut apartamentul, ca sa se mute in Severin cu noi.
+Intr'un apartament stau bunicii din partea tatalui surorii mele. Amuh este si sora mea la ei, ca e in anul I [trece in al II-lea] la facultatea de medicina.
+Mai e un apartament in care sta tatal Denisei [sora mea] cu noua sa sotie [prima a fost mama, care s'a recasatorit cu tata].

Deci wow Harry Potter park vorbeam de vacantza de vara =] am si eu directia "acasa" in mai multe randuri =] eh, la Craiova, nu prea consider "acasa" locul unde sta familia tatalui surorii mele. Mrg xD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Ada McNair
Anul VII
Anul VII

MesajSubiect: Re: Vacantza de vara   Joi Iul 10, 2008 10:35 pm

mamaa.. si eu am o casa a mea si doar a mea, trecuta pe numele meu Laughing si sunt pe cale sa mai am una .. deci bunica de pe tata, imi da casa ei mie, si bica de pe mama, tot pe numele meu o va trece Laughing deci totusi am si eu cateva case.. de fapt doua Laughing aaa deja off topic :-J
Sus In jos
Ginny Malfoy
Anul VII
Anul VII

Data de inscriere : 22/07/2007
Numar mesaje : 5919
Varsta : 22
Casa : Astropufi
Reputatie : 374
Galeoni : 60

MesajSubiect: Re: Vacantza de vara   Lun Iul 21, 2008 8:59 pm

Vacantzaa I love you:X
Am fost la Poiana Pinului, tabara castigata la Cangurul, pt a doua oara!

Am fost.. nebuna taberei I love you:X noaptea purtam ochelari de soare, manushi negre, scurte sau mai lungi, gen plasa, cercei mari.. discoteca mereu I love you UBESK tabara asta! am fost cu clasele V-VI. Deci imi plake de cineva din judetul meu I love you:X [am fost cu doi baietzi]. Am stat la mansarda si m'am dat cu capu` de tavan de N+40 ori, N > 1700 I love you:X am luat premiul I la abilitati practice, dupa ce 4 zile am facut bilutze din hartie creponata si am lipit apoi pe imaginea unui dovleac.. sa nu mai vad bulinutzeeee O__O *AAAA*
Deci asham.. ma distram batand baietii I love you aveam o colega de camera super dragutza, una a drequ rau si nesimtita, si una.. asha si asha [cam suparacioasa]. Au pus judetul meu [Mehedinti] cu Dolj, de la locul in care stau fiind eu si 2 baieti, cu inca 3 fete si 2 baieti din Dolj... 4 baieti, 4 fete, unul din baietii din Dolj idiot rau care tot ce face e sa traga bashini incontinuu =]
Apoi.. focul de tabara, am stat cel mai aproape de focul urias, alaturi de ... ehhh, ala din MH de kre imi plake Smug. "Inghetam" acolo, va dati seama.
Ce m'am distrat I love you:X nu mai doream sa plec!! La intoarcere am mers cu masina aproape 10 ore TT.TT mai bine mai stateam inca vreo 9 zile in tabara si mai vedem dup'aia I love you:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Vacantza de vara   

Sus In jos

Vacantza de vara
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog