Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Harry Potter and the Half-Blood Prince vine in toamna asta?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Credeti ca HBP va aparea in toamna asta ?
Da
33%
 33% [ 1 ]
Nu
67%
 67% [ 2 ]
Total voturi : 3

AutorMesaj
Ron Moody
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 09/10/2008
Numar mesaje : 252
Varsta : 20
Warning : 0%
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 119
Galeoni : 75

MesajSubiect: Harry Potter and the Half-Blood Prince vine in toamna asta?!   Dum Noi 02, 2008 12:57 am

Lume , lume eu am o banuiala! Ca filmul si jocul HBP vin in toamna asta si WB si EA ne pacalesc pt ca:

1) Vor sa ne faca sa nu putem sa mai asteptam jocul si filmul ! si cand o sa fie lansarea urpriza toata lumea o sa fie innebunita !
2) EA a anuntat amanarea jocului abia dupa o luna de cand a fost anuntata amanarea filmului!
3) Am vazut pe wikia o imagine cu niste cutii impachetate frumos, care asteapta sa fie bagate inmagazine ! Si ghiciti ce era iin cutiile alea ? Da, era filmul HBP! Dar imaginea aia a disparut in mod misterios de pe site ! tongue
4)Nu cre ca noul trailer a aparut asa din greseala! Vor sa ne faca sa nu mai putem astepta momentul lansarii ! E o noua tactica! Mad Crying or Very sad
Deci ? Ce parere aveti ?

Dar mai puneti si raspunsuri Crying or Very sad

Edit by Kennya: Fara dublu post te rog..ai edit...
In plus ai si postat asta in Turnul Ochilor de Soim unde vad doar cei din casa respectiva
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Harry Potter and the Half-Blood Prince vine in toamna asta?!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon - Traduceri episoade
» 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Graveyard-
Mergi direct la:  

Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog