Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Ce crezi tu despre forum ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Cum este forumul ?
Bestial
57%
 57% [ 8 ]
Frumos
29%
 29% [ 4 ]
Eh..merge
7%
 7% [ 1 ]
Cam nasol
7%
 7% [ 1 ]
Foarte naspa
0%
 0% [ 0 ]
Moarte Adminilor !
0%
 0% [ 0 ]
Total voturi : 14

AutorMesaj
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Warning : 0%
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Ce crezi tu despre forum ?   Mier Oct 01, 2008 8:14 am

Ce cred membrii noi despre forum asa cum este el acum, iar membrii vechi cum este le in comparatie cu vechea sa forma ?

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 26
Warning : -10%
Casa : Adult
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Re: Ce crezi tu despre forum ?   Mier Oct 01, 2008 8:31 am

Pot spune ca sunt pe acest forum de la geneza lui.
Cred ...
Ma rog..Ideea este ca sunt de foarte mult timp inregistrata.
Nu pot fii toate bune. De-a lungul timpului am facut fata certurilor, fericirii, cunoasterea unor persoane noi sau adancirea unor relatii cu diferiti membrii...
Mi-a placut la nebunie acest forum in trecut, insa acum, in prezent, pur si simplu il iubesc. Am crescut alaturi de voi si sper ca o voi face si in viitor.
Sper ca legaturile noastre sa se stranga si mai mult pe zi ce trece si sa formam o comunitate cu adevarat interesanta, unde apropierea dintre noi sa-si spuna cuvantul.
Acum forumul pentru cei vechi sigur este ceva nou. Mai ales Deea parca, vorbisem cu ea pe mess si imi zisese ca nici nu mai recunoaste forumul.
Schimbarea este absolut imensa. Totul este schimbat mai putin topicurile si posturile vechi. Pana si unii membrii mai vechi si-au schimbat personalitatea personajului pentru a avea un nou inceput mai bun aici.
Probabil o sa ziceti ca ma lungesc, dar nu e asa. Sunt mult prea multe de spus despre acest forum. Sa zicem ca a trecut prin multe, si cu bune si cu rele.
Acum este totul mult mai interesant. Schimbarile tehnice sunt foarte vizibile si acum forumul arata si el a forum, nu a o piata. Cu timpul toate lucrurile evolueaza. Asa a fst si cu noi.
Dar lasand la o parte toate chestiile vizuale de pe el, trebuie sa recunoastem ca singurul lucru care face tot forumul de milioane sunt membrii. Fiecare membru in parte care a postat cel putin o data este special.
Noi facem acest forum sa prinda viata.
Noi socializam intre noi si tot noi invatam cum sa facem forumul mai bun.
Avem nevoie de orice membru de pe acest forum. Sunteti ca un firicel de aur. Si ca tot am ajuns la subiectul asta, eu in calitate de un membru normal, vreau sa va multumesc din tot sufletul celor care ati ramas activi de-a lungul timpului.
Voi ati facut forumul.
Acum ca veni si vorba de admini, lasandu-ma pe mine la o parte, cred ca sunteti absolut minunati. Minunati frate. Iulia, fara tine acest forum nici nu exista. Si daca acest forum nu mai exista, nici noi nu ne-am fii cunoaste, nu am fii format legaturi, nu am fii socializat unii cu altii.
Raizen, tu esti singurul care a muncit pe branci la acest forum. Tie ti se datoreaza aceste schimbari. Si nu-mi voi schimba niciodata parerea ca esti un admin grozav. Fara tine nu am fii evoluat la ce am ajuns.
Forumul acesta este absolut BESTIAL!!!
Si totul din cauza voastra, daca un singur membru paraseste forumul, acesta pierde un suflet minunat ce i-ar putea da viata.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Lyra Dust
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 12/04/2007
Numar mesaje : 1164
Varsta : 22
Warning : 0%
Casa : Cercetasi
Reputatie : 28
Galeoni : 75

MesajSubiect: Re: Ce crezi tu despre forum ?   Joi Oct 02, 2008 5:03 am

Acest forumul a evoluat foarte mult. La inceput fiind un forum normal in care se vorbea doar despre cartiile si filmele Harry Potter. Apoi peste un an a devenit un forum pe care se poate posta si RPG. Iar apoi peste inca un an un forum dedicat in cea mai mare parte RPG-ului.

Eu cred ca forumul arata mai bine pe zi ce trece. Cu ajutorul lui Raizen si al Kennyei care au avut o gramada de idei extraordinare si carora le multumesc ca au acceptat sa fie admini >:d<

Totusi in momentul acesta intervine o mica problema. Din pacate nu prea mai sunt membrii activi. Da. Asta este adevarul. Stim ca a inceput scoala si ca va este mai greu sa intrati, dar poate totusi mai gasiti cate o portita pentru a mai posta ceva pe la RPG :)

Mi-am dezvoltat gandirea si modul de a povesti destul de mult postand pe acest forum si afland alte pareri despre diverse subiecte. Si deasemenea am avut ocazia sa cunosc persoane de treaba si sa-mi fac prieteni la care sa tin foarte mult.

I have no plans, only ideas. No problems with anybody and too much
imagination; so I leisurely explore days and nights and some smiles.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce crezi tu despre forum ?   

Sus In jos

Ce crezi tu despre forum ?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 11. Kiralik Ask - comentarii
» 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 2.Noutati media
» 6. Kiralik Ask - comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Lumea Incuiatilor :: Cafenea-
Mergi direct la:  

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog