Forumul s-a mutat !

WWW.DARKMARK.NET

Folositi optiunea Lost Password (click aici) pentru a va genera o noua parola. Acest lucru este necesar pentru a va putea accesa din nou contul deoarece parolele nu s-au pastrat.

Daca intampinati dificultati sau probleme trimiteti-mi un mail la raizen@sitefrost.com
 DarkMark RPG 
Header Bottom
Body Head

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Numeste-ti Personajul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Raizen Isildur
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 01/01/2008
Numar mesaje : 3095
Varsta : 32
Warning : 0%
Casa : Adult
Stare Relatie : Intr-o relatie cu Kayla A. Summers
Reputatie : 817
Galeoni : 65
Animal : 'Sarsar' - Lup
Functii : Manager la Gringotts

MesajSubiect: Numeste-ti Personajul   Vin Sept 12, 2008 12:30 am

Poate ca de multe ori v-ati intrebat, ce nume sa ii pune-ti personajului vostru.

• In primul si in primul rand, trebuie sa va ganditi la o structura. Prenume + Nume, Nume+Prenume+Prenume2, Nume+"Vi"+Prenume, Prenume+"De"+Nume, etc
  • Nu aveti voie sa folositi caractere speciale(@, !, _ , -, etc) sau cifre in Nume.
  • Numele vostru nu poate contine cuvinte obscene, defaimatoare, rasiste, injositare etc.
  • Va putetis chimba oricand numele, din Profil, cu cuonditia sa ne anuntati si pe noi(Membrii Staff-ului

Puteti sa folositi nume deja existente la Hogwarts, sau parti din ele, combinate cu prenumele vostru adevarat. De asemenea puteti face combinatii intre un nume din Harry Potter si un nume din alta carte. Puteti folosii chiar si nume de prin Filme,Jocuri, etc. numai sa respecte Una dintre structuri.

Ultima editare efectuata de catre Raizen Isildur in Mier Oct 13, 2010 3:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.thugnature.info
Kennya Allen
Your Master
Your Master

Data de inscriere : 11/08/2007
Numar mesaje : 3756
Varsta : 25
Warning : -10%
Casa : Adult
Stare Relatie : Singura
Reputatie : 653
Galeoni : 349
Functii : Profesoara de Vajthat; Angajata la Departamentul Jocurilor Magice

MesajSubiect: Re: Numeste-ti Personajul   Dum Noi 16, 2008 7:21 am

Pai nu trebuie sa fie cine stie ce. Un simplu nume care iti place. De asemenea poate fii chiar numele tau adevarat + un prenume.
Nu cred ca iti trebuie sugestii. Si daca chiar ai dificultati poti folosi un generator de nume. Ti-l recomand pe acesta:
http://www.behindthename.com/random/

PS: cand te-ai hotarat asupra unui nume il poti schimba din profil.
Sper ca am fost de ajutor. Nu uita sa respecti regulile facute de Raizen mai sus cu privire la nume.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org

Numeste-ti Personajul
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: DarkMark RPG :: Panoul cu Anunturi-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro